REFRESH

Tenis » Danas » Gotove

EXHIBITION - MUŠKARCI: All-American Cup (SAD), tvrda podloga

00:00OtkazanoIsner J. (Usa) - Opelka R. (Usa) -:-
00:10Isner J. (Usa) - King K. (Usa) 2:0
01:50Johnson S. (Usa) - Fritz T. (Usa) 2:1
18:00OtkazanoQuerrey S. (Usa) - Opelka R. (Usa) -:-
19:30OtkazanoIsner J. (Usa) - Tiafoe F. (Usa) -:-

EXHIBITION - MUŠKARCI: FPT Portugal Series 2 (Portugal) - Playoff, tvrda podloga

12:55Sousa J. (Por) - Ferreira Silva F. (Por) 0:2

EXHIBITION - MUŠKARCI: International Tennis Series (Svijet), tvrda podloga

14:10Lomakin G. (Kaz) - Wojcik J. (Usa) 2:0
14:20Hurrion M. (Gbr) - Carnevale-Miino T. (Ita) 2:0

EXHIBITION - MUŠKARCI: O pohar pratelstvi (Europa), zemlja

10:40Kolar Z. (Cze) - Martin A. (Svk) 2:0
10:40Molcan A. (Svk) - Machac T. (Cze) 2:1
10:40OtkazanoVesely J. (Cze) - Gombos N. (Svk) -:-
12:00OtkazanoRosol L. (Cze) - Klein L. (Svk) -:-
12:15Forejtek J. (Cze) - Horansky F. (Svk) 2:0
13:35OtkazanoLiska T. (Svk) - Lehecka J. (Cze) -:-
13:45Liska T. (Svk) - Svrcina D. (Cze) 0:2

EXHIBITION - MUŠKARCI: Others matches (Svijet)

09:35Leshem E. (Isr) - Oliel Y. (Isr) 2:1
12:30Parizzia N. (Sui) - Steinegger Y. (Sui) 0:2
13:00Marti Y. (Sui) - Von der Schulenburg H. (Sui) 2:1
13:10Gray A. (Gbr) - Fery A. (Gbr) 0:2
14:15King E. (Usa) - El Mihdawy A. (Usa) 0:2

EXHIBITION - MUŠKARCI: UTR Pro Match Series (Svijet), tvrda podloga

01:40Bouzige M. (Aus) - Brown H. (Usa) 2:0
02:05Eshmade N. (Aus) - Van Rensburg S. (Aus) 0:2
03:20Walkin B. (Aus) - Sach T. (Aus) 2:0
04:10Bianchet S. (Aus) - Schipanski J. (Aus) 0:2
04:20Salmon C. (Aus) - Bulte A. (Aus) 2:1
05:50Vijayragavan A. (Ind) - Gale C. (Aus) 1:2
06:35Jasika O. (Aus) - Addison A. (Aus) 2:1
08:10Tu L. (Aus) - Winter E. (Aus) 2:0
08:25Ferguson C. (Aus) - Di Marco C. (Aus) 2:0
08:30Puodziunas S. (Aus) - Court J. (Aus) 2:0
09:00Chazal M. (Fra) - Moreno De Alboran N. (Esp) 1:2
09:45Dellavedova M. (Aus) - Ma W. (Aus) 2:0
10:05Sekulic P. (Aus) - Dong C. (Aus) 0:2
12:35Avidzba A. (Rus) - Hemery C. (Fra) 0:2
14:35Catarina L. (Mon) - Robert Q. (Fra) 0:2

EXHIBITION - ŽENE: Elle Spirit Open (Švicarska) - Playoff, zemlja

10:30Swiatek I. (Pol) - Waltert S. (Sui) 2:0
10:40Teichmann J. B. (Sui) - Golubic V. (Sui) 1:2
14:10Swiatek I. (Pol) - Golubic V. (Sui) 2:0

