REFRESH

Hokej » 26.11.2022 » Tečajevi

FINSKA: Liiga

16:00Jukurit - JYP 1:3 [ 2.35 | 4.00 | 2.55 ]
16:00KalPa - Ässät 3:2 [ 1.58 | 4.50 | 4.75 ]
16:00Kärpät - IFK Helsinki 2:3prod. [ 2.20 | 3.80 | 2.80 ]
16:00Pelicans - Hämeenlinna 3:1 [ 1.95 | 3.80 | 3.40 ]
16:00SaiPa - Sport 4:2 [ 2.25 | 4.00 | 2.75 ]
16:00TPS Turku - Lukko 1:3 [ 2.30 | 3.80 | 2.75 ]

SAD: NHL

23:30Philadelphia Flyers - Pittsburgh Penguins 1:4 [ 3.80 | 4.50 | 1.74 ]
02:00Buffalo Sabres - New Jersey Devils 1:3 [ 3.25 | 4.25 | 1.86 ]
02:00Columbus Blue Jackets - New York Islanders 2:3 [ 3.40 | 4.50 | 1.83 ]
02:00Detroit Red Wings - Arizona Coyotes 4:3pen [ 1.83 | 4.25 | 3.60 ]
02:00Tampa Bay Lightning - St. Louis Blues 5:2 [ 1.86 | 4.20 | 3.40 ]
02:00Vegas Golden Knights - Seattle Kraken 2:4 [ 1.86 | 4.25 | 3.30 ]
02:30Dallas Stars - Winnipeg Jets 4:5prod. [ 1.95 | 4.00 | 3.20 ]
04:30San Jose Sharks - Los Angeles Kings 2:5 [ 2.65 | 4.20 | 2.25 ]
19:00New York Rangers - Edmonton Oilers 3:4 [ 2.05 | 4.20 | 2.90 ]
22:00Carolina Hurricanes - Calgary Flames 3:2 [ 2.00 | 4.25 | 3.00 ]
00:30Florida Panthers - St. Louis Blues 4:5prod. [ 1.83 | 4.50 | 3.10 ]

ŠVEDSKA: SHL

15:15Frolunda - Linkoping 3:1 [ 1.70 | 4.75 | 4.30 ]
15:15Oskarshamn - Timra 1:5 [ 2.65 | 4.50 | 2.30 ]
18:00Brynäs - HV 71 1:5 [ 2.25 | 4.30 | 2.90 ]
18:00Farjestads - Orebro 2:1 [ 1.95 | 4.30 | 3.50 ]
18:00Malmo - Vaxjo 2:5 [ 3.00 | 4.30 | 2.17 ]
18:00Rogle - Lulea 3:1 [ 2.50 | 4.20 | 2.60 ]
18:00Skelleftea - Leksand 4:1 [ 1.80 | 4.50 | 3.80 ]

AUSTRIJA: ICE Hockey League

19:45Valpusteria - Vorarlberg 3:1 [ 1.44 | 5.00 | 5.00 ]

AZIJA: Azijska liga

07:00East Hokkaido Cranes - HL Anyang 2:3
07:00Red Eagles Hokkaido - Tohoku F. Blades 6:2 [ 1.06 | 9.50 | 16.00 ]
08:00Yokohama Grits - Nikko Icebucks 3:4prod.

BJELORUSIJA: Extraleague

10:00Zhlobin - Novopolotsk 3:2
12:00Mogilev - Gomel 1:2
12:15Soligorsk - Yunost Minsk 4:3pen

ČEŠKA REPUBLIKA: Chance Liga

16:00Poruba - Frydek-Mistek 3:4prod. [ 1.66 | 4.50 | 3.50 ]
16:30Jihlava - Prerov 1:2 [ 1.86 | 4.00 | 3.00 ]
17:00Prostejov - Slavia Prag 3:4pen [ 1.95 | 4.20 | 2.75 ]
17:00OdgođenoSokolov - Litomerice -:- [ 2.40 | 4.30 | 2.15 ]
17:00Sumperk - Kolin 3:2pen [ 2.10 | 4.30 | 2.50 ]
17:00Vsetin - Trebic 2:1 [ 1.66 | 4.20 | 3.70 ]
17:30Zlin - Pardubice B 2:3pen [ 1.50 | 4.75 | 4.30 ]

