REFRESH

Nogomet » Juče » Sve utakmice

AFRIKA: Afrički Kup Konfederacija - Kvalifikacije

15:00Namungo (Tan) - Primeiro de Agosto (Ang) 1:3

AFRIKA: Africa Cup of Nations U20 - Playoff

17:00Kamerun U20 - Gana U20 1:2pen
20:00Burkina Faso U20 - Uganda U20 0:1pen

ARGENTINA: Copa Argentina

21:10Huracan - Sportivo Estudiantes 1:2pen

ARMENIJA: Premier League

12:00Ararat - Ararat-Armenia 1:0

ARMENIJA: Kup

11:00Pyunik - Urartu 0:0

AUSTRALIJA: W-League

09:05WS Wanderers Ž - Melbourne City Ž 1:0
11:35Perth Ž - Sydney Ž 2:6

AZERBAJDŽAN: Premier League

12:00Gabala - Sumqayit 1:0
13:00Zira - Neftci Baku 1:0
14:30Sabah Baku - Keshla 1:1
15:30Qarabag - Sabail 1:0

BANGLADEŠ: Premier League

10:00Arambagh - Bangladesh Police 1:2
11:00Brothers U. - Sheikh Jamal 1:3

BENIN: Ligue 1

16:00Adjidja - AS Cotonou 2:2
16:00Soleil - ASPAC 2:1

BRAZIL: Campeonato Alagoano

00:00Jacyoba - CSA 1:4

BRAZIL: Campeonato Amazonense

20:30Manaus - Penarol 2:0

BRAZIL: Campeonato Catarinense

00:00Marcilio Dias - Brusque 1:2
00:30Avai - Gremio Juventus 2:0
01:00Criciuma - Hercilio Luz 1:1
20:00Metropolitano - Figueirense 0:0
20:00Prospera Criciuma - Joinville 0:1
21:00Concordia - Chapecoense-SC 0:2

BRAZIL: Campeonato Maranhense

23:30Moto Club - SE Juventude 1:0
23:30OdgođenoSampaio Correa - Imperatriz -:-
23:00Imperatriz - Iape 1:2

BRAZIL: Campeonato Pernambucano

23:00Vera Cruz - Sport Recife 1:3
00:00Salgueiro - Afogados da Ingazeira 1:0
01:30Santa Cruz - Academica Vitoria 2:0

BRAZIL: Campeonato Piauiense

20:00Flamengo PI - Parnahyba 1:2

BRAZIL: Campeonato Potiguar - Prvi stupanj

01:45ABC - Globo 2:0
19:00America-RN - CE Forca E Luz 2:1
19:00Palmeira da Una - ASSU 1:0

BURUNDI: Primus League

14:00Bujumbura C. - Rukinzo 0:1

DANSKA: 1st Division

19:00Esbjerg - Silkeborg 1:2

DR KONGO: Ligue 1

15:30Dauphins Noirs - Groupe Bazano 1:1
15:30RCK - Lubumbashi Sport 0:1

EGIPAT: Premier League

13:30El Entag El Harby - Enppi 0:0
16:00Al Ittihad - Wadi Degla 2:1
18:30Pyramids - El Gounah 1:1

ETIOPIJA: Premier League

08:00Dire Dawa - Hawassa 0:0
13:00Sidama Bunna - Welayta Dicha 0:1

EUROPA: Europa League - Playoff

18:55Ajax - Lille 2:1
18:55Arsenal - Benfica 3:2
18:55Hoffenheim - Molde 0:2
18:55Napoli - Granada 2:1
18:55Rangers - Antwerp 5:2
18:55Shakhtar - M. Tel Aviv 1:0
18:55Villarreal - Salzburg 2:1
21:00AC Milan - Crvena zvezda 1:1
21:00AS Roma - Braga 3:1
21:00B. Leverkusen - Young Boys 0:2
21:00Club Brugge - Dyn. Kiev 0:1
21:00Dinamo - Krasnodar 1:0
21:00Leicester - Slavia Prag 0:2
21:00Manchester Utd - Real Sociedad 0:0
21:00PSV - Olympiakos 2:1

FRANCUSKA: Coupe de France

14:00Romorantin - Mtsapere 2:0

GANA: Premier League

16:00Dreams - Ashanti Gold 4:1
19:00OdgođenoAsante Kotoko - Bechem United -:-

GIBRALTAR: National League

19:30Glacis United - Lincoln 0:3

GVINEJA: Ligue 1

17:00Ashanti GB - Wakriya 1:1
17:00Flamme Olympique - Elephant Coleah 1:1
17:00Kaloum Star - Satellite 1:0

