m.Rezultati.com

REFRESH

Nogomet » Juče » Sve utakmice

oglasi

ARGENTINA: Copa Argentina

18:10Club Atletico Mitre - Estudiantes 0:2
22:10Gimnasia L.P. - Defensa y Justicia 1:2pen

AUSTRALIJA: NPL NSW

10:00Wollongong Wolves - Sutherland 4:0
11:00Marconi - Druitt Town Rangers 4:2

AUSTRALIJA: NPL Victoria

07:00Green Gully - Kingston City 5:2
09:30Hume City - South Melbourne 3:1
10:00Altona Magic - Dandenong City 1:2
11:00Dandenong - Avondale FC 1:1

AUSTRALIJA: Premier League - Brisbane

09:00Taringa - Univ. of Queensland 5:0
10:00Albany Creek - Grange Thistle 0:0
10:00Bayside - Acacia Ridge 1:0
11:00North Pine - The Gap 1:10

AUSTRALIJA: NPL South Australian

07:30Adelaide City - Blue Eagles 1:1
07:30Adelaide Raiders - South Adelaide 4:0
07:30Campbelltown City - Adelaide U21 1:2
07:30NE Metrostars - Adelaide Olympic 1:2
07:30Para - Adelaide Comets 0:0
10:00West Adelaide - Croydon 1:3

AUSTRALIJA: NPL Queensland

09:00SWQ Thunder - Gold Coast Knights 1:2
10:00Brisbane Strikers - Sunshine Coast 12:1

AUSTRALIJA: NPL Tasmania

06:15Kingborough Lions - Launceston 0:2
06:30Riverside Olympic - Clarence Utd. 2:0

AUSTRALIJA: Capital Territory

07:00NapuštenoBelconnen United - Gungahlin 0:2
07:00Woden Weston - Canberra FC 3:3
09:00Riverina - Cooma 0:2
09:30Monaro Panthers - Canberra Olympic 2:3

AUSTRALIJA: Northern NSW

07:30Edgeworth E. - Maitland 3:1
09:00Newcastle Jets U21 - Hamilton Olympic 0:2

AUSTRALIJA & OCEANIJA: Pacific Games - Playoff

01:00Novi Zeland U23 - Nova Kaledonija 2:1

AUSTRALIJA & OCEANIJA: Pacific Games Women - Playoff

01:00Samoa Ž - Papua Nova Gvineja Ž 1:3

AUSTRIJA: ÖFB Cup

17:00FC Wolfurt - Floridsdorfer AC 0:3
17:30Asko Kottmannsdorf - Austria Vienna 0:9
17:30Gloggnitz - St. Polten 1:2
17:30Pinkafeld - Mattersburg 0:10
17:30Wiener Viktoria - Hartberg 3:2pen
18:00Stadl Paura - A. Lustenau 0:5
18:00WSC Wels - Hohenems 1:0
18:30Kufstein - Altach 1:6
18:30SAK Klagenfurt - AC Wolfsberger 0:9
19:00Edelweiss - Admira 0:5
19:00Leobendorf - BW Linz 0:5
19:00St. Anna - Kalsdorf 1:0
19:00Traiskirchen - Horn 1:5
19:00Vocklamarkt - LASK Linz 2:6
20:30Neusiedl - Grazer 1:6

BANGLADEŠ: Premier League

12:00Arambagh - Rahmatgonj MFS 6:3
12:00Sheikh Jamal - Abahani Chittagong 2:0
15:00Abahani Limited - Saif Sporting Club 4:1
15:00Sheikh Russel - Bashundara Kings 1:0

BELGIJA: Super Cup

20:30Genk - KV Mechelen 3:0

BJELORUSIJA: Vysshaya Liga

16:00Gorodeja - Isloch Minsk 1:2
19:45Brest - Zhodino 4:1

BJELORUSIJA: Pershaya Liga

16:00Belshina - Krumkachy 1:1
16:00Chimik Svetlogorsk - Naftan 0:4
16:00Orsha - Lida 1:2
16:00Smolevichi - Lokomotiv Gomel 1:1
16:00Sputnik - Rukh Brest 2:2
17:00FC Slonim - Baranovici 1:0
17:00Volna Pinsk - Smorgon 2:4

BOLIVIJA: Division Profesional - Clausura

21:00OdgođenoAurora - Guabira -:-
23:15OdgođenoSport Boys - Destroyers -:-

BOSNA & HERCEGOVINA: Premier League

17:30Velež Mostar - Mladost DK 1:3
17:30Zvijezda 09 - Tuzla City 1:5
20:30Željezničar - Borac Banja Luka 0:0

