REFRESH

Stolni tenis » Danas » Sve utakmice

OTHERS - MUŠKARCI: ITT Cup (Češka Republika)

23:00Foff L. (Cze) - Stusek M. (Cze) 0:3
23:30Prida K. (Cze) - Urbanek J. (Cze) 0:3
09:00Adamec L. (Cze) - Skopec D. (Cze) 2:3
09:35Hejda Jr V. (Cze) - Zahradka Z. (Cze) 3:0
10:00Skopec D. (Cze) - Zahradka Z. (Cze) 1:3
10:30Adamec L. (Cze) - Hejda Jr V. (Cze) 3:1
11:00Hejda Jr V. (Cze) - Skopec D. (Cze) 1:3
11:30Zahradka Z. (Cze) - Adamec L. (Cze) 0:3
12:10Hejda Jr V. (Cze) - Zahradka Z. (Cze) 1:3
12:40Adamec L. (Cze) - Skopec D. (Cze) 2:3
13:10Chlumsky P. (Cze) - Ruzicka J. (Cze) 3:0
13:30Dolezal M. (Cze) - Zaplatilek C. (Cze) 3:2
14:05Ruzicka J. (Cze) - Zaplatilek C. (Cze) 1:3
14:40Chlumsky P. (Cze) - Dolezal M. (Cze) 3:1
15:00Dolezal M. (Cze) - Ruzicka J. (Cze) 3:0
15:30Zaplatilek C. (Cze) - Chlumsky P. (Cze) 3:1
16:10Dolezal M. (Cze) - Ruzicka J. (Cze) 2:3
16:45Chlumsky P. (Cze) - Zaplatilek C. (Cze) 0:3
17:05Manas J. (Cze) - Libovicky R. (Cze) 1:3
17:30Zalesky J. (Cze) - Nemec M. (Cze) 2:3
18:00Libovicky R. (Cze) - Nemec M. (Cze) 3:0
18:30Manas J. (Cze) - Zalesky J. (Cze) 3:0
19:00Zalesky J. (Cze) - Libovicky R. (Cze) 2:3
19:30Nemec M. (Cze) - Manas J. (Cze) 3:0
20:10Manas J. (Cze) - Zalesky J. (Cze) 1:3
20:40Libovicky R. (Cze) - Nemec M. (Cze) 3:2
21:05Benes D. (Cze) - Malek T. (Cze) 3:0
21:30Stusek M. (Cze) - Camr F. (Cze) -:-
22:00Malek T. (Cze) - Camr F. (Cze) -:-
22:30Benes D. (Cze) - Stusek M. (Cze) -:-
23:00Stusek M. (Cze) - Malek T. (Cze) -:-
23:30Camr F. (Cze) - Benes D. (Cze) -:-

OTHERS - MUŠKARCI: Liga Pro (CZ) (Češka Republika)

23:00Barta M. (Cze) - Smesny M. (Cze) 3:0
23:00Darin K. (Ukr) - Levicky J. (Cze) 2:3
23:00Kaisler V. (Cze) - Svanda L. (Cze) 1:3
23:15Pikous M. (Cze) - Pavelka R. (Cze) 3:0
23:30Nohejl V. (Cze) - Polovka R. (Cze) 2:3
23:30Vidourek J. (Cze) - Malina V. (Cze) 1:3
23:40Zientek Z. (Cze) - Konvicka V. (Cze) 3:2
23:45Lieskovsky D. (Cze) - Korp Sr. P. (Cze) 3:2
00:00Prokupek J. (Cze) - Novak K. (Cze) 3:1
00:15Regner Mic. (Cze) - Louda J. (Cze) 3:1
00:30Berger J. (Cze) - Babicka L. (Cze) 0:3
00:35Brozik K. (Cze) - Nesnera J. (Cze) 3:2
01:00Louda J. (Cze) - Zahradka M. (Cze) 1:3
01:00Novak K. (Cze) - Gabriel Sr. V. (Cze) 0:3
01:30Prokupek J. (Cze) - Berger J. (Cze) 3:1
01:30Regner Mic. (Cze) - Brozik K. (Cze) 3:1
02:00Gabriel Sr. V. (Cze) - Babicka L. (Cze) 1:3
02:00Zahradka M. (Cze) - Nesnera J. (Cze) 2:3
02:30Louda J. (Cze) - Brozik K. (Cze) 1:3
02:30Novak K. (Cze) - Berger J. (Cze) 1:3
03:00Babicka L. (Cze) - Prokupek J. (Cze) 3:1
03:00Nesnera J. (Cze) - Regner Mic. (Cze) 0:3
03:30Berger J. (Cze) - Gabriel Sr. V. (Cze) 3:0
03:30Brozik K. (Cze) - Zahradka M. (Cze) 3:1
04:00Babicka L. (Cze) - Novak K. (Cze) 3:0
04:00Nesnera J. (Cze) - Louda J. (Cze) 2:3
04:30Gabriel Sr. V. (Cze) - Prokupek J. (Cze) 3:0
04:30Zahradka M. (Cze) - Regner Mic. (Cze) 3:2
05:00Berger J. (Cze) - Prokupek J. (Cze) 1:3
05:00Zahradka M. (Cze) - Nesnera J. (Cze) 3:2
05:30Babicka L. (Cze) - Gabriel Sr. V. (Cze) 0:3
05:30Regner Mic. (Cze) - Brozik K. (Cze) 3:0
08:00Havlicek V. (Cze) - Kliuchuk R. (Ukr) 3:0
08:00Hudeczek R. (Cze) - Zika T. (Cze) 0:3
08:00Palecek J. (Cze) - Marx P. (Cze) 3:2
08:00Vozicky B. (Cze) - Kanta F. (Cze) 1:3
08:30Perny M. (Cze) - Sulava L. (Cze) 0:3
08:30Stepanek D. (Cze) - Barta D. (Cze) 3:0
08:30Svoboda J. (Cze) - Vojtech J. (Cze) 3:1
08:30Urbaniec R. (Svk) - Drozd A. (Cze) 3:1
09:00Kanta F. (Cze) - Stepanek D. (Cze) 0:3
09:00Kliuchuk R. (Ukr) - Svoboda J. (Cze) 3:1
09:00Marx P. (Cze) - Perny M. (Cze) 3:1
09:00Zika T. (Cze) - Urbaniec R. (Svk) 0:3
09:30Barta D. (Cze) - Vozicky B. (Cze) 1:3
09:30Drozd A. (Cze) - Hudeczek R. (Cze) 3:2
09:30Sulava L. (Cze) - Palecek J. (Cze) 3:2
09:30Vojtech J. (Cze) - Havlicek V. (Cze) 3:0
10:00Havlicek V. (Cze) - Svoboda J. (Cze) 1:3
10:00Hudeczek R. (Cze) - Urbaniec R. (Svk) 1:3
10:00Palecek J. (Cze) - Perny M. (Cze) 3:0
10:00Vozicky B. (Cze) - Stepanek D. (Cze) 1:3
10:30Kanta F. (Cze) - Barta D. (Cze) 3:1
10:30Kliuchuk R. (Ukr) - Vojtech J. (Cze) 3:2
10:30Marx P. (Cze) - Sulava L. (Cze) 3:0
10:30Zika T. (Cze) - Drozd A. (Cze) 3:1
11:00Drozd A. (Cze) - Hudeczek R. (Cze) 3:2
11:00Sulava L. (Cze) - Perny M. (Cze) 3:1
11:00Vojtech J. (Cze) - Havlicek V. (Cze) 3:1
11:00Vozicky B. (Cze) - Barta D. (Cze) 3:0
11:30Marx P. (Cze) - Palecek J. (Cze) 3:0
11:30Stepanek D. (Cze) - Kanta F. (Cze) 3:1
11:30Urbaniec R. (Svk) - Zika T. (Cze) 3:2
11:35Svoboda J. (Cze) - Kliuchuk R. (Ukr) 3:0
12:00Benes R. (Cze) - Moravec M. (Cze) 3:0
12:00Havel L. (Cze) - Svec J. (Cze) 1:3
12:00Koutnik J. (Cze) - Manhal Jr. J. (Cze) 2:3
12:00Mares E. (Cze) - Fabini M. (Cze) 3:2
12:30Jindrak L. (Cze) - Kutifel J. (Cze) 3:0
12:30Kaisler V. (Cze) - Malina V. (Cze) 3:1
12:30Placek M. (Cze) - Madle L. (Cze) 3:1
12:30Sedlacek M. (Cze) - Berbr A. (Cze) 3:2
13:00Fabini M. (Cze) - Jindrak L. (Cze) 3:2
13:00Manhal Jr. J. (Cze) - Kaisler V. (Cze) 0:3
13:00Moravec M. (Cze) - Sedlacek M. (Cze) 1:3
13:00Svec J. (Cze) - Placek M. (Cze) 3:1
13:30Berbr A. (Cze) - Benes R. (Cze) 1:3
13:30Kutifel J. (Cze) - Mares E. (Cze) 2:3
13:30Madle L. (Cze) - Havel L. (Cze) 0:3
13:30Malina V. (Cze) - Koutnik J. (Cze) 3:1
14:00Benes R. (Cze) - Sedlacek M. (Cze) 3:2
14:00Havel L. (Cze) - Placek M. (Cze) 3:1
14:00Koutnik J. (Cze) - Kaisler V. (Cze) 3:0
14:00Mares E. (Cze) - Jindrak L. (Cze) 2:3
14:30Fabini M. (Cze) - Kutifel J. (Cze) 3:1
14:30Manhal Jr. J. (Cze) - Malina V. (Cze) 3:1
14:30Moravec M. (Cze) - Berbr A. (Cze) 2:3
14:30Svec J. (Cze) - Madle L. (Cze) 3:2
15:00Berbr A. (Cze) - Moravec M. (Cze) 3:0
15:00Koutnik J. (Cze) - Malina V. (Cze) 3:2
15:00Mares E. (Cze) - Kutifel J. (Cze) 3:1
15:10Placek M. (Cze) - Madle L. (Cze) 3:2
15:30Havel L. (Cze) - Svec J. (Cze) 1:3
15:30Jindrak L. (Cze) - Fabini M. (Cze) 3:1
15:30Sedlacek M. (Cze) - Benes R. (Cze) 3:2
15:35Kaisler V. (Cze) - Manhal Jr. J. (Cze) 2:3
16:00Boruvka L. (Cze) - Macela P. (Cze) 3:1
16:00Fabini M. (Cze) - Silhan J. (Cze) 3:2
16:00Marsalek P. (Cze) - Branny D. (Cze) 3:2
16:10Bartik T. (Cze) - Zobac M. (Cze) 2:3
16:30Kanera J. (Cze) - Klimenta M. (Cze) 1:3
16:30Lysek T. (Cze) - Neuwirth Sr. J. (Cze) 3:0
16:30Medek J. (Cze) - Bradac P. (Cze) 3:2
16:35Krcal R. (Cze) - Kucera M. (Cze) 3:2
17:00Branny D. (Cze) - Lysek T. (Cze) 3:2
17:00Macela P. (Cze) - Medek J. (Cze) 0:3
17:00Silhan J. (Cze) - Kanera J. (Cze) 1:3
17:10Zobac M. (Cze) - Krcal R. (Cze) 0:3
17:30Bradac P. (Cze) - Boruvka L. (Cze) 0:3
17:30Klimenta M. (Cze) - Fabini M. (Cze) 0:3
17:30Kucera M. (Cze) - Bartik T. (Cze) 2:3
17:30Neuwirth Sr. J. (Cze) - Marsalek P. (Cze) 3:1
18:00Bartik T. (Cze) - Krcal R. (Cze) 3:2
18:00Boruvka L. (Cze) - Medek J. (Cze) 3:0
18:00Fabini M. (Cze) - Kanera J. (Cze) 1:3
18:00Marsalek P. (Cze) - Lysek T. (Cze) 3:2
18:30Branny D. (Cze) - Neuwirth Sr. J. (Cze) 3:1
18:30Macela P. (Cze) - Bradac P. (Cze) 3:2
18:30Silhan J. (Cze) - Klimenta M. (Cze) 3:2
18:30Zobac M. (Cze) - Kucera M. (Cze) 3:1
19:00Lysek T. (Cze) - Neuwirth Sr. J. (Cze) 2:3
19:00Macela P. (Cze) - Bradac P. (Cze) 3:1
19:00Silhan J. (Cze) - Klimenta M. (Cze) 3:2
19:00Zobac M. (Cze) - Kucera M. (Cze) 3:0
19:30Boruvka L. (Cze) - Medek J. (Cze) 2:3
19:30Branny D. (Cze) - Marsalek P. (Cze) 3:1
19:30Kanera J. (Cze) - Fabini M. (Cze) 3:2
19:30Krcal R. (Cze) - Bartik T. (Cze) 1:3
20:00Grill J. (Cze) - Andrle T. (Cze) 3:1
20:00Neuman J. (Cze) - Svec P. (Cze) 1:3
20:00Potensky J. (Cze) - Plachy J. (Cze) 0:3
20:10Foltynek J. (Cze) - Navrat T. (Cze) 0:3
20:30Babicka L. (Cze) - Tuma D. (Cze) 2:3
20:30Dvorak M. (Cze) - Svoboda P. (Cze) 3:1
20:30Moravek J. (Cze) - Leopold M. (Cze) 2:3
20:30Skulina B. (Cze) - Stefanik V. (Cze) 3:0
21:00Andrle T. (Cze) - Babicka L. (Cze) 3:0
4. setNavrat T. (Cze) - Skulina B. (Cze) 2:1
5. setPlachy J. (Cze) - Moravek J. (Cze) 2:2
21:00Svec P. (Cze) - Dvorak M. (Cze) 1:3
21:30Leopold M. (Cze) - Potensky J. (Cze) -:-
21:30Stefanik V. (Cze) - Foltynek J. (Cze) -:-
21:30Svoboda P. (Cze) - Neuman J. (Cze) -:-
21:30Tuma D. (Cze) - Grill J. (Cze) -:-
22:00Foltynek J. (Cze) - Skulina B. (Cze) -:-
22:00Grill J. (Cze) - Babicka L. (Cze) -:-
22:00Neuman J. (Cze) - Dvorak M. (Cze) -:-
22:00Potensky J. (Cze) - Moravek J. (Cze) -:-
22:30Andrle T. (Cze) - Tuma D. (Cze) -:-
22:30Navrat T. (Cze) - Stefanik V. (Cze) -:-
22:30Plachy J. (Cze) - Leopold M. (Cze) -:-
22:30Svec P. (Cze) - Svoboda P. (Cze) -:-
00:00Pikous M. (Cze) - Prokupek J. (Cze) -:-
00:00Svoboda J. (Cze) - Korp Jr. P. (Cze) -:-
00:30Pavelka R. (Cze) - Gabriel Sr. V. (Cze) -:-
00:30Sobisek M. (Cze) - Kliuchuk R. (Ukr) -:-

