REFRESH

Stolni tenis » Juče » Sve utakmice

TIMOVI - MUŠKARCI: Extraliga (Češka Republika)

17:00TTC Ostrava - KT Prague 3:2
18:00Chodov - Liberec 3:0
18:00El Nino Prague - Ostrava 3:2
18:00TJ Ostrava - Hradec Kralove 3:1

TIMOVI - MUŠKARCI: World Championships (Svijet) - Playoff

02:05Južna Koreja - Danska 3:1
09:00Tajvan - Njemačka 3:0

TIMOVI - ŽENE: World Championships (Svijet) - Playoff

05:10Kina Ž - Francuska Ž 3:0
12:10Hong Kong Ž - Japan Ž 0:3

OTHERS - MUŠKARCI: Challenger Series (Njemačka)

08:30Nunez Tapia M. (Esp) - Harada H. (Jpn) 0:3
09:10Rinderer D. (Ger) - Hidalgo R. (Per) 3:0
09:50Valuch A. (Svk) - Fruchart B. (Fra) 1:3
10:30Rossi C. (Ita) - Hidalgo R. (Per) 3:0
11:10Itagaki A. (Jpn) - Rinderer D. (Ger) 1:3
11:50Nunez Tapia M. (Esp) - Rossi C. (Ita) 1:3
12:30Valuch A. (Svk) - Harada H. (Jpn) 2:3
14:05Harada H. (Jpn) - Valuch A. (Svk) 3:2
14:50Rossi C. (Ita) - Fruchart B. (Fra) 3:0
15:35Valuch A. (Svk) - Fruchart B. (Fra) 1:3
16:15Harada H. (Jpn) - Rossi C. (Ita) 1:3

OTHERS - MUŠKARCI: Extraliga (Češka Republika)

17:00Klajber A. (Svk) - Olejnik M. (Cze) 3:0
17:25Kleprlik J. (Cze) - Koblizek M. (Cze) 1:3
18:00Bankosz M. (Pol) - Seibert J. (Cze) 3:0
18:00Brhel S. (Cze) - Delincak F. (Svk) 3:1
18:00Klos P. (Cze) - Buben V. (Cze) 3:0
18:00Vrablik J. (Cze) - Bindac M. (Cze) 3:0
18:25Klajber A. (Svk) - Koblizek M. (Cze) 2:3
18:25Moravek R. (Cze) - Spanik T. (Svk) 3:0
18:25Onderka F. (Cze) - Tymofieiev O. (Ukr) 2:3
18:40Gavlas A. (Cze) - Benes M. (Cze) 3:2
18:50Bajger O. (Cze) - Skala R. (Cze) 0:3
19:00Konecny T. (Cze) - Kveton O. (Cze) 2:3
19:05Kleprlik J. (Cze) - Olejnik M. (Cze) 3:1
19:15Klos P. (Cze) - Spanik T. (Svk) 3:2
19:35Prokopcov D. (Cze) - Medek J. (Cze) 3:0
19:35Vrablik J. (Cze) - Tymofieiev O. (Ukr) 3:1
20:00OtkazanoBankosz M. (Pol) - Benes M. (Cze) -:-
20:00OtkazanoMoravek R. (Cze) - Buben V. (Cze) -:-
20:05Onderka F. (Cze) - Bindac M. (Cze) 3:0
20:20OtkazanoGavlas A. (Cze) - Seibert J. (Cze) -:-

OTHERS - MUŠKARCI: Liga Pro (CZ) (Češka Republika)

