REFRESH

Stolni tenis » Sutra » Sve utakmice

OTHERS - MUŠKARCI: Liga Pro (CZ) (Češka Republika)

00:00Andrle T. (Cze) - Krauter G. (Cze) -:-
00:00Fisera M. (Cze) - Smrcek M. (Cze) -:-
00:30Briza F. (Cze) - Plachy J. (Cze) -:-
00:30Fisar T. (Cze) - Briska J. (Cze) -:-
01:00Krauter G. (Cze) - Jablonovsky J. (Cze) -:-
01:00Smrcek M. (Cze) - Adamec M. (Cze) -:-
01:30Andrle T. (Cze) - Fisar T. (Cze) -:-
01:30Fisera M. (Cze) - Briza F. (Cze) -:-
02:00Adamec M. (Cze) - Plachy J. (Cze) -:-
02:00Jablonovsky J. (Cze) - Briska J. (Cze) -:-
02:30Krauter G. (Cze) - Fisar T. (Cze) -:-
02:30Smrcek M. (Cze) - Briza F. (Cze) -:-
03:00Briska J. (Cze) - Andrle T. (Cze) -:-
03:00Plachy J. (Cze) - Fisera M. (Cze) -:-
03:30Briza F. (Cze) - Adamec M. (Cze) -:-
03:30Fisar T. (Cze) - Jablonovsky J. (Cze) -:-
04:00Briska J. (Cze) - Krauter G. (Cze) -:-
04:00Plachy J. (Cze) - Smrcek M. (Cze) -:-
04:30Adamec M. (Cze) - Fisera M. (Cze) -:-
04:30Jablonovsky J. (Cze) - Andrle T. (Cze) -:-

OTHERS - MUŠKARCI: Setka Cup (Svijet)

23:00Napirko O. (Ukr) - Gura O. (Ukr) -:-
23:00Ungurean M. (Mda) - Kovik Y. (Mda) -:-
23:05Kyilo V. (Ukr) - Shindel O. (Ukr) -:-
23:15Hala P. (Cze) - Merkl R. (Cze) -:-
23:20Tymofeev O. (Ukr) - Khairov D. (Ukr) -:-
23:25Peretiatko A. (Ukr) - Kim D. (Ukr) -:-
23:30Tudorean C. (Mda) - Uzun N. (Mda) -:-
23:30Zharskiy V. (Ukr) - Berezynskyi S. (Ukr) -:-
23:35Khandetsky S. (Ukr) - Buberenko Y. (Ukr) -:-
23:45Durovic R. (Svk) - Merkl R. (Cze) -:-
23:50Kurtenko A. (Ukr) - Maselskyi O. (Ukr) -:-
23:55Stepanchuk Y. (Ukr) - Kovalchuk K. (Ukr) -:-
00:00Napirko O. (Ukr) - Govorunets A. (Ukr) -:-
00:00Ungurean M. (Mda) - Tudorean C. (Mda) -:-
00:05Gomilko O. (Ukr) - Marchuk M. (Ukr) -:-
00:15Hala P. (Cze) - Mezera O. (Cze) -:-
00:25Yakovenko A. (Ukr) - Husiev V. (Ukr) -:-
00:30Berezynskyi S. (Ukr) - Gura O. (Ukr) -:-
00:30Kovik Y. (Mda) - Uzun N. (Mda) -:-
00:35Kyilo V. (Ukr) - Buberenko Y. (Ukr) -:-
00:45Durovic R. (Svk) - Hala P. (Cze) -:-
00:55Peretiatko A. (Ukr) - Kovalchuk K. (Ukr) -:-
01:00Zharskiy V. (Ukr) - Govorunets A. (Ukr) -:-
01:05Marchuk M. (Ukr) - Shindel O. (Ukr) -:-
01:15Merkl R. (Cze) - Mezera O. (Cze) -:-
01:25Husiev V. (Ukr) - Kim D. (Ukr) -:-
01:30Napirko O. (Ukr) - Berezynskyi S. (Ukr) -:-
01:35Khandetsky S. (Ukr) - Gomilko O. (Ukr) -:-
01:55Stepanchuk Y. (Ukr) - Yakovenko A. (Ukr) -:-
02:00Copusciu M. (Ukr) - Urechean V. (Mda) -:-
02:00Govorunets A. (Ukr) - Gura O. (Ukr) -:-
02:05Kyilo V. (Ukr) - Marchuk M. (Ukr) -:-
02:25Peretiatko A. (Ukr) - Husiev V. (Ukr) -:-
02:30Napirko O. (Ukr) - Zharskiy V. (Ukr) -:-
02:30Tihoniuk V. (Mda) - Culaghin D. (Mda) -:-
02:35Gomilko O. (Ukr) - Buberenko Y. (Ukr) -:-
02:55Yakovenko A. (Ukr) - Kovalchuk K. (Ukr) -:-
03:00Copusciu M. (Ukr) - Culaghin D. (Mda) -:-
03:05Khandetsky S. (Ukr) - Shindel O. (Ukr) -:-
03:25Stepanchuk Y. (Ukr) - Kim D. (Ukr) -:-
03:30Tihoniuk V. (Mda) - Urechean V. (Mda) -:-
03:35Kyilo V. (Ukr) - Gomilko O. (Ukr) -:-
03:55Peretiatko A. (Ukr) - Yakovenko A. (Ukr) -:-
04:00Copusciu M. (Ukr) - Tihoniuk V. (Mda) -:-
04:05Khandetsky S. (Ukr) - Marchuk M. (Ukr) -:-
04:25Stepanchuk Y. (Ukr) - Husiev V. (Ukr) -:-
04:30Culaghin D. (Mda) - Urechean V. (Mda) -:-
04:35Buberenko Y. (Ukr) - Shindel O. (Ukr) -:-
04:55Kovalchuk K. (Ukr) - Kim D. (Ukr) -:-
05:05Kyilo V. (Ukr) - Khandetsky S. (Ukr) -:-
05:25Peretiatko A. (Ukr) - Stepanchuk Y. (Ukr) -:-
05:35Gomilko O. (Ukr) - Shindel O. (Ukr) -:-
05:55Yakovenko A. (Ukr) - Kim D. (Ukr) -:-
06:05Marchuk M. (Ukr) - Buberenko Y. (Ukr) -:-
06:25Husiev V. (Ukr) - Kovalchuk K. (Ukr) -:-