BRAZIL: Serie A

16:00Vasco - Fluminense 2:1
22:00Bahia - Cruzeiro 0:0
00:00Ceara - Palmeiras 2:0
00:00CSA - Athletico-PR 0:4
00:00Internacional - Gremio 1:1

BRAZIL: Serie B

00:15Figueirense - Londrina 1:1
02:30Vitoria - Criciuma 2:0
16:00Oeste - Bragantino 0:0
21:30Vila Nova - America MG 1:1
00:00Botafogo SP - Guarani 0:0
00:00Operario - CRB 2:1

BRAZIL: Serie C

01:00Ypiranga FC - Remo 1:1
20:00EC Sao Jose - Acreano 3:0
22:00Botafogo PB - ABC 1:1
22:00Globo - Ferroviario 2:0
00:15Boa - Juventude 2:0

BRAZIL: Serie D - Playoff

21:00Manaus - SER Caxias 3:0

BRAZIL: Brasileiro Women

19:00Santos Ž - Vitoria das Tabocas Ž 4:0

BUGARSKA: Parva Liga

17:45CSKA Sofia - Cherno More 1:3
20:00Beroe - Ludogorets 2:4

BUGARSKA: Vtora liga

17:30Hebar - Spartak Pleven 3:0
17:30Kariana Erden - Montana 1:1
17:30Septemvri Sofia - Strumska Slava 2:0
18:30Chernomorets Balchik - Pomorie 0:1
18:30Litex Lovech - Lok. Gorna 5:0
18:30Neftochimic Burgas - Spartak 5:0

ČEŠKA REPUBLIKA: 1. Liga

17:00Opava - Pribram 1:0
17:00Sigma Olomouc - Zlin 1:0
17:00Slovacko - Ceske Budejovice 0:2
19:30Sparta Prag - Jablonec 2:0

ČEŠKA REPUBLIKA: FNL

10:15Dukla Prag - Trinec 2:3
10:15Pardubice - Zizkov 2:1
10:15Sokolov - Hradec Kralove 0:0
17:00Lisen - Varnsdorf 2:2
17:00Prostejov - Vysehrad 1:0

ČILE: Kup

18:30San Felipe - A. Italiano 0:1
21:00Cobresal - Deportes Iquique 3:1
21:00U. De Chile - Deportes Temuco 2:0
22:00OdgođenoValdivia - U. Espanola -:-
23:30O'Higgins - Everton 1:1

DOMINIKANSKA REPUBLIKA: LDF - Clausura

22:00Atlantico - Delfines Del Este 0:0
22:00Atletico San Francisco - Moca 1:0
22:00Universidad O&M - Jarabacoa 1:0
22:00Vega Real - Atletico Pantoja 0:0
00:00Cibao - Barcelona Atletico 2:0

EKVADOR: Liga Pro

03:00Emelec - Dep. Cuenca 0:1
21:00Delfin - El Nacional 1:1
23:15Olmedo - Fuerza A. 1:0

EKVADOR: Serie B

23:00Manta - Ind. Juniors 1:0
02:30LDU Loja - Gualaceo 0:0
18:30Orense - LDU Portoviejo 2:2
22:00Clan Juvenil - Atl. Porteno 1:1

ESTONIJA: Meistriliiga

15:00Tammeka - Tallinna Kalev 2:2

ESTONIJA: Esiliiga

12:00Elva - Tartu Welco 3:1
18:00Flora U21 - Rakvere 2:0
18:00Levadia U21 - Legion 3:3

EUROPA: Europsko Prvenstvo U19

19:00Portugal U19 - Armenija U19 4:0
19:00Španjolska U19 - Italija U19 2:1

FILIPINI: PFL

09:30OdgođenoGlobal FC - Kaya -:-
09:30Mendiola FC 1991 - Stallion 0:1

FINSKA: Veikkausliiga

16:00Ilves - HJK 1:1
16:00KPV - SJK 1:2
16:00VPS - Lahti 1:1

FINSKA: Ykkonen

16:00Ekenas - AC Kajaani 0:2
16:00TPS Turku - Haka 2:3

FINSKA: Kakkonen - Skupina B

16:00EPS - Espoo 0:0
16:00Honka Akatemia - P-Iirot Rauma 1:1
16:00KaaPo - Gnistan 0:1
16:00KaPa - SalPa 3:1

FINSKA: Kakkonen - Skupina C

16:00Kajaanin Haka - KuFu-98 1:4
16:00SJK Akatemia - OLS Oulu 0:0
16:00Vaajakoski - JBK 0:3
18:00Hercules - VPS 2 5:1