23:00Rossler J. (Cze) - Pelikan T. (Cze) 3:2
23:00Svec J. (Cze) - Parhomenko D. (Ukr) 1:3
23:05Bittner M. (Cze) - Hofman D. (Cze) 2:3
23:05Zaskodny M. (Cze) - Knybel K. (Cze) 3:0
23:30Barta T. (Cze) - Varcl M. (Cze) 3:0
23:30Stusek D. (Cze) - Polasek R. (Cze) 2:3
23:30Svec P. (Cze) - Svoboda P. (Cze) 3:1
23:30Urban M. (Cze) - Louda J. (Cze) 1:3
00:00Just F. (Cze) - Bresky J. (Cze) 3:0
00:00Kliuchuk R. (Ukr) - Huk M. (Cze) 3:2
00:30Ruzicka J. (Cze) - Bayer A. (Cze) 3:1
00:30Sucharda J. (Cze) - Prokupek J. (Cze) 3:1
01:00Bresky J. (Cze) - Tonar L. (Cze) 3:2
01:00Huk M. (Cze) - Turek T. (Cze) 3:1
01:30Just F. (Cze) - Sucharda J. (Cze) 0:3
01:30Kliuchuk R. (Ukr) - Ruzicka J. (Cze) 1:3
02:00Tonar L. (Cze) - Prokupek J. (Cze) 3:0
02:00Turek T. (Cze) - Bayer A. (Cze) 1:3
02:30Bresky J. (Cze) - Sucharda J. (Cze) 3:2
02:30Huk M. (Cze) - Ruzicka J. (Cze) 3:2
03:00Bayer A. (Cze) - Kliuchuk R. (Ukr) 2:3
03:00Prokupek J. (Cze) - Just F. (Cze) 1:3
03:30Ruzicka J. (Cze) - Turek T. (Cze) 2:3
03:30Sucharda J. (Cze) - Tonar L. (Cze) 3:0
04:00Bayer A. (Cze) - Huk M. (Cze) 2:3
04:00Prokupek J. (Cze) - Bresky J. (Cze) 0:3
04:30Tonar L. (Cze) - Just F. (Cze) 3:2
04:30Turek T. (Cze) - Kliuchuk R. (Ukr) 3:0
05:00Just F. (Cze) - Tonar L. (Cze) 0:3
05:00Turek T. (Cze) - Kliuchuk R. (Ukr) 2:3
05:30Huk M. (Cze) - Ruzicka J. (Cze) 3:0
05:30Sucharda J. (Cze) - Bresky J. (Cze) 0:3
08:00Cvecek M. (Cze) - Krejci A. (Cze) 3:1
08:00Perny M. (Cze) - Hruska V. sr (Cze) 2:3
08:00Raska M. (Cze) - Schwan J. (Cze) 3:2
08:00Sprynar P. (Cze) - Havrda C. (Cze) 2:3
08:30Leopold M. (Cze) - Steffan J. (Cze) 2:3
08:30Necas M. (Cze) - Wasserbauer J. (Cze) 3:0
08:30Pavliska M. (Cze) - Lysek T. (Cze) 1:3
08:30Strnad J. (Cze) - Kubat V. (Cze) 3:1
09:00Havrda C. (Cze) - Strnad J. (Cze) 3:0
09:00Hruska V. sr (Cze) - Leopold M. (Cze) 3:1
09:00Krejci A. (Cze) - Necas M. (Cze) 1:3
09:00Schwan J. (Cze) - Pavliska M. (Cze) 3:1
09:30Kubat V. (Cze) - Sprynar P. (Cze) 3:2
09:30Lysek T. (Cze) - Raska M. (Cze) 0:3
09:30Steffan J. (Cze) - Perny M. (Cze) 3:0
09:30Wasserbauer J. (Cze) - Cvecek M. (Cze) 2:3
10:00Cvecek M. (Cze) - Necas M. (Cze) 1:3
10:00Perny M. (Cze) - Leopold M. (Cze) 2:3
10:00Raska M. (Cze) - Pavliska M. (Cze) 3:0
10:00Sprynar P. (Cze) - Strnad J. (Cze) 3:0
10:30Havrda C. (Cze) - Kubat V. (Cze) 2:3
10:30Hruska V. sr (Cze) - Steffan J. (Cze) 0:3
10:30Krejci A. (Cze) - Wasserbauer J. (Cze) 3:0
10:30Schwan J. (Cze) - Lysek T. (Cze) 2:3
11:00Krejci A. (Cze) - Wasserbauer J. (Cze) 3:0
11:00Leopold M. (Cze) - Perny M. (Cze) 3:0
11:00Schwan J. (Cze) - Pavliska M. (Cze) 2:3
11:05Sprynar P. (Cze) - Strnad J. (Cze) 3:0
11:30Havrda C. (Cze) - Kubat V. (Cze) 3:2
11:30Necas M. (Cze) - Cvecek M. (Cze) 2:3
11:30Raska M. (Cze) - Lysek T. (Cze) 2:3
11:30Steffan J. (Cze) - Hruska V. sr (Cze) 1:3
12:00Kasan J. (Cze) - Svatos V. (Cze) 2:3
12:00Machovec P. (Cze) - Kotil M. (Cze) 2:3
12:00Pozarsky J. (Cze) - Rygl L. (Cze) 3:1
12:00Skacelik R. (Cze) - Macura R. (Cze) 3:1
12:30Fuchs J. (Cze) - Prazak S. (Cze) 3:0
12:30Kantor L. (Cze) - Vavrecka R. (Cze) 3:0
12:30Monik P. (Cze) - Bernat J. (Cze) 3:0
12:30Varnuska T. (Cze) - Hlawatschke A. (Pol) 2:3
13:00Kotil M. (Cze) - Fuchs J. (Cze) 1:3
13:00Macura R. (Cze) - Kantor L. (Cze) 1:3
13:00Rygl L. (Cze) - Varnuska T. (Cze) 0:3
13:00Svatos V. (Cze) - Monik P. (Cze) 1:3
13:30Bernat J. (Cze) - Kasan J. (Cze) 1:3
13:30Hlawatschke A. (Pol) - Pozarsky J. (Cze) 1:3
13:30Prazak S. (Cze) - Machovec P. (Cze) 2:3
13:30Vavrecka R. (Cze) - Skacelik R. (Cze) 2:3
14:00Kasan J. (Cze) - Monik P. (Cze) 3:1
14:00Machovec P. (Cze) - Fuchs J. (Cze) 3:2
14:00Pozarsky J. (Cze) - Varnuska T. (Cze) 2:3
14:00Skacelik R. (Cze) - Kantor L. (Cze) 2:3
14:30Kotil M. (Cze) - Prazak S. (Cze) 0:3
14:30Macura R. (Cze) - Vavrecka R. (Cze) 3:1
14:30Rygl L. (Cze) - Hlawatschke A. (Pol) WO -:-
14:30Svatos V. (Cze) - Bernat J. (Cze) 3:2
14:40Pozarsky J. (Cze) - Varnuska T. (Cze) 2:3
15:00Macura R. (Cze) - Vavrecka R. (Cze) 3:1
15:00Prazak S. (Cze) - Kotil M. (Cze) 0:3
15:00Svatos V. (Cze) - Bernat J. (Cze) 2:3
15:30Fuchs J. (Cze) - Machovec P. (Cze) 3:1
15:30Kantor L. (Cze) - Skacelik R. (Cze) 2:3
15:30Kasan J. (Cze) - Monik P. (Cze) 1:3
16:00Dzida J. (Cze) - Biolek M. (Cze) 1:3
16:00Manhal J. sr (Cze) - Svoboda V. (Cze) 3:0
16:00Vrbecky D. (Cze) - Chalupnicek M. (Cze) 3:1
16:00Zahradka M. (Cze) - Jezek M. (Cze) 3:2
16:30Cada M. (Cze) - Pechacek J. (Cze) 2:3
16:30Kliuchuk R. (Ukr) - Rose R. (Cze) 3:2
16:30Smesny M. (Cze) - Varecka M. (Cze) 3:1
16:30Wawrosz P. (Pol) - Rak J. (Cze) 3:0
17:00Biolek M. (Cze) - Wawrosz P. (Pol) 0:3
17:00Chalupnicek M. (Cze) - Smesny M. (Cze) 2:3
17:00Jezek M. (Cze) - Kliuchuk R. (Ukr) 3:0
17:00Svoboda V. (Cze) - Cada M. (Cze) 3:0
17:30Pechacek J. (Cze) - Manhal J. sr (Cze) 3:0
17:30Rak J. (Cze) - Dzida J. (Cze) 2:3
17:30Rose R. (Cze) - Zahradka M. (Cze) 3:0
17:30Varecka M. (Cze) - Vrbecky D. (Cze) 3:2
18:00Dzida J. (Cze) - Wawrosz P. (Pol) 3:1
18:00OtkazanoManhal J. sr (Cze) - Cada M. (Cze) -:-
18:00Svoboda V. (Cze) - Pechacek J. (Cze) 0:3
18:00Vrbecky D. (Cze) - Smesny M. (Cze) 3:1
18:00Zahradka M. (Cze) - Kliuchuk R. (Ukr) 0:3
18:30Biolek M. (Cze) - Rak J. (Cze) 1:3
18:30Chalupnicek M. (Cze) - Varecka M. (Cze) 3:1
18:30Jezek M. (Cze) - Rose R. (Cze) 3:2
18:30Pechacek J. (Cze) - Svoboda V. (Cze) 3:2
19:00Chalupnicek M. (Cze) - Varecka M. (Cze) 3:2
19:00Rak J. (Cze) - Biolek M. (Cze) 1:3
19:05Rose R. (Cze) - Zahradka M. (Cze) 3:1
19:30Jezek M. (Cze) - Kliuchuk R. (Ukr) 3:2
19:30Vrbecky D. (Cze) - Smesny M. (Cze) 1:3
19:30Wawrosz P. (Pol) - Dzida J. (Cze) 2:3
20:00Pecka V. (Cze) - Krok L. (Cze) 3:1
20:00Ruzicka J. (Cze) - Vidourek J. (Cze) 3:2
20:00Sulava L. (Cze) - Bartunek R. (Cze) 3:0
20:00Vicherek P. (Cze) - Paril O. (Cze) 3:1
20:30Baros A. (Cze) - Benes R. (Cze) 3:2
20:30Kasinski Z. (Cze) - Hasmanda R. (Cze) 3:0
20:30Pech V. (Cze) - Malina V. (Cze) 3:2
20:30Pleskot J. (Cze) - Sychra M. (Cze) 0:3
21:00Bartunek R. (Cze) - Pleskot J. (Cze) 3:1
21:00Krok L. (Cze) - Kasinski Z. (Cze) 3:0
21:00Paril O. (Cze) - Baros A. (Cze) 0:3
21:00Vidourek J. (Cze) - Pech V. (Cze) 0:3
21:30Benes R. (Cze) - Vicherek P. (Cze) 3:1
21:30Hasmanda R. (Cze) - Pecka V. (Cze) 1:3
21:30Malina V. (Cze) - Ruzicka J. (Cze) 3:1
21:30Sychra M. (Cze) - Sulava L. (Cze) 2:3
22:00Pecka V. (Cze) - Kasinski Z. (Cze) 3:1
22:00Ruzicka J. (Cze) - Pech V. (Cze) 3:2
22:00Sulava L. (Cze) - Pleskot J. (Cze) 2:3
22:00Vicherek P. (Cze) - Baros A. (Cze) 3:0
22:30Bartunek R. (Cze) - Sychra M. (Cze) 1:3
22:30Krok L. (Cze) - Hasmanda R. (Cze) 3:1
22:30Paril O. (Cze) - Benes R. (Cze) 1:3
22:30Vidourek J. (Cze) - Malina V. (Cze) 3:1
23:00Baros A. (Cze) - Paril O. (Cze) 3:0
23:00Bartunek R. (Cze) - Pleskot J. (Cze) 1:3
23:00Kasinski Z. (Cze) - Hasmanda R. (Cze) 3:1
23:00Malina V. (Cze) - Vidourek J. (Cze) 3:1
23:30Benes R. (Cze) - Vicherek P. (Cze) 0:3
23:30Pech V. (Cze) - Ruzicka J. (Cze) 3:1
23:30Pecka V. (Cze) - Krok L. (Cze) 3:0
23:30Sychra M. (Cze) - Sulava L. (Cze) 3:1
00:00Andrle T. (Cze) - Krauter G. (Cze) 1:3
00:00Fisera M. (Cze) - Smrcek M. (Cze) 0:3
00:30Briza F. (Cze) - Plachy J. (Cze) 3:1
00:30Fisar T. (Cze) - Briska J. (Cze) 2:3

OTHERS - MUŠKARCI: Setka Cup (Svijet)