HONDURAS: Liga Nacional - Clausura - 1st Phase

23:30Motagua - Real Sociedad 2:0
00:15Vida - Marathon 0:1
02:00Olimpia - UPNFM 5:1
02:00Real Espana - Honduras Progreso 1:0

INDIJA: ISL

15:00Jamshedpur - Bengaluru 3:2

ISLAND: League Cup

16:30Breidablik - Vestmannaeyjar 2:0

JUŽNA AMERIKA: Copa Libertadores - Kvalifikacije

23:15Cesar Vallejo (Per) - Caracas (Ven) 0:0
01:30Royal Pari (Bol) - Guarani (Par) 1:4

KATAR: Division 2

16:15Shamal - Al Bidda 0:0

KOLUMBIJA: Primera A - Apertura

00:05Bucaramanga - Atl. Nacional 3:2
02:10Santa Fe - Chico 2:0
20:00Once Caldas - Pasto 0:1
22:00Jaguares de Cordoba - Pereira 2:0
00:05Petrolera - Tolima 0:5

KOLUMBIJA: Primera B - Apertura

23:00Cortulua - Real San Andres 1:0

KONGO: Ligue 1

14:00Etoile du Congo - Nathalys 3:0
16:00Cheminots - Kondzo 0:0
16:00JS Talangai - V. Club Mokanda 2:0

KOSOVO: Superliga

13:00FC Besa - Arberia 0:3
13:00Feronikeli - Drenica 1:3

MAROKO: Botola Pro

19:30Raja Casablanca - Tanger 2:0

MAROKO: Botola 2

15:00TAS Casablanca - Widad Temara 2:2

MEKSIKO: Liga de Expansion MX - Clausura

00:00Alebrijes Oaxaca - Correcaminos 2:2
02:05Cancun - Tapatio 1:0
04:05Leones Negros - Atlante 0:3

MEKSIKO: Liga Premier Serie A

23:00Inter Playa Del Carmen - Canoneros Marina 4:0

MEKSIKO: Liga MX Women - Clausura

22:45Club America Ž - U.N.A.M. Ž 3:1

MOLDAVIJA: Divizia Nationala

11:30Sf.Gheorghe - Milsami 1:3

NIGER: Ligue 1

16:15Olympic Niamey - Urana -:-
16:15Sahel - US Gendarmerie -:-

NIGERIJA: NPFL

16:00Adamawa Utd - Lobi Stars 1:0
16:00Heartland - Dakkada FC 2:1
16:00Katsina Utd - MFM FC 0:0

PALESTINA: West Bank League

14:00Al Khaleel - Thaqafi Tulkarem 5:0
14:00Jabal Al Mukaber - Shabab Al-Dhahiriya 4:3
17:00Albirah - Ahli Al-Khalil 1:1

PARAGVAJ: Primera Division - Apertura

23:00Guairena FC - Libertad 1:0

PORTUGAL: Campeonato de Portugal

21:30Aljustrelense - Pinhalnovense 1:2

PORTUGAL: Liga Revelacao U23 - Stupanj gubitnika

12:00Rio Ave U23 - Benfica U23 0:4

RUANDA: Premier League

12:00OdgođenoGasogi United - Musanze -:-
14:00OdgođenoMarines - Muhanga -:-
14:00OdgođenoMukura Victory Sports - Etincelles -:-
14:00OdgođenoSunrise - Bugesera FC -:-
14:30OdgođenoGorilla - Police -:-
17:00OdgođenoKiyovu - Rayon Sport -:-

RUMUNJSKA: Liga 2

16:00Gloria Buzau - Rapid Bucharest 0:0

SAUDIJSKA ARABIJA: Division 1

13:40Al Najoom - Al Jabalain 2:1
13:50Al-Kawkab - Al Bukayriyah 2:1
14:10Al Taee - Al Adalh 1:3