FINSKA: Liiga Women

12:00Honka Ž - Ilves Ž 5:1
14:00ONS Oulu Ž - Jypk Ž 2:3
15:00TiPS Ž - TPS Ž 1:0
16:00Aland Utd Ž - HJK Ž 1:1

HRVATSKA: 1. HNL

19:00Rijeka - Varaždin 2:1
21:00Gorica - Int. Zaprešić 1:1

INDONEZIJA: Liga 1

13:30Madura United - Arema 1:0

INDONEZIJA: Liga 2

10:30Madura FC - Persis Solo 0:1
10:30Persatu Tuban - PSIM Yogyakarta 0:2
13:30Balikpapan - Persik Kediri 0:2

IRSKA: Division 1

20:00Cobh Ramblers - Wexford 1:1

ISLAND: Inkasso-deildin

16:00Grotta - Olafsvik 2:2
16:00Haukar - Fjolnir 1:5
16:00Njardvik - Throttur 2:3
18:00Afturelding - Thor Akureyri 1:2
18:00Magni - Leiknir 0:3

ISLAND: Division 2

15:30Vidir - Leiknir F. 2:0
16:00Fjardabyggd - Selfoss 1:3
16:00IR Reykjavik - Tindastoll 2:0
16:00Vestri - Husavik 1:0

IZRAEL: Super Cup

19:30Yehuda - M. Tel Aviv 0:1

JAPAN: J-League

06:00Sapporo - Shonan 5:2
11:00Kobe - Yokohama M. 0:2
11:00Nagoya - G-Osaka 2:2
11:00Yamaga - Hiroshima 2:2
11:30Kashima - Sagan Tosu 2:1
12:00C-Osaka - Vegalta Sendai 0:0
12:00Iwata - Urawa 1:3
12:00Shimizu - Tokyo 0:2

JAPAN: J-League Division 2

11:00Chiba - Avispa Fukuoka 3:0
11:00V-Varen Nagasaki - Kofu 1:0
11:00Yokohama FC - Tochigi 2:1
12:00OdgođenoKagoshima Utd - Gifu -:-
12:00Kashiwa - Kanazawa 1:0
12:00Kyoto - Omiya Ardija 3:2
12:00Renofa Yamaguchi - Albirex Niigata 2:2
12:00Verdy - Ehime 3:2

JUŽNA KOREJA: K League 1

12:00Gyeongnam - Jeju 2:2
12:00Pohang - Incheon 1:2
12:00Seoul - Jeonbuk 2:4

JUŽNA KOREJA: K League 2

12:00Anyang - Gwangju 7:1
13:00Busan - Bucheon 2:2

JUŽNA KOREJA: National League

10:00Gyeongju KHNP - Cheonan City 0:0
12:00Daejeon Korail - Gangneung 1:1
12:00Mokpo City - Gimhae 2:1

KAMBODŽA: C-League

10:30Boeung Ket - Angkor Tiger FC 1:1
10:30Soltilo Angkor - Asia Euro United 0:1
10:30Sports Academy - Electricite Du Cambodge 1:5

KANADA: Canadian Premier League - Fall Season

21:30Forge - Valour 3:1
00:00Pacific FC - HFX Wanderers 3:1

KAZAHSTAN: Premier League

15:00Shakhtar K. - Okzhetpes 1:0
17:00Kaisar - Aktobe 0:1

KINA: Super League

13:35Guangzhou R&F - Guangzhou Evergrande 0:5
13:35Tianjin Teda - Dalian Yifang F.C. 3:3

KINA: Jia League

09:30Guizhou Zhicheng - Meizhou Hakka 2:0
11:30Xinjiang Tianshan - Qingdao Huanghai 2:5
13:00Shaanxi Changan - Liaoning 3:0
13:30Heilongjiang Lava - Shanghai Shenxin 3:1
13:30Nei Mongol - Beijing Baxy 1:0
13:30Shijiazhuang - Zhejiang Greentown 2:1
13:35Nantong Zhiyun - Changchun Yatai 0:1

KINA: Yi League

09:30Qingdao Jonoon - Xian Daxing Chongde 1:1
10:00Beijing Technology - Dalian Chanjoy 3:3
10:00Guangxi Baoyun - Jiangxi Liansheng 0:2
10:00Inner Mongolia - Hebei Elite 1:4
10:00Shanxi Xindu - Ningxia 0:5
13:30Chengdu Qianbao - Hangzhou Wuyue 0:0

KOLUMBIJA: Liga Aguila - Clausura

02:30Envigado - Pasto 1:1
22:15U. Magdalena - Huila 0:0
00:30Cucuta - Santa Fe 1:0
00:30Dep. Cali - Jaguares de Cordoba 4:0

