REFRESH

Hokej » 24.11.2022 » Sve utakmice

FINSKA: Liiga

17:30SaiPa - KalPa 2:1pen

NJEMAČKA: DEL

19:30Frankfurt Lowen - Straubing 3:4pen

SAD: NHL

01:00Buffalo Sabres - St. Louis Blues 6:2
01:00Carolina Hurricanes - Arizona Coyotes 0:4
01:00Columbus Blue Jackets - Montreal Canadiens 1:3
01:00Detroit Red Wings - Nashville Predators 3:0
01:00Florida Panthers - Boston Bruins 5:2
01:00Minnesota Wild - Winnipeg Jets 6:1
01:00New Jersey Devils - Toronto Maple Leafs 1:2
01:00Pittsburgh Penguins - Calgary Flames 2:1pen
01:30New York Islanders - Edmonton Oilers 3:0
01:30Washington Capitals - Philadelphia Flyers 3:2prod.
02:30Dallas Stars - Chicago Blackhawks 6:4
04:00Anaheim Ducks - New York Rangers 3:2
04:00Colorado Avalanche - Vancouver Canucks 3:4
04:00Seattle Kraken - San Jose Sharks 8:5
04:00Vegas Golden Knights - Ottawa Senators 4:1

ŠVEDSKA: SHL

19:00Farjestads - Malmo 1:4
19:00Leksand - Brynäs 4:1
19:00Linkoping - Rogle 3:2pen
19:00Lulea - Timra 2:5
19:00Orebro - Frolunda 0:3
19:00Skelleftea - HV 71 6:4
19:00Vaxjo - Oskarshamn 3:5

DANSKA: Metal Ligaen

19:00Esbjerg - Frederikshavn 4:1

EUROPA: Alps Hockey League

19:00Jesenice - Unterland 6:0
19:00Klagenfurt II - Fassa 4:1
19:15Salzburg 2 - Vipiteno 1:3
19:15Steel Wings Linz - Zeller Eisbaren 5:2
20:30Cortina - Lustenau 8:1
20:30Gherdeina - Kitzbuhel 4:0
20:30Merano - Ritten 5:1

FINSKA: Mestis

17:30Peliitat - Koovee 5:6pen

FINSKA: SM-sarja U20 - Stupanj pobjednika

17:00Ässät U20 - Lukko U20 5:3

KANADA: OHL

01:00Flint Firebirds - Saginaw Spirit 3:4prod.
01:05Sarnia Sting - Mississauga Steelheads 6:2
01:05Windsor Spitfires - Owen Sound Attack 3:6

KANADA: WHL

02:05Winnipeg Ice - Lethbridge Hurricanes 3:2
03:00Medicine Hat Tigers - Edmonton Oil Kings 6:1
04:00Prince George Cougars - Moose Jaw Warriors 5:2
04:05Everett Silvertips - Portland Winterhawks 2:5
04:05Seattle Thunderbirds - Kelowna Rockets 4:2
04:05Spokane Chiefs - Vancouver Giants 4:6
04:05Tri-City Americans - Kamloops Blazers 1:6

KANADA: QMJHL

01:00Baie-Comeau Drakkar - Shawinigan Cataractes 0:2
01:00Drummondville Voltigeurs - Blainville-Boisbriand Armada 3:0
01:00Gatineau Olympiques - Sherbrooke Phoenix 1:4
01:00Victoriaville Tigres - Quebec Remparts 4:1
00:00Cape Breton Eagles - Saint John Sea Dogs 2:7
00:00Charlottetown Islanders - Acadie-Bathurst Titan 3:5
00:00Halifax Mooseheads - Val-d'Or Foreurs 3:4

KANADA: U Sports

00:00Dalhousie - StFX 2:6
00:00TMU - Brock 6:2

KAZAHSTAN: Championship

14:00Gornyak Rudny - Aktobe 3:4

NORVEŠKA: Fjordkraft-ligaen

18:30Frisk Asker - Lillehammer 5:2
18:30Sarpsborg - Ringerike 2:0
18:30Stjernen - Manglerud 7:1
18:30Vålerenga - Stavanger 2:6

RUSIJA: KHL

17:00Cherepovets - Vityaz Balashikha 3:2
17:00Nizhny Novgorod - CSKA Moskva 0:4
17:10Dinamo Minsk - Din. Moskva 4:3
17:30St. Petersburg - Yaroslavl 1:2prod.

