REFRESH

Stolni tenis » Danas » Tečajevi

TIMOVI - MUŠKARCI: World Championships (Svijet) - Playoff

05:00Kina - Južna Koreja 3:2 [ 1.01 | 17.00 ]
09:10Francuska - Tajvan 3:1 [ 1.62 | 2.20 ]

TIMOVI - ŽENE: World Championships (Svijet) - Playoff

UživoKina Ž - Japan Ž 1:1 [ 1.04 | 9.00 ]

OTHERS - MUŠKARCI: Liga Pro (CZ) (Češka Republika)

23:00Baros A. (Cze) - Paril O. (Cze) 3:0
23:00Bartunek R. (Cze) - Pleskot J. (Cze) 1:3
23:00Kasinski Z. (Cze) - Hasmanda R. (Cze) 3:1
23:00Malina V. (Cze) - Vidourek J. (Cze) 3:1
23:30Benes R. (Cze) - Vicherek P. (Cze) 0:3
23:30Pech V. (Cze) - Ruzicka J. (Cze) 3:1
23:30Pecka V. (Cze) - Krok L. (Cze) 3:0
23:30Sychra M. (Cze) - Sulava L. (Cze) 3:1
00:00Andrle T. (Cze) - Krauter G. (Cze) 1:3
00:00Fisera M. (Cze) - Smrcek M. (Cze) 0:3
00:30Briza F. (Cze) - Plachy J. (Cze) 3:1
00:30Fisar T. (Cze) - Briska J. (Cze) 2:3
01:00Krauter G. (Cze) - Jablonovsky J. (Cze) 3:2
01:00Smrcek M. (Cze) - Adamec M. (Cze) 2:3
01:30Andrle T. (Cze) - Fisar T. (Cze) 3:1
01:30Fisera M. (Cze) - Briza F. (Cze) 2:3
02:00Adamec M. (Cze) - Plachy J. (Cze) 3:0
02:00Jablonovsky J. (Cze) - Briska J. (Cze) 3:2
02:30Krauter G. (Cze) - Fisar T. (Cze) 0:3
02:30Smrcek M. (Cze) - Briza F. (Cze) 1:3
03:00Briska J. (Cze) - Andrle T. (Cze) 3:1
03:00Plachy J. (Cze) - Fisera M. (Cze) 3:0
03:30Briza F. (Cze) - Adamec M. (Cze) 2:3
03:30Fisar T. (Cze) - Jablonovsky J. (Cze) 3:0
04:00Briska J. (Cze) - Krauter G. (Cze) 2:3
04:00Plachy J. (Cze) - Smrcek M. (Cze) 1:3
04:30Adamec M. (Cze) - Fisera M. (Cze) 2:3
04:30Jablonovsky J. (Cze) - Andrle T. (Cze) 3:0
05:00Fisar T. (Cze) - Jablonovsky J. (Cze) 0:3
05:00Smrcek M. (Cze) - Plachy J. (Cze) 2:3
05:30Briza F. (Cze) - Adamec M. (Cze) 3:1
05:30Krauter G. (Cze) - Briska J. (Cze) 2:3
08:00Huttl A. (Cze) - Blejchar M. (Cze) 3:0
08:00Lubas M. (Cze) - Strnad J. (Cze) 3:1
08:00Roh T. (Cze) - Svec P. (Cze) 0:3
08:00Zahradka M. (Cze) - Mecl J. (Cze) 3:0
08:30Bradac P. (Cze) - Blazek J. (Cze) 3:0
08:30Syroha M. (Cze) - Chmelar M. (Cze) 3:0
08:30Vedmoch M. (Cze) - Zientek Z. (Cze) 3:0
08:30Zikmunda Z. (Cze) - Svoboda P. (Cze) 3:1
09:00Blejchar M. (Cze) - Vedmoch M. (Cze) 3:2
09:00Mecl J. (Cze) - Bradac P. (Cze) 0:3
09:00Strnad J. (Cze) - Syroha M. (Cze) 3:0
09:00Svec P. (Cze) - Zikmunda Z. (Cze) 2:3
09:30Blazek J. (Cze) - Zahradka M. (Cze) 3:2
09:30Chmelar M. (Cze) - Lubas M. (Cze) 0:3
09:30Svoboda P. (Cze) - Roh T. (Cze) 0:3
09:30Zientek Z. (Cze) - Huttl A. (Cze) 1:3
10:00Huttl A. (Cze) - Vedmoch M. (Cze) 3:2
10:00Lubas M. (Cze) - Syroha M. (Cze) 3:0
10:00Roh T. (Cze) - Zikmunda Z. (Cze) 1:3
10:00Zahradka M. (Cze) - Bradac P. (Cze) 3:2
10:30Mecl J. (Cze) - Blazek J. (Cze) 1:3
10:30Strnad J. (Cze) - Chmelar M. (Cze) 2:3
10:30Svec P. (Cze) - Svoboda P. (Cze) 3:0
10:35Blejchar M. (Cze) - Zientek Z. (Cze) 3:2
11:00Blazek J. (Cze) - Mecl J. (Cze) 2:3
11:00Roh T. (Cze) - Svoboda P. (Cze) 1:3
11:00Syroha M. (Cze) - Chmelar M. (Cze) 3:0
11:00Vedmoch M. (Cze) - Zientek Z. (Cze) 3:2
11:30Bradac P. (Cze) - Zahradka M. (Cze) 3:1
11:30Lubas M. (Cze) - Strnad J. (Cze) 3:0
11:30Zikmunda Z. (Cze) - Svec P. (Cze) 2:3
11:35Huttl A. (Cze) - Blejchar M. (Cze) 3:1
12:00Cvecek M. (Cze) - Necas M. (Cze) 3:2
12:00Grill J. (Cze) - Perny M. (Cze) 3:2
12:00Kanok J. (Cze) - Stefek M. (Cze) 0:3
