REFRESH

Nogomet » Juče » Tečajevi

ARGENTINA: Primera Nacional

20:00Tristan Suarez - San Martin S.J. 4:1 [ 2.50 | 2.90 | 3.00 ]
20:30Almagro - Santamarina 1:1 [ 2.05 | 2.90 | 4.33 ]
20:30Barracas Central - Atl. Rafaela 2:1 [ 2.15 | 2.90 | 3.40 ]
22:10Quilmes - Chacarita Juniors 3:1 [ 1.72 | 3.10 | 5.25 ]
00:00Estudiantes Rio Cuarto - Belgrano 0:1 [ 2.37 | 2.90 | 3.10 ]

ARGENTINA: Primera B - Apertura

20:10Justo Jose de Urquiza - Sacachispas 0:1
20:30Argentino de Quilmes - Acassuso 1:1
20:30Colegiales - Flandria 2:0
20:30Defensores Unidos - San Miguel 2:0
20:30Deportivo Armenio - UAI Urquiza 2:1
20:30Fenix - Deportivo Merlo 1:5
20:30Los Andes - Canuelas 3:1
20:30Villa San Carlos - Talleres (R.E) 0:2

ARGENTINA: Primera A Women - Apertura

15:00Boca Juniors Ž - San Lorenzo Ž 1:1

AZIJA: AFC Champions League

12:00Pohang (Kor) - Ratchaburi (Tha) 2:0
16:00Johor DT (Mys) - Nagoya (Jpn) 0:1

BANGLADEŠ: Premier League

12:00OdgođenoBashundara Kings - Rahmatgonj MFS -:-
13:00OdgođenoAbahani Limited - Mohammedan -:-

BJELORUSIJA: Kup

17:00Krumkachy - Neman 1:2pen
17:30Baranovici - BATE 1:6
17:45Volna Pinsk - Slavia Mozyr 0:1
18:00Orsha - Gomel 2:6
18:15Molodechno - Energetik-BGU 0:4
18:30Arsenal Dzyarzhynsk - Smorgon 2:1
19:00Dnepr Mogilev - FC Minsk 2:1

BRAZIL: Serie A

01:00Atletico-MG - Chapecoense-SC 1:1 [ 1.30 | 5.50 | 9.00 ]

BRAZIL: Serie B

21:30Brusque - Sampaio Correa 0:0
21:30Confianca - Vila Nova 1:0
00:00Goias - Avai 3:0
00:00Ponte Preta - Operario 0:0

BRAZIL: Serie C - Prvi stupanj

01:00Santa Cruz - Jacuipense 2:2

CURAÇAO: Promé Divishon

02:00Centro Dominguito - Vesta 3:1
02:00CSD Barber - SUBT 2:1

ČILE: Kup

02:30Curico Unido - Rangers 1:1 [ 2.00 | 3.25 | 3.80 ]
18:30Antofagasta - Coquimbo 0:0
18:30Barnechea - Palestino 0:2 [ 5.50 | 3.80 | 1.53 ]
00:00Arturo Fernandez Vial - Cobresal 0:0 [ 5.75 | 3.75 | 1.60 ]

DR KONGO: Ligue 1

16:30Lubumbashi Sport - Groupe Bazano 0:3

EGIPAT: Egypt Cup

19:00Zamalek - Misr Elmaqasah 2:0

EKVADOR: Super Cup

00:00LDU Quito - Delfin 4:2

ESTONIJA: Kup

18:00Raplamaa - Wolfram 15:0
19:00Viimsi Lovid - Flora U19 0:3

EUROPA: Euro

21:00Češka - Engleska 0:1 [ 7.50 | 4.33 | 1.45 ]
21:00Hrvatska - Škotska 3:1 [ 2.45 | 3.80 | 2.60 ]

EUROPA: Liga Prvaka - Preliminarna runda

20:00Folgore (San) - Prishtina (Kos) 0:2
20:00HB Torshavn (Fai) - Inter Escaldes (And) 0:1

FINSKA: Ykkonen

17:30TPS Turku - Ekenas 1:1 [ 1.57 | 4.00 | 5.00 ]
17:30VPS - Rovaniemi 2:2 [ 1.95 | 3.60 | 3.80 ]

GAMBIJA: GFA League

18:00Marimoo - Gamtel 0:1

GRUZIJA: Crystalbet Erovnuli Liga

17:30Torpedo Kutaisi - Dinamo Batumi 2:2
18:30Dila Gori - Shukura 1:0

IRAN: Persian Gulf Pro League

18:20Foolad - Naft M.I.S 2:0

ISLAND: Kup

20:00Fjallabyggd - Haukar 1:2
20:00Thor Akureyri - Grindavik 2:1
20:00Volsungur - Leiknir F. 2:1prod.