23:00Rak S. (Ukr) - Baklykov A. (Ukr) 3:1
23:00Semipeadnii V. (Mda) - Belibov D. (Mda) 3:0
23:05Diachenko M. (Ukr) - Buberenko A. (Ukr) 1:3
23:20Kolbasenko O. (Ukr) - Mrykh M. (Ukr) 2:3
23:25Tytskyi M. (Ukr) - Mishchenko O. (Ukr) 0:3
23:30Dubrovin V. (Mda) - Schiopu S. (Mda) 3:1
23:30Kozachuk I. (Ukr) - Zenyuk A. (Ukr) 0:3
23:35Herink J. (Cze) - Mezera O. (Cze) 2:3
23:35Lobas V. (Ukr) - Derevynskyi D. (Ukr) 3:1
23:50Mishchenko V. (Ukr) - Sokur M. (Ukr) 2:3
00:00Drbohlav M. (Cze) - Mezera O. (Cze) 3:2
00:00Rak S. (Ukr) - Kozachuk I. (Ukr) 3:2
00:00Semipeadnii V. (Mda) - Dubrovin V. (Mda) 3:0
00:30Belibov D. (Mda) - Schiopu S. (Mda) 0:3
00:30Herink J. (Cze) - Hajek M. (Cze) 1:3
00:35Baklykov A. (Ukr) - Zenyuk A. (Ukr) 0:3
00:45Chelpanov S. (Ukr) - Plakushchyi P. (Ukr) 3:2
00:45Panasenko V. (Ukr) - Grinenko K. (Ukr) 1:3
00:50Drbohlav M. (Cze) - Herink J. (Cze) 3:2
01:00Kozachuk I. (Ukr) - Rak S. (Ukr) 2:3
01:05Diachenko M. (Ukr) - Derevynskyi D. (Ukr) 3:1
01:05Dubrovin V. (Mda) - Semipeadnii V. (Mda) 3:1
01:10Kovalchuk O. (Ukr) - Nemchenko D. (Ukr) 3:2
01:15Mezera O. (Cze) - Hajek M. (Cze) 1:3
01:25Grinenko K. (Ukr) - Buberenko A. (Ukr) 3:2
01:30Schiopu S. (Mda) - Belibov D. (Mda) 3:1
01:35Tytskyi M. (Ukr) - Plakushchyi P. (Ukr) 1:3
01:35Zenyuk A. (Ukr) - Baklykov A. (Ukr) 3:2
01:50Lobas V. (Ukr) - Panasenko V. (Ukr) 3:0
01:50Mezera O. (Cze) - Herink J. (Cze) 0:3
01:50Nemchenko D. (Ukr) - Mishchenko O. (Ukr) 0:3
02:00Barancean S. (Mda) - Ghimp F. (Mda) 2:3
02:00Zenyuk A. (Ukr) - Kozachuk I. (Ukr) 3:1
02:05Chelpanov S. (Ukr) - Kovalchuk O. (Ukr) 2:3
02:10Diachenko M. (Ukr) - Grinenko K. (Ukr) 2:3
02:20Hajek M. (Cze) - Drbohlav M. (Cze) 3:2
02:25Tytskyi M. (Ukr) - Nemchenko D. (Ukr) 3:0
02:30Baklykov A. (Ukr) - Rak S. (Ukr) 1:3
02:30Zop S. (Ukr) - Meriacri A. (Mda) 2:3
02:35Panasenko V. (Ukr) - Derevynskyi D. (Ukr) 3:1
02:55Kovalchuk O. (Ukr) - Plakushchyi P. (Ukr) 2:3
03:00Zenyuk A. (Ukr) - Rak S. (Ukr) 2:3
03:05Barancean S. (Mda) - Meriacri A. (Mda) 1:3
03:05Lobas V. (Ukr) - Buberenko A. (Ukr) 3:2
03:25Chelpanov S. (Ukr) - Mishchenko O. (Ukr) 3:2
03:30Zop S. (Ukr) - Ghimp F. (Mda) 3:1
03:35Baklykov A. (Ukr) - Kozachuk I. (Ukr) 2:3
03:35Diachenko M. (Ukr) - Panasenko V. (Ukr) 3:2
03:55Tytskyi M. (Ukr) - Kovalchuk O. (Ukr) 2:3
04:00Barancean S. (Mda) - Zop S. (Ukr) 0:3
04:05Lobas V. (Ukr) - Grinenko K. (Ukr) 3:2
04:25Chelpanov S. (Ukr) - Nemchenko D. (Ukr) 3:0
04:30Meriacri A. (Mda) - Ghimp F. (Mda) 2:3
04:35Derevynskyi D. (Ukr) - Buberenko A. (Ukr) 3:1
04:55Plakushchyi P. (Ukr) - Mishchenko O. (Ukr) 3:1
05:05Diachenko M. (Ukr) - Lobas V. (Ukr) 3:1
05:15Ghimp F. (Mda) - Barancean S. (Mda) 3:2
05:25Tytskyi M. (Ukr) - Chelpanov S. (Ukr) 3:1
05:35Panasenko V. (Ukr) - Buberenko A. (Ukr) 3:0
05:45Meriacri A. (Mda) - Zop S. (Ukr) 2:3
05:55Kovalchuk O. (Ukr) - Mishchenko O. (Ukr) 3:2
06:05Grinenko K. (Ukr) - Derevynskyi D. (Ukr) 2:3
06:25Budnikov A. (Ukr) - Ivasiv V. (Ukr) 1:3
06:25Nemchenko D. (Ukr) - Plakushchyi P. (Ukr) 0:3
06:30Fedoryshyn I. (Ukr) - Tveritinov R. (Ukr) 3:2
06:45Adam L. (Cze) - Rulc L. (Cze) 1:3
06:55Baranov M. (Ukr) - Strutynskyi O. (Ukr) 3:1
07:00Baday M. (Ukr) - Gubenko M. (Ukr) 3:0
07:00Yarovoy V. (Ukr) - Hyriavyi V. (Ukr) 0:3
07:15Ullman M. (Cze) - Liska T. (Cze) 2:3
07:25Korobko V. (Ukr) - Hainovskyi O. (Ukr) 3:1
07:30Honcharenko S. (Ukr) - Hoholev O. (Ukr) 1:3
07:30Prilepa D. (Ukr) - Chuhai S. (Ukr) 2:3
07:45Adam L. (Cze) - Liska T. (Cze) 2:3
07:50Yurkov A. (Ukr) - Nazarov A. (Ukr) 3:1
07:55Budnikov A. (Ukr) - Strutynskyi O. (Ukr) 0:3
08:00Fedoryshyn I. (Ukr) - Gubenko M. (Ukr) 3:2
08:00Yarovoy V. (Ukr) - Hoholev O. (Ukr) 2:3
08:15Ullman M. (Cze) - Rulc L. (Cze) 2:3
08:20Zhyrnov O. (Ukr) - Mrykh M. (Ukr) 0:3
08:25Hainovskyi O. (Ukr) - Ivasiv V. (Ukr) 3:1
08:30Chuhai S. (Ukr) - Tveritinov R. (Ukr) 3:1
08:35Honcharenko S. (Ukr) - Hyriavyi V. (Ukr) 3:0
08:50Adam L. (Cze) - Ullman M. (Cze) 3:1
08:50Kolbasenko O. (Ukr) - Nadporozhskyi O. (Ukr) 1:3
08:55Baranov M. (Ukr) - Korobko V. (Ukr) 1:3
09:00Baday M. (Ukr) - Prilepa D. (Ukr) 3:2
09:00Yarovoy V. (Ukr) - Honcharenko S. (Ukr) 3:2
09:15Liska T. (Cze) - Rulc L. (Cze) 1:3
09:20Yurkov A. (Ukr) - Mrykh M. (Ukr) 1:3
09:25Budnikov A. (Ukr) - Hainovskyi O. (Ukr) 0:3
09:30Fedoryshyn I. (Ukr) - Chuhai S. (Ukr) 3:0
09:30Hoholev O. (Ukr) - Hyriavyi V. (Ukr) 3:1
09:50Nadporozhskyi O. (Ukr) - Nazarov A. (Ukr) 3:1
09:50Ullman M. (Cze) - Adam L. (Cze) 3:1
09:55Korobko V. (Ukr) - Strutynskyi O. (Ukr) 3:0
10:00Honcharenko S. (Ukr) - Yarovoy V. (Ukr) 3:2
10:00Prilepa D. (Ukr) - Gubenko M. (Ukr) 3:1
10:20Rulc L. (Cze) - Liska T. (Cze) 1:3
10:20Zhyrnov O. (Ukr) - Kolbasenko O. (Ukr) 0:3
10:25Baranov M. (Ukr) - Ivasiv V. (Ukr) 3:1