12:00Prokupek J. (Cze) - Kadavy S. (Cze) 1:3
12:30Darin K. (Ukr) - Kanak A. (Cze) 3:1
12:30Kulhanek P. (Cze) - Havel L. (Cze) 2:3
12:30Pycha P. (Cze) - Stolfa J. (Cze) 3:2
12:30Rossler J. (Cze) - Jaros R. (Cze) 3:1
13:00Necas M. (Cze) - Rossler J. (Cze) 3:2
13:00Perny M. (Cze) - Kulhanek P. (Cze) 0:3
13:00Stefek M. (Cze) - Darin K. (Ukr) 1:3
13:10Kadavy S. (Cze) - Pycha P. (Cze) 3:2
13:30Havel L. (Cze) - Grill J. (Cze) 2:3
13:30Jaros R. (Cze) - Cvecek M. (Cze) 2:3
13:30Kanak A. (Cze) - Kanok J. (Cze) 2:3
13:40Stolfa J. (Cze) - Prokupek J. (Cze) 2:3
3. setCvecek M. (Cze) - Rossler J. (Cze) 0:2
3. setGrill J. (Cze) - Kulhanek P. (Cze) 1:1
3. setKanok J. (Cze) - Darin K. (Ukr) 1:1
14:10Prokupek J. (Cze) - Pycha P. (Cze) -:-
14:30Kadavy S. (Cze) - Stolfa J. (Cze) -:-
14:30Necas M. (Cze) - Jaros R. (Cze) -:-
14:30Perny M. (Cze) - Havel L. (Cze) -:-
14:30Stefek M. (Cze) - Kanak A. (Cze) -:-
16:00Neuwirth Jr. J. (Cze) - Jemelka L. (Cze) -:-
16:00Regner T. (Cze) - Varecka M. (Cze) -:-
16:00Trojan F. (Cze) - Holovatiuk Y. (Ukr) -:-
16:00Zdarsa P. (Cze) - Dvorak M. (Cze) -:-
16:30Barta T. (Cze) - Smesny M. (Cze) -:-
16:30Chalupnicek M. (Cze) - Sprynar P. (Cze) -:-
16:30Chovanec P. (Cze) - Jaksa M. (Cze) -:-
16:30Hajek J. (Cze) - Rojka M. (Cze) -:-
17:00Dvorak M. (Cze) - Hajek J. (Cze) -:-
17:00Holovatiuk Y. (Ukr) - Barta T. (Cze) -:-
17:00Jemelka L. (Cze) - Chovanec P. (Cze) -:-
17:00Varecka M. (Cze) - Chalupnicek M. (Cze) -:-
17:30Jaksa M. (Cze) - Neuwirth Jr. J. (Cze) -:-
17:30Rojka M. (Cze) - Zdarsa P. (Cze) -:-
17:30Smesny M. (Cze) - Trojan F. (Cze) -:-
17:30Sprynar P. (Cze) - Regner T. (Cze) -:-
18:00Neuwirth Jr. J. (Cze) - Chovanec P. (Cze) -:-
18:00Regner T. (Cze) - Chalupnicek M. (Cze) -:-
18:00Trojan F. (Cze) - Barta T. (Cze) -:-
18:00Zdarsa P. (Cze) - Hajek J. (Cze) -:-
18:30Dvorak M. (Cze) - Rojka M. (Cze) -:-
18:30Holovatiuk Y. (Ukr) - Smesny M. (Cze) -:-
18:30Jemelka L. (Cze) - Jaksa M. (Cze) -:-
18:30Varecka M. (Cze) - Sprynar P. (Cze) -:-
20:00Svacha O. (Cze) - Louda J. (Cze) -:-
20:00Turek T. (Cze) - Zahradka M. (Cze) -:-
20:00Zaskodny M. (Cze) - Rezab J. (Cze) -:-
20:00Zivny P. (Cze) - Vosyka R. (Cze) -:-
20:30Chaloupka F. (Cze) - Skalicky J. (Cze) -:-
20:30Klimenta M. (Cze) - Kliuchuk R. (Ukr) -:-
20:30Mecl J. (Cze) - Hofman D. (Cze) -:-
20:30Vosyka L. (Cze) - Vidourek J. (Cze) -:-
21:00Louda J. (Cze) - Mecl J. (Cze) -:-
21:00Rezab J. (Cze) - Chaloupka F. (Cze) -:-
21:00Vosyka R. (Cze) - Vosyka L. (Cze) -:-
21:00Zahradka M. (Cze) - Klimenta M. (Cze) -:-
21:30Hofman D. (Cze) - Svacha O. (Cze) -:-
21:30Kliuchuk R. (Ukr) - Turek T. (Cze) -:-
21:30Skalicky J. (Cze) - Zaskodny M. (Cze) -:-
21:30Vidourek J. (Cze) - Zivny P. (Cze) -:-
22:00Svacha O. (Cze) - Mecl J. (Cze) -:-
22:00Turek T. (Cze) - Klimenta M. (Cze) -:-
22:00Zaskodny M. (Cze) - Chaloupka F. (Cze) -:-
22:00Zivny P. (Cze) - Vosyka L. (Cze) -:-
22:30Louda J. (Cze) - Hofman D. (Cze) -:-
22:30Rezab J. (Cze) - Skalicky J. (Cze) -:-
22:30Vosyka R. (Cze) - Vidourek J. (Cze) -:-
22:30Zahradka M. (Cze) - Kliuchuk R. (Ukr) -:-
00:00Hyrsl J. (Cze) - Picek P. (Cze) -:-
00:00Vrabec M. (Cze) - Regner T. (Cze) -:-
00:30Barta M. (Cze) - Kolenic T. (Cze) -:-
00:30Parhomenko D. (Ukr) - Potensky J. (Cze) -:-