OTHERS - MUŠKARCI: Sao Paulo Challenger (Brazil)

23:00Cruz A. (Bra) - Tomioka D. (Bra) 0:3
23:00Mattos G. (Bra) - Procidonio R. (Bra) 0:3
23:00Mizutani F. (Bra) - Yokoyama H. (Bra) 3:0
23:00Vianna E. (Bra) - Yokoyama H. (Bra) 2:3
23:20Andrade P. (Bra) - Cruz A. (Bra) 3:0
23:20Fernandez Junior A. (Bra) - Vianna E. (Bra) 3:2
23:20Fernandez Junior A. (Bra) - Andrade P. (Bra) 3:1
23:20Mizutani F. (Bra) - Vianna E. (Bra) 0:3
23:45Cruz A. (Bra) - Mattos G. (Bra) 1:3
23:45Mizutani F. (Bra) - Procidonio R. (Bra) 2:3
23:45Procidonio R. (Bra) - Tomioka D. (Bra) WO -:-
23:45Yokoyama H. (Bra) - Tomioka D. (Bra) 0:3
00:00Fernandez Junior A. (Bra) - Cruz A. (Bra) 3:0
00:00Mattos G. (Bra) - Vianna E. (Bra) 3:2
00:35Andrade P. (Bra) - Procidonio R. (Bra) 1:3
00:35Mattos G. (Bra) - Tomioka D. (Bra) 0:3
00:45Cruz A. (Bra) - Vianna E. (Bra) 0:3
00:50Fernandez Junior A. (Bra) - Yokoyama H. (Bra) 3:0
01:00Mizutani F. (Bra) - Tomioka D. (Bra) 1:3
01:00Yokoyama H. (Bra) - Mattos G. (Bra) 2:3
01:35Procidonio R. (Bra) - Fernandez Junior A. (Bra) 0:3
01:35Vianna E. (Bra) - Andrade P. (Bra) 0:3
01:50Cruz A. (Bra) - Yokoyama H. (Bra) 0:3
02:10Fernandez Junior A. (Bra) - Mizutani F. (Bra) 3:1
02:10Vianna E. (Bra) - Procidonio R. (Bra) 1:3
02:30Andrade P. (Bra) - Tomioka D. (Bra) -:-
02:30Mizutani F. (Bra) - Mattos G. (Bra) 3:1
02:30Yokoyama H. (Bra) - Andrade P. (Bra) 2:3
02:50Cruz A. (Bra) - Procidonio R. (Bra) 0:3
02:50Fernandez Junior A. (Bra) - Tomioka D. (Bra) 2:3
03:10Cruz A. (Bra) - Mizutani F. (Bra) 1:3
03:10Mattos G. (Bra) - Andrade P. (Bra) 1:3
03:30Vianna E. (Bra) - Tomioka D. (Bra) 0:3
03:30Yokoyama H. (Bra) - Procidonio R. (Bra) 3:0
03:45Fernandez Junior A. (Bra) - Mattos G. (Bra) 3:0
03:50Andrade P. (Bra) - Mizutani F. (Bra) 2:3