ČEŠKA REPUBLIKA: 2. Liga - East

17:00AZ Havirov - Havl. Brod 3:4
17:00Koprivnice - SHKM Hodonin 2:3pen
17:00Opava - Znojmo 1:5
17:00Valasske Mezirici - Velke Mezirici 2:1
18:00Novy Jicin - Hokej Vyskov 3:5

ČEŠKA REPUBLIKA: 2. Liga - West

15:00Benatky - Mostecti Lvi 9:4
16:00Usti - Tabor 4:2
17:00Hronov - Klatovy 2:4
17:30Chomutov - Letnany 1:5 [ 2.30 | 4.50 | 2.20 ]
18:00Decin - Pribram 3:5 [ 4.50 | 5.25 | 1.44 ]
18:00HC Vrchlabi - Cheb 7:2
18:00Jablonec - Kobra Praha 5:1

ČEŠKA REPUBLIKA: ELJ

12:00Trinec U20 - Litvinov U20 4:5prod. [ 1.61 | 5.00 | 3.50 ]
12:00Zlin U20 - Olomouc U20 3:2 [ 1.64 | 5.00 | 3.40 ]
13:00Pardubice U20 - Mlada Boleslav U20 1:2 [ 2.80 | 4.50 | 1.86 ]
13:00OdgođenoPlzen U20 - Kometa Brno U20 -:-
13:00Vitkovice U20 - Karlovy Vary U20 5:2 [ 2.17 | 4.50 | 2.35 ]
15:15Sparta Praha U20 - Jihlava U20 6:2 [ 1.66 | 4.75 | 3.40 ]
16:00OdgođenoMountfield HK U20 - Liberec U20 -:-

DANSKA: Metal Ligaen

20:00Herning - Sonderjyske 3:4prod. [ 2.10 | 4.20 | 2.70 ]

ESTONIJA: Hokiliiga

15:30Narva PSK - HC Panter 1:3
18:00Valk 494 - HS Riga U17 5:7
18:15Kurbads - Viru Sputnik 5:2

EUROPA: Alps Hockey League

18:00Jesenice - Steel Wings Linz 4:2 [ 1.08 | 8.50 | 16.00 ]
18:00Ritten - Bregenzerwald 5:2
18:30Unterland - Merano 3:6
19:30Lustenau - Salzburg 2 3:4pen
19:30Zeller Eisbaren - Cortina 2:3
20:30Fassa - Kitzbuhel 3:6

EUROPA: BeNe League

20:00Heerenveen - Den Haag 3:2prod.
20:15Zoetermeer - Liege Bulldogs 3:9
20:30Mechelen - Herentals 1:3

FINSKA: Mestis

15:00Zemgale - K-Vantaa 4:6 [ 3.50 | 4.50 | 1.70 ]
16:00FPS - Kiekko-Espoo 3:2pen [ 6.00 | 5.50 | 1.33 ]
16:00Koovee - Kettera 4:3pen [ 3.40 | 4.50 | 1.75 ]
16:00Peliitat - IPK 1:2prod. [ 3.10 | 4.50 | 1.83 ]
16:00RoKi - Kiekko-Pojat 4:3pen [ 1.90 | 4.50 | 2.80 ]

FINSKA: Suomi-sarja

15:20Jarvenpaa - Muik Hockey 3:5
16:00Titaanit - Pyry 1:5
16:00Virkia - Karhu HT 9:2