OTHERS - MUŠKARCI: Setka Cup (Svijet)

23:00Napirko O. (Ukr) - Gura O. (Ukr) 3:0
23:00Ungurean M. (Mda) - Kovik Y. (Mda) 3:0
23:10Kyilo V. (Ukr) - Shindel O. (Ukr) 3:0
23:15Hala P. (Cze) - Merkl R. (Cze) 3:2
23:20Tymofeev O. (Ukr) - Khairov D. (Ukr) 0:3
23:25Kobets V. (Ukr) - Kim D. (Ukr) 3:2
23:30Tudorean C. (Mda) - Uzun N. (Mda) 3:2
23:30Zharskiy V. (Ukr) - Berezynskyi S. (Ukr) 0:3
23:35Khandetsky S. (Ukr) - Buberenko Y. (Ukr) 3:0
23:45Durovic R. (Svk) - Merkl R. (Cze) 2:3
23:50Kurtenko A. (Ukr) - Maselskyi O. (Ukr) 2:3
23:55Stepanchuk Y. (Ukr) - Kovalchuk K. (Ukr) 2:3
00:00Napirko O. (Ukr) - Govorunets A. (Ukr) 1:3
00:00Ungurean M. (Mda) - Tudorean C. (Mda) 1:3
00:05Gomilko O. (Ukr) - Marchuk M. (Ukr) 3:1
00:15Hala P. (Cze) - Mezera O. (Cze) 3:0
00:25Yakovenko A. (Ukr) - Husiev V. (Ukr) 3:1
00:30Berezynskyi S. (Ukr) - Gura O. (Ukr) 3:0
00:30Kovik Y. (Mda) - Uzun N. (Mda) 0:3
00:45Durovic R. (Svk) - Hala P. (Cze) 3:0
00:45Kyilo V. (Ukr) - Buberenko Y. (Ukr) 3:2
00:55Kobets V. (Ukr) - Kovalchuk K. (Ukr) 1:3
01:00Kovik Y. (Mda) - Ungurean M. (Mda) 1:3
01:00Zharskiy V. (Ukr) - Govorunets A. (Ukr) 1:3
01:05Marchuk M. (Ukr) - Shindel O. (Ukr) 3:0
01:15Merkl R. (Cze) - Mezera O. (Cze) 3:1
01:25Husiev V. (Ukr) - Kim D. (Ukr) 3:0
01:30Napirko O. (Ukr) - Berezynskyi S. (Ukr) 1:3
01:30Uzun N. (Mda) - Tudorean C. (Mda) 2:3
01:35Khandetsky S. (Ukr) - Gomilko O. (Ukr) 1:3
01:45Mezera O. (Cze) - Durovic R. (Svk) 3:2
01:55Stepanchuk Y. (Ukr) - Yakovenko A. (Ukr) 2:3
02:00Copusciu M. (Ukr) - Urechean V. (Mda) 3:2
02:00Govorunets A. (Ukr) - Gura O. (Ukr) 0:3
02:10Kyilo V. (Ukr) - Marchuk M. (Ukr) 0:3
02:15Merkl R. (Cze) - Hala P. (Cze) 1:3
02:25Kobets V. (Ukr) - Husiev V. (Ukr) 3:2
02:30Napirko O. (Ukr) - Zharskiy V. (Ukr) 3:2
02:35Gomilko O. (Ukr) - Buberenko Y. (Ukr) 2:3
02:35Tihoniuk V. (Mda) - Culaghin D. (Mda) 1:3
02:55Yakovenko A. (Ukr) - Kovalchuk K. (Ukr) WO -:-
03:00Copusciu M. (Ukr) - Culaghin D. (Mda) 3:0
03:05Khandetsky S. (Ukr) - Shindel O. (Ukr) 3:0
03:10Hovorunets S. (Ukr) - Berezynskyi S. (Ukr) 1:3
03:25Stepanchuk Y. (Ukr) - Kim D. (Ukr) 3:2
03:30Tihoniuk V. (Mda) - Urechean V. (Mda) 1:3
03:35Kyilo V. (Ukr) - Gomilko O. (Ukr) 3:1
03:40Zharskiy V. (Ukr) - Napirko O. (Ukr) 3:2
03:55Kobets V. (Ukr) WO - Yakovenko A. (Ukr) -:-
04:00Copusciu M. (Ukr) - Tihoniuk V. (Mda) 3:0
04:05Khandetsky S. (Ukr) - Marchuk M. (Ukr) 3:1
04:25Stepanchuk Y. (Ukr) - Husiev V. (Ukr) 3:1
04:30Culaghin D. (Mda) - Urechean V. (Mda) 3:2
04:35Buberenko Y. (Ukr) - Shindel O. (Ukr) 3:2
04:55Kovalchuk K. (Ukr) - Kim D. (Ukr) 3:2
05:05Kyilo V. (Ukr) - Khandetsky S. (Ukr) 0:3
05:10Urechean V. (Mda) - Tihoniuk V. (Mda) 3:0
05:25Kobets V. (Ukr) - Stepanchuk Y. (Ukr) 3:1
05:35Gomilko O. (Ukr) - Shindel O. (Ukr) 3:2
05:40Culaghin D. (Mda) - Copusciu M. (Ukr) 3:2
05:55Yakovenko A. (Ukr) - Kim D. (Ukr) WO -:-
06:05Marchuk M. (Ukr) - Buberenko Y. (Ukr) 3:0
06:25Fylypiv R. (Ukr) - Sokolovsky P. (Ukr) 1:3
06:25Husiev V. (Ukr) - Kovalchuk K. (Ukr) 2:3
06:30Lyman O. (Ukr) - Priadko S. (Ukr) 3:0
06:35Kozachuk I. (Ukr) - Zenyuk A. (Ukr) 1:3
06:45Simek A. (Cze) - Taranko M. (Cze) 3:1
06:55Maltsev D. (Ukr) - Chyzh P. (Ukr) 1:3
07:00Maliuk S. (Ukr) - Torhachov I. (Ukr) 3:1
07:05Hrytsyienko N. (Ukr) - Kistechko M. (Ukr) 3:1
07:05Pavlyuk O. (Ukr) - Belskyi O. (Ukr) 3:1
07:15Skyba M. (Cze) - Kanka T. (Cze) 3:1
07:25Tkachenko K. (Ukr) - Andrischak R. (Ukr) 1:3
07:30Zaporozhets R. (Ukr) - Ziakun O. (Ukr) 3:2
07:35Baklykov A. (Ukr) - Zenyuk A. (Ukr) 1:3
07:35Honchar Y. (Ukr) - Datsenko A. (Ukr) 0:3
07:45Simek A. (Cze) - Kanka T. (Cze) 3:2
07:55Fylypiv R. (Ukr) - Chyzh P. (Ukr) 3:2
08:00Lyman O. (Ukr) - Torhachov I. (Ukr) 2:3
08:05Kozachuk I. (Ukr) - Hrytsyienko N. (Ukr) 0:3
08:05Tymofeev O. (Ukr) - Maselskyi O. (Ukr) 1:3
08:05Zholubak R. (Ukr) - Belskyi O. (Ukr) 3:0
08:15Skyba M. (Cze) - Taranko M. (Cze) 3:2
08:25Andrischak R. (Ukr) - Sokolovsky P. (Ukr) 3:1
08:25Kovshun Y. (Ukr) - Mikhailovskiy Y. (Ukr) 0:3
08:30Ziakun O. (Ukr) - Priadko S. (Ukr) 3:0
08:35Baklykov A. (Ukr) - Kistechko M. (Ukr) 0:3
08:35Pavlyuk O. (Ukr) - Honchar Y. (Ukr) 2:3
08:45Simek A. (Cze) - Skyba M. (Cze) 3:0
08:50Smyk V. (Ukr) - Kurtenko A. (Ukr) 2:3
08:55Maltsev D. (Ukr) - Tkachenko K. (Ukr) 0:3
09:00Maliuk S. (Ukr) - Zaporozhets R. (Ukr) 3:2
09:05Hrytsyienko N. (Ukr) - Zenyuk A. (Ukr) 3:2
09:05Zholubak R. (Ukr) - Datsenko A. (Ukr) 1:3
09:15Kanka T. (Cze) - Taranko M. (Cze) 3:0