10:30Baday M. (Ukr) - Tveritinov R. (Ukr) 3:0
10:35Hyriavyi V. (Ukr) - Hoholev O. (Ukr) 1:3
10:45Pospisil A. (Cze) - Skyba A. (Cze) 3:0
10:50Yurkov A. (Ukr) - Nadporozhskyi O. (Ukr) 2:3
10:55Budnikov A. (Ukr) - Korobko V. (Ukr) 0:3
11:00Fedoryshyn I. (Ukr) - Prilepa D. (Ukr) 3:2
11:00Hyriavyi V. (Ukr) - Honcharenko S. (Ukr) 3:1
11:15Spurny A. (Cze) - Kilian V. (Cze) 3:0
11:20Kolbasenko O. (Ukr) - Mrykh M. (Ukr) 1:3
11:25Baranov M. (Ukr) - Hainovskyi O. (Ukr) 3:1
11:30Baday M. (Ukr) - Chuhai S. (Ukr) 3:1
11:30Hoholev O. (Ukr) - Yarovoy V. (Ukr) 3:1
11:45Pospisil A. (Cze) - Kilian V. (Cze) 3:0
11:50Zhyrnov O. (Ukr) - Nazarov A. (Ukr) 3:2
11:55Strutynskyi O. (Ukr) - Ivasiv V. (Ukr) 2:3
12:00Gubenko M. (Ukr) - Tveritinov R. (Ukr) 3:0
12:00Hyriavyi V. (Ukr) - Yarovoy V. (Ukr) 3:2
12:15Spurny A. (Cze) - Skyba A. (Cze) 2:3
12:20Yurkov A. (Ukr) - Kolbasenko O. (Ukr) 3:2
12:25Budnikov A. (Ukr) - Baranov M. (Ukr) 2:3
12:30Fedoryshyn I. (Ukr) - Baday M. (Ukr) WO -:-
12:35Hoholev O. (Ukr) - Honcharenko S. (Ukr) 3:0
12:40Zholubak R. (Ukr) - Datsenko A. (Ukr) 3:0
12:45Pospisil A. (Cze) - Spurny A. (Cze) 0:3
12:50Zhyrnov O. (Ukr) - Nadporozhskyi O. (Ukr) 2:3
12:55Korobko V. (Ukr) - Ivasiv V. (Ukr) 1:3
13:00Prilepa D. (Ukr) - Tveritinov R. (Ukr) 3:1
13:10Cherevko R. (Ukr) - Belskyi O. (Ukr) 3:2
13:15Kilian V. (Cze) - Skyba A. (Cze) 3:1
13:20Mrykh M. (Ukr) - Nazarov A. (Ukr) 2:3
13:25Hainovskyi O. (Ukr) - Strutynskyi O. (Ukr) 3:2
13:30Chuhai S. (Ukr) - Gubenko M. (Ukr) 2:3
13:40Bondarchuk A. (Ukr) - Pavlyuk O. (Ukr) 3:0
13:50Spurny A. (Cze) - Pospisil A. (Cze) 3:1
13:50Yurkov A. (Ukr) - Zhyrnov O. (Ukr) 3:0
13:55Fylypiv R. (Ukr) - Chyzh P. (Ukr) 3:2
14:00Badanin O. (Ukr) - Matviichuk V. (Ukr) 1:3
14:00Serdiuk I. (Ukr) - Ananiev V. (Ukr) 3:1
14:00Stanciu D. (Mda) - Albot A. (Mda) 3:1
14:05Rak S. (Ukr) - Zenyuk A. (Ukr) 3:2
14:10Zholubak R. (Ukr) - Belskyi O. (Ukr) 1:3
14:20Kolbasenko O. (Ukr) - Nazarov A. (Ukr) 3:2
14:20Skyba A. (Cze) - Kilian V. (Cze) 3:2
14:25Bihun R. (Ukr) - Sokolovsky P. (Ukr) 3:1
14:30Antikuz M. (Ukr) - Shymanskyi E. (Ukr) 1:3
14:30Boklah R. (Ukr) - Klymenko V. (Ukr) 0:3
14:30Todiras I. (Mda) - Corghencea R. (Mda) 3:2
14:35Kozachuk I. (Ukr) - Baklykov A. (Ukr) 2:3
14:35Peltek V. (Rus) - Kovalenko Vl. (Ukr) 3:0
14:40Pavlyuk O. (Ukr) - Datsenko A. (Ukr) 3:0
14:45Adam L. (Cze) - Rejent S. (Cze) 3:0
14:50Nadporozhskyi O. (Ukr) - Mrykh M. (Ukr) 3:1
14:55Tkachenko K. (Ukr) - Oliynyk R. (Ukr) 3:1
15:00Badanin O. (Ukr) - Shymanskyi E. (Ukr) 3:2
15:00Priadko Y. (Ukr) - Ananiev V. (Ukr) 3:1
15:00Stanciu D. (Mda) - Corghencea R. (Mda) 1:3
15:05Hrytsyienko N. (Ukr) - Zenyuk A. (Ukr) 3:2
15:05Sydorenko V. (Ukr) - Ryndia V. (Ukr) 1:3
15:10Cherevko R. (Ukr) - Bondarchuk A. (Ukr) 3:1
15:15Fencl P. (Cze) - Chalupa J. (Cze) 1:3
15:25Fylypiv R. (Ukr) - Sokolovsky P. (Ukr) 3:1
15:25Lykhytskyi O. (Ukr) - Abalmaz S. (Ukr) 1:3
15:30Serdiuk I. (Ukr) - Boklah R. (Ukr) 3:0
15:30Todiras I. (Mda) - Albot A. (Mda) 1:3
15:35Rak S. (Ukr) - Kozachuk I. (Ukr) 3:0
15:35Serhyenko R. (Rus) - Reva Y. (Ukr) 2:3
15:40Antikuz M. (Ukr) - Matviichuk V. (Ukr) 3:0
15:40Zholubak R. (Ukr) - Pavlyuk O. (Ukr) 3:2
15:45Adam L. (Cze) - Chalupa J. (Cze) 2:3
15:55Khamurda V. (Ukr) - Kovalchuk O. (Ukr) 1:3
15:55Oliynyk R. (Ukr) - Chyzh P. (Ukr) 3:2
16:00Badanin O. (Ukr) - Antikuz M. (Ukr) 1:3
16:00Priadko Y. (Ukr) - Klymenko V. (Ukr) 1:3
16:00Stanciu D. (Mda) - Todiras I. (Mda) 0:3
16:05Hrytsyienko N. (Ukr) - Baklykov A. (Ukr) 3:0
16:05Peltek V. (Rus) - Ryndia V. (Ukr) 3:1
16:10Bondarchuk A. (Ukr) - Belskyi O. (Ukr) 2:3
16:20Fencl P. (Cze) - Rejent S. (Cze) 0:3
16:25Bihun R. (Ukr) - Tkachenko K. (Ukr) 3:2
16:25Kurischenko Y. (Ukr) - Shyndel I. (Ukr) 0:3
16:30Boklah R. (Ukr) - Ananiev V. (Ukr) 3:2
16:30Corghencea R. (Mda) - Albot A. (Mda) 2:3
16:30Shymanskyi E. (Ukr) - Matviichuk V. (Ukr) 3:1
16:35Kozachuk I. (Ukr) - Zenyuk A. (Ukr) 3:1
16:35Reva Y. (Ukr) - Kovalenko Vl. (Ukr) 2:3
16:40Cherevko R. (Ukr) - Datsenko A. (Ukr) 3:2
16:45Adam L. (Cze) - Fencl P. (Cze) 3:1
16:50Mikhailovskiy Y. (Ukr) - Khairov D. (Ukr) 1:3
16:55Fylypiv R. (Ukr) - Oliynyk R. (Ukr) 3:1
16:55Lykhytskyi O. (Ukr) - Kovalchuk O. (Ukr) 3:2
17:00Antikuz M. (Ukr) - Badanin O. (Ukr) 1:3
17:00Serdiuk I. (Ukr) - Klymenko V. (Ukr) 3:0
17:05Corghencea R. (Mda) - Stanciu D. (Mda) 2:3
17:05Rak S. (Ukr) - Baklykov A. (Ukr) 1:3
17:05Sydorenko V. (Ukr) - Serhyenko R. (Rus) 0:3
17:10Zholubak R. (Ukr) - Bondarchuk A. (Ukr) 3:2
17:15Chalupa J. (Cze) - Rejent S. (Cze) 1:3
17:20Kovshun Y. (Ukr) - Maselskyi O. (Ukr) 0:3
17:25Shyndel I. (Ukr) - Abalmaz S. (Ukr) 0:3
17:25Tkachenko K. (Ukr) - Sokolovsky P. (Ukr) 3:1
17:30Matviichuk V. (Ukr) - Shymanskyi E. (Ukr) 0:3