KOLUMBIJA: Torneo Aguila - Clausura

22:00Barranquilla - Llaneros 1:0
22:00Orsomarso - Real Cartagena 1:2
22:00Valledupar - Leones 1:1

KOLUMBIJA: Liga Aguila Women

17:00Tolima Ž - Huila Ž 1:2
21:00Dep. Cali Ž - America de Cali Ž 0:3
22:00Cortulua Ž - Atletico F.C. Ž 1:1
22:00Once Caldas Ž - Ind. Medellin Ž 0:6
22:00Pasto Ž - Orsomarso Ž 2:0
22:30Real San Andres Ž - Bucaramanga Ž 2:2

LATVIJA: Optibet Virsliga

17:00Riga FC - BFC Daugavpils 4:0

LATVIJA: 1. Liga

13:00Auda - Riga/Staicele 7:0
14:00Balvu - Grobina 1:3
14:00Rezekne - Tukums 2000 1:1
16:00FK Smiltene - Super Nova 3:1
16:00New Project - Alberts JDFS 0:2

MALAVI: Super League

14:30Blue Eagles - Mzuni 3:2
14:30Mighty Tigers - Karonga United 1:1
14:30Silver - Mighty Wanderers 0:0

MALEZIJA: Super League

15:00Pahang - Melaka United 4:1
15:00PKNS FC - Selangor 2:3

MALEZIJA: Premier League

15:00Kelantan - UKM 2:0
15:00PDRM FA - Penang 1:2
15:00Sarawak - Selangor United 3:1
15:00Terengganu 2 - Sabah 2:1
15:00UiTM - Negeri Sembilan 1:1

MEKSIKO: Primera División - Apertura

02:00Puebla - Tijuana 1:3
04:00Atlas - Juarez 1:0
00:00Atl. San Luis - U.N.A.M. 0:2
00:00Pachuca - Leon 1:3

MEKSIKO: Liga MX Women - Apertura

23:00Cruz Azul Ž - U.N.A.M. Ž 3:2
23:00Queretaro Ž - Leon Ž 2:1
03:00Juarez Ž - Santos Laguna Ž 0:3
18:00Atlas Ž - Monterrey Ž 1:2

MIANMAR: National League

11:00Hantharwady United - Rakhine United 2:1
11:00Yangon United - Dagon 3:0
11:30Magwe - Sagaing 2:0

MOZAMBIK: Mocambola

15:00Incomati Xinavane - LD Maputo 0:0

NORVEŠKA: Division 2 - Group 2

16:00Alta - Floro 3:0
16:00Grorud - Odd 2 2:0
16:00Kjelsås - Elverum 1:1
16:00Oppsal - Senja 1:0
16:00Sotra - Åsane 3:3

NORVEŠKA: Division 3 - Group 4

13:00Valdres - V. Haugesund 0:11
13:00Vestfossen - Bergen Nord 2:1
15:00Sogndal 2 - Lysekloster 0:2
16:00Fyllingsdalen - Fana 2:0
16:00Stord - Fjora 12:1

NORVEŠKA: Division 3 - Group 5

14:00Raufoss 2 - Steinkjer 1:0
16:00Melhus - Brumunddal 0:1
16:00Orkla - Nybergsund 0:2
16:00Verdal - Strindheim 1:2

NORVEŠKA: Division 3 - Group 6

16:00Honefoss - Melbo 2:0
16:00Leknes - Gjellerasen 1:4
16:00Skjervoy - Harstad 5:1

NJEMAČKA: 3. Liga

14:00Duisburg - Grossaspach 4:1
14:00H. Rostock - Viktoria Koln 3:3
14:00Kaiserslautern - Unterhaching 1:1
14:00Meppen - Zwickau 0:2
14:00Wurzburger Kickers - Bayern II 3:1
17:45Magdeburg - Braunschweig 2:4

NJEMAČKA: Regionalliga Bayern

14:00Aubstadt - Heimstetten 2:0
14:00Eichstatt - Schalding 7:0
14:00Furth II - Schweinfurt 0:0
14:00Nurnberg II - Memmingen 1:0
14:00Turkgucu Munchen - Aschaffenburg 3:1
18:00SpVgg Bayreuth - Garching 1:3

NJEMAČKA: Oberliga Bayern Nord

14:00Bamberg - Bayern Hof 6:4
14:00Seligenporten - Karlburg 4:1
15:00Spvgg Ansbach 09 - Abtswind 1:3
16:00ATSV - Vilzing 0:5
16:00Gebenbach - Grossbardorf 1:2
16:00Kahl - Sand 1:1