09:20Tymofeev O. (Ukr) - Mikhailovskiy Y. (Ukr) 3:2
09:25Fylypiv R. (Ukr) - Andrischak R. (Ukr) 2:3
09:30Lyman O. (Ukr) - Ziakun O. (Ukr) 1:3
09:35Honchar Y. (Ukr) - Belskyi O. (Ukr) 3:1
09:35Kozachuk I. (Ukr) - Kistechko M. (Ukr) 3:2
09:50Kurtenko A. (Ukr) - Maselskyi O. (Ukr) 3:2
09:50Skyba M. (Cze) - Simek A. (Cze) 3:0
09:55Tkachenko K. (Ukr) - Chyzh P. (Ukr) 3:0
10:00Zaporozhets R. (Ukr) - Torhachov I. (Ukr) 3:0
10:05Baklykov A. (Ukr) - Hrytsyienko N. (Ukr) 3:2
10:05Pavlyuk O. (Ukr) - Datsenko A. (Ukr) 3:0
10:20Kovshun Y. (Ukr) - Smyk V. (Ukr) 3:0
10:25Maltsev D. (Ukr) - Sokolovsky P. (Ukr) 1:3
10:25Taranko M. (Cze) - Kanka T. (Cze) 0:3
10:30Maliuk S. (Ukr) - Priadko S. (Ukr) 3:0
10:35Kistechko M. (Ukr) - Zenyuk A. (Ukr) 3:0
10:35Zholubak R. (Ukr) - Honchar Y. (Ukr) 3:2
10:45Stehlik M. (Cze) - Cuba M. (Cze) 3:2
10:50Tymofeev O. (Ukr) - Kurtenko A. (Ukr) 3:0
10:55Fylypiv R. (Ukr) - Tkachenko K. (Ukr) 0:3
11:00Lyman O. (Ukr) - Zaporozhets R. (Ukr) 3:1
11:05Baklykov A. (Ukr) - Kozachuk I. (Ukr) 2:3
11:05Datsenko A. (Ukr) - Belskyi O. (Ukr) 3:1
11:15Melisek M. (Cze) - Vorel M. (Cze) 2:3
11:20Smyk V. (Ukr) - Mikhailovskiy Y. (Ukr) 3:1
11:25Maltsev D. (Ukr) - Andrischak R. (Ukr) 2:3
11:30Maliuk S. (Ukr) - Ziakun O. (Ukr) 1:3
11:35Zholubak R. (Ukr) - Pavlyuk O. (Ukr) 2:3
11:45Stehlik M. (Cze) - Vorel M. (Cze) 3:2
11:50Kovshun Y. (Ukr) - Maselskyi O. (Ukr) 0:3
11:55Chyzh P. (Ukr) - Sokolovsky P. (Ukr) 3:2
11:55Kistechko M. (Ukr) - Hrytsyienko N. (Ukr) 3:1
12:00Torhachov I. (Ukr) - Priadko S. (Ukr) 3:1
12:15Honchar Y. (Ukr) - Zholubak R. (Ukr) 3:0
12:15Melisek M. (Cze) - Cuba M. (Cze) 0:3
12:20Tymofeev O. (Ukr) - Smyk V. (Ukr) 3:2
12:25Fylypiv R. (Ukr) - Maltsev D. (Ukr) 3:2
12:25Zenyuk A. (Ukr) - Kozachuk I. (Ukr) 3:2
12:30Lyman O. (Ukr) - Maliuk S. (Ukr) 0:3
12:40Pomin R. (Ukr) - Gabrelian D. (Ukr) 0:3
12:45Datsenko A. (Ukr) - Pavlyuk O. (Ukr) 1:3
12:45Stehlik M. (Cze) - Melisek M. (Cze) 1:3
12:50Kovshun Y. (Ukr) - Kurtenko A. (Ukr) 3:0
12:55Tkachenko K. (Ukr) - Sokolovsky P. (Ukr) 3:0
13:00Zaporozhets R. (Ukr) - Priadko S. (Ukr) 2:3
13:10Lavrynenko P. (Ukr) - Makovka Y. (Ukr) 3:1
13:15Vorel M. (Cze) - Cuba M. (Cze) 3:2
13:20Mikhailovskiy Y. (Ukr) - Maselskyi O. (Ukr) 2:3
13:25Andrischak R. (Ukr) - Chyzh P. (Ukr) 2:3
13:30Ziakun O. (Ukr) - Torhachov I. (Ukr) 3:2
13:40Melchenko A. (Ukr) - Volynets O. (Ukr) 3:0
13:50Tymofeev O. (Ukr) - Kovshun Y. (Ukr) 1:3
3. setCuba M. (Cze) - Melisek M. (Cze) 0:2
3. setAnghel V. (Mda) - Ciugureanu V. (Mda) 1:1
3. setKravnytskyi M. (Ukr) - Bernatskyi E. (Ukr) 0:2
3. setLushchyk A. (Ukr) - Kurilenko O. (Ukr) 0:2
1. setZharskiy V. (Ukr) - Govorunets A. (Ukr) 0:0
14:10Pomin R. (Ukr) - Makovka Y. (Ukr) -:-
14:20Smyk V. (Ukr) - Maselskyi O. (Ukr) -:-
14:25Shchegelskyi D. (Ukr) - Savenkov O. (Ukr) -:-
14:25Vorel M. (Cze) - Stehlik M. (Cze) -:-
14:30Aristarkhov S. (Ukr) - Panchenko B. (Ukr) -:-
14:30Goncear B. (Mda) - Cotorcea O. (Mda) -:-
14:35Kuzmych V. (Ukr) - Berezynskyi S. (Ukr) -:-
14:40Volynets O. (Ukr) - Gabrelian D. (Ukr) -:-
14:45Slunecko R. (Cze) - Nemecek Sr J. (Cze) -:-
14:50Kurtenko A. (Ukr) - Mikhailovskiy Y. (Ukr) -:-
14:55Syniavskyi I. (Ukr) - Kryvoshyi S. (Ukr) -:-
15:00Anghel V. (Mda) - Cotorcea O. (Mda) -:-
15:00Tatarnykov V. (Ukr) - Kurilenko O. (Ukr) -:-
15:05Napirko O. (Ukr) - Konkulovskyi R. (Ukr) -:-
15:10Lavrynenko P. (Ukr) - Melchenko A. (Ukr) -:-
15:15Plyska O. (Cze) - Stejskal T. (Cze) -:-
15:25Kravnytskyi M. (Ukr) - Savenkov O. (Ukr) -:-
15:25Tytskyi M. (Ukr) - Abalmaz S. (Ukr) -:-
15:30Goncear B. (Mda) - Ciugureanu V. (Mda) -:-
15:30Lushchyk A. (Ukr) - Aristarkhov S. (Ukr) -:-
15:35Zharskiy V. (Ukr) - Berezynskyi S. (Ukr) -:-
15:40Pomin R. (Ukr) - Volynets O. (Ukr) -:-
15:45Slunecko R. (Cze) - Stejskal T. (Cze) -:-
15:55Khamurda V. (Ukr) - Kurischenko Y. (Ukr) -:-
15:55Kryvoshyi S. (Ukr) - Bernatskyi E. (Ukr) -:-
16:00Anghel V. (Mda) - Goncear B. (Mda) -:-
16:00Tatarnykov V. (Ukr) - Panchenko B. (Ukr) -:-
16:05Konkulovskyi R. (Ukr) - Govorunets A. (Ukr) -:-
16:10Melchenko A. (Ukr) - Makovka Y. (Ukr) -:-
16:15Plyska O. (Cze) - Nemecek Sr J. (Cze) -:-
16:25Kovalchuk O. (Ukr) - Shyndel I. (Ukr) -:-
16:25Shchegelskyi D. (Ukr) - Syniavskyi I. (Ukr) -:-
16:30Aristarkhov S. (Ukr) - Kurilenko O. (Ukr) -:-
16:30Cotorcea O. (Mda) - Ciugureanu V. (Mda) -:-
16:35Kuzmych V. (Ukr) - Napirko O. (Ukr) -:-
16:40Lavrynenko P. (Ukr) - Gabrelian D. (Ukr) -:-
16:45Slunecko R. (Cze) - Plyska O. (Cze) -:-
