Košarka » 03.05.2024 » Sve utakmice
Kladite se sada preko mobilnog telefona sa bet365!
EUROPA: Euroleague - Playoff
19:45Fenerbahce - Monaco 62:65EUROPA: ABA League - Playoff
19:00Crvena zvezda - Mega Basket 103:73SAD: NBA - Playoff
00:30Indiana Pacers - Milwaukee Bucks 120:9803:00Philadelphia 76ers - New York Knicks 115:118
TURSKA: Super Lig
17:00Besiktas - Samsunspor 111:55ARGENTINA: Liga A
01:00Boca Juniors - Regatas 76:7802:00Platense - Riachuelo 87:79
AUSTRALIJA: NBL1 North
12:30Cairns Marlins - Darwin Salties 74:103AUSTRALIJA: NBL1 North Women
10:30Cairns Ž - Darwin Salties Ž 86:104AUSTRALIJA: NBL1 South
12:00Hobart Chargers - Frankston 88:80AUSTRALIJA: NBL1 South Women
10:00Hobart Chargers Ž - Frankston Ž 56:72AUSTRALIJA: NBL1 West
14:30Beeliar Boodjar - South West Slammers 93:8114:30Lakeside Lightning - Kalamunda Eastern Suns 97:93
14:30Perry Lakes Hawks - Warwick Senators 83:107
AUSTRALIJA: NBL1 West Women
12:30Beeliar Boodjar Ž - South West Slammers Ž 132:4712:30Lakeside Lightning Ž - Kalamunda Eastern Suns Ž 121:77
12:30Perry Lakes Hawks Ž - Warwick Senators Ž 56:84
BJELORUSIJA: Premier League - Playoff
17:00Rubon - Minsk 63:100BJELORUSIJA: Premier League Women - 5.-8. mjesto
15:00Horizont Minsk 2 Ž - BC Minsk youth Ž 58:6515:00Victoria Grodno Ž - Gomel Ž 61:76
BRAZIL: NBB - Playoff
01:00Franca - Paulistano 64:6100:00Minas - Sao Paulo 84:59
BRAZIL: CBB
00:30Santos Fupes - Blumenau APAB 70:6600:30Sorocabana - Brusque 72:45
BRAZIL: LBF - Žene
00:30Ponta Grossa Ž - Santo Andre Ž 79:8500:00Catanduva Ž - Sao Jose Ž 78:52
BUGARSKA: NBL - Playoff
17:00Spartak Pleven - Cherno More 82:7318:00Balkan - CSKA Sofia 94:74
ČEŠKA REPUBLIKA: NBL - Playoff
18:00Usti n. Labem - Decin 78:88DANSKA: Basketligaen - Utakmice za plasman
19:00Kopenhagen - Bears Academy 82:75EUROPA: BNXT League - Stupanj gubitnika
20:30Belfius Mons - Spotter Leuven 85:7020:30Circus Brussels - Feyenoord 93:90prod
20:30Kortrijk - Yoast Utd 105:65
20:30Mechelen - LWD Basket 92:77
20:30Okapi Aalst - Den Helder 94:75
EUROPA: BNXT League - Stupanj pobjednika
20:30Antwerp Giants - Den Bosch 76:7720:30Liege - BAL Weert 86:70
20:30Limburg - Zwolle 91:57
20:30Oostende - Groningen 103:61
20:30Spirou Charleroi - Leiden 65:71
FILIPINI: Kup
10:30Magnolia Hotshots - Terrafirma Dyip 108:10013:30NLEX Road Warriors - Rain Or Shine Paint. 104:120
FINSKA: Korisliiga - Playoff
17:30Kataja - BC Nokia 104:90FRANCUSKA: Pro B
20:00Aix-Maurienne - Fos-sur-Mer 76:9620:00ASA - Evreux 76:65
20:00Chalons-Reims - Vichy 100:77
20:00Poitiers - Pau-Orthez 78:80
20:00Rouen - Lille 70:90
20:30Angers - Antibes 73:91
20:30La Rochelle - Nantes 75:76
20:30St. Chamond - Denain-Voltaire 85:78
FRANCUSKA: Espoirs U21
19:00Gravelines-Dunkerque U21 - Boulogne-Levallois U21 92:78INDONEZIJA: IBL
13:00Kesatria Bengawan Solo - Hangtuah 77:7415:00Pelita Jaya - Bumi Borneo 79:72
ISLAND: Premier League - Playoff
