REFRESH

Nogomet » Juče » Sve utakmice

AUSTRIJA: ÖFB Cup

20:45Salzburg - A. Lustenau 5:0

BJELORUSIJA: Vysshaya Liga

17:00Zhodino - Smolevichi 2:1
19:00Gorodeja - Neman 0:2

BJELORUSIJA: Vysshaya Liga Reserve

12:30Din. Minsk 2 - Soligorsk 2 2:1
13:00Belshina 2 - Slavia Mozyr 2 0:0

ČEŠKA REPUBLIKA: FNL

16:00Jihlava - Varnsdorf 1:2

DANSKA: Superliga

19:00Silkeborg - Nordsjaelland 0:2

DANSKA: 1st Division

18:00Viborg - Skive 1:1

JUŽNA KOREJA: K League 1

12:30Daegu - Sangju Sangmu 1:1

KOSTARIKA: Primera División - Clausura

23:00Guadalupe - Zeledon 3:1

KOSTARIKA: Liga de Ascenso - Clausura - Playoff

03:00Sporting San Jose - Carmelita 2:1

MAĐARSKA: OTP Bank Liga

20:00Kaposvar - Zalaegerszeg 0:6

NJEMAČKA: Bundesliga

20:30Freiburg - B. Leverkusen 0:1

NJEMAČKA: 2. Bundesliga

18:30Darmstadt - G. Furth 1:1
18:30Osnabruck - J. Regensburg 2:2

NJEMAČKA: Bundesliga - Žene

14:00Wolfsburg Ž - Koln Ž 4:0
19:15Frankfurt Ž - Sand Ž 3:1

POLJSKA: Ekstraklasa

18:00Slask - Rakow 1:1
20:30Pogon Szczecin - Zaglebie 0:3

SIRIJA: Premier League

15:00Al-Ittihad - Al Shorta 2:0
15:00Al Karamah - Al-Sahel 3:1
15:00Al Nawaeir - Hottin 0:2
15:00Al Wahda - Al Jazira 2:2
15:00Jableh - Al Taliya 0:1
15:00Tishreen - Al Jaish 2:2

SRBIJA: Super Liga

15:00Indjija - Spartak Subotica 1:2
17:00Vojvodina - Cukaricki 1:1
19:30Rad - Crvena zvezda 0:5

SRBIJA: Prva Liga

17:30Buducnost Dobanovci - Radnicki 1923 2:1

SVIJET: Klupske Prijateljske

11:30Slovan Bratislava (Svk) - Sered (Svk) 2:0
14:00Liefering (Aut) - A. Klagenfurt (Aut) 0:2
15:00Senica (Svk) - Podbrezova (Svk) 1:0
15:30Dornbirn (Aut) - Innsbruck (Aut) 2:3
16:00Botev Plovdiv (Bul) - Slavia Sofia (Bul) 2:0
16:00Kapfenberg (Aut) - Lafnitz (Aut) 1:3
16:00Levski (Bul) - Vitosha Bistritsa (Bul) 3:1
16:00Lok. Plovdiv (Bul) - Tsarsko Selo (Bul) 2:0
16:00Ried (Aut) - Amstetten (Aut) 2:0
17:00Aluminij (Slo) - Domžale (Slo) 0:1
17:00Nafta (Slo) - Beltinci (Slo) 3:1
17:00Trencin (Svk) - Trnava (Svk) 4:0
17:30Blansko (Cze) - Znojmo (Cze) 6:0
17:30Dvur Kralove (Cze) - Hradec Kralove B (Cze) 2:4
17:30Hermanice (Cze) - Ostrava B (Cze) 0:7
18:00Din. Zagreb (Cro) - Int. Zaprešić (Cro) 4:1
18:00Domazlice (Cze) - Petrin Plzen (Cze) 3:4
18:00OtkazanoFlora II (Est) - Levadia II (Est) -:-
18:00Ludogorets (Bul) - Dunav Ruse (Bul) 4:0
20:00Din. Zagreb (Cro) - Din. Zagreb 2 (Cro) 5:2

SVIJET: Klupske prijateljske - žene

18:45Alvangens Ž (Swe) - Bergnasets AIK Ž (Swe) 6:0

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - nogomet uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.