FINSKA: SM-sarja U20 - Stupanj gubitnika

11:30Ilves U20 - RoKi U20 3:6 [ 2.50 | 4.75 | 2.00 ]
12:15Kiekko-Espoo U20 B - SaiPa U20 0:8
13:00Sport U20 - Koovee U20 4:3prod.
15:00Kettera U20 - Hokki U20 4:2
15:30SaPKo U20 - Jukurit U20 2:3prod.
16:00TUTO U20 - Hämeenlinna U20 4:3

FINSKA: SM-sarja U20 - Stupanj pobjednika

11:15KalPa U20 - Jokerit U20 0:4
11:30Kärpät U20 - Ässät U20 4:3pen
11:30Pelicans U20 - Tappara U20 4:2 [ 2.50 | 4.75 | 2.00 ]
14:30IFK Helsinki U20 - Lukko U20 3:4pen
14:30Jyväskylä U20 - Kiekko-Espoo U20 6:1
15:30KooKoo U20 - TPS U20 2:1pen

FINSKA: Naisten Liiga

12:30IFK Helsinki Ž - RoKi Ž 8:0
12:30TPS Turku Ž - Kuortane Ž 2:1pen [ 2.50 | 4.25 | 2.10 ]
13:15Ilves Ž - KalPa Ž 0:4
13:45Hämeenlinna Ž - Lukko Ž 6:1
15:15Kiekko-Espoo Ž - Kärpät Ž 3:1

FRANCUSKA: D1

18:00Strasbourg - Brest 3:4prod.
18:05Epinal - Tours 3:2prod.
19:00Montpellier - Nantes 2:3
19:30Cholet - Caen 5:4
20:00Chambery - Mont Blanc 3:5
20:00Marseille - Morzine-Avoriaz 2:0

ITALIJA: IHL

18:30Varese - Alleghe 6:2
18:45Pergine - Valdifiemme 4:0
19:30Eppan - Bressanone 5:3
20:00Toblach - Valpellice 6:5

KANADA: OHL

01:00Hamilton Bulldogs - North Bay Battalion 4:1
01:00Kingston Frontenacs - Sudbury Wolves 5:4prod.
01:00Mississauga Steelheads - Soo Greyhounds 0:4
01:00Niagara IceDogs - Barrie Colts 7:4
01:05Sarnia Sting - Saginaw Spirit 1:4
01:05Windsor Spitfires - Flint Firebirds 3:4pen
01:30Guelph Storm - Owen Sound Attack 4:3pen
01:30Kitchener Rangers - London Knights 0:4
01:35Oshawa Generals - Peterborough Petes 8:2

KANADA: WHL

02:00Brandon Wheat Kings - Lethbridge Hurricanes 3:4
02:00Saskatoon Blades - Winnipeg Ice 3:6
02:00Swift Current Broncos - Edmonton Oil Kings 5:2
03:00Calgary Hitmen - Prince Albert Raiders 2:5
03:00Red Deer Rebels - Medicine Hat Tigers 2:3pen
04:00Kamloops Blazers - Moose Jaw Warriors 2:3
04:05Everett Silvertips - Kelowna Rockets 2:4
04:05Seattle Thunderbirds - Portland Winterhawks 6:1
04:30Vancouver Giants - Regina Pats 0:3

KANADA: QMJHL

00:00Cape Breton Eagles - Halifax Mooseheads 2:6
00:00Moncton Wildcats - Rouyn-Noranda Huskies 2:4
00:30Charlottetown Islanders - Val-d'Or Foreurs 3:6
01:00Drummondville Voltigeurs - Sherbrooke Phoenix 5:3
01:00Quebec Remparts - Baie-Comeau Drakkar 4:3
01:00Shawinigan Cataractes - Rimouski Oceanic 5:2
01:00Victoriaville Tigres - Gatineau Olympiques 5:1
01:30Chicoutimi Sagueneens - Blainville-Boisbriand Armada 5:2
22:00Shawinigan Cataractes - Baie-Comeau Drakkar 5:1
22:00Victoriaville Tigres - Chicoutimi Sagueneens 8:0
22:30Quebec Remparts - Gatineau Olympiques 5:2
00:00Acadie-Bathurst Titan - Rouyn-Noranda Huskies 5:2
00:00Saint John Sea Dogs - Val-d'Or Foreurs 3:6