16:50Troian A. (Ukr) - Lutsenko V. (Ukr) -:-
16:55Kravnytskyi M. (Ukr) - Kryvoshyi S. (Ukr) -:-
16:55Tytskyi M. (Ukr) - Kurischenko Y. (Ukr) -:-
17:00Lushchyk A. (Ukr) - Panchenko B. (Ukr) -:-
17:05Zharskiy V. (Ukr) - Konkulovskyi R. (Ukr) -:-
17:10Pomin R. (Ukr) - Melchenko A. (Ukr) -:-
17:15Stejskal T. (Cze) - Nemecek Sr J. (Cze) -:-
17:20Khairov D. (Ukr) - Tiutiunnyk M. (Ukr) -:-
17:25Shyndel I. (Ukr) - Abalmaz S. (Ukr) -:-
17:25Syniavskyi I. (Ukr) - Savenkov O. (Ukr) -:-
17:30Tatarnykov V. (Ukr) - Aristarkhov S. (Ukr) -:-
17:35Napirko O. (Ukr) - Berezynskyi S. (Ukr) -:-
17:40Lavrynenko P. (Ukr) - Volynets O. (Ukr) -:-
17:50Karpenko O. (Ukr) - Kondratenko V. (Ukr) -:-
17:55Khamurda V. (Ukr) - Kovalchuk O. (Ukr) -:-
17:55Shchegelskyi D. (Ukr) - Bernatskyi E. (Ukr) -:-
18:00Panchenko B. (Ukr) - Kurilenko O. (Ukr) -:-
18:00Semipeadnii V. (Mda) - Dobrzhinsky O. (Mda) -:-
18:05Kuzmych V. (Ukr) - Govorunets A. (Ukr) -:-
18:10Makovka Y. (Ukr) - Gabrelian D. (Ukr) -:-
18:20Troian A. (Ukr) - Tiutiunnyk M. (Ukr) -:-
18:25Kravnytskyi M. (Ukr) - Syniavskyi I. (Ukr) -:-
18:25Tytskyi M. (Ukr) - Shyndel I. (Ukr) -:-
18:30Belibov D. (Mda) - Dubrovin V. (Mda) -:-
18:30Tatarnykov V. (Ukr) - Lushchyk A. (Ukr) -:-
18:35Zharskiy V. (Ukr) - Napirko O. (Ukr) -:-
18:40Pomin R. (Ukr) - Lavrynenko P. (Ukr) -:-
18:45Hajek M. (Cze) - Bruk M. (Cze) -:-
18:50Kondratenko V. (Ukr) - Lutsenko V. (Ukr) -:-
18:55Kovalchuk O. (Ukr) - Kurischenko Y. (Ukr) -:-
18:55Shchegelskyi D. (Ukr) - Kryvoshyi S. (Ukr) -:-
19:00Semipeadnii V. (Mda) - Dubrovin V. (Mda) -:-
19:05Kuzmych V. (Ukr) - Konkulovskyi R. (Ukr) -:-
19:10Melchenko A. (Ukr) - Gabrelian D. (Ukr) -:-
19:15Herrmann V. (Cze) - Vesely F. (Cze) -:-
19:20Khairov D. (Ukr) - Karpenko O. (Ukr) -:-
19:25Khamurda V. (Ukr) - Abalmaz S. (Ukr) -:-
19:25Savenkov O. (Ukr) - Bernatskyi E. (Ukr) -:-
19:30Belibov D. (Mda) - Dobrzhinsky O. (Mda) -:-
19:35Berezynskyi S. (Ukr) - Govorunets A. (Ukr) -:-
19:40Volynets O. (Ukr) - Makovka Y. (Ukr) -:-
19:45Hajek M. (Cze) - Vesely F. (Cze) -:-
19:50Troian A. (Ukr) - Kondratenko V. (Ukr) -:-
19:55Kravnytskyi M. (Ukr) - Shchegelskyi D. (Ukr) -:-
19:55Tytskyi M. (Ukr) - Kovalchuk O. (Ukr) -:-
20:00Semipeadnii V. (Mda) - Belibov D. (Mda) -:-
20:05Zharskiy V. (Ukr) - Kuzmych V. (Ukr) -:-
20:15Herrmann V. (Cze) - Bruk M. (Cze) -:-
20:20Karpenko O. (Ukr) - Tiutiunnyk M. (Ukr) -:-
20:25Khamurda V. (Ukr) - Shyndel I. (Ukr) -:-
20:25Syniavskyi I. (Ukr) - Bernatskyi E. (Ukr) -:-
20:30Dubrovin V. (Mda) - Dobrzhinsky O. (Mda) -:-
20:35Napirko O. (Ukr) - Govorunets A. (Ukr) -:-
20:45Hajek M. (Cze) - Herrmann V. (Cze) -:-
20:50Khairov D. (Ukr) - Lutsenko V. (Ukr) -:-
20:55Kryvoshyi S. (Ukr) - Savenkov O. (Ukr) -:-
20:55Kurischenko Y. (Ukr) - Abalmaz S. (Ukr) -:-
21:05Konkulovskyi R. (Ukr) - Berezynskyi S. (Ukr) -:-
21:15Vesely F. (Cze) - Bruk M. (Cze) -:-
21:20Troian A. (Ukr) - Karpenko O. (Ukr) -:-
21:25Tytskyi M. (Ukr) - Khamurda V. (Ukr) -:-
21:50Khairov D. (Ukr) - Kondratenko V. (Ukr) -:-
21:55Kovalchuk O. (Ukr) - Abalmaz S. (Ukr) -:-
22:00Ghimp F. (Mda) - Barancean S. (Mda) -:-
22:00Pytsko I. (Ukr) - Fedyna R. (Ukr) -:-
22:20Tiutiunnyk M. (Ukr) - Lutsenko V. (Ukr) -:-
22:25Shyndel I. (Ukr) - Kurischenko Y. (Ukr) -:-
22:30Loboda M. (Ukr) - Trofymchuk A. (Ukr) -:-
22:30Zop S. (Ukr) - Cilcic E. (Ukr) -:-
22:45Merkl R. (Cze) - Pavlik A. (Cze) -:-
22:50Troian A. (Ukr) - Khairov D. (Ukr) -:-
23:00Ghimp F. (Mda) - Cilcic E. (Ukr) -:-
23:00Tebenko Y. (Ukr) - Mykytuk D. (Ukr) -:-
23:05Kyilo V. (Ukr) - Shindel O. (Ukr) -:-
23:15Tuma L. (Cze) - Simecek J. J. (Cze) -:-
23:20Karpenko O. (Ukr) - Lutsenko V. (Ukr) -:-
23:25Hrymovskyi O. (Ukr) - Dukhovenko O. (Ukr) -:-
23:30Pytsko I. (Ukr) - Trofymchuk A. (Ukr) -:-
23:30Zop S. (Ukr) - Barancean S. (Mda) -:-
23:35Khandetsky S. (Ukr) - Marchuk M. (Ukr) -:-
23:45Merkl R. (Cze) - Simecek J. J. (Cze) -:-
23:50Kondratenko V. (Ukr) - Tiutiunnyk M. (Ukr) -:-
23:55Babenko P. (Ukr) - Reznichenko R. (Ukr) -:-
00:00Ghimp F. (Mda) - Zop S. (Ukr) -:-
00:00Mykytuk D. (Ukr) - Fedyna R. (Ukr) -:-
00:05Gomilko O. (Ukr) - Buberenko Y. (Ukr) -:-
00:15Tuma L. (Cze) - Pavlik A. (Cze) -:-
00:25Chepurnyi A. (Ukr) - Kovrikov A. (Ukr) -:-
00:30Cilcic E. (Ukr) - Barancean S. (Mda) -:-
00:30Loboda M. (Ukr) - Tebenko Y. (Ukr) -:-
00:35Kyilo V. (Ukr) - Marchuk M. (Ukr) -:-
00:45Merkl R. (Cze) - Tuma L. (Cze) -:-
00:55Hrymovskyi O. (Ukr) - Reznichenko R. (Ukr) -:-