OTHERS - MUŠKARCI: Setka Cup (Svijet)

23:00Sheremeta V. (Ukr) - Tebenko Y. (Ukr) 3:2
23:05Kovalchuk K. (Ukr) - Kim D. (Ukr) 3:2
23:25Rehotun D. (Ukr) - Isakov V. (Ukr) 3:1
23:30Prus S. (Ukr) - Fedyna R. (Ukr) 3:0
23:35Kuprykov S. (Ukr) - Onykyienko V. (Ukr) 3:2
23:55Gomilko O. (Ukr) - Karchevsky T. (Ukr) 1:3
00:00Tebenko Y. (Ukr) - Yamchuk V. (Ukr) 3:2
00:05Hainiuk V. (Ukr) - Reva Y. (Ukr) 0:3
00:25Solomko R. (Ukr) - Lazuryk D. (Ukr) 2:3
00:30Konkulovskyi R. (Ukr) - Sheremeta V. (Ukr) 3:2
00:35Kovalchuk K. (Ukr) - Onykyienko V. (Ukr) 3:1
00:55Rehotun D. (Ukr) - Karchevsky T. (Ukr) 0:3
01:00Prus S. (Ukr) - Tebenko Y. (Ukr) 1:3
01:05Reva Y. (Ukr) - Kim D. (Ukr) 1:3
01:25Lazuryk D. (Ukr) - Isakov V. (Ukr) 3:1
01:30Sheremeta V. (Ukr) - Fedyna R. (Ukr) 1:3
01:35Kuprykov S. (Ukr) - Hainiuk V. (Ukr) 3:0
01:55Gomilko O. (Ukr) - Solomko R. (Ukr) 3:2
02:00Konkulovskyi R. (Ukr) - Yamchuk V. (Ukr) 3:0
02:05Kovalchuk K. (Ukr) - Reva Y. (Ukr) 3:1
02:25Rehotun D. (Ukr) - Lazuryk D. (Ukr) 1:3
02:30Prus S. (Ukr) - Sheremeta V. (Ukr) 2:3
02:35Hainiuk V. (Ukr) - Onykyienko V. (Ukr) 1:3
02:55Solomko R. (Ukr) - Karchevsky T. (Ukr) 2:3
03:00Konkulovskyi R. (Ukr) - Tebenko Y. (Ukr) 3:2
03:05Kuprykov S. (Ukr) - Kim D. (Ukr) 2:3
03:25Gomilko O. (Ukr) - Isakov V. (Ukr) 3:2
03:30Fedyna R. (Ukr) - Yamchuk V. (Ukr) 3:0
03:35Kovalchuk K. (Ukr) - Hainiuk V. (Ukr) 0:3
03:55Rehotun D. (Ukr) - Solomko R. (Ukr) 0:3
04:00Prus S. (Ukr) - Konkulovskyi R. (Ukr) 2:3
04:05Kuprykov S. (Ukr) - Reva Y. (Ukr) 3:1
04:25Gomilko O. (Ukr) - Lazuryk D. (Ukr) 3:0
04:30Sheremeta V. (Ukr) - Yamchuk V. (Ukr) 3:1
04:35Onykyienko V. (Ukr) - Kim D. (Ukr) 2:3
04:55Karchevsky T. (Ukr) - Isakov V. (Ukr) 3:1
05:00Tebenko Y. (Ukr) - Fedyna R. (Ukr) 3:2
05:10Kovalchuk K. (Ukr) - Kuprykov S. (Ukr) 3:2
05:25Rehotun D. (Ukr) - Gomilko O. (Ukr) 3:0
05:45Hainiuk V. (Ukr) - Kim D. (Ukr) 2:3
05:55Solomko R. (Ukr) - Isakov V. (Ukr) 0:3
06:00Sedin V. (Ukr) - Tveritinov R. (Ukr) 1:3
06:05Reva Y. (Ukr) - Onykyienko V. (Ukr) 3:1
06:20Maltsev D. (Ukr) - Nyzhnyk R. (Ukr) 3:1
06:25Lazuryk D. (Ukr) - Karchevsky T. (Ukr) 1:3
06:25Vlasenko V. (Ukr) - Rak S. (Ukr) 1:3
06:30Tupyk M. (Ukr) - Fedoryshyn I. (Ukr) 3:1
06:50Slozka M. (Ukr) - Vons V. (Ukr) 2:3
06:55Nakliutskyi A. (Ukr) - Nikolenko S. (Ukr) 3:0
07:00Baday M. (Ukr) - Tveritinov R. (Ukr) 3:1
07:05Sydorenko V. (Ukr) - Tymchenko V. (Ukr) 1:3
07:20Chulanov V. (Ukr) - Vivatenko M. (Ukr) 0:3
07:20Romanenko I. (Mda) - Shkepu S. (Ukr) 3:0
07:25Torba R. (Ukr) - Valenda D. (Ukr) 2:3
07:30Sedin V. (Ukr) - Tupyk M. (Ukr) 3:1
07:35Korobov A. (Ukr) - Leonov V. (Ukr) 3:1
07:50Dubrovin V. (Mda) - Harea V. (Ukr) 3:1
07:50Maltsev D. (Ukr) - Vons V. (Ukr) 0:3
07:55Bazany D. (Svk) - Marko J. (Svk) 3:0
07:55Homylko A. (Ukr) - Bielokon Y. (Ukr) 0:3
07:55Vlasenko V. (Ukr) - Nikolenko S. (Ukr) 3:1
08:00Baday M. (Ukr) - Fedoryshyn I. (Ukr) 2:3
08:05Yaremenko R. (Ukr) - Reva V. (Ukr) 3:1
08:20Ni I. (Mda) - Lipkan D. (Mda) 3:1
08:20Vivatenko M. (Ukr) - Nyzhnyk R. (Ukr) 3:2
08:20Zimcik L. (Cze) - Brozek M. (Cze) 3:2
08:25Husiev V. (Ukr) - Yushko R. (Ukr) 3:2
08:25Stehlik E. (Cze) - Mikus D. (Cze) 0:3
08:25Valenda D. (Ukr) - Rak S. (Ukr) 1:3
08:30Tupyk M. (Ukr) - Tveritinov R. (Ukr) 2:3
08:35Sydorenko V. (Ukr) - Leonov V. (Ukr) 2:3
08:50Romanenko I. (Mda) - Harea V. (Ukr) 3:0
08:50Slozka M. (Ukr) - Chulanov V. (Ukr) 0:3
08:50Zachar M. (Svk) - Veternik J. (Cze) 3:0
08:55Herink J. (Cze) - Lukes T. (Cze) 1:3
08:55Nakliutskyi A. (Ukr) - Torba R. (Ukr) 2:3
08:55Peretiatko A. (Ukr) - Melashenko O. (Ukr) 1:3
09:00Sedin V. (Ukr) - Fedoryshyn I. (Ukr) 3:1
09:05Reva V. (Ukr) - Tymchenko V. (Ukr) 0:3
09:15Zimcik L. (Cze) - Lukes T. (Cze) 2:3
09:20Bazany D. (Svk) - Mikus D. (Cze) 1:3
09:20Lipkan D. (Mda) - Shkepu S. (Ukr) 3:1
09:20Maltsev D. (Ukr) - Vivatenko M. (Ukr) 3:2
09:25Homylko A. (Ukr) - Yushko R. (Ukr) 0:3
09:25Vlasenko V. (Ukr) - Valenda D. (Ukr) 3:2
09:30Baday M. (Ukr) - Tupyk M. (Ukr) 3:1
09:35Korobov A. (Ukr) - Yaremenko R. (Ukr) 3:2
09:45Herink J. (Cze) - Brozek M. (Cze) 1:3
09:50Chulanov V. (Ukr) - Vons V. (Ukr) 3:1
09:50Dubrovin V. (Mda) - Ni I. (Mda) 3:2
09:50Veternik J. (Cze) - Marko J. (Svk) 3:2
09:55Melashenko O. (Ukr) - Bielokon Y. (Ukr) 3:2
09:55Torba R. (Ukr) - Nikolenko S. (Ukr) 3:0
10:00Fedoryshyn I. (Ukr) - Tveritinov R. (Ukr) 2:3
10:10Sydorenko V. (Ukr) - Reva V. (Ukr) 3:1
10:15Zimcik L. (Cze) - Herink J. (Cze) 3:1
10:20Romanenko I. (Mda) - Lipkan D. (Mda) 3:0
10:20Slozka M. (Ukr) - Nyzhnyk R. (Ukr) 3:1
10:20Stehlik E. (Cze) - Zachar M. (Svk) 3:0
10:25Nakliutskyi A. (Ukr) - Rak S. (Ukr) 0:3
10:30Baday M. (Ukr) - Sedin V. (Ukr) 3:1
10:35Yaremenko R. (Ukr) - Leonov V. (Ukr) 0:3
10:40Husiev V. (Ukr) - Peretiatko A. (Ukr) 0:3
10:45Lukes T. (Cze) - Brozek M. (Cze) 1:3
10:50Bazany D. (Svk) - Veternik J. (Cze) 0:3
10:50Maltsev D. (Ukr) - Chulanov V. (Ukr) 3:0
10:50Ni I. (Mda) - Harea V. (Ukr) 3:2
10:55Homylko A. (Ukr) - Melashenko O. (Ukr) 0:3
10:55Vlasenko V. (Ukr) - Torba R. (Ukr) 1:3
11:05Korobov A. (Ukr) - Tymchenko V. (Ukr) 3:1
11:05Tupyk M. (Ukr) - Sedin V. (Ukr) 1:3
11:15Lukes T. (Cze) - Herink J. (Cze) 3:1
11:20Dubrovin V. (Mda) - Shkepu S. (Ukr) 3:0
11:20Slozka M. (Ukr) - Vivatenko M. (Ukr) 0:3
11:20Zachar M. (Svk) - Mikus D. (Cze) WO -:-
11:25Nakliutskyi A. (Ukr) - Valenda D. (Ukr) 1:3
11:30Peretiatko A. (Ukr) - Yushko R. (Ukr) 3:0
11:35Sydorenko V. (Ukr) - Yaremenko R. (Ukr) 1:3
11:35Tveritinov R. (Ukr) - Baday M. (Ukr) 0:3
11:45Brozek M. (Cze) - Zimcik L. (Cze) 1:3
11:50Romanenko I. (Mda) - Ni I. (Mda) 1:3
11:50Stehlik E. (Cze) - Marko J. (Svk) 0:3
11:50Vons V. (Ukr) - Nyzhnyk R. (Ukr) 3:1
11:55Husiev V. (Ukr) - Bielokon Y. (Ukr) 3:2
11:55Nikolenko S. (Ukr) - Rak S. (Ukr) 1:3
12:00Ziakun O. (Ukr) - Vasylets A. (Ukr) 3:1
12:05Korobov A. (Ukr) - Reva V. (Ukr) 3:1
12:15Krajc R. (Cze) - Luder J. (Cze) 2:3
12:20Bazany D. (Svk) WO - Zachar M. (Svk) -:-