KANADA: LNAH

02:00Jonquiere Marquis - Sorel-Tracy 5:3
02:00Montcalm - Petroliers du Nord 2:7
02:00Saint-Georges - Riviere-du-Loup 3L 6:2

KANADA: U Sports

00:00Acadia - UNB 1:2prod.
00:00RMC - Nipissing 8:1
00:00Saint Marys - Moncton 6:7
00:00StFX - UPEI 5:4pen
01:00Carleton - McGill 5:4pen
01:00OdgođenoLakehead - Windsor -:-
01:00UQTR - UOIT 3:2prod.
01:15York - Western 4:3
01:30Queens - Ottawa WGK 5:2
02:00Regina - Trinity Western 5:4
02:00Saskatchewan - Manitoba 2:3prod.
03:00Calgary - Alberta 4:0
04:00UBC - Mount Royal 4:3
19:00TMU - York 3:2
20:30Queens - Concordia 0:3
21:30Laurier - Guelph 5:4prod.
22:00McGill - UOIT 4:1
22:00Regina - Trinity Western 4:2
22:00UQTR - Nipissing 7:4
00:00Acadia - Moncton 5:2
00:00Saint Marys - UNB 2:1prod.
00:00UBC - Mount Royal 2:3
00:00UPEI - Dalhousie 6:3prod.

KAZAHSTAN: Championship

08:00Almaty - Snezhnye Barsy 4:1 [ 1.22 | 6.50 | 8.00 ]
12:00Karaganda - Beibarys Atyrau 5:4prod. [ 1.45 | 4.75 | 4.50 ]
13:00Humo - Kazzinc-Torpedo 4:3prod. [ 1.22 | 6.00 | 8.00 ]

LATVIJA: Optibet Hokeja Liga

12:00Dinamo Riga - HK Dinaburga 19:0
12:00Riga Prizma - Kaunas City 3:0 [ 1.64 | 5.50 | 3.20 ]
12:30Mogo - Energija Elektrenai 6:0
16:30Punks Vilnius - HS Riga 4:3pen [ 4.00 | 5.25 | 1.50 ]

MAĐARSKA: Erste Liga

17:30Brasov - Ujpest 7:3
17:30Csikszereda - MAC Ujbuda 3:2
17:30Gyergyoi - Ferencvaros 4:3

NORVEŠKA: Fjordkraft-ligaen

16:00Gruner - Vålerenga 2:5 [ 18.00 | 10.00 | 1.06 ]
16:00Manglerud - Sarpsborg 0:7 [ 16.00 | 9.50 | 1.08 ]
16:00Ringerike - Storhamar 3:5 [ 5.25 | 5.25 | 1.40 ]
18:30Stavanger - Frisk Asker 2:3 [ 1.64 | 4.50 | 3.80 ]

NORVEŠKA: Division 1

15:00Nidaros - Gjovik 5:2 [ 1.30 | 6.00 | 6.00 ]
16:00Comet - Narvik 6:0 [ 4.00 | 5.00 | 1.52 ]

RUMUNJSKA: Campionatul National

17:30Sportul Studentesc - Fenestela 0:20
17:30Steaua Bucharest - Sapientia U23 2:1

RUSIJA: KHL

08:00Vladivostok - Niznekamsk 2:1
15:00Cherepovets - Omsk 1:2
15:00Nizhny Novgorod - St. Petersburg 2:6
15:00Yaroslavl - Novosibirsk 3:0

RUSIJA: VHL

11:00Krasnoyarsk - Omskie Krylia 4:2
11:00Tambov - Gornyak 5:1
15:00Dizel - Kurgan 1:3