21:15Njardvik - Valur 69:78ISLAND: Premier League Women - Relegacija
21:15Athena Ž - Tindastoll Ž 80:78IZRAEL: Super League - Stupanj gubitnika
12:15H. Afula - Nes Ziona 85:74IZRAEL: Super League - Stupanj pobjednika
13:00Maccabi Ironi Ramat Gan - Hapoel Jerusalem 79:93IZRAEL: Liga Leumit - Playoff
13:00Elitzor Netania - Elitzur Shomron 82:68IZRAEL: Liga Leumit - Playout
12:15Maccabi Maale Adumim - Safed 77:7613:00Ramat Hasharon - Hapoel Bnei Kfar Kasem 63:91
JAPAN: B.League
08:05Hokkaido - Alvark 66:78JAPAN: B2.League - Playoff
07:00Shiga - Aomori 84:8808:00Altiri Chiba - Shizuoka 91:78
08:00Koshigaya Alphas - Kumamoto 100:70
12:00Fukuoka - Yamagata Wyverns 88:80
JUŽNA KOREJA: KBL - Playoff
12:00KCC Egis - Suwon KT 96:90KINA: CBA - Playoff
13:35Liaoning - Guangdong 94:110KOLUMBIJA: LBP
03:00Caribbean Storm Islands - Cimarrones del Choco 78:66MAĐARSKA: NB I. A - Playoff
18:00Alba Fehervar - Szolnoki Olaj 109:110prod18:00Szombathely - Zalakeramia 103:59
NOVI ZELAND: NBL
09:30Southland Sharks - Nelson Giants 79:89NJEMAČKA: Pro A - Playoff
19:30Frankfurt - Jena 89:7419:30Giessen - PS Karlsruhe 111:84
PARAGVAJ: LNB - Apertura
01:30Colonias Gold - Libertad 63:5901:30OdgođenoOlimpia - Ciudad Nueva -:-
02:30OdgođenoSol De America - Felix Perez Cardozo -:-
POLJSKA: Basket Liga - Playoff
18:30Trefl Sopot - Dabrowa Gornicza 97:7820:00Ostrow Wielkopolski - Slask Wroclaw 76:85
PORTORIKO: BSN
02:00Aguada Santeros - San German 89:9202:00Piratas de Quebradillas - Gigantes de Carolina 97:93
02:00Vaqueros de Bayamon - Capitanes De Arecibo 86:94
PORTUGAL: Taca da Liga - Playoff
19:30FC Porto - Ovarense 82:6722:30Benfica - Imortal 87:56
RUMUNJSKA: Divizia A - 11.-14. mjesto
18:00Valcea - BC Timisoara 73:88RUMUNJSKA: Divizia A - 5.-8. mjesto
18:00CSU Sibiu - CSM Constanta 105:110prodRUMUNJSKA: Divizia A - Playoff
18:00Voluntari - CSM Oradea 87:77SJEV. MAKEDONIJA: Prva Liga - Playoff
18:00Rabotnički - Pelister 75:69SLOVENIJA: Liga Nova KBM - Playoff
18:30Tajfun Sentjur - Cedevita Olimpija 78:10820:30Helios Domžale - Podcetrtek 100:86
ŠPANJOLSKA: LEB Oro
20:30Gipuzkoa - Alicante 97:8720:45Caceres - Lleida 77:100
21:00Real Valladolid - Oviedo 91:92prod
UJEDINJENO KRALJEVSTVO: BBL - Playoff
20:30Newcastle Eagles - Caledonia Gladiators 94:7120:30Surrey Scorchers - London Lions 96:105
20:45Bristol Flyers - Cheshire Phoenix 77:91
URUGVAJ: Liga Uruguaya - Playoff
00:15Malvin - Aguada 81:8302:30Cordon - Nacional 66:72
VENEZUELA: Superliga
00:45Diablos - Panteras 58:8101:00Gaiteros del Zulia - Heroes de Falcon 58:64
01:00Marinos - Guaiqueries 78:66
01:00Toros de Aragua - Llaneros 72:76
01:30Pioneros - Frontinos 82:59
00:30Spartans - Brillantes 89:83
Kladite se sada preko mobilnog telefona sa bet365!
Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »
Nudimo sportske rezultate - košarka uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.