12:20Dubrovin V. (Mda) - Lipkan D. (Mda) 3:2
12:20Maltsev D. (Ukr) - Slozka M. (Ukr) 0:3
12:25Homylko A. (Ukr) - Peretiatko A. (Ukr) 3:1
12:25Vlasenko V. (Ukr) - Nakliutskyi A. (Ukr) 3:1
12:30Syksa A. (Ukr) - Zaporozhets R. (Ukr) 1:3
12:35Leonov V. (Ukr) - Tymchenko V. (Ukr) 1:3
12:45Hanke T. (Cze) - Puk J. (Cze) 2:3
12:50Chulanov V. (Ukr) - Nyzhnyk R. (Ukr) 3:0
12:50Harea V. (Ukr) - Shkepu S. (Ukr) 3:2
12:50Stehlik E. (Cze) - Veternik J. (Cze) 0:3
12:55Husiev V. (Ukr) - Melashenko O. (Ukr) 2:3
12:55Torba R. (Ukr) - Rak S. (Ukr) 3:0
13:00Panchenko B. (Ukr) - Miroshnychenko S. (Ukr) 1:3
13:05Sydorenko V. (Ukr) - Korobov A. (Ukr) 1:3
13:15Krajc R. (Cze) - Puk J. (Cze) 3:0
13:20Mikus D. (Cze) - Marko J. (Svk) 3:2
13:20Romanenko I. (Mda) - Dubrovin V. (Mda) 2:3
13:20Vivatenko M. (Ukr) - Vons V. (Ukr) 3:1
13:25Valenda D. (Ukr) - Nikolenko S. (Ukr) 3:2
13:30Yushko R. (Ukr) - Bielokon Y. (Ukr) 3:1
13:35Yaremenko R. (Ukr) - Tymchenko V. (Ukr) 3:1
13:35Ziakun O. (Ukr) - Zaporozhets R. (Ukr) 3:1
13:45Hanke T. (Cze) - Luder J. (Cze) 3:1
13:50Bazany D. (Svk) - Stehlik E. (Cze) 3:1
13:50Senyk M. (Ukr) - Zdrenyk A. (Ukr) 0:3
13:55Homylko A. (Ukr) - Husiev V. (Ukr) 3:0
14:00Miroshnychenko S. (Ukr) - Vasylets A. (Ukr) 3:0
14:00Ni I. (Mda) - Shkepu S. (Ukr) 3:0
14:05Huchok A. (Ukr) - Slozka V. (Ukr) 1:3
14:05Reva V. (Ukr) - Leonov V. (Ukr) 1:3
14:15Krajc R. (Cze) - Hanke T. (Cze) 3:1
14:20Krupii O. (Ukr) - Dubyna I. (Ukr) 0:3
14:20Lipkan D. (Mda) - Harea V. (Ukr) 3:1
14:20Zachar M. (Svk) - Marko J. (Svk) WO -:-
14:25Peretiatko A. (Ukr) - Bielokon Y. (Ukr) 0:3
14:30Syksa A. (Ukr) - Panchenko B. (Ukr) 2:3
14:30Tsolik P. (Ukr) - Kolos Y. (Ukr) 1:3
14:45Puk J. (Cze) - Luder J. (Cze) 0:3
14:50Pashkevich R. (Ukr) - Uzun N. (Mda) 2:3
14:50Plakhtyi B. (Ukr) - Dudka A. (Ukr) 3:0
14:50Veternik J. (Cze) - Mikus D. (Cze) 3:0
14:55Korobko V. (Ukr) - Slozka V. (Ukr) 2:3
14:55Melashenko O. (Ukr) - Yushko R. (Ukr) 3:1
15:00Ziakun O. (Ukr) - Miroshnychenko S. (Ukr) 2:3
15:15Puk J. (Cze) - Hanke T. (Cze) 2:3
15:20Burenok D. (Mda) - Mischenko S. (Mda) 3:1
15:20Senyk M. (Ukr) - Dubyna I. (Ukr) 2:3
15:25Huchok A. (Ukr) - Tsolik P. (Ukr) 3:1
15:25Onykyienko V. (Ukr) - Kuprykov S. (Ukr) 0:3
15:30Panchenko B. (Ukr) - Zaporozhets R. (Ukr) 3:0
15:50Dudka A. (Ukr) - Zdrenyk A. (Ukr) 0:3
15:50Luder J. (Cze) - Krajc R. (Cze) 2:3
15:50Pashkevich R. (Ukr) - Mischenko S. (Mda) 1:3
15:55Korobko V. (Ukr) - Kolos Y. (Ukr) 3:0
15:55Kovalchuk K. (Ukr) - Reva Y. (Ukr) 1:3
16:00Syksa A. (Ukr) - Vasylets A. (Ukr) 3:2
16:20Burenok D. (Mda) - Uzun N. (Mda) 0:3
16:20Krupii O. (Ukr) - Plakhtyi B. (Ukr) 3:1
16:20Zacek V. (Cze) - Lomsky G. (Cze) 3:2
16:25Tsolik P. (Ukr) - Slozka V. (Ukr) 3:1
16:30Kim D. (Ukr) - Hainiuk V. (Ukr) 2:3
16:35Ziakun O. (Ukr) - Panchenko B. (Ukr) 3:2
16:50Melisek M. (Cze) - Chmelik D. (Cze) 3:0
16:50Pashkevich R. (Ukr) - Burenok D. (Mda) 0:3
16:50Senyk M. (Ukr) - Dudka A. (Ukr) 3:0
16:55Huchok A. (Ukr) - Kolos Y. (Ukr) 2:3
16:55Onykyienko V. (Ukr) - Reva Y. (Ukr) 0:3
17:00Syksa A. (Ukr) - Miroshnychenko S. (Ukr) 3:1
17:15Zacek V. (Cze) - Chmelik D. (Cze) 3:2
17:20Mischenko S. (Mda) - Uzun N. (Mda) 3:2
17:20Plakhtyi B. (Ukr) - Dubyna I. (Ukr) 3:2
17:25Hainiuk V. (Ukr) - Kuprykov S. (Ukr) 1:3
17:30Zaporozhets R. (Ukr) - Vasylets A. (Ukr) 3:2
17:35Korobko V. (Ukr) - Tsolik P. (Ukr) 2:3
17:45Melisek M. (Cze) - Lomsky G. (Cze) 2:3
17:50Krupii O. (Ukr) - Zdrenyk A. (Ukr) 2:3
17:55Burenok D. (Mda) - Pashkevich R. (Ukr) 1:3
17:55Kovalchuk K. (Ukr) - Kim D. (Ukr) 3:0
18:00Kolos Y. (Ukr) - Slozka V. (Ukr) 3:1
18:00Ziakun O. (Ukr) - Syksa A. (Ukr) 0:3
18:15Zacek V. (Cze) - Melisek M. (Cze) 0:3
18:20Senyk M. (Ukr) - Plakhtyi B. (Ukr) 1:3
18:25Korobko V. (Ukr) - Huchok A. (Ukr) 3:0
18:25Onykyienko V. (Ukr) - Hainiuk V. (Ukr) 1:3
18:25Uzun N. (Mda) - Mischenko S. (Mda) 3:0
18:30Panchenko B. (Ukr) - Vasylets A. (Ukr) 3:2
18:45Chmelik D. (Cze) - Lomsky G. (Cze) 2:3
18:50Krupii O. (Ukr) - Dudka A. (Ukr) 3:0
18:55Kim D. (Ukr) - Reva Y. (Ukr) 3:0
18:55Kolos Y. (Ukr) - Tsolik P. (Ukr) 3:2
19:00Miroshnychenko S. (Ukr) - Zaporozhets R. (Ukr) 3:2
19:00Rotari A. (Mda) - Zop S. (Ukr) 2:3
19:20Chmelik D. (Cze) - Zacek V. (Cze) 3:0
19:20Dubyna I. (Ukr) - Zdrenyk A. (Ukr) 3:0
19:25Kovalchuk K. (Ukr) - Kuprykov S. (Ukr) 1:3
19:30Braguta S. (Ukr) - Butnaru D. (Ukr) 3:1
19:30Slozka V. (Ukr) - Korobko V. (Ukr) 3:2
19:50Lomsky G. (Cze) - Melisek M. (Cze) 1:3
19:50Senyk M. (Ukr) - Krupii O. (Ukr) 3:2
19:55Onykyienko V. (Ukr) - Kim D. (Ukr) 0:3
20:00Rotari A. (Mda) - Butnaru D. (Ukr) 3:0
20:15Liska T. (Cze) - Rejent S. (Cze) 3:1
20:20Plakhtyi B. (Ukr) - Zdrenyk A. (Ukr) 2:3
20:25Kovalchuk K. (Ukr) - Hainiuk V. (Ukr) 3:0
20:30Braguta S. (Ukr) - Zop S. (Ukr) 0:3
20:45Krames J. (Cze) - Ullman M. (Cze) 3:2
20:50Dudka A. (Ukr) - Dubyna I. (Ukr) 0:3
20:55Reva Y. (Ukr) - Kuprykov S. (Ukr) 0:3
21:00Rotari A. (Mda) - Braguta S. (Ukr) 3:1
2. setLiska T. (Cze) - Ullman M. (Cze) 0:1
21:25Onykyienko V. (Ukr) - Kovalchuk K. (Ukr) -:-
21:30Butnaru D. (Ukr) - Zop S. (Ukr) -:-
21:45Krames J. (Cze) - Rejent S. (Cze) -:-
21:55Kim D. (Ukr) - Kuprykov S. (Ukr) -:-
22:00Pavlyuk O. (Ukr) - Verbianyi V. (Ukr) -:-
22:15Liska T. (Cze) - Krames J. (Cze) -:-
22:25Hainiuk V. (Ukr) - Reva Y. (Ukr) -:-
22:30Pesternikov D. (Ukr) - Bindas O. (Ukr) -:-
22:45Ullman M. (Cze) - Rejent S. (Cze) -:-
23:00Danyliuk N. (Ukr) - Lyevshyn V. (Ukr) -:-
23:05Gomilko O. (Ukr) - Solomko R. (Ukr) -:-
23:25Melnik V. (Ukr) - Zemiantsev S. (Ukr) -:-
23:30Pavlyuk O. (Ukr) - Bindas O. (Ukr) -:-
23:35Lazuryk D. (Ukr) - Karchevsky T. (Ukr) -:-
23:55Baranovskiy S. (Ukr) - Cherevko R. (Ukr) -:-
00:00Lyevshyn V. (Ukr) - Verbianyi V. (Ukr) -:-
00:05Hnoievoi R. (Ukr) - Isakov V. (Ukr) -:-
00:25Horbanenko O. (Ukr) - Masko Y. (Ukr) -:-
00:30Pesternikov D. (Ukr) - Danyliuk N. (Ukr) -:-
00:35Gomilko O. (Ukr) - Karchevsky T. (Ukr) -:-
00:55Melnik V. (Ukr) - Cherevko R. (Ukr) -:-

