Odbojka » 22.03.2024 » Gotove
Kladite se sada preko mobilnog telefona sa bet365!
POLJSKA: PlusLiga
17:30Gdansk - Stal Nysa 1:320:30Barkom - Rzeszow 3:1
SRBIJA: Liga
19:00Crvena zvezda - Karadjordje Topola 3:0ALBANIJA: Superliga
13:00Partizani Tirana - Skenderbeu 3:017:00Elbasani - Teuta 3:0
ARGENTINA: LVA - Playoff
02:00Policial Voley - UPCN 3:2ARGENTINA: Liga Women - Playoff
01:30River Plate Ž - San Lorenzo Ž 1:3ARGENTINA: Liga Women - Playout
23:00Gimnasia Esgrima Ž - Univ. La Matanza Ž 0:3AUSTRIJA: AVL - Relegacija
20:00VBK Klagenfurt - Hausmannstatten 3:020:00Weiz - St. Polten 1:3
AUSTRIJA: 2. Bundesliga - žene - Stupanj gubitnika
20:00Villach Ž - Innsbruck 2 Ž 3:0BOSNA & HERCEGOVINA: Premijer liga - Playoff
19:00Borac - Domaljevac 1:319:00Ljubinje-Bankom - Napredak 0:3
BRAZIL: SuperLiga
23:00Joinville - Suzano Volei 3:023:00Uberlandia/Gabarito - Blumenau 3:1
01:30Minas - Sesi 0:3
22:30Guarulhos - Volei Renata 3:0
22:30Sao Jose dos Campos - Sada Cruzeiro 0:3
BUGARSKA: SuperLiga - Playoff
18:00Dea Sport Burgas - Cherno More 3:118:30Montana - CSKA Sofia 1:3
BUGARSKA: Superliga - Žene - Playoff
15:00CSKA Sofia Ž - Hector Sofia Ž 3:017:00Maritsa Plovdiv Ž - VK Varna-DKS Ž 3:0
17:00Slaviya Sofia Ž - Deya Sport Ž 3:0
18:30Levski Sofia Ž - Maritza 2022 Ž 3:1
CRNA GORA: Superliga Women
20:00Galeb Ž - AOK Rudar Pljevlja Ž 1:3ČEŠKA REPUBLIKA: 1. liga - Playoff
19:00Bucovice - Blue Volley Ostrava 2:319:00Dobrichovice - Hradec Kralove 2:3
ČEŠKA REPUBLIKA: 1. liga - Playout
18:00Holubice - Plzen 1:318:00Prague B - Kolin 3:0
19:00MFF Prague - CZU Prague 1:3
ČEŠKA REPUBLIKA: 1. liga Women - Playoff
18:00Prague Ž - Bizuterie - SG Ž 2:319:00Ceske Budejovice Ž - Hradec Kralove Ž 3:0
ESTONIJA: Meistriliiga - žene - 5.-6. mjesto
17:30Duo Olerex Tartu Ž - Viljandi Metal Ž 3:1ESTONIJA: Meistriliiga - žene - Playoff
17:00TTU Ž - Noortekoondis Ž 3:2FINSKA: Mestaruusliiga - Playoff
17:30KyKy - Akaa 1:317:30Tiikerit - Savo 2:3
JUŽNA KOREJA: Volleyball League - žene - Playoff
11:00Hungkuk Ž - Daejeon JKJ Ž 3:1KATAR: Volleyball League
19:00Al Arabi - Al-Rayyan 2:3MAĐARSKA: Extraliga - Playoff
19:30Fino Kaposvar SE - Dagi 3:020:00Debrecen - Penzugyor 3:1
20:00MAV Elore SC - Kecskemeti RC 3:0
NIZOZEMSKA: Eredivisie - Stupanj pobjednika
19:30Orion - Groningen/Lycurgus 0:3NJEMAČKA: 1. Bundesliga - Playoff
19:30Giesen - Bitterfeld 3:0NJEMAČKA: 2. Bundesliga sjever - žene
19:30Oythe Ž - VCO Berlin Ž 3:0POLJSKA: I. Liga
17:00Spala - Olimpia Sulecin 1:318:00Bielsko-Biala - Lechia Tomaszow Mazowiecki 3:2
20:00Arka Chelm - Swidnik 3:1
POLJSKA: TAURON Liga Women - Playoff
19:00MKS Kalisz Ž - Chemik Police Ž 0:3POLJSKA: I. Liga Women
17:30Legionovia Ž - Sosnowiec Ž 3:018:00Bialystok Ž - Solna Wieliczka Ž 3:1
PORTUGAL: Taca de Portugal Women
19:00Vitoria Guimaraes Ž - Benfica Ž 1:322:00Porto Volei Ž - Sporting Ž 3:0
RUMUNJSKA: Divizia A1 - Playoff
13:00Rapid Bucharest - CSM Constanta 3:116:00Arcada Galati - Zalau 3:0
SAD: PVF Women
00:00Atlanta Vibe Ž - Orlando Valkyries Ž 3:0SRBIJA: Liga - žene
19:00Inđija Ž - Radnički Beograd Ž 0:319:00Spartak Subotica Ž - Klek MD Zrenjanin Ž 3:0
TURSKA: 1. Ligi - Finalna grupa
12:00Milas Bld - Niksar 3:214:30Yesilkent Spor - Altekma 3:2
UKRAJINA: Superleague - žene - Playoff
17:30Prometey Ž - Balta Ž 3:0Kladite se sada preko mobilnog telefona sa bet365!
Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »
Nudimo sportske rezultate - odbojka uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.