RUSIJA: VHL

13:00Krasnoyarsk - Angarsk 4:1
15:00Yugra - Tyumen 2:3pen

RUSIJA: VHL-B

15:00Feniks Kazan - Dyn. Altay 1:3
15:00Kristall Saratov - Chelny 0:1pen

RUSIJA: MHL

11:00Kuznetskie Medvedi - Omskie Yastreby 1:5
12:30Sibirskie Snaipery - Belye Medvedi 7:8prod.
13:00Stalnye Lisy - Mamonty Yugry 4:0
15:00Krasnaya Armiya - Russkie Vityazi 4:3prod.
16:00MHC Spartak - Dyn. Moscow 2:3
17:00SKA-GUOR Karelia - Mikhaylov Academy U20 2:4
17:00SKA-Varyagi - AKM-Junior 4:5

RUSIJA: NMHL

16:30Sokol Novocheboksarsk - Kristall BDK 4:0

RUSIJA: WHL Women

12:00Kunlun Red Star Ž - Beliye Medvedi Ž 6:2

SAD: AHL

01:00Bridgeport Islanders - Hartford Wolf Pack 6:3
01:00Charlotte Checkers - Wilkes-Barre/Scranton 2:5
01:00Laval Rocket - Abbotsford Canucks 2:3
01:00Syracuse Crunch - Toronto Marlies 5:3
01:00Utica Comets - Belleville Senators 3:2
01:05Rochester Americans - Providence Bruins 4:3prod.
01:05Springfield Thunderbirds - Hershey Bears 1:2
02:00Rockford IceHogs - Texas Stars 7:2
04:00Ontario Reign - San Jose Barracuda 5:1
04:00San Diego Gulls - Tucson Roadrunners 1:3

SAD: ECHL

01:00Adirondack Thunder - Newfoundland 3:2
01:00Jacksonville IceMen - Florida Everblades 4:3pen
01:00Kalamazoo Wings - Iowa Heartlanders 3:2prod.
01:00Maine Mariners - Reading Royals 5:3
01:00Orlando Solar Bears - Greenville Swamp Rabbits 2:6
01:05Norfolk Admirals - Worcester Railers 1:4
01:10Wheeling Nailers - Indy Fuel 4:2
01:35Cincinnati Cyclones - Toledo Walleye 5:3
02:05Wichita Thunder - Tulsa Oilers 1:3
03:05Rapid City Rush - Kansas City 5:2
03:10Idaho Steelheads - Allen Americans 7:4
18:00Orlando Solar Bears - Greenville Swamp Rabbits 3:4prod.

SAD: FPHL

00:00Binghamton Black Bears - Danbury Hat Tricks 2:6
01:30Motor City Rockers - Watertown Wolves 5:2
01:35Elmira Mammoth - Delaware Thunder 8:2

SAD: SPHL

01:05Roanoke Dawgs - Knoxville Ice Bears 1:2prod.
01:15Fayetteville Marksmen - Macon Mayhem 5:1
02:00Vermilion County Bobcats - Quad City Storm 1:3
02:05Pensacola Ice Flyers - Huntsville Havoc 3:4
02:15Peoria Rivermen - Evansville Thunderbolts 3:4prod.

SAD: USHL

01:05SAD U18 - Youngstown Phantoms 4:1
02:05Fargo Force - Sioux Falls Stampede 4:3prod.
02:05Green Bay Gamblers - Madison Capitols 5:3
02:05Lincoln Stars - Tri-City Storm 5:3
02:05Sioux City - Omaha Lancers 3:2prod.

SAD: NCAA

23:00Boston University Terriers - Notre Dame Fighting Irish 5:2
23:00Penn State Nittany Lions - Alaska Nanooks 2:1

SLOVAČKA: 1. liga

16:00Slovačka U18 - Topolcany 1:6

ŠVEDSKA: SuperElit U20

19:00AIK U20 - Djurgarden U20 3:1

UKRAJINA: UHL

13:00OdgođenoDnipro Kherson - Kremenchuk -:-
17:00OdgođenoLegion - Kharkiv Berserkers -:-

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - hokej uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.