NJEMAČKA: Oberliga Bayern Süd

14:00Ismaning - Kottern-St. Mang 1:2
15:30Turkspor Augsburg - 1860 München II 2:3
16:00Kirchanschoring - Schwaben Augsburg 1:0
17:00Nordlingen - Hankofen-Hailing 1:1

PARAGVAJ: Primera Division - Clausura

00:15Nacional Asuncion - Olimpia Asuncion 1:3
22:00Cerro Porteno - Dep. Capiata 3:0
00:30Libertad - Guarani 1:0

PARAGVAJ: Division Intermedia

16:00Sportivo Trinidense - Fernando de la Mora 2:0
20:30Ovetense FC - Sportivo Iteno 1:3

PERU: Liga 1 - Clausura

03:00A. Lima - Sporting Cristal 2:1
22:30Binacional - AD Cantolao 1:1
00:45Carlos Mannucci - Cajamarca 2:1

PERU: Liga 2

20:15Juan Aurich - Alianza Atl. 1:1
22:30Deportivo Coopsol - Santa Rosa 0:1

POLJSKA: Ekstraklasa

15:00Rakow - Korona 0:1
17:30Wisla - Slask 0:1
20:00Piast - Lech 1:1

RUMUNJSKA: Liga 1

17:00Botosani - Voluntari 4:1
20:00Academica Clinceni - CFR Cluj 1:4

RUSIJA: Premier League

13:00Ufa - Krasnodar 2:3
15:30Samara - Arsenal Tula 2:3
18:00CSKA Moscow - Orenburg 2:1
20:30FK Rostov - Sp. Moscow 2:2

RUSIJA: FNL

09:00Luch - Tomsk 1:1
10:00SKA Khabarovsk - T. Moscow 0:1
10:00Yenisey - R. Volgograd 0:3
15:00Tekstilshtik - Khimki 1:4
16:00F. Voronezh - Chertanovo M. 0:0
16:00M. Saransk - Sp. Moscow 2 1:0
17:00Kursk - Krasnodar 2 1:1
18:00Armavir - Neftekhimik 0:2
18:00Baltika - FK Chayka 0:1

RUSIJA: Youth League

07:00Ufa U21 - Krasnodar U21 0:4
09:00Samara U21 - Arsenal Tula U21 5:1
12:00CSKA Moscow U21 - FK Orenburg U21 2:0
16:00Din. Moscow U21 - Rubin Kazan U21 1:1
16:00Lok. Moscow U21 - FC Tambov U21 1:0
16:00Sochi U21 - Zenit Petersburg U21 0:1
16:00Ural U21 - Akhmat Grozny U21 3:3

RUSIJA: Kup

14:00Lada Togliatti - Akron Tolyatti 1:3
15:00FK Strogino Moscow - Rodina Moscow 2:3
15:00Khimik Avgust - Lada SOK 2:0
15:00Legion Dynamo - FK Makhachkala 3:0
15:30FC Vaynakh Shali - Alania Vladikavkaz 1:3
16:00Olimp Khimki - Ararat Moscow 2:3
17:00Kholding - SKA Rostov 2:0
17:00Urozhay - Maykop 1:3
17:30Kvant - Dolgoprudny 3:4
18:00Inter Cherkessk - Dynamo Stavropol 4:2

SAD: MLS

04:00Los Angeles Galaxy - Los Angeles FC 3:2

SAD: USL Championship

04:30Phoenix Rising - Austin Bold 6:0
23:00Hartford Athletic - Charleston 2:3

SAD: NWSL Women

04:00Utah Royals Ž - Portland Thorns Ž 2:2

SLOVAČKA: Fortuna liga

18:00Michalovce - Zilina 0:3
19:00Senica - Trencin 3:1
20:00Pohronie - Slovan Bratislava 1:3

SLOVAČKA: 2. liga

17:30Dubnica - Bardejov 1:0
17:30Komarno - Samorin 2:0
17:30L. Mikulas - Ruzomberok B 0:2
19:00Poprad - S. Bratislava B 1:0
19:00Skalica - Puchov 1:0

SLOVAČKA: Kup

17:00Kamenica nad Cirochou - Snina 1:0
17:00Secovska Polianka - Bystre 5:4pen

SLOVENIJA: Prva Liga

18:00Tabor Sezana - Celje 1:0
20:15Rudar - Maribor 1:1

SRBIJA: Super Liga

18:00Spartak Subotica - Rad 2:1
20:00Crvena zvezda - Javor 2:0
20:00Cukaricki - Napredak 1:0
20:00Mladost - Radnik 2:1
20:00Vojvodina - Macva 3:1