17:30Priadko Y. (Ukr) - Boklah R. (Ukr) 1:3
17:35Albot A. (Mda) - Todiras I. (Mda) 2:3
17:35Hrytsyienko N. (Ukr) - Kozachuk I. (Ukr) 0:3
17:35Peltek V. (Rus) - Reva Y. (Ukr) 3:2
17:40Cherevko R. (Ukr) - Pavlyuk O. (Ukr) 2:3
17:45Rejent S. (Cze) - Fencl P. (Cze) 0:3
17:50Tymofeev O. (Ukr) - Kurtenko A. (Ukr) 3:2
17:55Bihun R. (Ukr) - Chyzh P. (Ukr) 2:3
17:55Khamurda V. (Ukr) - Kurischenko Y. (Ukr) 1:3
18:00Boico E. (Mda) - Dubchak I. (Mda) 2:3
18:00Klymenko V. (Ukr) - Ananiev V. (Ukr) 3:1
18:00Matviichuk V. (Ukr) - Antikuz M. (Ukr) 2:3
18:05Baklykov A. (Ukr) - Zenyuk A. (Ukr) 2:3
18:05Serhyenko R. (Rus) - Ryndia V. (Ukr) 3:2
18:10Belskyi O. (Ukr) - Datsenko A. (Ukr) 3:0
18:15Chalupa J. (Cze) - Adam L. (Cze) 1:3
18:20Mikhailovskiy Y. (Ukr) - Maselskyi O. (Ukr) 2:3
18:25Fylypiv R. (Ukr) - Tkachenko K. (Ukr) 3:0
18:30Priadko Y. (Ukr) - Serdiuk I. (Ukr) 0:3
18:30Shymanskyi E. (Ukr) - Badanin O. (Ukr) 2:3
18:30Sulima I. (Mda) - Maksimenko I. (Ukr) 2:3
18:35Hrytsyienko N. (Ukr) - Rak S. (Ukr) 3:2
18:40Sydorenko V. (Ukr) - Kovalenko Vl. (Ukr) 3:2
18:40Zholubak R. (Ukr) - Cherevko R. (Ukr) 0:3
18:45Lykhytskyi O. (Ukr) - Shyndel I. (Ukr) 1:3
18:50Kurtenko A. (Ukr) - Khairov D. (Ukr) 1:3
18:55Bihun R. (Ukr) - Oliynyk R. (Ukr) 1:3
18:55Zielinsky T. (Cze) - Sabuka D. (Cze) 0:3
19:00Boico E. (Mda) - Maksimenko I. (Ukr) 3:1
19:00Boklah R. (Ukr) - Priadko Y. (Ukr) 3:1
19:05Kurischenko Y. (Ukr) - Kovalchuk O. (Ukr) 3:2
19:05Peltek V. (Rus) - Serhyenko R. (Rus) 3:1
19:10Bondarchuk A. (Ukr) - Datsenko A. (Ukr) 1:3
19:15Stacho L. (Cze) - Kucala V. (Cze) 3:1
19:20Kovshun Y. (Ukr) - Tymofeev O. (Ukr) 3:0
19:20Kozachuk I. (Ukr) - Rak S. (Ukr) 2:3
19:20Matviichuk V. (Ukr) - Badanin O. (Ukr) 1:3
19:25Khamurda V. (Ukr) - Abalmaz S. (Ukr) 1:3
19:25Sokolovsky P. (Ukr) - Chyzh P. (Ukr) 2:3
19:30Klymenko V. (Ukr) - Serdiuk I. (Ukr) 0:3
19:30Sulima I. (Mda) - Dubchak I. (Mda) 3:2
19:35Sydorenko V. (Ukr) - Reva Y. (Ukr) 3:1
19:40Pavlyuk O. (Ukr) - Belskyi O. (Ukr) 3:1
19:45Shymanskyi E. (Ukr) - Antikuz M. (Ukr) 3:0
19:45Zielinsky T. (Cze) - Kucala V. (Cze) 3:0
19:50Mikhailovskiy Y. (Ukr) - Kurtenko A. (Ukr) 3:1
19:55Baklykov A. (Ukr) - Hrytsyienko N. (Ukr) 3:0
19:55Fylypiv R. (Ukr) - Bihun R. (Ukr) 3:1
19:55Lykhytskyi O. (Ukr) - Kurischenko Y. (Ukr) 1:3
20:00Boico E. (Mda) - Sulima I. (Mda) 3:0
20:05Ryndia V. (Ukr) - Kovalenko Vl. (Ukr) 0:3
20:15Stacho L. (Cze) - Sabuka D. (Cze) 2:3
20:20Tymofeev O. (Ukr) - Maselskyi O. (Ukr) 3:0
20:25Khamurda V. (Ukr) - Shyndel I. (Ukr) 0:3
20:25Tkachenko K. (Ukr) - Chyzh P. (Ukr) 0:3
20:30Maksimenko I. (Ukr) - Dubchak I. (Mda) 0:3
20:35Peltek V. (Rus) - Sydorenko V. (Ukr) 2:3
20:45Zielinsky T. (Cze) - Stacho L. (Cze) 0:3
20:55Oliynyk R. (Ukr) - Sokolovsky P. (Ukr) 2:3
21:00Maksimenko I. (Ukr) - Sulima I. (Mda) 3:2
21:05Kovalchuk O. (Ukr) - Abalmaz S. (Ukr) 3:1
21:05Serhyenko R. (Rus) - Kovalenko Vl. (Ukr) 3:2
21:10Kovshun Y. (Ukr) - Khairov D. (Ukr) 3:2
21:15Kucala V. (Cze) - Sabuka D. (Cze) 3:1
21:30Dubchak I. (Mda) - Boico E. (Mda) 3:0
21:30Lykhytskyi O. (Ukr) - Khamurda V. (Ukr) 0:3
21:30Mikhailovskiy Y. (Ukr) - Tymofeev O. (Ukr) 2:3
21:35Reva Y. (Ukr) - Ryndia V. (Ukr) 1:3
21:50Kucala V. (Cze) - Zielinsky T. (Cze) 3:0
21:55Kurischenko Y. (Ukr) - Abalmaz S. (Ukr) 2:3
22:00Ungurean M. (Mda) - Uzun N. (Mda) 0:3
22:00Zharskiy V. (Ukr) - Gura O. (Ukr) 3:0
22:05Kovshun Y. (Ukr) - Kurtenko A. (Ukr) 3:1
22:20Sabuka D. (Cze) - Stacho L. (Cze) 1:3
22:25Shyndel I. (Ukr) - Kovalchuk O. (Ukr) 1:3
22:30Berezynskyi S. (Ukr) - Govorunets A. (Ukr) 1:3
22:30Maselskyi O. (Ukr) - Khairov D. (Ukr) 1:3
22:30Tudorean C. (Mda) - Kovik Y. (Mda) 1:3
22:45Durovic R. (Svk) - Mezera O. (Cze) 2:3
22:50Mikhailovskiy Y. (Ukr) - Kovshun Y. (Ukr) 3:1
23:00Napirko O. (Ukr) - Gura O. (Ukr) 3:0
23:00Ungurean M. (Mda) - Kovik Y. (Mda) 3:0
23:10Kyilo V. (Ukr) - Shindel O. (Ukr) 3:0
23:15Hala P. (Cze) - Merkl R. (Cze) 3:2
23:20Tymofeev O. (Ukr) - Khairov D. (Ukr) 0:3
23:25Kobets V. (Ukr) - Kim D. (Ukr) 3:2
23:30Tudorean C. (Mda) - Uzun N. (Mda) 3:2
23:30Zharskiy V. (Ukr) - Berezynskyi S. (Ukr) 0:3
23:35Khandetsky S. (Ukr) - Buberenko Y. (Ukr) 3:0
23:45Durovic R. (Svk) - Merkl R. (Cze) 2:3
23:50Kurtenko A. (Ukr) - Maselskyi O. (Ukr) 2:3
23:55Stepanchuk Y. (Ukr) - Kovalchuk K. (Ukr) 2:3
00:00Napirko O. (Ukr) - Govorunets A. (Ukr) 1:3
00:00Ungurean M. (Mda) - Tudorean C. (Mda) 1:3
00:05Gomilko O. (Ukr) - Marchuk M. (Ukr) 3:1
00:15Hala P. (Cze) - Mezera O. (Cze) 3:0
00:25Yakovenko A. (Ukr) - Husiev V. (Ukr) 3:1
00:30Berezynskyi S. (Ukr) - Gura O. (Ukr) 3:0
00:30Kovik Y. (Mda) - Uzun N. (Mda) 0:3
00:45Durovic R. (Svk) - Hala P. (Cze) 3:0
00:45Kyilo V. (Ukr) - Buberenko Y. (Ukr) 3:2
00:55Kobets V. (Ukr) - Kovalchuk K. (Ukr) 1:3