OTHERS - MUŠKARCI: TT Cup (Svijet)

23:25Semeniuk I. (Ukr) - Rybachuk R. (Ukr) 0:3
23:55Berezynskyi S. (Ukr) - Lugovskyi S. (Ukr) 1:3
00:00Sanjay J. (Usa) - Farkash A. (Usa) 3:0
00:25Semeniuk I. (Ukr) - Berezynskyi S. (Ukr) 3:2
00:30Sanjay J. (Usa) - Hassan D. (Usa) 3:0
00:55Lugovskyi S. (Ukr) - Rybachuk R. (Ukr) 1:3
01:00Hassan D. (Usa) - Farkash A. (Usa) 2:3
01:25Semeniuk I. (Ukr) - Lugovskyi S. (Ukr) 3:1
01:30Sanjay J. (Usa) - Brito R. (Usa) 3:0
01:55Berezynskyi S. (Ukr) - Rybachuk R. (Ukr) 3:0
02:00Farkash A. (Usa) - Brito R. (Usa) 1:3
02:25Berezynskyi S. (Ukr) - Lugovskyi S. (Ukr) 3:0
02:30Hassan D. (Usa) - Brito R. (Usa) 0:3
02:55Semeniuk I. (Ukr) - Rybachuk R. (Ukr) 2:3
03:25Berezynskyi S. (Ukr) - Semeniuk I. (Ukr) 1:3
06:50Skachenko S. (Ukr) - Sukovatiy I. (Ukr) 1:3
06:55Baystryuchenko D. (Ukr) - Kinash S. (Ukr) 1:3
07:20Vakulenko D. (Ukr) - Nemchenko D. (Ukr) 1:3
07:30Zaitsev A. (Ukr) - Semenets O. (Ukr) 3:2
07:35Schepanskyi Y. (Ukr) - Tkachenko A. (Ukr) 3:0
07:45Rybachok V. (Ukr) - Kregzde D. (Est) 1:3
07:50Alekseenko D. (Ukr) - Ivanov R. (Ukr) 1:3
07:55Abroskin Y. (Ukr) - Maksymchuk I. (Ukr) 0:3
07:55Kryshtal D. (Ukr) - Kozyr I. (Ukr) 3:2
08:05Simonchuk D. (Ukr) - Baklykov A. (Ukr) 2:3
08:10Redondo F. (Esp) - Cascales F. (Esp) 1:3
08:15Aksjonov N. (Est) - Rybachok V. (Ukr) 0:3
08:20Marat F. (Cze) - Fiklik O. (Cze) 0:3
08:20Skachenko S. (Ukr) - Nemchenko D. (Ukr) 2:3
08:25Baystryuchenko D. (Ukr) - Semenets O. (Ukr) 3:0
08:30Kyselyov M. (Ukr) - Gorkavenko Y. (Ukr) 3:2
08:35Plishilo V. (Ukr) - Tkachenko A. (Ukr) 0:3
08:40Manoqil C. (Esp) - Rocamora P. (Esp) 3:0
08:45Tamashauskas E. (Est) - Kregzde D. (Est) 0:3
08:50Chlumsky P. (Cze) - Marat F. (Cze) 3:1
08:50Ivanov R. (Ukr) - Sukovatiy I. (Ukr) 2:3
08:55Kozyr I. (Ukr) - Kinash S. (Ukr) 3:2
09:05Poliakov S. (Ukr) - Maksymchuk I. (Ukr) 3:2
09:05Schepanskyi Y. (Ukr) - Simonchuk D. (Ukr) 0:3
09:10Sanchez G. (Esp) - Cascales F. (Esp) 3:2
09:15Tamashauskas E. (Est) - Rybachok V. (Ukr) 3:2
09:20Dolezal M. (Cze) - Fiklik O. (Cze) 0:3
09:20Vakulenko D. (Ukr) - Alekseenko D. (Ukr) 0:3
09:25Zaitsev A. (Ukr) - Kryshtal D. (Ukr) 3:1
09:40Abroskin Y. (Ukr) - Kyselyov M. (Ukr) 3:0
09:40Plishilo V. (Ukr) - Baklykov A. (Ukr) 3:1
09:40Redondo F. (Esp) - Manoqil C. (Esp) 1:3
09:45Aksjonov N. (Est) - Kregzde D. (Est) 1:3
09:50Dolezal M. (Cze) - Marat F. (Cze) 3:2
09:50Skachenko S. (Ukr) - Ivanov R. (Ukr) 2:3
09:55Baystryuchenko D. (Ukr) - Kozyr I. (Ukr) 1:3
10:10Sanchez G. (Esp) - Rocamora P. (Esp) 0:3
10:10Simonchuk D. (Ukr) - Tkachenko A. (Ukr) 1:3
10:15Poliakov S. (Ukr) - Gorkavenko Y. (Ukr) 3:1
10:15Tamashauskas E. (Est) - Aksjonov N. (Est) 2:3
10:20Alekseenko D. (Ukr) - Nemchenko D. (Ukr) 3:2
10:20Chlumsky P. (Cze) - Fiklik O. (Cze) 3:1
10:25Kryshtal D. (Ukr) - Semenets O. (Ukr) 3:1
10:40Manoqil C. (Esp) - Cascales F. (Esp) 3:2
10:40Plishilo V. (Ukr) - Simonchuk D. (Ukr) 3:0
10:50Dolezal M. (Cze) - Chlumsky P. (Cze) 2:3
10:50Kyselyov M. (Ukr) - Maksymchuk I. (Ukr) 2:3
10:50Vakulenko D. (Ukr) - Sukovatiy I. (Ukr) 3:2
10:55Zaitsev A. (Ukr) - Kinash S. (Ukr) 3:2
11:10Sanchez G. (Esp) - Manoqil C. (Esp) 3:1
11:10Schepanskyi Y. (Ukr) - Baklykov A. (Ukr) 3:0
11:25Poliakov S. (Ukr) - Kyselyov M. (Ukr) 3:1
11:25Skachenko S. (Ukr) - Alekseenko D. (Ukr) 3:1
11:30Baystryuchenko D. (Ukr) - Kryshtal D. (Ukr) 0:3
11:40Plishilo V. (Ukr) - Schepanskyi Y. (Ukr) 1:3
11:40Redondo F. (Esp) - Rocamora P. (Esp) 1:3
11:50Vakulenko D. (Ukr) - Ivanov R. (Ukr) 3:2
12:00Abroskin Y. (Ukr) - Gorkavenko Y. (Ukr) 3:2
12:00Zaitsev A. (Ukr) - Kozyr I. (Ukr) 1:3
12:10Baklykov A. (Ukr) - Tkachenko A. (Ukr) 2:3
12:10Sanchez G. (Esp) - Redondo F. (Esp) 1:3
12:20Nemchenko D. (Ukr) - Sukovatiy I. (Ukr) 3:2
12:20Viidas M. (Est) - Kruusement H. (Est) 3:1
12:25Semenets O. (Ukr) - Kinash S. (Ukr) 1:3
12:30Rendl J. (Cze) - Hruska V. (Cze) 3:1
12:35Poliakov S. (Ukr) - Abroskin Y. (Ukr) 0:3
12:40Rocamora P. (Esp) - Cascales F. (Esp) 3:1
12:45Liu L. (Est) - Viidas M. (Est) 0:3
12:50Mutl D. (Cze) - Rendl J. (Cze) 3:1
12:50Skachenko S. (Ukr) - Vakulenko D. (Ukr) 1:3
12:55Baystryuchenko D. (Ukr) - Zaitsev A. (Ukr) 2:3
13:15Gorkavenko Y. (Ukr) - Maksymchuk I. (Ukr) 0:3
13:15Kregzde D. (Est) - Kruusement H. (Est) 3:1
13:20Alekseenko D. (Ukr) - Sukovatiy I. (Ukr) 1:3
13:20Poluk A. (Cze) - Hruska V. (Cze) 2:3
13:25Kryshtal D. (Ukr) - Kinash S. (Ukr) 3:2
13:45Kregzde D. (Est) - Viidas M. (Est) 2:3
13:50Ivanov R. (Ukr) - Nemchenko D. (Ukr) 2:3
13:55Poluk A. (Cze) - Rendl J. (Cze) 3:2
14:00Kozyr I. (Ukr) - Semenets O. (Ukr) 2:3
14:20Liu L. (Est) - Kruusement H. (Est) 3:2
14:20Mutl D. (Cze) - Hruska V. (Cze) 3:2
14:50Poluk A. (Cze) - Mutl D. (Cze) 3:0
14:55Kregzde D. (Est) - Liu L. (Est) 3:1
15:00Kaptanovskyi A. (Ukr) - Vashchuk R. (Ukr) 3:0
15:10Mykytiuk M. (Ukr) - Zenyuk D. (Ukr) 1:3
15:30Zdrobylko B. (Ukr) - Tsykhotskiy A. (Ukr) 2:3
15:40Rutskiy S. (Ukr) - Gaevy N. (Ukr) 1:3
15:55Boiko S. (Ukr) - Shcherbak D. (Ukr) 3:2
16:00Klimov V. (Ukr) - Vashchuk R. (Ukr) 0:3
16:20Zahradka Z. (Cze) - Lepka M. (Cze) 3:0
16:30Tuzhilin A. (Ukr) - Kohut B. (Ukr) 3:0
16:40Gaevy N. (Ukr) - Zenyuk D. (Ukr) 0:3
16:45Kaptanovskyi A. (Ukr) - Zdrobylko B. (Ukr) 3:2
16:50Kohut B. (Ukr) - Pismennyi Y. (Ukr) 2:3
16:55Boiko S. (Ukr) - Tuzhilin A. (Ukr) 3:2
16:55Dvorak M. (Cze) - Zahradka Z. (Cze) 3:1
17:05Klimov V. (Ukr) - Tsykhotskiy A. (Ukr) 2:3
17:15Rakel D. (Est) - Accorsi C. (Ukr) 3:2
17:20Krutko O. (Ukr) - Kohut B. (Ukr) 1:3
17:20Mayer L. (Cze) - Lepka M. (Cze) 0:3
17:30Zdrobylko B. (Ukr) - Vashchuk R. (Ukr) 1:3
17:35Tuzhilin A. (Ukr) - Shcherbak D. (Ukr) 3:0
17:45Salla A. (Est) - Rakel D. (Est) 3:2
17:50Boiko S. (Ukr) - Pismennyi Y. (Ukr) 1:3
17:50Mayer L. (Cze) - Zahradka Z. (Cze) 0:3
18:00Klimov V. (Ukr) - Zdrobylko B. (Ukr) 3:2
18:00Krutko O. (Ukr) - Tuzhilin A. (Ukr) 2:3
18:00Mykytiuk M. (Ukr) - Gaevy N. (Ukr) 0:3
18:15Rutskiy S. (Ukr) - Zharskiy V. (Ukr) 3:1
18:20Boiko S. (Ukr) - Kohut B. (Ukr) 3:1
18:20Dvorak M. (Cze) - Lepka M. (Cze) 1:3
18:30Einer R. (Ukr) - Accorsi C. (Ukr) 0:3
18:30Kaptanovskyi A. (Ukr) - Tsykhotskiy A. (Ukr) 3:2
18:35Mykytiuk M. (Ukr) - Rutskiy S. (Ukr) 2:3
18:35Shcherbak D. (Ukr) - Pismennyi Y. (Ukr) 3:0
18:45Einer R. (Ukr) - Rakel D. (Est) 3:2
18:50Mayer L. (Cze) - Dvorak M. (Cze) 0:3
18:50Zharskiy V. (Ukr) - Zenyuk D. (Ukr) 0:3
18:55Tuzhilin A. (Ukr) - Pismennyi Y. (Ukr) 3:0
19:00Klimov V. (Ukr) - Kaptanovskyi A. (Ukr) 0:3
19:20Salla A. (Est) - Accorsi C. (Ukr) 0:3
19:30Tsykhotskiy A. (Ukr) - Vashchuk R. (Ukr) 0:3
19:45Einer R. (Ukr) - Salla A. (Est) 3:1
20:20Hendrych J. (Cze) - Fiklik O. (Cze) 1:3
20:50Pasek D. (Cze) - Hendrych J. (Cze) 1:3
2. setKulisek M. (Cze) - Fiklik O. (Cze) 1:0
21:50Kulisek M. (Cze) - Hendrych J. (Cze) -:-
21:55Demchuk I. (Ukr) - Kukharuk M. (Ukr) -:-
22:20Pasek D. (Cze) - Fiklik O. (Cze) -:-
22:25Formaziuk O. (Ukr) - Tkachuk S. (Ukr) -:-
22:50Kulisek M. (Cze) - Pasek D. (Cze) -:-
22:55Zapletniuk A. (Ukr) - Kukharuk M. (Ukr) -:-
23:25Demchuk I. (Ukr) - Formaziuk O. (Ukr) -:-
23:55Zapletniuk A. (Ukr) - Tkachuk S. (Ukr) -:-
00:25Formaziuk O. (Ukr) - Kukharuk M. (Ukr) -:-
00:55Zapletniuk A. (Ukr) - Formaziuk O. (Ukr) -:-

OTHERS - MUŠKARCI: TT Star Series (Češka Republika)

