REFRESH

Košarka » Juče » Sve utakmice

EUROPA: Eurocup

18:30Promitheas - London Lions 67:77
19:30JL Bourg - Prometey 92:85prod
20:00Cedevita Olimpija - Ulm 108:78
20:00Venezia - Bursaspor 78:65

EUROPA: Champions League

18:00Galatasaray - Oostende 85:91
19:00Benfica - VEF Riga 84:71
20:00Hapoel Holon - Legia 101:79
20:30Manresa - Limoges 77:88

FRANCUSKA: LNB

20:00Cholet - Fos-sur-Mer 73:70
20:00Monaco - Lyon-Villeurbanne 97:78
20:00Roanne - Boulogne-Levallois 102:77

SAD: NBA

01:00Charlotte Hornets - Los Angeles Clippers 117:119
01:00Orlando Magic - Milwaukee Bucks 102:109
01:30Atlanta Hawks - Oklahoma City Thunder 114:121
01:30Toronto Raptors - Boston Celtics 110:116
02:00Houston Rockets - Philadelphia 76ers 132:123prod
02:00Memphis Grizzlies - Miami Heat 101:93
02:30Dallas Mavericks - Phoenix Suns 130:111
04:00Golden State Warriors - Indiana Pacers 104:112

TURSKA: Super Lig

18:00Buyukcekmece - Anadolu Efes 83:76

ALBANIJA: Superliga

19:00Teuta Durres - Beselidhja 70:65

ARGENTINA: Liga A

23:30Platense - Riachuelo 76:65
01:30Independiente de Oliva - Olimpico 79:80
23:30Obras - Union De Santa Fe 80:69

BAHREIN: Premier League

15:30Al Manama - Al Ahli 100:79
17:30Al-Hala - Al Muharraq 78:74

BJELORUSIJA: Premier League

15:30Grodno GrSU - SDUSHOR Minsk 68:77
16:00Minsk 2 - Grodno 86:96

BRAZIL: NBB

00:00Caxias do Sul - Pato 73:84
00:00Sao Jose - Flamengo 74:84

CRNA GORA: Prva A Liga

17:00Milenijum - Sutjeska 89:81
18:00Mornar - Primorje 75:83

ČILE: Copa Chile - Playoff

00:00CD Puerto Varas - U. De Concepcion 68:85
00:30Catolica - Leones Quilpue 62:81

EUROPA: Alpe Adria Cup

19:00Olomoucko - Ilirija 69:78

EUROPA: BNXT League

19:30Groningen - Leiden 62:70
19:30Zwolle - Feyenoord 85:73
20:00Den Bosch - Amsterdam 89:41
20:30Den Helder - BAL Weert 78:72
20:30Yoast Utd - Leeuwarden 74:93

EUROPA: Latvia-Estonian League

18:00BK Liepaja - Ventspils 72:60

EUROPA: EuroCup Women

19:30Panathinaikos Ž - Ramat Hasharon Ž 59:65

EUROPA: WABA League Women

20:30Duga Ž - Zagreb Ž 89:62

FINSKA: Korisliiga

14:00BC Nokia - Honka 76:72
14:00Kobrat - Kataja 63:88
14:00UU-Korihait - Kouvot 88:102

FINSKA: I Divisioona A

13:00Jyvaskyla - Kristika Turku 124:95

FRANCUSKA: Espoirs U21

16:45Roanne U21 - Boulogne-Levallois U21 71:80
17:00Cholet U21 - Fos-sur-Mer U21 90:56

GRUZIJA: Superleague

09:30Vera Tbilisi - Batumi 89:87prod
11:40Mega Tbilisi - Olimpi Tbilisi 56:68
14:00Kavkasia - Cactus Tbilisi 63:78
15:30Rustavi - Gurjaani Delta 75:73

ITALIJA: Serie A1 - žene

19:30Libertas Moncalieri Ž - Lucca Ž 79:66

IZRAEL: Liga Leumit

18:00Elitzur Shomron - Maccabi Maale Adumim 84:85
18:00Maccabi Ramat Gan - Ramat Hasharon 82:86
18:30H. Afula - Maccabi Haifa 92:69
18:30Ironi Nahariya - Elitzur Ashkelon 95:64
18:30Maccabi Rehovot - Maccabi Raanana 82:74
18:30Maccabi Rishon - Hapoel Ramat Gan 104:71