OTHERS - MUŠKARCI: TT Cup (Svijet)

23:00Molka B. (Pol) - Chybinski M. (Pol) 1:3
23:25Podrazil V. (Cze) - Stusek M. (Cze) 3:1
23:25Zacharda A. (Cze) - Lomsky G. (Cze) 1:3
23:40Bucko D. (Pol) - Gajda R. (Pol) 3:0
23:55Teiml M. (Cze) - Rolik J. (Cze) 0:3
00:00Dvorak P. (Cze) - Cerveny T. (Cze) 1:3
00:10Zapala K. (Pol) - Molka B. (Pol) 1:3
00:30Podrazil V. (Cze) - Stusek M. (Cze) 1:3
00:40Guzy K. (Pol) - Chybinski M. (Pol) 3:2
01:15Wiekiera A. (Pol) - Zoladek D. (Pol) 1:3
01:40Krawczyk C. (Pol) - Cesarz M. (Pol) 3:0
02:00Morawski P. (Pol) - Zoladek D. (Pol) 3:2
02:30Wiekiera A. (Pol) - Krawczyk C. (Pol) 2:3
03:15Morawski P. (Pol) - Cesarz M. (Pol) 3:1
03:40Krawczyk C. (Pol) - Zoladek D. (Pol) 1:3
04:00Morawski P. (Pol) - Krawczyk C. (Pol) 3:1
04:30Wiekiera A. (Pol) - Cesarz M. (Pol) 3:1
05:00Morawski P. (Pol) - Wiekiera A. (Pol) 2:3
05:30Cesarz M. (Pol) - Zoladek D. (Pol) 3:1
06:10Krawczyk C. (Pol) - Wiekiera A. (Pol) 3:0
06:40Morawski P. (Pol) - Zoladek D. (Pol) 1:3
07:00Kolek M. (Pol) - Stapor D. (Pol) 3:1
07:30Lysakowski M. (Pol) - Warpas B. (Pol) 3:1
07:45Nikonorov A. (Est) - Pukk O. (Est) 1:3
08:00Wloszek S. (Pol) - Kociuba F. (Pol) 3:0
08:05Kurzak B. (Pol) - Maduzia L. (Pol) 3:1
08:15Hiisku A. (Ukr) - Luuk M. (Est) 1:3
08:20Libovicky V. (Cze) - Rolik J. (Cze) 3:2
08:30Kolek M. (Pol) - Warpas B. (Pol) 3:2
08:35Kleczko D. (Pol) - Mucha G. (Pol) 3:1
08:45Nikonorov A. (Est) - Luuk M. (Est) 3:1
08:50Zeman R. (Cze) - Kastner K. (Cze) 3:2
08:55Marsik R. (Cze) - Zahradka Z. (Cze) 0:3
09:00Kociuba F. (Pol) - Stapor D. (Pol) 1:3
09:05Wenda K. (Pol) - Maduzia L. (Pol) 3:1
09:15Pukk O. (Est) - Hiisku A. (Ukr) 3:2
09:20Libovicky V. (Cze) - Kastner K. (Cze) 3:0
09:25Vojna D. (Cze) - Dvorak J. (Cze) 3:2
09:30Lysakowski M. (Pol) - Wloszek S. (Pol) 3:2
09:35Kurzak B. (Pol) - Kleczko D. (Pol) 3:2
09:50Nikonorov A. (Est) - Hiisku A. (Ukr) 1:3
09:50Rolik J. (Cze) - Zeman R. (Cze) 2:3
09:55Marsik R. (Cze) - Dvorak J. (Cze) 1:3
10:00Kolek M. (Pol) - Kociuba F. (Pol) 3:0
10:05Wenda K. (Pol) - Mucha G. (Pol) 1:3
10:15Luuk M. (Est) - Pukk O. (Est) 1:3
10:25Libovicky V. (Cze) - Zeman R. (Cze) 3:1
10:25Zahradka Z. (Cze) - Vojna D. (Cze) 3:1
10:30Wloszek S. (Pol) - Warpas B. (Pol) 3:2
10:35Kleczko D. (Pol) - Maduzia L. (Pol) 1:3
10:50Kastner K. (Cze) - Rolik J. (Cze) 0:3
10:55Marsik R. (Cze) - Vojna D. (Cze) 2:3
11:00Hiisku A. (Ukr) - Luuk M. (Est) 0:3
11:00Lysakowski M. (Pol) - Stapor D. (Pol) 2:3
11:05Wenda K. (Pol) - Kleczko D. (Pol) 1:3
11:20Rolik J. (Cze) - Kastner K. (Cze) 3:1
11:25Dvorak J. (Cze) - Zahradka Z. (Cze) 3:1
11:30Pukk O. (Est) - Nikonorov A. (Est) 2:3
11:35Kolek M. (Pol) - Wloszek S. (Pol) 3:0
11:35Kurzak B. (Pol) - Mucha G. (Pol) 1:3
11:50Libovicky V. (Cze) - Zeman R. (Cze) 1:3
12:00Lysakowski M. (Pol) - Kociuba F. (Pol) 0:3
12:00Vojna D. (Cze) - Marsik R. (Cze) 3:2
12:05Wenda K. (Pol) - Kurzak B. (Pol) 1:3
12:15Ignatev V. (Est) - Vaher V. (Est) 3:1
12:20Vodal P. (Cze) - Cibik P. (Cze) 3:1
12:30Dvorak J. (Cze) - Zahradka Z. (Cze) 3:0
12:30Warpas B. (Pol) - Stapor D. (Pol) 1:3
12:35Mucha G. (Pol) - Maduzia L. (Pol) 3:2
12:45Cherkashyn Y. (Est) - Venski S. (Est) 2:3
12:50Mach J. (Cze) - Vodnansky M. (Cze) 3:0
12:55Benes P. (Cze) - Kopecky F. (Cze) 3:2
13:00Kolek M. (Pol) - Lysakowski M. (Pol) 3:1
13:15Ignatev V. (Est) - Venski S. (Est) 1:3
13:15Kleczko D. (Pol) - Wenda K. (Pol) 0:3
13:20Vodal P. (Cze) - Vodnansky M. (Cze) 1:3
13:25Rek A. (Cze) - Kulisek M. (Cze) 0:3
13:30Wloszek S. (Pol) - Stapor D. (Pol) 3:0
13:45Mucha G. (Pol) - Kurzak B. (Pol) 3:1
13:45Vaher V. (Est) - Cherkashyn Y. (Est) 0:3
5. setCibik P. (Cze) - Mach J. (Cze) 2:2
13:55Benes P. (Cze) - Kulisek M. (Cze) 0:3
3. setKociuba F. (Pol) - Warpas B. (Pol) 0:2
2. setChybinski M. (Pol) - Buczynski W. (Pol) 1:0
14:15Ignatev V. (Est) - Cherkashyn Y. (Est) -:-
14:20Vodal P. (Cze) - Mach J. (Cze) -:-
14:25Kopecky F. (Cze) - Rek A. (Cze) -:-
14:35Bucko D. (Pol) - Piegza A. (Pol) -:-
14:45Venski S. (Est) - Vaher V. (Est) -:-
14:50Vodnansky M. (Cze) - Cibik P. (Cze) -:-
14:55Benes P. (Cze) - Rek A. (Cze) -:-
15:05Chybinski M. (Pol) - Piegza A. (Pol) -:-
15:25Kulisek M. (Cze) - Kopecky F. (Cze) -:-
15:35Skura E. (Pol) - Buczynski W. (Pol) -:-
16:00Partyka R. (Pol) - Cesarz M. (Pol) -:-
16:05Zapala K. (Pol) - Skura E. (Pol) -:-
16:30Szostak M. (Pol) - Nocun Z. (Pol) -:-
16:35Bucko D. (Pol) - Zapala K. (Pol) -:-
17:00Partyka R. (Pol) - Nocun Z. (Pol) -:-
17:05Chybinski M. (Pol) - Skura E. (Pol) -:-
17:30Bednarz J. (Pol) - Cesarz M. (Pol) -:-
17:35Zapala K. (Pol) - Piegza A. (Pol) -:-
18:00Sobczyk S. (Pol) - Bednarz J. (Pol) -:-
18:05Bucko D. (Pol) - Buczynski W. (Pol) -:-
18:30Szostak M. (Pol) - Sobczyk S. (Pol) -:-
18:35Chybinski M. (Pol) - Zapala K. (Pol) -:-
19:00Partyka R. (Pol) - Bednarz J. (Pol) -:-
19:05Bucko D. (Pol) - Skura E. (Pol) -:-
19:30Sobczyk S. (Pol) - Nocun Z. (Pol) -:-
19:35Piegza A. (Pol) - Buczynski W. (Pol) -:-
20:00Szostak M. (Pol) - Cesarz M. (Pol) -:-
20:05Chybinski M. (Pol) - Bucko D. (Pol) -:-
20:30Partyka R. (Pol) - Sobczyk S. (Pol) -:-
20:35Zapala K. (Pol) - Buczynski W. (Pol) -:-
21:00Szostak M. (Pol) - Bednarz J. (Pol) -:-
21:05Skura E. (Pol) - Piegza A. (Pol) -:-
21:30Nocun Z. (Pol) - Cesarz M. (Pol) -:-
22:00Partyka R. (Pol) - Szostak M. (Pol) -:-
22:30Sobczyk S. (Pol) - Cesarz M. (Pol) -:-
23:00Bednarz J. (Pol) - Nocun Z. (Pol) -:-

