REFRESH

Nogomet » Danas » Sve utakmice

SVIJET: Svjetsko Prvenstvo - Playoff

16:00Hrvatska - Brazil -:-
20:00Nizozemska - Argentina -:-

ALŽIR: Ligue 2

15:00Annaba - US Souf -:-
15:00Eulma - Hamra Annaba -:-
15:00Harrach - Mlila -:-
15:00Khemis El Khechna - US Chaouia -:-
15:00MO Constantine - Bordj Menail -:-
15:00Ouargla - Ghozlane -:-
15:00Skikda - Khroub -:-
15:00Telaghema - Batna -:-

ARMENIJA: Premier League

13:00Ararat-Armenia - Lernayin Artsakh 1:0
15:00Pyunik - Urartu -:-

AUSTRALIJA: A-League

09:45Brisbane Roar - Adelaide United 1:1

AZERBAJDŽAN: Kup

11:00Kapaz - Turan 1:2
PoluvrijemeSabail - Sabah Baku 1:0

BANGLADEŠ: Premier League

09:30Abahani Limited - Fortis 1:1
09:30Bashundara Kings - Azampur Uttara 3:0
09:30Sheikh Jamal - Rahmatgonj MFS 2:2

BELGIJA: Challenger Pro League

20:00Beveren - Anderlecht U23 -:-
20:00Genk U23 - Club Brugge U23 -:-

BELGIJA: Super League Women

20:00Charleroi Ž - Femina Woluwe Ž -:-
20:00RSC Anderlecht Ž - Mechelen Ž -:-

BURKINA FASO: Premier League

16:30Rahimo - AS Police -:-
18:45USFA - ASF Dioulasso -:-

CIPAR: First Division

18:00Doxa - AEK Larnaca -:-
18:00Paphos - APOEL -:-

CIPAR: Division 2

18:00Achnas - Alki Oroklini -:-

ČEŠKA REPUBLIKA: Tipsport liga

10:30Mlada Boleslav - Varnsdorf 2:2
11:00Prostejov - Sigma Olomouc 1:1

EGIPAT: Division 2 - Group A

13:30Dayrout - Shoban Moslemen Qena -:-
13:30El Minya - Asmant Asyut -:-

EGIPAT: Division 2 - Group B

69'Al Nasr - Al-Sekka 0:0
65'Al Qanah - Telecom Egypt 0:0
64'El Alameen - Wadi Degla 1:2
66'El Entag El Harby - Kahrabaa Ismailia 0:3
60'Mostaqbal - Petrojet 0:1
66'Porto Suez - Eastern Company 1:0
68'Tersana - Suez SC 1:0
68'ZED - Shabab Al Obour 1:0

ENGLESKA: League Two

20:45Crawley - Hartlepool -:-

ENGLESKA: Isthmian League Premier Division

20:45Aveley - Enfield Town -:-

ENGLESKA: Premier League Cup

20:00OdgođenoArsenal U21 - Burnley U21 -:-
20:00Brighton U21 - QPR U21 -:-
20:00Fulham U21 - Nottingham Forest U21 -:-
20:00Huddersfield U21 - Watford U21 -:-
20:00Stoke U21 - Swansea U21 -:-

ESWATINI: Swazi MTN Premier League

14:00Mbabane Highlanders - Tambuti -:-

ETIOPIJA: Premier League

17:00Fasil Kenema - Dire Dawa -:-

FRANCUSKA: National

19:30Avranches - Nancy -:-
19:30Bourg en Bresse - Orleans -:-
19:30Le Puy-en-Velay - Dunkerque -:-
19:30Red Star - Versailles -:-
19:30Sedan - Cholet -:-
19:30Stade Briochin - Le Mans -:-
19:30Villefranche - Chateauroux -:-
20:00Paris 13 Atl. - Bastia-Borgo -:-

FRANCUSKA: National 2 - Group A

19:00Vannes - Rouen -:-

FRANCUSKA: National 2 - Group D

19:00Andrezieux - Nantes II -:-
19:00Bourges 18 - Angouleme -:-

FRANCUSKA: Division 1 - Žene

18:00Fleury 91 Ž - Bordeaux Ž -:-

GIBRALTAR: National League

20:45Lynx - Europa Point -:-

GRČKA: Super League 2

45+'Iraklis 1908 - Veria 1:0

GVATEMALA: Liga Nacional - Apertura - Playoff

03:00Municipal - Antigua 0:1

INDIJA: ISL

15:00Hyderabad - East Bengal -:-

INDONEZIJA: Liga 1

09:15RANS Nusantara - Persikabo 1973 1:1
10:00OdgođenoPersebaya - Bhayangkara Solo -:-
12:15OdgođenoPersik Kediri - Madura United -:-
12:15PSIS Semarang - Borneo 2:4