08:00Braun J. (Cze) - Prusa D. (Cze) 1:3
08:35OtkazanoMoravek J. (Cze) - Zelinka J. (Svk) -:-
08:40Moravek J. (Cze) - Zelinka J. (Svk) 0:3
09:05Kadlec V. (Cze) - Koldas T. (Cze) 0:3
09:40Kveton O. (Cze) - Moravek R. (Cze) 3:2
10:15OtkazanoBraun J. (Cze) - Moravek J. (Cze) -:-
10:15Braun J. (Cze) - Moravek J. (Cze) 3:2
11:00Kadlec V. (Cze) - Zelinka J. (Svk) 1:3
11:25Moravek R. (Cze) - Prusa D. (Cze) 1:3
11:50Kveton O. (Cze) - Koldas T. (Cze) 2:3
12:30Braun J. (Cze) - Kadlec V. (Cze) 1:3
12:45OtkazanoMoravek J. (Cze) - Prusa D. (Cze) -:-
13:05Moravek J. (Cze) - Prusa D. (Cze) 3:2
13:35Kveton O. (Cze) - Zelinka J. (Svk) 2:3
14:15OtkazanoMoravek J. (Cze) - Kadlec V. (Cze) -:-
14:15Moravek R. (Cze) - Koldas T. (Cze) 2:3
14:50Moravek J. (Cze) - Kadlec V. (Cze) 2:3
15:20Braun J. (Cze) - Kveton O. (Cze) 3:1
15:55Koldas T. (Cze) - Prusa D. (Cze) 3:1
16:20Moravek R. (Cze) - Zelinka J. (Svk) 3:0

OTHERS - MUŠKARCI: Win Cup (Ukrajina)

