Hokej » 21.03.2024 » Sve utakmice
Kladite se sada preko mobilnog telefona sa bet365!
ČEŠKA REPUBLIKA: Extraliga - Playoff
17:00Ceske Budejovice - Trinec 3:417:30Litvinov - Kometa Brno 3:4
FINSKA: Liiga - Playoff
17:30Ilves - KalPa 3:4prod.SAD: NHL
00:30Washington Capitals - Toronto Maple Leafs 3:701:00Dallas Stars - Arizona Coyotes 5:2
03:00Los Angeles Kings - Minnesota Wild 6:0
00:00Boston Bruins - New York Rangers 2:5
00:00Carolina Hurricanes - Philadelphia Flyers 3:2prod.
00:00Detroit Red Wings - New York Islanders 6:3
00:00New Jersey Devils - Winnipeg Jets 4:1
00:00Ottawa Senators - St. Louis Blues 2:5
00:30Florida Panthers - Nashville Predators 0:3
ŠVEDSKA: SHL - Playoff
19:00Farjestads - Rogle 2:619:00Vaxjo - Lulea 5:3
ČEŠKA REPUBLIKA: ELJ - Ispadanje skupina
16:00Ceske Budejovice U20 - Mountfield HK U20 3:218:00Prerov U20 - Olomouc U20 3:0
ČEŠKA REPUBLIKA: ULLH - Playoff
18:00Engineers Prague - ZCU Academy Pilsen 1:4EUROPA: Alps Hockey League - Playoff
19:15Salzburg 2 - Cortina 2:320:00Vipiteno - Ritten 4:2
FINSKA: Mestis - Playoff
17:30Jokerit - Hermes 6:2FINSKA: SM-sarja U20 - Playoff
13:00Jokerit U20 - KooKoo U20 4:3prod.16:00Jyväskylä U20 - TPS U20 2:7
17:00Ässät U20 - Kärpät U20 2:3
18:15Kiekko-Espoo U20 - Tappara U20 0:4
FINSKA: Naisten Liiga - Playoff
17:30IFK Helsinki Ž - Kiekko-Espoo Ž 3:2FRANCUSKA: D1 - Playoff
20:00Chambery - Caen 3:120:00Cholet - Nantes 3:5
20:00Strasbourg - Dunkerque Corsaires 1:4
FRANCUSKA: D1 - Playout
19:30Mont Blanc - Brest 8:4ITALIJA: IHL - Playoff
20:30Pergine - Kaltern 4:320:30Varese - Eppan 5:1
KANADA: OHL
00:00Brantford Bulldogs - Niagara IceDogs 7:100:00Flint Firebirds - Erie Otters 0:5
00:00North Bay Battalion - Barrie Colts 4:1
00:07Soo Greyhounds - Sarnia Sting 3:1
00:00Guelph Storm - Owen Sound Attack 5:3
00:00Niagara IceDogs - Mississauga Steelheads 1:3
00:05Peterborough Petes - Ottawa 67s 0:9
00:05Windsor Spitfires - Erie Otters 5:6
KANADA: WHL
02:00Prince Albert Raiders - Regina Pats 5:102:00Saskatoon Blades - Calgary Hitmen 4:3prod.
02:00Swift Current Broncos - Red Deer Rebels 6:3
03:05Victoria Royals - Wenatchee Wild 7:3
KANADA: QMJHL
23:00Charlottetown Islanders - Acadie-Bathurst Titan 3:123:00Saint John Sea Dogs - Moncton Wildcats 2:3pen
00:00Quebec Remparts - Blainville-Boisbriand Armada 2:3pen
00:00Val-d'Or Foreurs - Rouyn-Noranda Huskies 4:7
00:00Victoriaville Tigres - Shawinigan Cataractes 2:3pen
00:00Blainville-Boisbriand Armada - Shawinigan Cataractes 1:3
KAZAHSTAN: Championship - Playoff
13:00Aktobe - Nomad Astana 0:3NORVEŠKA: EHL - Playoff
19:00Frisk Asker - Sarpsborg 4:119:00Lillehammer - Stavanger 2:3
19:00Lorenskog - Storhamar 1:10
19:00Stjernen - Vålerenga 5:1
POLJSKA: Polish Hockey League - Playoff
18:00Jastrzebie - Katowice 1:418:00Tychy - Unia Oswiecim 0:4
RUSIJA: KHL - Playoff
15:00Ekaterinburg - St. Petersburg 2:1prod.17:30Sp. Moskva - Magnitogorsk 5:2
RUSIJA: WHL Women - Playoff
16:30Torpedo Nizhny Novgorod Ž - Krasnoyarsk Ž 0:3SAD: AHL
00:05Lehigh Valley Phantoms - Springfield Thunderbirds 3:100:05Rochester Americans - Hartford Wolf Pack 6:5
01:00Manitoba Moose - Grand Rapids Griffins 1:4
01:00Rockford IceHogs - Chicago Wolves 4:3prod.
02:00Calgary Wranglers - Bakersfield Condors 2:3pen
02:05Colorado Eagles - Milwaukee Admirals 2:1
03:00Coachella Valley Firebirds - Texas Stars 4:3prod.
03:00Ontario Reign - Tucson Roadrunners 4:1
SAD: ECHL
00:00Adirondack Thunder - Worcester Railers 5:200:00Jacksonville IceMen - Trois-Rivieres Lions 4:3prod.
00:30Florida Everblades - Savannah Ghost Pirates 3:2prod.
00:30Fort Wayne Komets - Kalamazoo Wings 4:3
00:35Cincinnati Cyclones - Toledo Walleye 2:5
02:10Idaho Steelheads - Tulsa Oilers 3:2prod.
SAD: FPHL
00:30Wytheville - Carolina Thunderbirds 2:6SAD: PWHL Women
00:00New York Ž - Ottawa Ž 0:300:00Toronto Ž - Boston Ž 2:1
SLOVAČKA: Extraliga - Playoff
18:00Michalovce - Zvolen 5:118:00Poprad - Nitra 1:5
SLOVAČKA: 1. liga - Playoff
18:00Pov. Bystrica - Skalica 6:218:00Topolcany - Dubnica 2:4
SVIJET: WCH U18 IIB
13:00Bugarska U18 - Kina U18 2:716:30Australija U18 - Tajvan U18 4:5prod.
20:00Israel U18 - Španjolska U18 1:11
ŠVEDSKA: HockeyAllsvenskan - Playoff
19:00Mora - AIK 4:119:00Nybro - Brynäs 1:2
ŠVEDSKA: HockeyAllsvenskan - Playout
19:00Ostersund - Vastervik 3:1ŠVEDSKA: AllEttan Playoff
19:00Boden - Piteå 2:119:00Karlskrona - Halmstad 1:2
19:00Sundsvall - Kristianstad 3:4prod.
19:00Tranås - Hudiksvall 3:2
ŠVEDSKA: SuperElit U20 - Playoff
19:00Sodertalje U20 - HV 71 U20 3:2ŠVICARSKA: National League - Playoff
20:00Lausanne - Davos 3:220:00Zug - Bern 6:1
ŠVICARSKA: National League - Playout
20:00OtkazanoKloten - Ajoie -:-ŠVICARSKA: MyHockey League - Playoff
20:00Chur - Seewen 2:3TURSKA: Super Lig - Playoff
18:30Buz Beykoz - Zeytinburnu Istanbul 5:1UKRAJINA: Championship - Playoff
17:00Sokil Kyiv - Kremenchuk 3:0Kladite se sada preko mobilnog telefona sa bet365!
Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »
Nudimo sportske rezultate - hokej uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.