INDONEZIJA: Liga 2 - Prva runda

10:00OdgođenoPSDS Deli Serdang - Perserang Serang -:-
12:30OdgođenoPSCS Cilacap - Persekat -:-
13:00OdgođenoPersijap Jepara - Persikab -:-

IRAK: Super League

12:00Al Diwaniya - Al Quwa Al Jawiya 0:3
12:00Newroz - Al Kahraba 1:2
45+'Al Najaf - Karbala 0:2
45+'Duhok - Al Karkh 0:0
16:30Al Zawraa - Al-Qassim -:-

IZRAEL: Liga Alef North

10:00Hapoel Bueine - M. Tzur Shalom 1:1
11:00Tzeirei Kafr Kanna - Hapoel Kaukab 1:0
12:00H. Migdal HaEmek - Hapoel Qalansawe 3:3
12:00Ironi Nesher - Ironi Baka 0:2
90+'Maccabi Nujeidat Ahmad - Tayibe 2:1

IZRAEL: Liga Alef South

10:00MS Ironi Kuseife - H. Bikat Hayarden 0:0
11:40Holon Yermiyahu - M. Herzliya 2:2
11:45Maccabi Shaarayim FC - Shimshon Tel Aviv 1:2
12:00H. Herzliya - Hapoel Kfar Shalem 1:0

KENIJA: Super League

11:00Coastal Heroes - Mara Sugar 0:2
13:00Shabana - Assad 1:0
14:00OdgođenoAPS Bomet - Vihiga United -:-
14:00OdgođenoDarajani Gogo - Kisumu All-Stars -:-
14:00OdgođenoFortune Sacco - Mwatate United -:-
14:00OdgođenoGusii - Silibwet -:-
14:00OdgođenoMCF - Murang'a -:-
14:00OdgođenoMigori - Kajiado -:-

KINA: Super League

12:00Cangzhou - Wuhan FC 1:0
12:30Shanghai Shenhua - Dalian Pro 1:2
12:30Wuhan Three Towns - Shandong Taishan 1:1

KOSTARIKA: Copa Costa Rica

03:00Herediano - Alajuelense 1:1

LIBANON: Premier League

85'Al Hikma - Al Ahed 2:3

LIBIJA: Premier League

14:00Al Taawun - Shabaab Al Jabal -:-
14:30Al-Athad - Al Madina -:-
18:00Al Tahaddi - Darnes -:-

MAURICIJUS: Super League

15:30Pamplemousses - Cercle De Joachim -:-

NIGER: Ligue 1

16:00ASFAN - Urana -:-
16:00Sahel - Akokana -:-

NIKARAGVA: Liga Primera - Apertura - Pobjednici

01:00Ferretti - Diriangen 1:1

NIZOZEMSKA: Eredivisie - Žene

18:00OdgođenoHeerenveen Ž - Excelsior Ž -:-
18:00PEC Zwolle Ž - VV Alkmaar Ž -:-
18:00Telstar Ž - PSV Ž -:-

NOVI ZELAND: National League Women

07:30Eastern Suburbs Ž - Western Springs Ž 3:2
00:00Canterbury United Ž - Capital Football Ž -:-

NJEMAČKA: Regionalliga - Sjever

19:00OdgođenoSC Weiche-08 - Hannover II -:-
19:30OdgođenoNorderstedt - Drochtersen/Assel -:-

NJEMAČKA: Regionalliga Nordost

19:00OdgođenoAltglienicke - Halberstadt -:-
19:00Chemnitzer - Hertha II -:-

NJEMAČKA: Regionalliga Sudwest

19:00Walldorf - Hoffenheim II -:-

NJEMAČKA: Oberliga Hamburg

19:30Hamm United - TuS Osdorf -:-
19:30Paloma - Harksheide -:-
20:00HSV III - Suderelbe -:-

NJEMAČKA: Oberliga Bremen

19:30Oberneuland - Brinkumer -:-

NJEMAČKA: Oberliga Hessen

19:30TUS Dietkirchen - Giessen -:-
19:30Viktoria Griesheim - Eddersheim -:-
20:00Eint. Frankfurt II - Baunatal -:-

