REFRESH

Nogomet » Juče » Sve utakmice

AFRIKA: Afrički Kup Konfederacija - Playoff

21:00Berkane - Agadir 2:1

ARMENIJA: Premier League

17:00Urartu - Van 2:0

ARMENIJA: First League

14:00Alashkert 2 - Ararat-Armenia 2 1:2
14:00Ararat 2 - Shirak 2 3:0
17:00OdgođenoUrartu 2 - West Armenia -:-

AZIJA: AFC Championship U19

12:00OdgođenoJemen U19 - Tadžikistan U19 -:-
16:00OdgođenoMalezija U19 - Katar U19 -:-

BAHREIN: Premier League

17:00Al-Hala - Al-Najma 1:2
17:00East Riffa - Al-Rifaa 0:0

BELGIJA: Jupiler League

20:45OdgođenoWaasland-Beveren - Oostende -:-

BELGIJA: Pro League U21

19:30OdgođenoGent U21 - Anderlecht U21 -:-
20:00Leuven U21 - Genk U21 -:-

BRAZIL: Serie A

23:15Internacional - Vasco 2:0
01:30Bragantino - Sport Recife 2:0
01:30Fortaleza - Palmeiras 2:0

BRAZIL: Serie B

01:30Parana - Sampaio Correa 0:0

BRAZIL: Serie C

23:00Paysandu - Vila Nova 0:0
21:00EC Sao Jose - Tombense 2:2

BRAZIL: Serie D

23:00Sao Caetano - Joinville 2:1
23:00Vilhenense - Independente 1:1
00:00Aguia Negra - Operario VG 3:1
20:00Bragantino - Rio Branco 2:1
20:00Brasiliense - Villa Nova MG 1:0
21:00Goiania - Vitoria ES 1:0

BRAZIL: Brasileiro U23 - Prvi stupanj

22:00Parana U23 - Santos U23 1:1

BRAZIL: Brasileiro U20

01:00Sao Paulo U20 - Internacional U20 0:0
21:00Corinthians U20 - Santos U20 1:0

BUGARSKA: Parva liga

19:15Botev Plovdiv - Etar 1:1

BURKINA FASO: Premier League

17:30Royal - Leopard St.Camille 0:2

CIPAR: First Division

17:00Ol. Nicosia - Apollon 0:1
19:00AEL Limassol - Paralimni 4:1

ČEŠKA REPUBLIKA: CFL - Group B

13:00OdgođenoBohemians 1905 B - Dukla Prag B -:-

DANSKA: Superliga

19:00Nordsjaelland - Randers 1:0

EGIPAT: Premier League

15:00Masr - El Gaish 0:1

EKVADOR: Liga Pro - Drugi stupanj

01:00Macara - Olmedo 1:0
22:30Guayaquil City - Emelec 1:0

ENGLESKA: Premier League

18:30WBA - Burnley 0:0
21:00Leeds - Wolves 0:1

ENGLESKA: Professional Development League

14:00Sheffield Utd U23 - Bristol City U23 4:0
16:00Hull U23 - Swansea U23 4:0
20:00Nottingham U23 - Watford U23 4:0

ENGLESKA: Premier League 2

14:00Newcastle U23 - Fulham U23 2:1
14:00Sunderland U23 - Middlesbrough U23 0:6
14:00Wolves U23 - Aston Villa U23 1:3
15:00Burnley U23 - Crystal Palace U23 0:1
20:00Everton U23 - Tottenham U23 0:0

FINSKA: Veikkausliiga

17:30Lahti - Haka 0:0
17:30TPS Turku - Rovaniemi 4:1

FRANCUSKA: Ligue 2

20:45Guingamp - Auxerre 2:0

GIBRALTAR: National League

20:30College 1975 FC - Lincoln 0:8

GRČKA: Super League

18:30Lamia - Panetolikos 0:0

GRČKA: Gamma Ethniki - Group 8

11:00Keratsini - Pythagoras Kontakaiikon 3:1

GVATEMALA: Liga Nacional - Apertura

23:10Sanarate - Municipal 0:1

GVINEJA: Ligue 1

18:00OdgođenoElephant Coleah - Hafia -:-

HAITI: Championnat National - Serie de Ouverture

00:00Baltimore - Tempete 0:0
00:00Don Bosco - Rivartibonitienne 4:2
00:00Real du Cap - Juventus 2:0