OTHERS - MUŠKARCI: TT Star Series (Češka Republika)

08:00Keinath T. (Svk) - Reitspies D. (Cze) 0:3
08:25Onderka F. (Cze) - Tregler T. (Cze) 2:3
09:10Baggaley A. (Eng) - Abbasi A. (Irn) 2:3
10:00Tymofieiev O. (Ukr) - Baechler M. (Fra) 1:3
10:35Keinath T. (Svk) - Tregler T. (Cze) 1:3
11:00Onderka F. (Cze) - Baggaley A. (Eng) 0:3
11:20Tymofieiev O. (Ukr) - Reitspies D. (Cze) 1:3
11:45Abbasi A. (Irn) - Baechler M. (Fra) 3:0
12:05Keinath T. (Svk) - Baggaley A. (Eng) 3:1
12:30Tymofieiev O. (Ukr) - Tregler T. (Cze) 2:3
13:00Reitspies D. (Cze) - Baechler M. (Fra) 3:0
13:25Onderka F. (Cze) - Abbasi A. (Irn) 3:0
14:15Tregler T. (Cze) - Keinath T. (Svk) -:-
14:45Reitspies D. (Cze) - Abbasi A. (Irn) -:-

OTHERS - MUŠKARCI: Win Cup (Ukrajina)

23:00Zaryshniak V. (Ukr) - Kalynevych O. (Ukr) 0:3
23:15Storozhenko O. (Ukr) - Bambutsa R. (Ukr) 3:0
23:30Zaryshniak V. (Ukr) - Shukin D. (Ukr) 3:2
23:45Rodin A. (Ukr) - Faflei Y. (Ukr) 1:3
00:00Kovalchuk N. (Ukr) - Chernayvskiy S. (Ukr) 1:3
00:15Rodin A. (Ukr) - Bambutsa R. (Ukr) 3:2
00:25Chernayvskiy S. (Ukr) - Matiushenko A. (Ukr) 3:0
00:45Storozhenko O. (Ukr) - Faflei Y. (Ukr) 1:3
00:50Kovalchuk N. (Ukr) - Matiushenko A. (Ukr) 2:3
01:15Faflei Y. (Ukr) - Bambutsa R. (Ukr) 3:1
01:15Sheshurak L. (Ukr) - Chernayvskiy S. (Ukr) 0:3
01:40Kovalchuk N. (Ukr) - Sheshurak L. (Ukr) 0:3
01:45Storozhenko O. (Ukr) - Rodin A. (Ukr) 0:3
02:05Matiushenko A. (Ukr) - Chernayvskiy S. (Ukr) 3:2
02:30Chernayvskiy S. (Ukr) - Kovalchuk N. (Ukr) 3:0
02:55Matiushenko A. (Ukr) - Sheshurak L. (Ukr) 3:1
03:20Chernayvskiy S. (Ukr) - Sheshurak L. (Ukr) 3:0
03:45Matiushenko A. (Ukr) - Kovalchuk N. (Ukr) 0:3
04:10Sheshurak L. (Ukr) - Kovalchuk N. (Ukr) 1:3
04:35Sheshurak L. (Ukr) - Matiushenko A. (Ukr) 3:0
06:00Chuzha Y. (Ukr) - Pisklov S. (Ukr) 2:3
06:30Pisklov S. (Ukr) - Styranets M. (Ukr) 0:3
07:00Chuzha Y. (Ukr) - Styranets M. (Ukr) 0:3
07:15Kalynevych O. (Ukr) - Zavinskiy S. (Ukr) 1:3
07:30Huchok A. (Ukr) - Pisklov S. (Ukr) 1:3
07:45Trydukh I. (Ukr) - Shukin D. (Ukr) 1:3
08:00Chuzha Y. (Ukr) - Huchok A. (Ukr) 3:2
08:15Kalynevych O. (Ukr) - Shukin D. (Ukr) 1:3
08:30Styranets M. (Ukr) - Pisklov S. (Ukr) 3:2
08:45Trydukh I. (Ukr) - Zavinskiy S. (Ukr) 3:1
09:00Pisklov S. (Ukr) - Chuzha Y. (Ukr) 3:1
09:15Kalynevych O. (Ukr) - Trydukh I. (Ukr) 0:3
09:30Styranets M. (Ukr) - Huchok A. (Ukr) 3:1
09:45Shukin D. (Ukr) - Zavinskiy S. (Ukr) 2:3
10:00Pisklov S. (Ukr) - Huchok A. (Ukr) 2:3
10:15Zavinskiy S. (Ukr) - Kalynevych O. (Ukr) 1:3
10:30Styranets M. (Ukr) - Chuzha Y. (Ukr) 1:3
10:45Shukin D. (Ukr) - Trydukh I. (Ukr) 3:1
11:00Huchok A. (Ukr) - Chuzha Y. (Ukr) 1:3
11:15Shukin D. (Ukr) - Kalynevych O. (Ukr) 3:2
11:30Huchok A. (Ukr) - Styranets M. (Ukr) 3:1
11:45Zavinskiy S. (Ukr) - Trydukh I. (Ukr) 3:1
12:15Trydukh I. (Ukr) - Kalynevych O. (Ukr) 3:0
12:45Zavinskiy S. (Ukr) - Shukin D. (Ukr) 1:3
4. setSidorenko Y. (Ukr) - Faflei Y. (Ukr) 1:2
14:15Pohonov O. (Ukr) - Rodin A. (Ukr) -:-
14:45Sidorenko Y. (Ukr) - Rodin A. (Ukr) -:-
15:15Pohonov O. (Ukr) - Faflei Y. (Ukr) -:-
15:45Sidorenko Y. (Ukr) - Pohonov O. (Ukr) -:-
16:15Rodin A. (Ukr) - Faflei Y. (Ukr) -:-
16:45Faflei Y. (Ukr) - Sidorenko Y. (Ukr) -:-
17:15Rodin A. (Ukr) - Pohonov O. (Ukr) -:-
17:45Rodin A. (Ukr) - Sidorenko Y. (Ukr) -:-
18:00Krokhmal V. (Ukr) - Romanenko A. (Ukr) -:-
18:15Faflei Y. (Ukr) - Pohonov O. (Ukr) -:-
18:30Romanenko A. (Ukr) - Deineha M. (Ukr) -:-
18:45Pohonov O. (Ukr) - Sidorenko Y. (Ukr) -:-
19:00Krokhmal V. (Ukr) - Deineha M. (Ukr) -:-
19:15Faflei Y. (Ukr) - Rodin A. (Ukr) -:-
19:30Kalenik S. (Ukr) - Romanenko A. (Ukr) -:-
20:00Krokhmal V. (Ukr) - Kalenik S. (Ukr) -:-
20:15Bambutsa R. (Ukr) - Storozhenko O. (Ukr) -:-
20:30Deineha M. (Ukr) - Romanenko A. (Ukr) -:-
20:45Holoborodko Y. (Ukr) - Lutsyshyn O. (Ukr) -:-
21:00Romanenko A. (Ukr) - Krokhmal V. (Ukr) -:-
21:15Bambutsa R. (Ukr) - Lutsyshyn O. (Ukr) -:-
21:30Deineha M. (Ukr) - Kalenik S. (Ukr) -:-
21:45Holoborodko Y. (Ukr) - Storozhenko O. (Ukr) -:-
22:00Romanenko A. (Ukr) - Kalenik S. (Ukr) -:-
22:15Bambutsa R. (Ukr) - Holoborodko Y. (Ukr) -:-
22:30Deineha M. (Ukr) - Krokhmal V. (Ukr) -:-
22:45Lutsyshyn O. (Ukr) - Storozhenko O. (Ukr) -:-
23:00Kalenik S. (Ukr) - Krokhmal V. (Ukr) -:-
23:15Storozhenko O. (Ukr) - Bambutsa R. (Ukr) -:-
23:30Kalenik S. (Ukr) - Deineha M. (Ukr) -:-
23:45Lutsyshyn O. (Ukr) - Holoborodko Y. (Ukr) -:-
00:00Matkovskyi A. (Ukr) - Rodin A. (Ukr) -:-
00:15Lutsyshyn O. (Ukr) - Bambutsa R. (Ukr) -:-
00:25Pohonov O. (Ukr) - Faflei Y. (Ukr) -:-
00:45Storozhenko O. (Ukr) - Holoborodko Y. (Ukr) -:-
00:50Matkovskyi A. (Ukr) - Faflei Y. (Ukr) -:-