JUŽNA KOREJA: KBL

11:00Seoul Knights - Seoul Thunders 83:78

KAZAHSTAN: National League

15:00Irbis Almaty - Astana 78:70

KINA: CBA

12:35OdgođenoJiangsu Dragons - Shenzhen -:-

LITVA: LKL

17:30Siauliai - Neptunas 61:60

LITVA: NKL

18:00Kretinga - Vytis VDU 69:86

MAĐARSKA: NB I. A

18:00Szolnoki Olaj - Alba Fehervar 94:90prod

NJEMAČKA: BBL

19:00Braunschweig - Alba Berlin 90:95
19:00Chemnitz - Heidelberg 87:78
20:30Bayern - Oldenburg 81:77

RUSIJA: Super League

14:00Temp Sumz Revda - Dynamo Vladivostok 82:81
15:00University-Ugra - Runa Basket Moscow 83:91
15:00Uralmash Ekaterinburg - Irkutsk 91:66
17:00CSKA Moskva 2 - Dome-Springs Izhevsk 88:74
17:00Khimki M. - Lokomotiv Kuban 2 78:69

RUSIJA: Premier League Women

14:00MBA Moscow Ž - Din. Moskva Ž 88:50

SAD: NBA G League - Preliminarna runda

00:00Cleveland Charge - Windy City Bulls 109:107
01:00Fort Wayne Mad Ants - Iowa Wolves 132:127
01:00Long Island Nets - Delaware Blue Coats 125:123
01:00Westchester - Capital City Go-Go 131:111
02:00Rio Grande Valley Vipers - Austin Toros Spurs 120:93
03:00Salt Lake City Stars - Stockton Kings 103:121

SAD: NCAA

01:00Charleston Southern - Kennesaw State 65:76
01:00OtkazanoCoastal Carolina - Kennesaw State -:-
01:00Lamar - Our Lady Of The Lake 91:56
01:00LIU Sharks - UMass Lowell 64:84
01:00UMass - Albany 87:73
01:00Western Michigan - Concordia (MI) 94:50
02:00Lipscomb - Trevecca Nazarene 87:49
03:00Gonzaga - Kent State 73:66
03:00New Mexico State - Simon Fraser 77:35
04:00Portland - North Dakota St. 62:67
04:00San Diego State - Troy 60:55
17:00Mercer - Middle Georgia State 100:62
23:00Air Force - South Dakota Coyotes 79:58
00:00Buffalo - St. John Fisher 91:53
00:00Syracuse - Oakland 95:66
00:30Appalachian State - Carlow University 103:43
00:30Bellarmine - Wabash 86:45
00:30Butler - Yale 71:61

SJEV. MAKEDONIJA: Prva Liga

18:00MZT Skopje - Euro Nickel 77:51

SLOVAČKA: Extraliga

18:00Prievidza - Svit 91:75

ŠPANJOLSKA: LEB Oro

18:00Albacete - San Pablo Burgos 82:91
19:00Almansa - Ourense 73:66
19:00Estela - Iraurgi SB 77:49
19:30Oviedo - Real Valladolid 64:81

ŠPANJOLSKA: Liga Femenina - žene

12:15Barcelona CBS Ž - Uni Girona Ž 70:67

ŠVEDSKA: Basketligan

18:04Umeå IK - Uppsala 78:66

ŠVEDSKA: Superettan

19:00Norrort - Huddinge 88:80

ŠVEDSKA: Basketligan Women

18:30Sjuharads Ž - Hogsbo Ž 71:80

TAJVAN: P. League+

12:00Formosa Dreamers - Fubon Braves 87:90

UKRAJINA: FBU Superleague

12:00Dnipro - BK Zaporozhye 97:52
15:00OdgođenoBIPA - Cherkaski Mavpy -:-
18:00Budivelnik - Goverla 96:53

URUGVAJ: Liga Uruguaya

00:15Aguada - Trouville 108:96
00:30Bigua - Hebraica y Macabi 68:85
00:30Defensor Sporting - Nacional 75:80
00:30Goes - Urupan 91:74
00:30Olimpia - Malvin 76:71
00:15Larre Borges - Urunday 91:82

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - košarka uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.