SVIJET: Premier League Asia Trophy

11:00Newcastle - West Ham 1:0
13:30Wolves - Manchester City 1:0pen

SVIJET: Internacionalne Prijateljske

20:00Almirante Brown - Argentina U23 3:2

SVIJET: Klupske Prijateljske

02:00Bor. Dortmund (Ger) - Liverpool (Eng) 3:2
07:00Brisbane Roar (Aus) - Brisbane City (Aus) 4:0
09:00Bayswater City (Aus) - Floreat Athena (Aus) 1:2
09:00Leganes (Esp) - Fuenlabrada (Esp) 2:0
09:00Ripensia Timisoara (Rou) - Dumbravita (Rou) 3:3
10:00Belchatow (Pol) - Sokol Aleksandrow L. (Pol) 2:1
10:00Buzau (Rou) - CSM Focsani (Rou) 6:1
10:00Foresta Suceava (Rou) - Aerostar (Rou) 0:1
10:00Galanta (Svk) - Devinska N. Ves (Svk) 6:1
10:00Makoi (Hun) - Tiszasziget (Hun) 7:0
10:00Ostrava B (Cze) - Hlucin (Cze) 1:2
10:00Paks (Hun) - Soroksar (Hun) 5:2
10:00Politehnica Timisoara (Rou) - CSM Scolar Resita (Rou) 1:1
10:00Sigma Olomouc B (Cze) - Opava B (Cze) 1:1
10:00Teleoptik (Srb) - Sindjelic Beograd (Srb) 0:2
10:30Mezokovesd (Hun) - Al-Faysaly (Sau) 3:2
10:30Orihuela (Esp) - Hull U23 (Eng) 3:0
10:30Orleans (Fra) - Saint-Pryve (Fra) 4:1
10:30Osasuna (Esp) - Osasuna B (Esp) 3:0
10:30Pisek (Cze) - Sparta Prag B (Cze) 0:2
10:30Wimbledon (Eng) - Plymouth (Eng) 0:2
11:00AB Kopenhagen (Den) - Hillerod (Den) 1:0
11:00Aves (Por) - Academica (Por) 0:0
11:00Bronshoj (Den) - Avarta (Den) 1:1
11:00Chojniczanka (Pol) - Bytovia Bytow (Pol) 3:1
11:00Czaniec (Pol) - MKS Trzebinia Siersza (Pol) 2:1
11:00Debrecen (Hun) - Kazincbarcika (Hun) 1:2
11:00Drava (Slo) - Duna Aszfalt (Hun) 3:2
11:00Elblag (Pol) - B. Gdynia (Pol) 3:0
11:00Fafe (Por) - Felgueiras (Por) 1:0
11:00Garbarnia (Pol) - Podhale Nowy Targ (Pol) 1:0
11:00Inhulets (Ukr) - Kremin (Ukr) 2:1
11:00Kecskemeti (Hun) - Dorogi (Hun) 0:1
11:00Kluczbork (Pol) - Zdzieszowice (Pol) 3:4
11:00Lanzhot (Cze) - Kromeriz (Cze) 1:7
11:00Lincoln (Eng) - Reading (Eng) 1:0
11:00Novi Pazar (Srb) - Metalac (Srb) 0:1
11:00Pelikan (Pol) - Pruszkow (Pol) 2:4
11:00Podbeskidzie (Pol) - Warta (Pol) 0:1
11:00Puszcza (Pol) - Termalica B-B. (Pol) 0:1
11:00Skra (Pol) - Gornik Z. 2 (Pol) 2:2
11:00Sosnowiec (Pol) - T. Mazowiecki (Pol) 6:1
11:00Szeged 2011 (Hun) - Szolnoki (Hun) -:-
11:00Vilafranquense (Por) - Real SC (Por) 1:0
11:00Walldorf (Ger) - Diefflen (Ger) 4:0
11:00Warta Sieradz (Pol) - Widzew Lodz (Pol) 2:9
11:00WS Wanderers (Aus) - Leeds (Eng) 1:2
11:00Zvolen (Svk) - FC Zlate Moravce B (Svk) 1:1
11:30Famalicao (Por) - Feirense (Por) 4:0
11:30M. Petach Tikva (Isr) - Puskas Academy (Hun) 2:0
11:30Penafiel (Por) - SC Vila Real (Por) 3:0
11:30Tondela (Por) - Academico Viseu (Por) 3:4
12:00Arenas Club (Esp) - Ath. Bilbao (Esp) 1:6
12:00Belchatow (Pol) - Ostrowiec (Pol) 2:0