OTHERS - MUŠKARCI: TT Cup (Svijet)

23:00Kolek M. (Pol) - Warpas B. (Pol) 2:3
23:10Cernota F. (Cze) - Zlamal J. (Cze) 1:3
23:10Juhasz M. (Cze) - Vorac J. (Cze) 2:3
23:25Eibich J. (Cze) - Lafek D. (Cze) 3:2
23:40Kolek M. (Pol) - Wloszek S. (Pol) 3:0
23:40Prida K. (Cze) - Vorisek T. (Cze) 1:3
23:55Dohnal J. (Cze) - Mach J. (Cze) 3:1
23:55Juhasz M. (Cze) - Vyskocil Z. (Cze) 0:3
00:10Kociuba F. (Pol) - Stapor D. (Pol) 1:3
00:10Vorisek T. (Cze) - Prida K. (Cze) 3:1
00:25Vorac J. (Cze) - Sanc V. (Cze) 2:3
00:40Mamidyala N. (Usa) - Astalus S. (Usa) 0:3
00:40Metz T. (Usa) - Goncharov V. (Usa) 3:0
00:40Warpas B. (Pol) - Kaique V. (Bra) 1:3
00:40Zlamal J. (Cze) - Cernota F. (Cze) 3:1
01:00Zoladek D. (Pol) - Ciemiega S. (Pol) 1:3
01:05Mamidyala N. (Usa) - Goncharov V. (Usa) 2:3
01:10Astalus S. (Usa) - Metz T. (Usa) 3:0
01:30Misztal A. (Pol) - Krawczyk C. (Pol) 2:3
01:35Mamidyala N. (Usa) - Metz T. (Usa) 0:3
01:40Goncharov V. (Usa) - Astalus S. (Usa) 1:3
02:00Witerski K. (Pol) - Ciemiega S. (Pol) 1:3
02:20Goncharov V. (Usa) - Mamidyala N. (Usa) 1:3
02:30Zoladek D. (Pol) - Misztal A. (Pol) 3:1
02:35Astalus S. (Usa) - Metz T. (Usa) 3:2
02:40Saj A. (Usa) - Wu T. (Usa) 0:3
02:45Kotlyarevskiy S. (Usa) - Victor C. (Usa) 3:1
03:00Witerski K. (Pol) - Krawczyk C. (Pol) 1:3
03:10Saj A. (Usa) - Victor C. (Usa) 2:3
03:15Wu T. (Usa) - Kotlyarevskiy S. (Usa) 3:2
03:30Misztal A. (Pol) - Ciemiega S. (Pol) 3:0
03:55Saj A. (Usa) - Kotlyarevskiy S. (Usa) 1:3
03:55Victor C. (Usa) - Wu T. (Usa) 0:3
04:00Witerski K. (Pol) - Misztal A. (Pol) 1:3
04:30Zoladek D. (Pol) - Krawczyk C. (Pol) 0:3
04:35Victor C. (Usa) - Saj A. (Usa) 1:3
04:40Wu T. (Usa) - Kotlyarevskiy S. (Usa) 2:3
05:00Witerski K. (Pol) - Zoladek D. (Pol) 0:3
05:30Krawczyk C. (Pol) - Ciemiega S. (Pol) 1:3
06:10Zoladek D. (Pol) - Misztal A. (Pol) 1:3
06:40Ciemiega S. (Pol) - Krawczyk C. (Pol) 1:3
07:05Balik R. (Pol) - Jastrzebowski F. (Pol) 3:1
07:30Kovtanyuk D. (Ukr) - Kleczko D. (Pol) 3:0
08:00Balik R. (Pol) - Kleczko D. (Pol) 3:1
08:05Sulkowski K. (Pol) - Pelczar D. (Pol) 0:3
08:10Romero P. (Esp) - Martinez A. (Esp) 0:3
08:20Kulveit J. (Cze) - Kosacky A. (Cze) 3:1
08:30Wenda K. (Pol) - Jastrzebowski F. (Pol) 3:1
08:35Gola P. (Pol) - Kukawka M. (Pol) 3:1
08:40Coro M. (Esp) - Tejuelo J. A. (Esp) 1:3
08:50Korp Jr. P. (Cze) - Marat F. (Cze) 2:3
08:55Dolezal M. (Cze) - Suvorov M. (Cze) 0:3
09:00Glanowski W. (Pol) - Wenda K. (Pol) 3:1
09:05Masternak J. (Pol) - Pelczar D. (Pol) 3:1
09:10Romero P. (Esp) - Tejuelo J. A. (Esp) 0:3
09:20Kulveit J. (Cze) - Marat F. (Cze) 1:3
09:25Sochor M. (Cze) - Cafourek T. (Cze) 3:0
09:30Kovtanyuk D. (Ukr) - Glanowski W. (Pol) 0:3
09:35Sulkowski K. (Pol) - Gola P. (Pol) 3:2
09:40Martinez A. (Esp) - Coro M. (Esp) 1:3
09:50Kosacky A. (Cze) - Korp Jr. P. (Cze) 3:1
09:55Dolezal M. (Cze) - Cafourek T. (Cze) 2:3
10:00Balik R. (Pol) - Wenda K. (Pol) 3:2
10:05Masternak J. (Pol) - Kukawka M. (Pol) 3:0
10:10Romero P. (Esp) - Coro M. (Esp) 2:3
10:20Kulveit J. (Cze) - Korp Jr. P. (Cze) 0:3
10:25Suvorov M. (Cze) - Sochor M. (Cze) 3:1
10:30Glanowski W. (Pol) - Kleczko D. (Pol) 3:0
10:35Gola P. (Pol) - Pelczar D. (Pol) 1:3
10:40Tejuelo J. A. (Esp) - Martinez A. (Esp) 3:2
10:50Marat F. (Cze) - Kosacky A. (Cze) 3:2
10:55Dolezal M. (Cze) - Sochor M. (Cze) 2:3
11:05Kovtanyuk D. (Ukr) - Jastrzebowski F. (Pol) 1:3
11:05Masternak J. (Pol) - Gola P. (Pol) 2:3
11:25Cafourek T. (Cze) - Suvorov M. (Cze) 1:3
11:30Balik R. (Pol) - Glanowski W. (Pol) 3:1
11:30Kosacky A. (Cze) - Kulveit J. (Cze) 2:3
11:35Martinez A. (Esp) - Romero P. (Esp) 1:3
11:35Sulkowski K. (Pol) - Kukawka M. (Pol) 3:0
12:00Kovtanyuk D. (Ukr) - Wenda K. (Pol) 3:2
12:00Marat F. (Cze) - Korp Jr. P. (Cze) 3:2
12:00Tejuelo J. A. (Esp) - Coro M. (Esp) 1:3
12:05Cafourek T. (Cze) - Dolezal M. (Cze) 3:0
12:05Masternak J. (Pol) - Sulkowski K. (Pol) 3:2
12:15Danilov N. (Est) - Pirson R. (Est) 0:3
12:20Hubka M. (Cze) - Mutl D. (Cze) 2:3
12:30Kleczko D. (Pol) - Jastrzebowski F. (Pol) 2:3
12:35Kukawka M. (Pol) - Pelczar D. (Pol) 3:1
12:35Suvorov M. (Cze) - Sochor M. (Cze) 3:2
12:45Kobayashi Y. (Jpn) - Tusis V. (Est) 3:0
12:50Framberk J. (Cze) - Prokes J. (Cze) 0:3
13:00Balik R. (Pol) - Kovtanyuk D. (Ukr) 1:3
13:15Danilov N. (Est) - Tusis V. (Est) 2:3
13:15Semrad P. (Cze) - Rek A. (Cze) 1:3
13:20Hubka M. (Cze) - Prokes J. (Cze) 1:3
13:20Sulkowski K. (Pol) - Gola P. (Pol) 3:2
13:25Marat F. (Cze) - Kosacky A. (Cze) 2:3
13:30Glanowski W. (Pol) - Jastrzebowski F. (Pol) 3:2
13:45Masternak J. (Pol) - Pelczar D. (Pol) 0:3
13:45Pirson R. (Est) - Kobayashi Y. (Jpn) 0:3
13:50Mutl D. (Cze) - Framberk J. (Cze) 3:2
13:55Semrad P. (Cze) - Kosacky A. (Cze) 1:3
14:00Wenda K. (Pol) - Kleczko D. (Pol) 3:2
14:05Nocun Z. (Pol) - Cesarz M. (Pol) 3:1
14:15Danilov N. (Est) - Kobayashi Y. (Jpn) 2:3
14:20Hubka M. (Cze) - Framberk J. (Cze) 2:3
14:25Rek A. (Cze) - Marat F. (Cze) 1:3
14:35Rokita G. (Pol) - Sikora F. (Pol) 3:2
14:40Jastrzebowski F. (Pol) - Kleczko D. (Pol) 0:3
14:45Tusis V. (Est) - Pirson R. (Est) 0:3
14:50Prokes J. (Cze) - Mutl D. (Cze) 0:3
14:55Semrad P. (Cze) - Marat F. (Cze) 1:3
15:05Nocun Z. (Pol) - Sikora F. (Pol) 1:3
15:10Kovtanyuk D. (Ukr) - Wenda K. (Pol) 2:3
15:15Tusis V. (Est) - Danilov N. (Est) 3:0
15:25Kosacky A. (Cze) - Rek A. (Cze) 3:2
15:35Framberk J. (Cze) - Hubka M. (Cze) 2:3
15:35Mucha G. (Pol) - Cesarz M. (Pol) 0:3
15:40Balik R. (Pol) - Glanowski W. (Pol) 0:3
15:45Kobayashi Y. (Jpn) - Pirson R. (Est) 3:1
16:00Gajda R. (Pol) - Guzy K. (Pol) 1:3
16:05Mutl D. (Cze) - Prokes J. (Cze) 3:1
16:05Rek A. (Cze) - Semrad P. (Cze) 3:0
16:10Ibarra A. (Esp) - Llamas I. (Esp) 1:3
16:10Maduzia L. (Pol) - Mucha G. (Pol) 3:1
16:20Sochor M. (Cze) - Kopecky F. (Cze) 3:2
16:30Bucko D. (Pol) - Chybinski M. (Pol) 1:3
16:35Kosacky A. (Cze) - Marat F. (Cze) 2:3
16:35Rokita G. (Pol) - Maduzia L. (Pol) 2:3
16:40Gallego J. (Esp) - Alarcon E. (Esp) 0:3
16:55Simecek J. (Cze) - Brozek M. (Cze) 3:1
17:00Molka B. (Pol) - Guzy K. (Pol) 2:3
17:05Kotrbaty P. (Cze) - Benes P. (Cze) 1:3
17:05Nocun Z. (Pol) - Mucha G. (Pol) 3:2
17:10Ibarra A. (Esp) - Alarcon E. (Esp) 0:3
17:15Hiisku A. (Ukr) - Luuk M. (Est) 2:3
17:20Sochor M. (Cze) - Brozek M. (Cze) 3:1
17:30Gajda R. (Pol) - Chybinski M. (Pol) 0:3
17:30Vanek P. (Cze) - Kulisek M. (Cze) 1:3
17:35Maduzia L. (Pol) - Sikora F. (Pol) 1:3
17:40Llamas I. (Esp) - Gallego J. (Esp) 3:0
17:45Pukk O. (Est) - Danilov S. (Est) 3:2
17:50Kopecky F. (Cze) - Simecek J. (Cze) 3:2
17:55Kotrbaty P. (Cze) - Kulisek M. (Cze) 3:1
18:00Zapala K. (Pol) - Molka B. (Pol) 3:1
18:05Rokita G. (Pol) - Cesarz M. (Pol) 3:2
18:10Ibarra A. (Esp) - Gallego J. (Esp) 0:3
18:20Sochor M. (Cze) - Simecek J. (Cze) 3:0
18:25Benes P. (Cze) - Vanek P. (Cze) 1:3
18:25Hiisku A. (Ukr) - Danilov S. (Est) 3:2
18:30Bucko D. (Pol) - Zapala K. (Pol) 2:3
18:35Nocun Z. (Pol) - Maduzia L. (Pol) 2:3
18:40Alarcon E. (Esp) - Llamas I. (Esp) 1:3
18:50Brozek M. (Cze) - Kopecky F. (Cze) 0:3
18:55Kotrbaty P. (Cze) - Vanek P. (Cze) 2:3
19:00Gajda R. (Pol) - Molka B. (Pol) 0:3
19:05Rokita G. (Pol) - Mucha G. (Pol) 3:1
19:15Gallego J. (Esp) - Ibarra A. (Esp) 3:0
19:15Luuk M. (Est) - Pukk O. (Est) 1:3
19:20Simecek J. (Cze) - Brozek M. (Cze) 3:1
19:25Kulisek M. (Cze) - Benes P. (Cze) 3:2
19:30Zapala K. (Pol) - Chybinski M. (Pol) 2:3
19:35Sikora F. (Pol) - Cesarz M. (Pol) 3:2
19:40Hiisku A. (Ukr) - Pukk O. (Est) 0:3
19:45Llamas I. (Esp) - Alarcon E. (Esp) 3:1
19:50Sochor M. (Cze) - Kopecky F. (Cze) 2:3
20:00Bucko D. (Pol) - Guzy K. (Pol) 2:3
20:00Danilov S. (Est) - Luuk M. (Est) 0:3
20:05Benes P. (Cze) - Kotrbaty P. (Cze) 2:3
20:05Nocun Z. (Pol) - Rokita G. (Pol) 3:1
20:20Lomsky G. (Cze) - Rolik J. (Cze) 2:3
20:25Hiisku A. (Ukr) - Danilov S. (Est) 0:3
20:30Gajda R. (Pol) - Zapala K. (Pol) 3:1
20:35Kulisek M. (Cze) - Vanek P. (Cze) 1:3
20:35Maduzia L. (Pol) - Cesarz M. (Pol) 0:3
20:55Cerveny T. (Cze) - Stusek M. (Cze) 1:3
20:55Pukk O. (Est) - Luuk M. (Est) 1:3
21:00Bucko D. (Pol) - Molka B. (Pol) 2:3
21:00Teiml M. (Cze) - Zacharda A. (Cze) 3:0
21:05Mucha G. (Pol) - Sikora F. (Pol) 3:0
21:20Lomsky G. (Cze) - Zacharda A. (Cze) 0:3
21:30Chybinski M. (Pol) - Guzy K. (Pol) 0:3
21:30Dvorak P. (Cze) - Podrazil V. (Cze) 2:3
21:35Cesarz M. (Pol) - Mucha G. (Pol) 3:1
21:50Rolik J. (Cze) - Teiml M. (Cze) 2:3
21:55Cerveny T. (Cze) - Podrazil V. (Cze) 1:3
22:00Gajda R. (Pol) - Bucko D. (Pol) 0:3
22:05Nocun Z. (Pol) - Rokita G. (Pol) 0:3
22:20Lomsky G. (Cze) - Teiml M. (Cze) 3:1
22:25Stusek M. (Cze) - Dvorak P. (Cze) 3:1
22:30Zapala K. (Pol) - Guzy K. (Pol) 1:3
22:35Sikora F. (Pol) - Maduzia L. (Pol) 1:3
22:50Zacharda A. (Cze) - Rolik J. (Cze) 0:3
22:55Cerveny T. (Cze) - Dvorak P. (Cze) 0:3
23:00Molka B. (Pol) - Chybinski M. (Pol) 1:3
23:25Podrazil V. (Cze) - Stusek M. (Cze) 3:1
23:25Zacharda A. (Cze) - Lomsky G. (Cze) 1:3
23:40Bucko D. (Pol) - Gajda R. (Pol) 3:0
23:55Teiml M. (Cze) - Rolik J. (Cze) 0:3
00:00Dvorak P. (Cze) - Cerveny T. (Cze) 1:3
00:10Zapala K. (Pol) - Molka B. (Pol) 1:3
00:30Podrazil V. (Cze) - Stusek M. (Cze) 1:3
00:40Guzy K. (Pol) - Chybinski M. (Pol) 3:2