NJEMAČKA: Oberliga Niederrhein

20:00Cronenberger - SC St.Tonis -:-

NJEMAČKA: Bundesliga - Žene

19:15Eintracht Frankfurt Ž - Potsdam Ž -:-

OBALA BJELOKOSTI: Ligue 1

16:30Bassam - Korhogo -:-
19:00Academie de FAD - Bouake -:-

OMAN: Professional League

59'Al Suwaiq - Bahla 0:0
PoluvrijemeAl Nasr - Al Seeb 0:0

PORTUGAL: League Cup

21:45Famalicao - Tondela -:-

RUMUNJSKA: Liga 1

18:00Sepsi Sf. Gheorghe - FC Voluntari -:-

SAN MARINO: Campionato Sammarinese

21:15Pennarossa - Fiorentino -:-

SEJŠELI: First Division League

12:00La Passe - Cote d'Or -:-
15:00Northern Dynamo - LMS -:-

SIJERA LEONE: Premier League

17:15Bo Rangers - Real Republicans -:-

SIRIJA: Premier League

12:00OdgođenoAl-Jazeera - Al-Ittihad -:-
12:00OdgođenoAl Taliya - Al Karamah -:-
12:00OdgođenoAl Wahda - Al Jaish -:-
12:00OdgođenoHottin - Al Majd -:-
12:00OdgođenoJableh - Foutoua -:-
12:00OdgođenoWathbah - Tishreen -:-

SJEVERNA IRSKA: NIFL Premiership

20:45Coleraine - Crusaders -:-

SJEV. MAKEDONIJA: 2. MFL

13:00Vardar - Kožuf Gevgelija -:-

SUDAN: Premier League

14:15Al-Ahly Merowe - Rabita Kosti -:-
14:15Al-Merreikh - Hilal El-Fasher -:-
17:00Hilal Alsahil - Alfalah Atbra -:-
17:30Kober - Ahli Khartoum -:-

SVIJET: Internacionalne Prijateljske

12:00Albanija U16 - Crna Gora U16 -:-
PoluvrijemeMalezija - Kambodža 3:0

SVIJET: Klupske Prijateljske

10:15OtkazanoKvitkovice (Cze) - Znojmo (Cze) -:-
11:00Metz (Fra) - Auxerre (Fra) 1:5
11:00Tychy (Pol) - Ruch (Pol) 1:5
12:00Karvina (Cze) - Zilina (Svk) 1:1
12:00Legia II (Pol) - Stomil Olsztyn (Pol) 2:0
12:00Paderborn (Ger) - Hannover (Ger) 1:0
13:00Groningen (Ned) - Cambuur (Ned) 1:1
13:00Kayserispor (Tur) - Giresunspor (Tur) 5:3
90+'Verl (Ger) - Schalke U23 (Ger) 1:1
13:00Viktoria Köln (Ger) - Karlsruher (Ger) 1:1
74'Empoli (Ita) - Wolves (Eng) 0:1
PoluvrijemeBologna (Ita) - Kapfenberg (Aut) 3:0
14:00OtkazanoFC Emmen (Ned) - Meppen (Ger) -:-
PoluvrijemeFreiburg (Ger) - Luzern (Sui) 1:2
PoluvrijemeRoyale Union SG (Bel) - Angers (Fra) 1:1
PoluvrijemeTottenham (Eng) - Motherwell (Sco) 3:0
45+'Valencia (Esp) - Clermont (Fra) 1:0
PoluvrijemeZurich (Sui) - Dornbirn (Aut) 1:1
16:00Strasbourg (Fra) - Vitesse (Ned) -:-
16:00Sturm Graz (Am) (Aut) - LASK (Am) (Aut) -:-
16:30Guingamp (Fra) - Always Ready (Bol) -:-
17:00St. Etienne (Fra) - Grenoble (Fra) -:-
18:00Wiener Neustadt (Aut) - First Vienna (Aut) -:-
19:00Rapid Vienna (Aut) - Schalke (Ger) -:-
20:00Atalanta (Ita) - E. Frankfurt (Ger) -:-

ŠKOTSKA: Challenge Cup

20:45Alloa - Queen of South -:-
20:45Arbroath - Dunfermline -:-

ŠKOTSKA: SWPL 1 Women

21:00Motherwell Ž - Partick Thistle Ž -:-

TAJLAND: Thai League 2

12:00Kasetsart - Suphanburi 0:1

TOGO: Championnat National

16:00Tambo - Binah -:-

TURSKA: 1. Lig

18:00Samsunspor - Yeni Malatyaspor -:-

UGANDA: Premier League

12:00Wakiso Giants - Busoga 2:3
PoluvrijemeKampala City - Express 1:0

WALES: Cymru South

20:30Swansea University - Briton Ferry -:-

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - nogomet uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.