RUSIJA: VHL-B

10:00Kristall Saratov - Chelny 4:3pen
15:00Feniks Kazan - Dyn. Altay 3:2

RUSIJA: MHL

07:00Kuznetskie Medvedi - Belye Medvedi 3:4pen
07:00Sibirskie Snaipery - Omskie Yastreby 3:2pen
09:00Sarmaty - Molot Perm 3:5
11:00Dinamo-Shinnik - Amurskie Tigry 4:0
11:00Din. St. Petersburg - Almaz 3:2prod.
11:00Kapitan - Tayfun 2:3pen
11:00Ladya - Reaktor 2:7
11:00SKA-1946 - Loko 1:2pen

RUSIJA: NMHL

11:00Vidnoye - Yamal 6:4
15:00Dinamo Junior - Ryazan 1:2pen
15:00Lipetsk - Tambov 1:3

RUSIJA: WHL Women

09:00Ufa Ž - Krasnoyarsk Ž 3:4
11:00Torpedo Nizhny Novgorod Ž - Tornado Ž 4:1

SAD: AHL

01:00Cleveland Monsters - Toronto Marlies 1:4 [ 2.30 | 4.20 | 2.30 ]
01:00Grand Rapids Griffins - Manitoba Moose 3:0 [ 2.50 | 4.20 | 2.10 ]
01:00Hartford Wolf Pack - Hershey Bears 1:2 [ 2.25 | 4.00 | 2.40 ]
01:00Syracuse Crunch - Providence Bruins 3:5 [ 2.45 | 4.00 | 2.20 ]
01:05Belleville Senators - Laval Rocket 5:7 [ 2.20 | 4.20 | 2.37 ]
01:05Rochester Americans - Bridgeport Islanders 6:5prod. [ 2.25 | 4.20 | 2.37 ]
01:05Wilkes-Barre/Scranton - Lehigh Valley Phantoms 3:2pen [ 2.15 | 4.00 | 2.50 ]
02:00Chicago Wolves - Texas Stars 1:6 [ 2.25 | 4.20 | 2.37 ]
02:00Rockford IceHogs - Milwaukee Admirals 6:4 [ 2.15 | 4.20 | 2.45 ]
03:05Colorado Eagles - Iowa Wild 5:1 [ 2.05 | 4.20 | 2.62 ]
22:00Toronto Marlies - Cleveland Monsters 1:5 [ 2.10 | 4.33 | 2.50 ]
23:05Colorado Eagles - Iowa Wild 2:1 [ 2.05 | 4.00 | 2.70 ]
00:00Charlotte Checkers - Utica Comets 2:3prod. [ 2.10 | 4.00 | 2.60 ]

SAD: ECHL

00:05Norfolk Admirals - Worcester Railers 5:4prod. [ 4.25 | 4.75 | 1.50 ]
01:00Adirondack Thunder - Newfoundland 3:2
01:00Atlanta Gladiators - South Carolina Stingrays 3:1 [ 2.20 | 4.20 | 2.45 ]
01:00Indy Fuel - Iowa Heartlanders 5:2
01:00Jacksonville IceMen - Florida Everblades 2:4
01:00Kalamazoo Wings - Wheeling Nailers 4:1
01:15Maine Mariners - Reading Royals 0:1
01:15Toledo Walleye - Fort Wayne Komets 6:3
02:05Tulsa Oilers - Wichita Thunder 6:3
03:05Rapid City Rush - Kansas City 3:4
03:10Idaho Steelheads - Allen Americans 5:1
03:10Utah Grizzlies - Trois-Rivieres Lions 4:6
00:00Maine Mariners - Newfoundland 6:9
00:05Norfolk Admirals - Worcester Railers 3:4prod.