HONDURAS: Liga Nacional - Apertura - 1st Phase

23:00Platense - Marathon 0:1
23:00Real Sociedad - Olimpia 0:2
01:00Real de Minas - Motagua 0:3
02:00Real Espana - Vida 0:3
04:00Honduras Progreso - UPNFM 2:3

HRVATSKA: 2. HNL

15:00Osijek 2 - Din. Zagreb 2 1:1

INDONEZIJA: Liga 1

10:30OdgođenoPSIS Semarang - Madura United -:-
13:30OdgođenoPusamania Borneo - Barito Putera -:-

IRSKA: Premier Division

18:45Derry City - Dundalk 1:2

ISLAND: Pepsideild

21:15OdgođenoGrotta - Hafnarfjordur -:-
21:15OdgođenoKopavogur - Fylkir -:-
21:15OdgođenoValur - Fjolnir -:-

ITALIJA: Serie A

20:45Verona - Genoa 0:0

ITALIJA: Serie C - Group A

17:30Lucchese - Como 2:3

ITALIJA: Serie C - Group C

21:00Avellino - Juve Stabia 0:0

ITALIJA: Serie D - Group B

20:30Crema - Tritium 2:0

ITALIJA: Primavera 1

15:00Bologna U19 - SPAL U19 1:2

KAMBODŽA: C-League

10:30Asia Euro United - Soltilo Angkor 5:2

KATAR: QSL

16:30Al Arabi - Umm-Salal 2:1
18:45Al-Rayyan - Al-Wakra 1:0

KAZAHSTAN: First Division

07:00Maqtaaral - Altai Semey 1:0
07:00Zhetysu 2 - FK Akzhayik 3:2
10:00FK Kyran - Arys 1:2
11:00Akademiya Ontustik - Sdyushor 1:4
11:00Kairat Academy - Atyrau 0:2
13:00Baykonur Kyzylorda - Aktobe 0:4

KINA: Super League - 9.-16. mjesta

09:30Qingdao Huanghai - Guangzhou R&F 0:0

KINA: Super League - Playoff

13:35Chongqing Lifan - Jiangsu Suning 1:1

KOLUMBIJA: Primera A - Apertura

23:00Jaguares de Cordoba - Tolima 1:1
01:05Atl. Nacional - America De Cali 2:2
03:10Pasto - Ind. Medellin 2:1

KOLUMBIJA: Liga Women

22:00La Equidad Ž - Fortaleza Ž 1:0

KOSTARIKA: Primera División - Apertura

00:00Saprissa - San Carlos 0:0

KOSTARIKA: Liga de Ascenso - Apertura

23:00Carmelita - Cariari Pococi 0:1
23:00Marineros - Santa Rosa 3:2

KUVAJT: Premier League

16:40Al Jahra - Al Arabi 1:1
18:55Al-Fahaheel - Kazma SC 1:0
18:55Al Sulaibikhat - Al Sahel 2:3

MAĐARSKA: Merkantil Bank Liga

20:00Haladas - Győr 1:1

MAURITANIJA: Ligue 1

19:00Nouadhibou - Tevragh-Zeina 2:1

MEKSIKO: Liga MX - Apertura

02:06Santos Laguna - Pachuca 1:1

MEKSIKO: Liga de Expansion MX - Apertura

04:00Cimarrones de Sonora - Leones Negros 2:0
04:00Tlaxcala - Correcaminos 1:0

MEKSIKO: Liga Premier Serie A

23:00Azores de Hidalgo - Cafetaleros de Chiapas 2 0:4
02:00Colima FC - Alacranes 2:1
23:00Inter Playa Del Carmen - Zitacuaro 2:1
00:00OdgođenoSaltillo - Gavilanes de Matamoros -:-

MEKSIKO: Liga MX Women - Apertura

23:00Cruz Azul Ž - Toluca Ž 1:3
00:00Atl. San Luis Ž - Guadalajara Ž 2:2
19:00Queretaro Ž - Santos Laguna Ž 2:1
23:00Club America Ž - Monterrey Ž 1:2
00:00Pachuca Ž - Mazatlan FC Ž 3:0

NIKARAGVA: Liga Primera - Apertura

23:15OdgođenoChinandega - Managua FC -:-
02:00Real Madriz - Esteli 1:0
03:00Juventus Managua - Diriangen 3:1