EXHIBITION - ŽENE: FPT Portugal Series 2 (Portugal) - Playoff, tvrda podloga

11:10Jorge F. (Por) - Murta I. (Por) 0:2

EXHIBITION - ŽENE: O pohar pratelstvi (Europa), tvrda podloga

10:30Siskova A. (Cze) - Cisovska R. (Svk) 1:2
12:45Fruhvirtova L. (Cze) - Morvayova V. (Svk) 2:0
14:10Kuzmova V. (Svk) - Vondrousova M. (Cze) 0:2
15:30OtkazanoVidmanova D. (Cze) - Cisovska R. (Svk) -:-
15:50Schmiedlova A. K. (Svk) - Martincova T. (Cze) 0:2

EXHIBITION - ŽENE: Others matches (Svijet)

23:05Black H. T. (Usa) - Portillo Ramirez M. J. (Mex) 0:2
23:05OtkazanoManasse M. (Usa) - Montez P. (Usa) -:-
23:35Elie J. (Usa) - Ivanova D. (Usa) 2:0
09:35Glushko L. (Isr) - Khirin N. (Isr) 2:1
10:30Kennel K. (Sui) - Cvetkovic K. (Sui) 2:0
11:10Raducanu E. (Gbr) - Burrage J. (Gbr) 2:1
14:10Gleason Q. (Usa) - Evtimova D. (Bul) 0:2
14:15Black H. T. (Usa) - Elie J. (Usa) 2:0

EXHIBITION - ŽENE: Turneu Amical (Rumunjska) - Playoff, zemlja

11:15Begu I. (Rou) - Ruse G. (Rou) 0:2

EXHIBITION - ŽENE: UTR Pro Match Series (Svijet), tvrda podloga

23:15Gamiz A. (Ven) - Montez P. (Usa) 0:2
01:40Yadlapalli P. (Ind) - Stevens A. (Aus) 2:0
03:15Krawczyk D. (Usa) - Micic E. (Aus) 2:0
04:40Nayar S. (Mys) - Walker L. (Aus) 0:2
06:15Poulos A. (Aus) - Bains R. (Aus) 1:2
09:30Leykina P. (Rus) - Arcangioli M. (Fra) 0:2
11:00OtkazanoKomardina A. (Rus) - Monnet C. (Fra) -:-
11:00Rouvroy M. (Fra) - Monnet C. (Fra) 0:2
12:10Touly C. (Fra) - Cascino E. (Fra) 0:2
13:45Romeo C. (Fra) - Tubello A. (Fra) 2:0
14:05Portillo Ramirez M. J. (Mex) - Sleeth L. (Can) 1:2
16:00Ivanova D. (Usa) - Xu S. (Chn) 0:2
16:00Mendez S. (Aus) - Proctor L. (Usa) 2:0

EXHIBITION - ŽENE: Young Kings Scholarship (SAD), zemlja

18:00OtkazanoLoeb J. (Usa) - Davis L. (Usa) -:-
20:00OtkazanoBouzkova M. (Cze) - Pegula J. (Usa) -:-
22:00OtkazanoMcNally C. (Usa) - Rogers S. (Usa) -:-

EXHIBITION - PAROVI MUŠKARCI: O pohar pratelstvi (Europa), zemlja

14:00OtkazanoForejtek J./Kolar Z. - Klein L./Zelenay I. -:-
14:00Rosol L./Vesely J. - Klein L./Zelenay I. 1:2

EXHIBITION - PAROVI ŽENE: O pohar pratelstvi (Europa), tvrda podloga

14:40Fruhvirtova L./Siskova A. - Mihalikova T./Cisovska R. 0:2

EXHIBITION - PAROVI ŽENE: Young Kings Scholarship (SAD), tvrda podloga

00:10OtkazanoDavis L./Fernandez L. A. - Bouzkova M./Bellis C. -:-
00:10OtkazanoLoeb J./Rogers S. - Pegula J./McNally C. -:-

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - tenis uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.