ITALIJA: Primavera 1 - Playoff

19:00AS Roma U19 - Atalanta U19 1:2

JUŽNA AFRIKA: Premier League - Ispadanje skupina

15:00OdgođenoRoyal AM - Chippa United -:-

JUŽNA AMERIKA: Copa América

23:00Urugvaj - Čile 1:1 [ 2.30 | 2.87 | 3.70 ]
02:00Argentina - Paragvaj 1:0 [ 1.53 | 3.60 | 8.00 ]

KAZAHSTAN: Premier League

15:00FC Astana - Ordabasy 0:2
16:00FK Akzhayik - Shakhtar K. 1:1
17:00Aktobe - Kyzylzhar 1:1

KINA: Super League - Prvi stupanj

12:00OdgođenoShenzhen - Cangzhou -:-
14:00OdgođenoShandong Taishan - Guangzhou City -:-

KIRGISTAN: Premier Liga

14:00Abdish-Ata - Dordoi Bishkek 1:2

KOLUMBIJA: Primera B - Apertura - Playoff

23:00Cortulua - Quindio 0:1

LITVA: Kup

17:00Nevezis Kedainiai - Suduva 0:2

MAROKO: Botola Pro

22:30Berkane - Wydad 0:2 [ 1.50 | 3.80 | 6.00 ]

NIGER: Ligue 1

17:15ASGNN - Jangorzo -:-
17:15US Gendarmerie - Espoir -:-

NIGERIJA: NNL

09:00OdgođenoHoly Arrows - Bendel -:-

NORVEŠKA: OBOS-ligaen

18:00Aalesund - Stjordals Blink 5:1 [ 1.28 | 5.50 | 10.00 ]
18:00Åsane - Sandnes 2:2 [ 2.30 | 3.75 | 2.75 ]
18:00Bryne - KFUM Oslo 1:1 [ 1.75 | 3.80 | 4.20 ]
18:00Grorud - Start 1:4 [ 2.40 | 3.60 | 2.60 ]
18:00Jerv - Strømmen 1:1 [ 1.66 | 3.80 | 4.50 ]
18:00Ranheim - Raufoss 4:2 [ 1.75 | 4.00 | 4.00 ]
18:00Ull/Kisa - Fredrikstad 3:2 [ 2.75 | 3.80 | 2.30 ]
20:00Ham-Kam - Sogndal 2:1 [ 2.62 | 3.10 | 2.75 ]

NORVEŠKA: Nasjonal U19 CL

13:00OdgođenoMjondalen U19 - Sandefjord U19 -:-
15:00OdgođenoAalesund U19 - Kristiansund U19 -:-
15:00OdgođenoStromsgodset U19 - Start U19 -:-
16:30OdgođenoVålerenga U19 - Stabaek U19 -:-

NORVEŠKA: Toppserien - Žene

15:00Klepp Ž - LSK Kvinner Ž 1:5
18:00Rosenborg Ž - Avaldsnes Ž 1:0
19:00Sandviken Ž - Lyn Ž 5:0
19:00Vålerenga Ž - Arna-Bjørnar Ž 2:0

PARAGVAJ: Division Intermedia

16:002 de Mayo - Resistencia 1:0
21:00Fernando de la Mora - Dep. Capiata 1:0

RUANDA: Premier League - Championship - Playoff

15:30Rutsiro - Rayon Sport 2:0

RUSIJA: Supreme Division Women

10:00FK Yenisey Ž - Krasnodar Ž 3:0
16:00Zvezda Ž - CSKA Moscow Ž 0:3
17:00Chertanovo M. Ž - Ryazan Ž 0:0
17:00Zenit Ž - FK Rostov Ž 3:0