12:00Gil Vicente (Por) - Chaves (Por) 0:1
12:00Lech 2 (Pol) - Olsztyn (Pol) 0:1
12:00Nijmegen (Ned) - Almere (Ned) 2:2
12:00Oriental (Por) - Caldas (Por) 2:1
12:00Porto B (Por) - Portimonense (Por) 0:1
12:00Sintrense (Por) - Marinhense (Por) 1:4
12:00S. Wola (Pol) - Hapoel Katamon (Isr) 0:1
12:30Hearts (Sco) - Cambridge Utd (Eng) 2:3
13:00BK Frem (Den) - Roskilde (Den) 0:3
13:00Evesham (Eng) - Gloucester (Eng) 1:7
13:00Gran Tarajal (Esp) - Las Palmas (Esp) 0:4
13:00Grimsby (Eng) - Doncaster (Eng) 1:0
13:00Nykobing (Den) - Hvidovre (Den) 3:0
13:00Radomiak Radom (Pol) - Leczna (Pol) 0:0
13:00Schalke II (Ger) - St. Pauli II (Ger) 0:0
13:00Sparta Rotterdam (Ned) - Breda (Ned) 3:0
13:00Tychy (Pol) - Sandecja (Pol) 3:0
13:00Viborg (Den) - Skive (Den) 1:0
13:30BFC Dynamo (Ger) - Blau Weiss Berlin (Ger) 3:1
13:30Hamburger SV (Ger) - Anderlecht (Bel) 2:2
13:30Hayes & Yeading (Eng) - Slough (Eng) 0:2
13:30Lokomotive Leipzig (Ger) - Wuppertaler (Ger) 1:3
14:00Ahlen (Ger) - TuS Haltern (Ger) 0:2
14:00Alzenau (Ger) - Friedberg (Ger) 0:1
14:00Berliner AK 07 (Ger) - TB Berlin (Ger) 1:0
14:00Bristol Rovers (Eng) - Birmingham (Eng) 1:2
14:00Cham (Sui) - Freiburg II (Ger) 2:5
14:00Elversberg (Ger) - B. Monchengladbach II (Ger) 1:0
14:00Erfurt (Ger) - Steinbach Haiger (Ger) 2:3
14:00FC Oss (Ned) - Graafschap (Ned) 1:3
14:00FSV Frankfurt (Ger) - Flieden (Ger) 5:2
14:00Hertha Zehlendorf (Ger) - Furstenwalde (Ger) 1:1
14:00Homburg (Ger) - Fola (Lux) 1:0
14:00Lichtenberg (Ger) - Oranienburg (Ger) 6:1
14:00Meuselwitz (Ger) - Nordhausen II (Ger) 3:1
14:00Osnabruck (Ger) - FC Koln (Ger) 0:3
14:00Stuttgart II (Ger) - Aalen (Ger) 1:1
14:00Telstar (Ned) - Jong AZ (Ned) 3:2
14:00Wolfsburg II (Ger) - Rodinghausen (Ger) 3:3
14:00York (Eng) - Scarborough (Eng) 2:1
14:30Amriswil (Sui) - Bruhl SG (Sui) 0:3
14:30FC Volendam (Ned) - Heracles (Ned) 2:1
14:30Germania Ratingen (Ger) - Oberhausen (Ger) 1:5
14:30Twente (Ned) - Leuven (Bel) 0:0
15:00Alanyaspor (Tur) - Konyaspor (Tur) 1:0
15:00NapuštenoAlkmaar (Ned) - Oostende (Bel) 0:1
15:00Baumberg (Ger) - Bergisch Gladbach (Ger) 1:4
15:00B. Leverkusen (Ger) - Watford (Eng) 1:2
15:00BSV Rehden (Ger) - Wattenscheid (Ger) 1:0
15:00Cappellen (Bel) - Lommel SK (Bel) 2:1
15:00Coleraine (Nir) - Institute (Nir) 4:0
15:00Darmstadt (Ger) - Vitesse (Ned) 0:1
15:00Drochtersen/Assel (Ger) - Oberneuland (Ger) 4:0
15:00Dundela (Nir) - Linfield (Nir) 1:2
15:00F. Dusseldorf (Ger) - Basaksehir (Tur) 1:1
15:00Fernwald (Ger) - Giessen (Ger) 0:7
15:00Fortuna Koln (Ger) - Kassel (Ger) 2:1
15:00Fredericia (Den) - Hamburger SV II (Ger) 0:1
15:00Gillingham FC (Eng) - Charlton (Eng) 3:1
15:00Hannover (Ger) - Groningen (Ned) 0:1