23:00Khorolskyi V. (Ukr) - Grabskiy A. (Ukr) 3:2
23:00Khoroshko A. (Ukr) - Saienko O. (Ukr) 1:3
23:00Liushnia O. (Ukr) - Korobeynik S. (Ukr) 1:3
23:15Zhuravlev A. (Ukr) - Pisklov S. (Ukr) 3:1
23:30Abalmaz S. (Ukr) - Krokhmal V. (Ukr) 3:2
23:30Metla O. (Ukr) - Lazebny R. (Ukr) 3:2
23:30Saienko O. (Ukr) - Burdakov A. (Ukr) 3:0
23:45Hutnychenko O. (Ukr) - Zaporozhets D. (Ukr) 3:1
00:00Khoroshko A. (Ukr) - Andreev O. (Ukr) 3:1
00:00Krokhmal V. (Ukr) - Liushnia O. (Ukr) 2:3
00:00Metla O. (Ukr) - Grabskiy A. (Ukr) 3:2
00:15Hutnychenko O. (Ukr) - Pisklov S. (Ukr) 1:3
00:30Abalmaz S. (Ukr) - Korobeynik S. (Ukr) 3:0
00:30Khorolskyi V. (Ukr) - Lazebny R. (Ukr) 3:1
00:30Solovey V. (Ukr) - Buluy S. (Ukr) 3:0
00:45Zhuravlev A. (Ukr) - Zaporozhets D. (Ukr) 3:2
01:00Abalmaz S. (Ukr) - Liushnia O. (Ukr) 1:3
01:00Fashchevskyi I. (Ukr) - Krol Y. (Ukr) 3:2
01:00Lazebny R. (Ukr) - Grabskiy A. (Ukr) 1:3
01:20Zaporozhets D. (Ukr) - Pisklov S. (Ukr) 2:3
01:30Khorolskyi V. (Ukr) - Metla O. (Ukr) 0:3
01:30Krokhmal V. (Ukr) - Korobeynik S. (Ukr) 2:3
01:30Solovey V. (Ukr) - Krol Y. (Ukr) 3:1
01:50Zhuravlev A. (Ukr) - Hutnychenko O. (Ukr) 3:0
02:00Fashchevskyi I. (Ukr) - Buluy S. (Ukr) 0:3
02:00Korobeynik S. (Ukr) - Liushnia O. (Ukr) 0:3
02:30Krokhmal V. (Ukr) - Abalmaz S. (Ukr) 3:1
02:30Solovey V. (Ukr) - Fashchevskyi I. (Ukr) 1:3
03:00Krol Y. (Ukr) - Buluy S. (Ukr) 3:2
03:30Buluy S. (Ukr) - Solovey V. (Ukr) 0:3
04:00Krol Y. (Ukr) - Fashchevskyi I. (Ukr) 1:3
04:30Krol Y. (Ukr) - Solovey V. (Ukr) 3:1
05:00Buluy S. (Ukr) - Fashchevskyi I. (Ukr) 0:3
05:30Fashchevskyi I. (Ukr) - Solovey V. (Ukr) 3:2
06:00Buluy S. (Ukr) - Krol Y. (Ukr) 2:3
06:30Doroshenko A. (Ukr) - Khamurda V. (Ukr) 3:2
06:30Zubko V. (Ukr) - Minin O. (Ukr) 3:2
07:00Doroshenko B. (Ukr) - Deineha M. (Ukr) 3:0
07:00Minin O. (Ukr) - Styranets M. (Ukr) 1:3
07:00Samoilov V. (Ukr) - Zakharov Y. (Ukr) 3:2
07:15Kovalenko S. (Ukr) - Shelest O. (Ukr) 1:3
07:30Doroshenko A. (Ukr) - Zakharov Y. (Ukr) 1:3
07:30Trydukh I. (Ukr) - Telugin Z. (Ukr) 3:2
07:30Zubko V. (Ukr) - Styranets M. (Ukr) 2:3
07:45Tkachenko A. (Ukr) - Holoborodko Y. (Ukr) 2:3
08:00Doroshenko B. (Ukr) - Telugin Z. (Ukr) 3:2
08:00Minin O. (Ukr) - Kuchmei A. (Ukr) 0:3
08:00Samoilov V. (Ukr) - Khamurda V. (Ukr) 0:3
08:15Kovalenko S. (Ukr) - Holoborodko Y. (Ukr) 3:2
08:30Doroshenko A. (Ukr) - Samoilov V. (Ukr) 3:1
08:30Trydukh I. (Ukr) - Deineha M. (Ukr) 1:3
08:30Zubko V. (Ukr) - Kuchmei A. (Ukr) 3:2
08:45Tkachenko A. (Ukr) - Shelest O. (Ukr) 3:1
09:00Doroshenko B. (Ukr) - Trydukh I. (Ukr) 1:3
09:00Zakharov Y. (Ukr) - Khamurda V. (Ukr) 2:3
09:05Styranets M. (Ukr) - Minin O. (Ukr) 1:3
09:15Kovalenko S. (Ukr) - Tkachenko A. (Ukr) 3:0
09:30Khamurda V. (Ukr) - Doroshenko A. (Ukr) 3:2
09:30Kuchmei A. (Ukr) - Zubko V. (Ukr) 2:3
09:30Telugin Z. (Ukr) - Deineha M. (Ukr) 3:2
09:45Holoborodko Y. (Ukr) - Shelest O. (Ukr) 3:2
10:00Deineha M. (Ukr) - Doroshenko B. (Ukr) 3:2
10:00Styranets M. (Ukr) - Kuchmei A. (Ukr) 3:1
10:00Zakharov Y. (Ukr) - Samoilov V. (Ukr) 2:3
10:15Shelest O. (Ukr) - Kovalenko S. (Ukr) 0:3
10:30Styranets M. (Ukr) - Zubko V. (Ukr) 2:3
10:30Telugin Z. (Ukr) - Trydukh I. (Ukr) 3:0
10:30Zakharov Y. (Ukr) - Doroshenko A. (Ukr) 3:2
10:45Holoborodko Y. (Ukr) - Tkachenko A. (Ukr) 2:3
11:00Khamurda V. (Ukr) - Samoilov V. (Ukr) 3:0
11:00Kuchmei A. (Ukr) - Minin O. (Ukr) 3:0
11:00Telugin Z. (Ukr) - Doroshenko B. (Ukr) 3:0
11:15Holoborodko Y. (Ukr) - Kovalenko S. (Ukr) 3:0
11:30Deineha M. (Ukr) - Trydukh I. (Ukr) 3:2
11:30Minin O. (Ukr) - Zubko V. (Ukr) 3:1
11:30Samoilov V. (Ukr) - Doroshenko A. (Ukr) 1:3
11:45Shelest O. (Ukr) - Tkachenko A. (Ukr) 1:3
12:00Khamurda V. (Ukr) - Zakharov Y. (Ukr) 3:1
12:00Kuchmei A. (Ukr) - Styranets M. (Ukr) 3:0
12:00Trydukh I. (Ukr) - Doroshenko B. (Ukr) 3:0
12:15Tkachenko A. (Ukr) - Kovalenko S. (Ukr) 1:3
12:30Deineha M. (Ukr) - Telugin Z. (Ukr) 3:0
12:30Liushnia O. (Ukr) - Rodin A. (Ukr) 1:3
12:30Sharpay V. (Ukr) - Demchenko V. (Ukr) 3:2
12:45Shelest O. (Ukr) - Holoborodko Y. (Ukr) 3:0
13:00Ermoshin S. (Ukr) - Saienko O. (Ukr) 3:1
13:00Korobeynik S. (Ukr) - Abalmaz S. (Ukr) 3:1
13:30Griban V. (Ukr) - Zvinko A. (Ukr) 3:2
13:30Liushnia O. (Ukr) - Abalmaz S. (Ukr) 3:1
13:30Sharpay V. (Ukr) - Saienko O. (Ukr) 3:0
13:45Lipeiko O. (Ukr) - Zaporozhets D. (Ukr) 1:3
14:00Ermoshin S. (Ukr) - Demchenko V. (Ukr) 1:3
14:00Haponov O. (Ukr) - Halynskyi M. (Ukr) 3:2
14:00Korobeynik S. (Ukr) - Rodin A. (Ukr) 0:3