OTHERS - MUŠKARCI: World Championships Teams (Svijet) - Playoff

05:00Jang W. (Kor) - Wang C. (Chn) 3:1 [ 4.50 | 1.17 ]
05:55Lim J. (Kor) - Fan Z. (Chn) 0:3 [ 5.00 | 1.14 ]
06:30Lee S. (Kor) - Ma L. (Chn) 3:2 [ 6.50 | 1.10 ]
07:30Jang W. (Kor) - Fan Z. (Chn) 0:3 [ 6.00 | 1.11 ]
08:05Lim J. (Kor) - Wang C. (Chn) 0:3 [ 6.00 | 1.11 ]
09:10Lebrun F. (Fra) - Chuang Ch-Y. (Tpe) 3:1 [ 1.14 | 5.00 ]
09:40Lebrun A. (Fra) - Lin Y.-J. (Tpe) 0:3 [ 3.50 | 1.29 ]
10:10Gauzy S. (Fra) - Kao C. (Tpe) 3:0 [ 1.83 | 1.83 ]
10:35Lebrun F. (Fra) - Lin Y.-J. (Tpe) 3:0 [ 1.73 | 2.00 ]
11:05OtkazanoLebrun A. (Fra) - Chuang Ch-Y. (Tpe) -:- [ 1.29 | 3.50 ]

OTHERS - ŽENE: Setka Cup (Svijet)

14:35Volgina A. (Ukr) - Ivchenko O. (Ukr) -:-
15:05Lapa H. (Ukr) - Hordynska-Sheiko A. (Ukr) -:-
15:35Severina Y. (Ukr) - Ivchenko O. (Ukr) -:-
16:05Volgina A. (Ukr) - Lapa H. (Ukr) -:-
16:35Severina Y. (Ukr) - Hordynska-Sheiko A. (Ukr) -:-
17:05Lapa H. (Ukr) - Ivchenko O. (Ukr) -:-
17:35Volgina A. (Ukr) - Hordynska-Sheiko A. (Ukr) -:-
18:05Severina Y. (Ukr) - Lapa H. (Ukr) -:-
18:35Hordynska-Sheiko A. (Ukr) - Ivchenko O. (Ukr) -:-
19:05Severina Y. (Ukr) - Volgina A. (Ukr) -:-

OTHERS - ŽENE: Win Cup (Ukrajina)

12:00Faflei R. (Ukr) - Umantsyv O. (Ukr) 0:3
12:30Hryhoruk M. (Ukr) - Konkulovska I. (Ukr) 0:3
13:00Faflei R. (Ukr) - Konkulovska I. (Ukr) 1:3
13:30Hryhoruk M. (Ukr) - Umantsyv O. (Ukr) 0:3
3. setFaflei R. (Ukr) - Hryhoruk M. (Ukr) 0:2
14:30Konkulovska I. (Ukr) - Umantsyv O. (Ukr) -:-
15:00Umantsyv O. (Ukr) - Faflei R. (Ukr) -:-
15:30Konkulovska I. (Ukr) - Hryhoruk M. (Ukr) -:-
16:00Konkulovska I. (Ukr) - Faflei R. (Ukr) -:-
16:30Umantsyv O. (Ukr) - Hryhoruk M. (Ukr) -:-
17:00Hryhoruk M. (Ukr) - Faflei R. (Ukr) -:-
17:30Umantsyv O. (Ukr) - Konkulovska I. (Ukr) -:-

OTHERS - ŽENE: World Championships Teams (Svijet) - Playoff

12:10Sun Y. (Chn) - Harimoto M. (Jpn) 3:0 [ 1.06 | 8.00 ]
12:45Chen Meng (Chn) - Hayata H. (Jpn) 1:3 [ 1.17 | 4.50 ]
3. setWang Yidi (Chn) - Hirano M. (Jpn) 0:2 [ 1.20 | 4.33 ]
14:20Sun Y. (Chn) - Hayata H. (Jpn) -:- [ 1.13 | 5.50 ]
14:45Chen Meng (Chn) - Harimoto M. (Jpn) -:- [ 1.14 | 5.00 ]

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - stolni tenis uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.