OTHERS - MUŠKARCI: TT Star Series (Češka Republika)

08:00Blinka M. (Cze) - Baechler M. (Fra) 3:2
08:50Keinath T. (Svk) - Abbasi A. (Irn) 1:3
09:35Tymofieiev O. (Ukr) - Baggaley A. (Eng) 3:0
10:00Reitspies D. (Cze) - Tregler T. (Cze) 0:3
10:25Blinka M. (Cze) - Keinath T. (Svk) 0:3
10:45Tymofieiev O. (Ukr) - Abbasi A. (Irn) 1:3
11:20Tregler T. (Cze) - Baechler M. (Fra) 3:0
11:45Reitspies D. (Cze) - Baggaley A. (Eng) 3:1
12:15Blinka M. (Cze) - Tymofieiev O. (Ukr) 0:3
12:45Keinath T. (Svk) - Baechler M. (Fra) 3:0
13:20Reitspies D. (Cze) - Abbasi A. (Irn) 3:2
13:45Tregler T. (Cze) - Baggaley A. (Eng) 3:1
14:15Keinath T. (Svk) - Tymofieiev O. (Ukr) 3:2
14:45Blinka M. (Cze) - Reitspies D. (Cze) 0:3
15:15Baggaley A. (Eng) - Baechler M. (Fra) 3:2
15:35Tregler T. (Cze) - Abbasi A. (Irn) 2:3

OTHERS - MUŠKARCI: Win Cup (Ukrajina)

23:00Pohonov O. (Ukr) - Bambutsa R. (Ukr) 3:0
23:15Zavinskiy S. (Ukr) - Matkovskyi A. (Ukr) 1:3
23:30Zaryshniak V. (Ukr) - Storozhenko O. (Ukr) 2:3
23:45Romanenko A. (Ukr) - Trydukh I. (Ukr) 3:2
00:00Zhuravlev A. (Ukr) - Tkachenko A. (Ukr) 2:3
00:15Romanenko A. (Ukr) - Matkovskyi A. (Ukr) 3:0
00:30Chuzha Y. (Ukr) - Styranets M. (Ukr) 3:2
00:45Zavinskiy S. (Ukr) - Trydukh I. (Ukr) 3:0
00:55Zhuravlev A. (Ukr) - Styranets M. (Ukr) 1:3
01:15Trydukh I. (Ukr) - Matkovskyi A. (Ukr) 3:2
01:20Chuzha Y. (Ukr) - Tkachenko A. (Ukr) 3:1
01:40Zhuravlev A. (Ukr) - Chuzha Y. (Ukr) 2:3
01:45Zavinskiy S. (Ukr) - Romanenko A. (Ukr) 3:0
02:05Styranets M. (Ukr) - Tkachenko A. (Ukr) 3:1
02:30Tkachenko A. (Ukr) - Zhuravlev A. (Ukr) 3:1
02:55Styranets M. (Ukr) - Chuzha Y. (Ukr) 3:1
03:20Styranets M. (Ukr) - Zhuravlev A. (Ukr) 2:3
03:45Tkachenko A. (Ukr) - Chuzha Y. (Ukr) 3:2
04:10Chuzha Y. (Ukr) - Zhuravlev A. (Ukr) 2:3
04:35Tkachenko A. (Ukr) - Styranets M. (Ukr) 3:0
06:00Lazebny R. (Ukr) - Kalugin V. (Ukr) 3:1
06:30Kalugin V. (Ukr) - Shcherbak D. (Ukr) 1:3
07:00Lazebny R. (Ukr) - Shcherbak D. (Ukr) 3:1
07:30Shamray A. (Ukr) - Kalugin V. (Ukr) 0:3
08:00Lazebny R. (Ukr) - Shamray A. (Ukr) 1:3
08:30Shcherbak D. (Ukr) - Kalugin V. (Ukr) 2:3
09:00Kalugin V. (Ukr) - Lazebny R. (Ukr) 3:0
09:30Shcherbak D. (Ukr) - Shamray A. (Ukr) 3:1
10:00Kalugin V. (Ukr) - Shamray A. (Ukr) 1:3
10:30Shcherbak D. (Ukr) - Lazebny R. (Ukr) 3:0
11:00Shamray A. (Ukr) - Lazebny R. (Ukr) 3:2
11:30Shamray A. (Ukr) - Shcherbak D. (Ukr) 3:1
18:00Kalynevych O. (Ukr) - Matkovskyi A. (Ukr) 1:3
18:30Matkovskyi A. (Ukr) - Shukin D. (Ukr) 3:0
19:00Kalynevych O. (Ukr) - Shukin D. (Ukr) 1:3
19:30Zaryshniak V. (Ukr) - Matkovskyi A. (Ukr) 1:3
20:00Kalynevych O. (Ukr) - Zaryshniak V. (Ukr) 1:3
20:15Bambutsa R. (Ukr) - Storozhenko O. (Ukr) 2:3
20:30Shukin D. (Ukr) - Matkovskyi A. (Ukr) 3:0
20:45Faflei Y. (Ukr) - Rodin A. (Ukr) 3:0
21:00Matkovskyi A. (Ukr) - Kalynevych O. (Ukr) 0:3
21:15Bambutsa R. (Ukr) - Rodin A. (Ukr) 0:3
21:30Shukin D. (Ukr) - Zaryshniak V. (Ukr) 0:3
21:45Faflei Y. (Ukr) - Storozhenko O. (Ukr) 1:3
22:00Matkovskyi A. (Ukr) - Zaryshniak V. (Ukr) 3:2
22:15Bambutsa R. (Ukr) - Faflei Y. (Ukr) 2:3
22:30Shukin D. (Ukr) - Kalynevych O. (Ukr) 3:0
22:45Rodin A. (Ukr) - Storozhenko O. (Ukr) 2:3
23:00Zaryshniak V. (Ukr) - Kalynevych O. (Ukr) 0:3
23:15Storozhenko O. (Ukr) - Bambutsa R. (Ukr) 3:0
23:30Zaryshniak V. (Ukr) - Shukin D. (Ukr) 3:2
23:45Rodin A. (Ukr) - Faflei Y. (Ukr) 1:3
00:00Kovalchuk N. (Ukr) - Chernayvskiy S. (Ukr) 1:3
00:15Rodin A. (Ukr) - Bambutsa R. (Ukr) 3:2
00:25Chernayvskiy S. (Ukr) - Matiushenko A. (Ukr) 3:0
00:45Storozhenko O. (Ukr) - Faflei Y. (Ukr) 1:3
00:50Kovalchuk N. (Ukr) - Matiushenko A. (Ukr) 2:3