SAD: USL League Two

01:30Motown - Manhattan 0:2

SVIJET: Klupske Prijateljske

11:00Trnava (Svk) - Banska Bystrica (Svk) 4:0
14:00OtkazanoMaribor (Slo) - Slovan Bratislava (Svk) -:-
16:00Lok. Plovdiv (Bul) - Septemvri Simitli (Bul) 3:1
17:00Akron Togliatti (Rus) - Sf.Gheorghe (Mda) 1:0
17:00FK Humenne (Svk) - Michalovce (Svk) 5:2
17:00Ruzomberok (Svk) - FC Kosice (Svk) 3:0
17:30Sparta Prag (Cze) - Hostoun (Cze) 8:1
18:00CFR Cluj (Rou) - Puskas Academy (Hun) 0:1
18:00Duisburg (Ger) - Schonnebeck (Ger) 2:4
18:00OtkazanoRapid (Am) (Aut) - Stripfing (Aut) -:-
18:00Rapid Vienna (Aut) - Wiener (Aut) 0:4
18:00Slovacko (Cze) - Vyskov (Cze) 6:1
18:00Spartak Subotica (Srb) - Samara (Rus) 0:5
18:30Hammarby (Swe) - Osterlen FF (Swe) 1:0
19:00Aschaffenburg (Ger) - Alemannia Haibach (Ger) -:-
19:00BW Linz (Aut) - Vocklamarkt (Aut) 7:3
19:00Ilzer SV (Aut) - Bad Gleichenberg (Aut) 2:3
19:00KRC Harelbeke (Bel) - Kortrijk (Bel) 0:5
19:00Leobendorf (Aut) - Retz (Aut) 7:3
19:00Thalgau (Aut) - A. Salzburg (Aut) 1:3
19:30Drassburg (Aut) - SV Oberwart (Aut) 3:2
19:30Dudelange (Lux) - Hesperange (Lux) 0:1
19:30Salaspils FC (Lat) - Super Nova (Lat) 2:5
19:30Winterthur (Sui) - YF Juventus (Sui) 6:0
20:00Gzira (Mlt) - Hibernians (Mlt) 3:0
20:45East Kilbride (Sco) - Dumbarton (Sco) 2:1

SVIJET: FIFA Arab Cup - Kvalifikacije

19:00Mauritanija - Jemen 2:0 [ 1.66 | 3.40 | 4.50 ]

ŠPANJOLSKA: Primera Division Women

16:00Athletic Bilbao Ž - Barcelona Ž 0:4

ŠVEDSKA: Division 2 - Norrland

19:00Friska Viljor FC - Taftea IK 2:2

ŠVEDSKA: Division 2 - Västra Götaland

19:30Ullareds IK - Onsala BK 2:0

ŠVEDSKA: Division 2 - Södra Götaland

19:30Karlskrona - IFK Hassleholm 3:1

ŠVEDSKA: Division 2 - Södra Svealand

18:00Smedby - Tyreso 1:1

ŠVEDSKA: Division 2 - Norra Götaland

19:00Angered - Lidkopings FK 2:2
19:00Grebbestads - Vanersborgs FK 1:4
19:30Yxhults IK - IFK Skovde FK 1:1

TANZANIJA: Ligi Kuu Bara

15:00Tanzania Prisons - Coastal Union 2:2
18:00Simba - Mbeya City 4:1

UGANDA: Premier League

14:00OdgođenoMbarara City - UPDF -:-
14:00OdgođenoOnduparaka FC - Police -:-
14:00OdgođenoVilla - Busoga -:-

URUGVAJ: Primera Division - Apertura

17:45Liverpool M. - Fenix 5:2 [ 1.53 | 3.60 | 5.50 ]
20:00River Plate - Plaza Colonia 0:1 [ 2.25 | 2.80 | 3.50 ]
22:15Cerro Largo - Sud America 2:1 [ 1.66 | 3.50 | 5.00 ]
00:30Cerrito - Boston River 1:0 [ 2.37 | 3.10 | 3.10 ]

UZBEKISTAN: Super League

17:00AGMK - Qizilqum 1:2

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - nogomet uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.