14:15Nychyporchuk V. (Ukr) - Pisklov S. (Ukr) 0:3
14:30Griban V. (Ukr) - Halynskyi M. (Ukr) 3:1
14:30Liushnia O. (Ukr) - Korobeynik S. (Ukr) 3:2
14:30Sharpay V. (Ukr) - Ermoshin S. (Ukr) 1:3
14:45Lipeiko O. (Ukr) - Pisklov S. (Ukr) 0:3
15:00Haponov O. (Ukr) - Zvinko A. (Ukr) 2:3
15:00Saienko O. (Ukr) - Demchenko V. (Ukr) 0:3
15:05Abalmaz S. (Ukr) - Rodin A. (Ukr) 3:1
15:15Nychyporchuk V. (Ukr) - Zaporozhets D. (Ukr) 3:2
15:30Demchenko V. (Ukr) - Sharpay V. (Ukr) 3:2
15:30Griban V. (Ukr) - Haponov O. (Ukr) 3:1
15:30Rodin A. (Ukr) - Liushnia O. (Ukr) 3:0
16:00Abalmaz S. (Ukr) - Korobeynik S. (Ukr) 3:1
16:00Halynskyi M. (Ukr) - Zvinko A. (Ukr) 3:1
16:00Lipeiko O. (Ukr) - Nychyporchuk V. (Ukr) 3:1
16:00Saienko O. (Ukr) - Ermoshin S. (Ukr) 0:3
16:25Pisklov S. (Ukr) - Zaporozhets D. (Ukr) 3:0
16:30Abalmaz S. (Ukr) - Liushnia O. (Ukr) 3:0
16:30Saienko O. (Ukr) - Sharpay V. (Ukr) 3:1
16:30Zvinko A. (Ukr) - Griban V. (Ukr) 1:3
16:45Zaporozhets D. (Ukr) - Lipeiko O. (Ukr) 1:3
17:00Demchenko V. (Ukr) - Ermoshin S. (Ukr) 3:2
17:00Halynskyi M. (Ukr) - Haponov O. (Ukr) 1:3
17:00Rodin A. (Ukr) - Korobeynik S. (Ukr) 3:1
17:15Pisklov S. (Ukr) - Nychyporchuk V. (Ukr) 3:2
17:30Ermoshin S. (Ukr) - Sharpay V. (Ukr) 1:3
17:30Halynskyi M. (Ukr) - Griban V. (Ukr) 2:3
17:30Korobeynik S. (Ukr) - Liushnia O. (Ukr) 2:3
17:45Pisklov S. (Ukr) - Lipeiko O. (Ukr) 3:0
18:00Demchenko V. (Ukr) - Saienko O. (Ukr) 3:2
18:00Zvinko A. (Ukr) - Haponov O. (Ukr) 2:3
18:05Rodin A. (Ukr) - Abalmaz S. (Ukr) 1:3
18:15Zaporozhets D. (Ukr) - Nychyporchuk V. (Ukr) 3:1
18:30Haponov O. (Ukr) - Griban V. (Ukr) 3:0
18:30Yolkin A. (Ukr) - Maksimenko A. (Ukr) 0:3
18:45Nychyporchuk V. (Ukr) - Lipeiko O. (Ukr) 0:3
19:00Ivashkin O. (Ukr) - Riabukhin A. (Ukr) 0:3
19:00Zvinko A. (Ukr) - Halynskyi M. (Ukr) 2:3
19:15Zaporozhets D. (Ukr) - Pisklov S. (Ukr) 3:2
19:30Yolkin A. (Ukr) - Riabukhin A. (Ukr) 3:0
20:00Ivashkin O. (Ukr) - Maksimenko A. (Ukr) 3:2
20:00Skyba A. (Ukr) - Grabskiy A. (Ukr) 0:3
20:15Rehush A. (Ukr) - Kalynevych O. (Ukr) 0:3
20:30Lazebny R. (Ukr) - Metla O. (Ukr) 2:3
20:30Yolkin A. (Ukr) - Ivashkin O. (Ukr) 3:1
20:50Shtukovany R. (Ukr) - Butkov M. (Ukr) 0:3
5. setPlyushch P. (Ukr) - Rubtsov E. (Ukr) 2:2
21:00Riabukhin A. (Ukr) - Maksimenko A. (Ukr) 3:1
5. setSkyba A. (Ukr) - Metla O. (Ukr) 2:2
3. setRehush A. (Ukr) - Butkov M. (Ukr) 2:0
21:30Lazebny R. (Ukr) - Grabskiy A. (Ukr) -:-
21:30Maksimenko A. (Ukr) - Yolkin A. (Ukr) -:-
21:30Pirveli R. (Ukr) - Naida O. (Ukr) -:-
21:45Shtukovany R. (Ukr) - Kalynevych O. (Ukr) -:-
22:00Plyushch P. (Ukr) - Naida O. (Ukr) -:-
22:00Riabukhin A. (Ukr) - Ivashkin O. (Ukr) -:-
22:00Skyba A. (Ukr) - Lazebny R. (Ukr) -:-
22:15Rehush A. (Ukr) - Shtukovany R. (Ukr) -:-
22:30Metla O. (Ukr) - Grabskiy A. (Ukr) -:-
22:30Pirveli R. (Ukr) - Rubtsov E. (Ukr) -:-
22:30Riabukhin A. (Ukr) - Yolkin A. (Ukr) -:-
22:45Butkov M. (Ukr) - Kalynevych O. (Ukr) -:-
23:00Grabskiy A. (Ukr) - Skyba A. (Ukr) -:-
23:00Maksimenko A. (Ukr) - Ivashkin O. (Ukr) -:-
23:00Plyushch P. (Ukr) - Pirveli R. (Ukr) -:-
23:15Kalynevych O. (Ukr) - Rehush A. (Ukr) -:-
23:30Ivashkin O. (Ukr) - Yolkin A. (Ukr) -:-
23:30Metla O. (Ukr) - Lazebny R. (Ukr) -:-
23:30Naida O. (Ukr) - Rubtsov E. (Ukr) -:-
23:45Butkov M. (Ukr) - Shtukovany R. (Ukr) -:-
00:00Maksimenko A. (Ukr) - Riabukhin A. (Ukr) -:-
00:00Metla O. (Ukr) - Skyba A. (Ukr) -:-
00:00Rubtsov E. (Ukr) - Plyushch P. (Ukr) -:-
00:15Butkov M. (Ukr) - Rehush A. (Ukr) -:-
00:30Grabskiy A. (Ukr) - Lazebny R. (Ukr) -:-
00:30Naida O. (Ukr) - Pirveli R. (Ukr) -:-
00:45Kalynevych O. (Ukr) - Shtukovany R. (Ukr) -:-

OTHERS - ŽENE: Setka Cup (Svijet)

14:35Lapa H. (Ukr) - Dotsenko M. (Ukr) 3:1
15:05Severina Y. (Ukr) - Stefaniuk A. (Ukr) 1:3
15:35Gordinskaya A. (Ukr) - Man A. (Ukr) 3:2
16:05Lapa H. (Ukr) - Stefaniuk A. (Ukr) 3:0
16:35Man A. (Ukr) - Dotsenko M. (Ukr) 3:1
17:05Severina Y. (Ukr) - Gordinskaya A. (Ukr) 3:1
17:35Lapa H. (Ukr) - Man A. (Ukr) 2:3
18:05Gordinskaya A. (Ukr) - Stefaniuk A. (Ukr) 3:2
18:35Severina Y. (Ukr) - Dotsenko M. (Ukr) 3:0
19:05Lapa H. (Ukr) - Gordinskaya A. (Ukr) 2:3
19:35Severina Y. (Ukr) - Man A. (Ukr) 3:0
20:05Stefaniuk A. (Ukr) - Dotsenko M. (Ukr) 1:3
20:35Lapa H. (Ukr) - Severina Y. (Ukr) 1:3
21:05Gordinskaya A. (Ukr) - Dotsenko M. (Ukr) 3:2
21:35Man A. (Ukr) - Stefaniuk A. (Ukr) -:-

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - stolni tenis uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.