OTHERS - MUŠKARCI: World Championships Teams (Svijet) - Playoff

02:05Lim J. (Kor) - Lind A. (Den) 3:1
02:55Jang W. (Kor) - Groth J. (Den) 1:3
03:35An J. (Kor) - Andersen M. (Den) 3:0
04:05Lim J. (Kor) - Groth J. (Den) 3:1
04:50OtkazanoJang W. (Kor) - Lind A. (Den) -:-
09:00Qiu D. (Ger) - Chuang Ch-Y. (Tpe) 2:3
09:55Ovtcharov D. (Ger) - Lin Y.-J. (Tpe) 2:3
10:55Franziska P. (Ger) - Kao C. (Tpe) 1:3
11:40OtkazanoQiu D. (Ger) - Lin Y.-J. (Tpe) -:-
12:10OtkazanoOvtcharov D. (Ger) - Chuang Ch-Y. (Tpe) -:-

OTHERS - ŽENE: Setka Cup (Svijet)

06:35Baryliak A. (Ukr) - Vasiv I. (Ukr) 1:3
07:05Okhnych V. (Ukr) - Burtseva G. (Ukr) 1:3
07:05Plokhotniuk N. (Ukr) - Tsiupko O. (Ukr) 3:0
07:35Degteva A. (Ukr) - Panchishin O. (Ukr) 3:1
07:40Pentuk E. (Ukr) - Yureneva S. (Ukr) 3:1
08:05Aseeva I. (Ukr) - Andryushchenko V. (Ukr) 0:3
08:05Baryliak A. (Ukr) - Burtseva G. (Ukr) 3:0
08:35Panchishin O. (Ukr) - Vasiv I. (Ukr) 2:3
08:35Plokhotniuk N. (Ukr) - Yureneva S. (Ukr) 2:3
09:05Andryushchenko V. (Ukr) - Tsiupko O. (Ukr) 3:0
09:05Okhnych V. (Ukr) - Degteva A. (Ukr) 0:3
09:35Baryliak A. (Ukr) - Panchishin O. (Ukr) 3:0
09:35Pentuk E. (Ukr) - Aseeva I. (Ukr) 3:1
10:05Degteva A. (Ukr) - Burtseva G. (Ukr) 3:1
10:05Plokhotniuk N. (Ukr) - Andryushchenko V. (Ukr) 3:0
10:35Aseeva I. (Ukr) - Yureneva S. (Ukr) 3:1
10:35Okhnych V. (Ukr) - Vasiv I. (Ukr) 0:3
11:05Baryliak A. (Ukr) - Degteva A. (Ukr) 3:2
11:05Pentuk E. (Ukr) - Tsiupko O. (Ukr) 3:0
11:35Okhnych V. (Ukr) - Panchishin O. (Ukr) 3:1
11:35Plokhotniuk N. (Ukr) - Aseeva I. (Ukr) 3:1
12:05Burtseva G. (Ukr) - Vasiv I. (Ukr) 0:3
12:05Pentuk E. (Ukr) - Andryushchenko V. (Ukr) 0:3
12:35Baryliak A. (Ukr) - Okhnych V. (Ukr) 1:3
12:35Yureneva S. (Ukr) - Tsiupko O. (Ukr) 3:1
13:05Degteva A. (Ukr) - Vasiv I. (Ukr) 2:3
13:05Plokhotniuk N. (Ukr) - Pentuk E. (Ukr) 1:3
13:35Aseeva I. (Ukr) - Tsiupko O. (Ukr) 3:0
13:35Panchishin O. (Ukr) - Burtseva G. (Ukr) 1:3
14:05Andryushchenko V. (Ukr) - Yureneva S. (Ukr) 3:0

OTHERS - ŽENE: Win Cup (Ukrajina)

07:15Cherniavska A. (Ukr) - Telykh A. (Ukr) 1:3
07:45Kanunnikova V. (Ukr) - Yuhan T. (Ukr) 0:3
08:15Cherniavska A. (Ukr) - Yuhan T. (Ukr) 1:3
08:45Kanunnikova V. (Ukr) - Telykh A. (Ukr) 2:3
09:15Cherniavska A. (Ukr) - Kanunnikova V. (Ukr) 1:3
09:45Yuhan T. (Ukr) - Telykh A. (Ukr) 2:3
10:15Telykh A. (Ukr) - Cherniavska A. (Ukr) 3:0
10:45Yuhan T. (Ukr) - Kanunnikova V. (Ukr) 0:3
11:15Yuhan T. (Ukr) - Cherniavska A. (Ukr) 3:0
11:45Telykh A. (Ukr) - Kanunnikova V. (Ukr) 0:3
12:00Postol A. (Ukr) - Zhukova N. (Ukr) 0:3
12:15Kanunnikova V. (Ukr) - Cherniavska A. (Ukr) 2:3
12:30Zhukova N. (Ukr) - Umantsyv O. (Ukr) 3:0
12:45Telykh A. (Ukr) - Yuhan T. (Ukr) 2:3
13:00Postol A. (Ukr) - Umantsyv O. (Ukr) 3:0
13:30Kohut A. (Ukr) - Zhukova N. (Ukr) 2:3
13:45Taranik E. (Ukr) - Rafikova D. (Ukr) 2:3
14:00Postol A. (Ukr) - Kohut A. (Ukr) 3:2
14:15Rafikova D. (Ukr) - Lesnaya Y. (Ukr) 3:1
14:30Umantsyv O. (Ukr) - Zhukova N. (Ukr) 3:2
14:45Taranik E. (Ukr) - Lesnaya Y. (Ukr) 2:3
15:00Zhukova N. (Ukr) - Postol A. (Ukr) 3:2
15:15Faflei R. (Ukr) - Rafikova D. (Ukr) 1:3
15:30Umantsyv O. (Ukr) - Kohut A. (Ukr) 0:3
15:45Taranik E. (Ukr) - Faflei R. (Ukr) 1:3
16:00Zhukova N. (Ukr) - Kohut A. (Ukr) 0:3
16:15Lesnaya Y. (Ukr) - Rafikova D. (Ukr) 3:0
16:30Umantsyv O. (Ukr) - Postol A. (Ukr) 3:2
16:45Rafikova D. (Ukr) - Taranik E. (Ukr) 3:2
17:00Kohut A. (Ukr) - Postol A. (Ukr) 3:1
17:15Lesnaya Y. (Ukr) - Faflei R. (Ukr) 3:0
17:30Kohut A. (Ukr) - Umantsyv O. (Ukr) 1:3
17:45Rafikova D. (Ukr) - Faflei R. (Ukr) 0:3
18:15Lesnaya Y. (Ukr) - Taranik E. (Ukr) 1:3
18:45Faflei R. (Ukr) - Taranik E. (Ukr) 3:2
19:15Faflei R. (Ukr) - Lesnaya Y. (Ukr) 2:3

OTHERS - ŽENE: World Championships Teams (Svijet) - Playoff

05:10Sun Y. (Chn) - Pavade P. (Fra) 3:0
05:45Chen Meng (Chn) - Yuan J. N. (Fra) 3:1
06:30Wang Yidi (Chn) - Lutz C. (Fra) 3:0
06:55OtkazanoSun Y. (Chn) - Yuan J. N. (Fra) -:-
07:20OtkazanoChen Meng (Chn) - Pavade P. (Fra) -:-
12:10Doo H. K. (Hkg) - Harimoto M. (Jpn) 2:3
13:05Zhu C. (Hkg) - Hayata H. (Jpn) 0:3
13:35Lee H. Ch. (Hkg) - Hirano M. (Jpn) 0:3
14:00OtkazanoDoo H. K. (Hkg) - Hayata H. (Jpn) -:-
14:30OtkazanoZhu C. (Hkg) - Harimoto M. (Jpn) -:-

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - stolni tenis uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.