SAD: FPHL

01:05Port Huron Prowlers - Binghamton Black Bears 3:5
01:30Delaware Thunder - Motor City Rockers 3:6
01:30Watertown Wolves - Carolina Thunderbirds 5:4pen
01:35Elmira Mammoth - Danbury Hat Tricks 4:5prod.
02:05Mississippi Sea Wolves - Columbus River Dragons 1:4
00:05Port Huron Prowlers - Binghamton Black Bears 5:3

SAD: SPHL

00:00Knoxville Ice Bears - Pensacola Ice Flyers 4:2
01:05Roanoke Dawgs - Fayetteville Marksmen 5:1
02:00Huntsville Havoc - Evansville Thunderbolts 1:3
02:00Vermilion County Bobcats - Birmingham Bulls 2:3
02:15Peoria Rivermen - Quad City Storm 3:0
00:00Knoxville Ice Bears - Pensacola Ice Flyers 3:4pen
00:30Macon Mayhem - Fayetteville Marksmen 4:2

SAD: USHL

01:05Youngstown Phantoms - SAD U18 6:1
01:10Muskegon Lumberjacks - Madison Capitols 8:3
02:00Des Moines Buccaneers - Lincoln Stars 2:3
02:05Dubuque Fighting Saints - Chicago Steel 4:3prod.
02:05Fargo Force - Omaha Lancers 6:3
02:05Sioux Falls Stampede - Tri-City Storm 3:6

SAD: NCAA

01:00Michigan Wolverines - Harvard Crimson 4:5pen
01:00Providence Friars - St. Lawrence Saints 4:3
01:00Vermont Catamounts - Rensselaer Engineers 4:3prod.
01:05Mercyhurst Lakers - Air Force Falcons 5:3
01:05Miami (Ohio) - Michigan State Spartans 3:5
01:05RIT Tigers - Princeton Tigers 5:3
01:07Michigan Tech Huskies - Minnesota State Mavericks 3:2
01:30Northeastern - Western Michigan Broncos 4:6
01:45Long Island Sharks - Ohio State Buckeyes 3:2
02:07St. Thomas Tommies - Lake Superior State Lakers 4:0
02:37Bemidji State Beavers - North Dakota Fighting Hawks 3:4pen
03:00Arizona State Sun Devils - Minnesota Golden Gophers 2:3
03:00Denver Pioneers - Omaha Mavericks 0:3
16:00Massachusetts Lowell - Dartmouth Big Green 4:3prod.
19:00Canisius Golden Griffins - Army Black Knights 1:3
19:00Sacred Heart Pioneers - Bentley Falcons 6:3
20:00Maine Black Bears - American International 5:1
20:00Quinnipiac Bobcats - Massachusetts Minutemen 2:2
21:30Niagara Purple Eagles - Colgate Raiders 3:2prod.
22:05Mercyhurst Lakers - Air Force Falcons 4:2
23:00RIT Tigers - Princeton Tigers 0:5
23:05Miami (Ohio) - Michigan State Spartans 0:4
00:07Michigan Tech Huskies - Minnesota State Mavericks 2:3pen

SAD: PHF Women

20:00Montreal Force Ž - Metropolitan Riveters Ž 5:3

SLOVAČKA: 2. Liga

17:00L. Mikulas B - Sabinov 6:3
17:30Bardejov - Kezmarok 4:1
17:30Gelnica - Trebisov 1:4
17:30Puchov - Partizánske 7:4
18:00HK Detva - R. Sobota 4:3
18:00Senica - HK Delikateso Bratislava 4:1

SLOVENIJA: IHL

17:30Crvena zvezda - Celje 3:4prod.
18:30KHL Sisak - Vojvodina 3:1
18:30Maribor - Slavija 2:6

ŠPANJOLSKA: LNHH

14:25Milenio Logrono - Jaca 2:6
21:00Urdin - Majadahonda 6:3
21:45Huarte - Barcelona 4:6