SLOVENIJA: Prva Liga

15:00ND Gorica - Aluminij 0:0
17:15Koper - Mura 1:0

SOMALIJA: Nation Link Telecom Championship

13:30Horseed - Geeska Afrika 3:1

SVIJET: Internacionalne Prijateljske

17:00OtkazanoPalestina - Kuvajt -:-

SVIJET: Klupske Prijateljske

09:30FK Novosibirsk (Rus) - Chernomorets Novorossijsk (Rus) 2:4
09:30Rydalmere Lions (Aus) - St George Saints (Aus) 2:3
12:00OtkazanoBrann (Nor) - Oygarden (Nor) -:-
14:00Dynamo Brest (Blr) - Neman (Blr) 3:3
14:00OtkazanoVålerenga (Nor) - Sandefjord (Nor) -:-
14:00Zvezda Perm (Rus) - Zenit-Izhevsk (Rus) 0:3
15:00Yessentuki (Rus) - Salyut-Belgorod (Rus) 1:4
18:00OtkazanoRaufoss (Nor) - Rosenborg (Nor) -:-
18:30Hellerup (Den) - Hillerod (Den) 2:1
21:05Puerto Cabello (Ven) - Hermanos Colmenares (Ven) 1:2

SVIJET: SheBelieves Cup Women

01:00OtkazanoSAD Ž - Japan Ž -:-
01:00SAD Ž - Argentina Ž 6:0

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 5

20:00UE Sants - Grama 1:0
20:15Vilassar de Mar - Granollers 0:1

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 7

18:00OdgođenoParacuellos Antamira - Union Adarve -:-
20:00Moratalaz - Rayo Vallecano B 0:0

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 14

20:00CD Calamonte - Moralo 1:1
20:45RCP Valverdeno - Olivenza 3:2

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 16

20:00River Ebro - Casalarreina 0:0

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 17

18:30Sabinanigo - Epila 1:1

TAJLAND: Thai League 1

12:30Rayong FC - Pathum United 0:1
13:00Bangkok Utd - Chonburi 5:1

TUNIS: Ligue Professionnelle 1

14:00Stade Tunisien - Monastir 0:0

TURSKA: 1. Lig

11:30Boluspor - Balikesirspor 0:0
14:00Ankaraspor - Tuzlaspor 0:0
17:00Bursaspor - Menemenspor 0:1

TURSKA: 3. Lig Group 1

11:00Arnavutkoy Bl. - Alemdag 4:1
11:00Belediye Derince - Hopaspor 1:1
11:00Diyarbekirspor - Nevsehirspor 1:0
11:00Edirnespor - Cankaya FK 0:0
11:00Kemerspor 2003 - Malatya 1:3
11:00Manisaspor - 1928 Bucaspor 0:1
11:00Ofspor - Kizilcaboluk Spor Kulubu 0:0
11:00Payasspor - Fatsa Belediyespor 2:0

TURSKA: 3. Lig Group 2

11:00Ceyhanspor - Karaman Bld. 1:1
11:00Fethiyespor - Tepecik 1:1
11:00Halide E. - Cengelkoy SK 0:0
11:00Iskenderun - Darica Genclerbirligi 0:0
11:00Kahta - Tekirdagspor 2:2
11:00Kutahyaspor - Nazillispor 2:1
11:00Mardin BB - Yozgatspor 1959 FK 1:1
11:00Tokatspor - Agri 1970 1:1

TURSKA: 3. Lig Group 3

11:00Arhavispor - Carsambaspor 0:0
11:00Catalca - Soma Spor 0:2
11:00Cizrespor - Karsiyaka 1:0
11:00Elazig Karakocan - Icel 1:1
11:00Erokspor - Altindag Bld. 2:0
11:00Golcukspor - Sile Yildizspor 0:1
11:00Isparta 32 Spor - Osmaniyespor 1:1
11:00Yalovaspor - Batman Petrolspor 0:0

TURSKA: 3. Lig Group 4

11:0052 Orduspor - Siirt Ozel 4:0
11:00Aksaray Bld. - Kozan 0:0
11:00Bergama Bld. - Muglaspor 2:2
11:00Duzcespor - Bayrampasa 0:1
11:00Kelkit - Adiyamanspor 0:1
11:00Kestel - Karakopru 1:1
11:00Modafenspor - Kirikkale Buyuk Anadolu 3:0
11:00Sultanbeyli - Silivrispor 1:0

UJEDINJENI ARAPSKI EMIRATI: UAE League

14:30Al Dhafra - Al-Ain 2:1
14:30Al Fujairah - Ittihad Kalba 0:3
17:15Al Wasl - Al-Wahda 2:2

UKRAJINA: Youth League

12:00Desna U21 - Inhulets U21 1:2

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - nogomet uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.