OTHERS - MUŠKARCI: TT Cup (Svijet)

23:00Molka B. (Pol) - Chybinski M. (Pol) -:-

OTHERS - MUŠKARCI: TT Star Series (Češka Republika)

08:00Keinath T. (Svk) - Reitspies D. (Cze) -:-
08:35Blinka M. (Cze) - Tregler T. (Cze) -:-
09:10Baggaley A. (Eng) - Abbasi A. (Irn) -:-
09:45Tymofieiev O. (Ukr) - Baechler M. (Fra) -:-
10:15Keinath T. (Svk) - Tregler T. (Cze) -:-
10:45Blinka M. (Cze) - Baggaley A. (Eng) -:-
11:15Tymofieiev O. (Ukr) - Reitspies D. (Cze) -:-
11:45Abbasi A. (Irn) - Baechler M. (Fra) -:-
12:15Keinath T. (Svk) - Baggaley A. (Eng) -:-
12:45Tymofieiev O. (Ukr) - Tregler T. (Cze) -:-
13:15Reitspies D. (Cze) - Baechler M. (Fra) -:-
13:45Blinka M. (Cze) - Abbasi A. (Irn) -:-

OTHERS - MUŠKARCI: Win Cup (Ukrajina)

23:00Zaryshniak V. (Ukr) - Kalynevych O. (Ukr) -:-
23:15Storozhenko O. (Ukr) - Bambutsa R. (Ukr) -:-
23:30Zaryshniak V. (Ukr) - Shukin D. (Ukr) -:-
23:45Rodin A. (Ukr) - Faflei Y. (Ukr) -:-
00:00Kovalchuk N. (Ukr) - Chernayvskiy S. (Ukr) -:-
00:15Rodin A. (Ukr) - Bambutsa R. (Ukr) -:-
00:25Chernayvskiy S. (Ukr) - Matiushenko A. (Ukr) -:-
00:45Storozhenko O. (Ukr) - Faflei Y. (Ukr) -:-
00:50Kovalchuk N. (Ukr) - Matiushenko A. (Ukr) -:-
01:15Faflei Y. (Ukr) - Bambutsa R. (Ukr) -:-
01:15Sheshurak L. (Ukr) - Chernayvskiy S. (Ukr) -:-
01:40Kovalchuk N. (Ukr) - Sheshurak L. (Ukr) -:-
01:45Storozhenko O. (Ukr) - Rodin A. (Ukr) -:-
02:05Matiushenko A. (Ukr) - Chernayvskiy S. (Ukr) -:-
02:30Chernayvskiy S. (Ukr) - Kovalchuk N. (Ukr) -:-
02:55Matiushenko A. (Ukr) - Sheshurak L. (Ukr) -:-
03:20Chernayvskiy S. (Ukr) - Sheshurak L. (Ukr) -:-
03:45Matiushenko A. (Ukr) - Kovalchuk N. (Ukr) -:-
04:10Sheshurak L. (Ukr) - Kovalchuk N. (Ukr) -:-
04:35Sheshurak L. (Ukr) - Matiushenko A. (Ukr) -:-

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - stolni tenis uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.