ŠVEDSKA: HockeyAllsvenskan

15:00Almtuna - Vastervik 2:6 [ 2.00 | 4.20 | 3.10 ]
15:00Vita Hasten - Ostersund 2:0 [ 1.95 | 4.30 | 3.10 ]
18:00Mora - BIK Karlskoga 4:3 [ 1.76 | 4.20 | 3.70 ]
18:00Vasteras - Djurgarden 2:1 [ 2.70 | 4.20 | 2.20 ]
20:45Modo - IF Bjorkloven 5:2 [ 2.10 | 4.50 | 2.80 ]

ŠVEDSKA: HockeyEttan Norra

16:00Vännäs - Sundsvall 1:5 [ 3.30 | 4.50 | 1.70 ]

ŠVEDSKA: HockeyEttan Ostra

16:00Nykoping - Huddinge 3:2 [ 2.00 | 4.30 | 2.65 ]

ŠVEDSKA: SuperElit U20

12:00Lulea U20 - Timra U20 4:1
12:00Skelleftea U20 - Modo U20 4:3prod.
14:00Vaxjo U20 - Malmo U20 8:0
15:30Linkoping U20 - Västerås U20 3:2
16:30Frolunda U20 - Orebro U20 2:6
17:00Djurgarden U20 - Brynäs U20 6:3

ŠVEDSKA: SDHL Women

12:00Linkoping Ž - Modo Ž 1:2 [ 2.45 | 4.00 | 2.20 ]
13:00Djurgarden Ž - Lulea Ž 2:3 [ 5.00 | 5.00 | 1.41 ]
15:00HV 71 Ž - Leksand Ž 2:4 [ 1.76 | 4.20 | 3.30 ]
15:30AIK Ž - SDE HF Ž 2:0 [ 3.10 | 4.30 | 1.80 ]

ŠVICARSKA: National League

19:45Bern - Davos 2:3pen [ 2.00 | 4.20 | 3.00 ]
19:45Biel - Ajoie 4:0 [ 1.40 | 5.50 | 5.75 ]
19:45Kloten - Servette 1:3 [ 4.00 | 4.75 | 1.66 ]
19:45Lausanne - Fribourg 3:4 [ 2.35 | 4.20 | 2.50 ]
19:45Rapperswil - Zug 1:2 [ 2.35 | 4.30 | 2.45 ]
19:45Zurich - Ambri-Piotta 4:2 [ 1.47 | 5.00 | 5.50 ]

ŠVICARSKA: Swiss League

16:00Ticino Rockets - Chaux-de-Fonds 0:5 [ 6.50 | 6.00 | 1.26 ]
17:30Basel - Langenthal 4:3prod. [ 2.05 | 4.50 | 2.50 ]
18:00Sierre - Lions 3:2prod. [ 2.05 | 4.50 | 2.50 ]
18:00Thurgau - Visp 2:4 [ 3.00 | 3.80 | 1.90 ]
20:00Winterthur - Olten 1:4 [ 7.50 | 6.00 | 1.25 ]

ŠVICARSKA: MyHockey League

17:00Franches-Montagnes - Bulach 2:1
17:00Lyss - Seewen 1:2
17:15Dubendorf - Dudingen 2:3prod.
17:30EHC Frauenfeld - Martigny 4:3prod.
18:30Chur - Thun 4:3
20:00Arosa - Huttwil 4:0

TURSKA: Super Lig

14:30Istanbul BB - Buz Beykoz 2:1pen
15:50Gumus Patenler - Zeytinburnu Istanbul 2:17
18:50Yukselis - Buz Adamlar 3:15

UJEDINJENO KRALJEVSTVO: Elite League

19:00Guildford - Belfast 2:1 [ 2.45 | 4.50 | 2.11 ]
20:00Cardiff - Coventry 1:2prod. [ 1.90 | 4.50 | 2.75 ]
20:00Dundee - Glasgow 6:3 [ 2.25 | 4.50 | 2.30 ]
20:00Manchester - Fife 1:5 [ 2.05 | 4.50 | 2.45 ]
20:00Sheffield - Nottingham 3:2pen [ 1.44 | 5.00 | 4.50 ]

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - hokej uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.