NIKARAGVA: Liga Primera U20 - Apertura

23:00Real Madriz U20 - Esteli U20 1:2

NIZOZEMSKA: Eerste Divisie

17:30Helmond - Graafschap 1:2
18:45Jong Ajax - Jong Utrecht 3:2
20:00Roda - Telstar 1:1
21:00Jong AZ - FC Volendam 2:6

NJEMAČKA: 2. Bundesliga

20:30St. Pauli - Nurnberg 2:2

NJEMAČKA: Regionalliga - Sjever

14:00St. Pauli II - Hamburger SV II 1:1

PARAGVAJ: Primera Division - Clausura

23:00River Plate - 12 de Octubre 1:2
01:15Cerro Porteno - Sp. Luqueño 2:0

PERU: Liga 1 - Apertura

18:00Ayacucho - Carlos Stein 3:0
18:00Llacuabamba - Cesar Vallejo 2:3
21:00U. de Deportes - Cusco 3:2
22:30Grau - Cajamarca 0:0

POLJSKA: Ekstraklasa

18:00Podbeskidzie - Warta 1:2
20:30Lechia - Pogon Szczecin 0:1

PORTUGAL: Primeira Liga

21:15Boavista - Guimaraes 0:1

RUMUNJSKA: Liga 1

17:00FC Voluntari - Viitorul Constanta 0:2
20:00Academica Clinceni - FCSB 0:2

RUSIJA: PFL - Group 1

18:00Yessentuki - Tuapse 4:4

RUSIJA: PFL - Group 3

13:00Khimki 2 - Krasnyy SGAFKST 1:2
15:00Vidnoe - FK Strogino Moscow 4:2

SAD: MLS

00:00Columbus Crew - New York City 3:1
01:00New York Red Bulls - Orlando City 1:1
01:30Cincinnati - DC United 1:2
01:30Toronto FC - Atlanta Utd 1:0
02:00Minnesota - Houston Dynamo 2:2
03:00OdgođenoColorado Rapids - Real Salt Lake -:-
04:00Portland Timbers - Los Angeles FC 1:1
04:30Los Angeles Galaxy - Vancouver Whitecaps 1:0
04:30San Jose Earthquakes - Seattle Sounders 0:0

SALVADOR: Primera Division - Apertura - 1st Phase

23:00Atletico Marte - Santa Tecla 1:1

ŠVEDSKA: Allsvenskan

19:00Djurgarden - Malmo FF 3:2
19:00Helsingborg - Hacken 0:0

ŠVEDSKA: Allsvenskan - Žene

15:00Umeå IK Ž - Kristianstads Ž 0:4

ŠVICARSKA: Challenge League

20:00Schaffhausen - Aarau 1:2

TANZANIJA: Ligi Kuu Bara

13:00JKT Tanzania - Tanzania Prisons 1:1
15:00Coastal Union - Biashara Mara United 3:0
15:00Mtibwa Sugar - Namungo 1:0
15:00Polisi Tanzania - Gwambina 1:1

TURSKA: Super Lig

19:00Galatasaray - Alanyaspor 1:2
19:00Genclerbirligi - Denizlispor 1:2

TURSKA: 1. Lig

18:00Akhisarspor - Menemenspor 0:0

URUGVAJ: Primera Division - Torneo Intermedio

23:00Nacional - Fenix 1:0
01:15Cerro CA - Wanderers 1:0

URUGVAJ: Segunda Division

15:00Racing Montevideo - Juventud 0:0
17:15Villa Espanola - Sud America 1:0
19:30Cerrito - Villa Teresa 3:0
21:45Albion - Central Esp. 2:1
00:00Rocha - Atenas 0:0

UZBEKISTAN: Super League

13:00Termez Surkhon - Kokand 1912 0:1
15:00Lok. Tashkent - Bunyodkor 2:1
15:00Navbahor Namangan - Metallurg Bekabad 1:1

VENEZUELA: Primera Division - Drugi stupanj

23:50Atl. Venezuela - Lara 0:3

VIJETNAM: V.League 1 - Championship - Playoff

14:15Sai Gon FC - Ho Chi Minh 0:0
14:15The Cong - Binh Duong 1:0

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - nogomet uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.