15:00Heerenveen (Ned) - St. Pauli (Ger) 1:1
15:00Hornchurch (Eng) - Chelmsford (Eng) 0:2
15:00Kortrijk (Bel) - Excelsior (Ned) 4:0
15:00Pirmasens (Ger) - Hassia Bingen (Ger) -:-
15:00Waregem (Bel) - Willem II (Ned) 1:1
15:15Osnabruck (Ger) - W. Bremen (Ger) 1:0
15:30A. Bielefeld (Ger) - Barnsley (Eng) 2:3
15:30SC Weiche-08 (Ger) - Kolding (Den) 1:2
15:30Wegberg-Beeck (Ger) - Roda (Ned) -:-
16:00Abbey Hey (Eng) - Stalybridge (Eng) 0:1
16:00Altrincham (Eng) - Blackpool (Eng) 2:1
16:00Alvechurch (Eng) - Leamington (Eng) 1:4
16:00Annagh (Nir) - C. Rangers (Nir) 4:3
16:00Ashton Utd (Eng) - Droylsden (Eng) 4:2
16:00Bala Town (Wal) - Accrington (Eng) 1:0
16:00Ballyclare (Nir) - Glentoran (Nir) 0:1
16:00Barrow (Eng) - Blackpool (Eng) 0:3
16:00Beauvais (Fra) - Rouen (Fra) 1:2
16:00Bedworth United (Eng) - Loughborough Dyn. (Eng) 2:0
16:00Bishop's Stortford (Eng) - Enfield 1893 (Eng) 0:0
16:00Brackley Town (Eng) - Banbury (Eng) 0:0
16:00Bradford City (Eng) - Wigan (Eng) 1:1
16:00Bradford PA (Eng) - Sheffield Wed U23 (Eng) 3:1
16:00Bromley (Eng) - Crystal Palace (Eng) 1:0
16:00Burton (Eng) - Derby (Eng) 2:5
16:00Carlisle (Eng) - Fleetwood (Eng) 1:3
16:00Cheltenham (Eng) - Leicester (Eng) 1:2
16:00Chesterfield (Eng) - Rotherham (Eng) 1:2
16:00Cirencester (Eng) - Chippenham (Eng) 0:4
16:00Colne (Eng) - Chester (Eng) 2:1
16:00Crewe (Eng) - Burnley (Eng) 1:0
16:00Curzon Ashton (Eng) - Wrexham (Wal) 0:2
16:00Dagenham & Red. (Eng) - Southend (Eng) 1:1
16:00Darlington (Eng) - Halifax (Eng) 1:2
16:00Dartford (Eng) - Leyton Orient (Eng) 0:2
16:00Dorchester (Eng) - Yeovil (Eng) 1:1
16:00Dorking (Eng) - Leatherhead (Eng) 2:1
16:00Dulwich Hamlet (Eng) - Tottenham U23 (Eng) 1:1
16:00Dungannon (Nir) - H&W Welders (Nir) 3:2
16:00Erzgebirge Aue (Ger) - Union Berlin (Ger) 1:1
16:00Exeter (Eng) - Swansea (Wal) 1:3
16:00FC United (Eng) - Bangor 1876 (Wal) 12:1
16:00Frickley (Eng) - Matlock (Eng) 2:2
16:00Fulham (Eng) - Brighton (Eng) 2:1
16:00Guiseley (Eng) - Stockport (Eng) 2:2
16:00Halesowen (Eng) - Stourbridge (Eng) 1:2
16:00Hampton & Richmond (Eng) - Maidenhead (Eng) 2:3
16:00Haringey (Eng) - Boreham Wood (Eng) 0:2
16:00Harrogate (Eng) - Farsley (Eng) 3:1
16:00Hartlepool (Eng) - Sheffield Utd U23 (Eng) 4:2
16:00Hastings (Eng) - Millwall (Eng) 1:2
16:00Havant & W (Eng) - Sutton (Eng) 2:0
16:00Heidenheim (Ger) - Middlesbrough (Eng) 5:1
16:00Hemel Hempstead (Eng) - Ebbsfleet (Eng) 1:1
16:00OtkazanoHemel Hempstead (Eng) - Dover (Eng) -:-
16:00Horsham FC (Eng) - Crawley (Eng) 3:1
16:00Hull (Eng) - Mansfield (Eng) 2:2
16:00Kidderminster (Eng) - Bromsgrove (Eng) 0:1
16:00Lewes (Eng) - Eastbourne Boro (Eng) 3:1
16:00Morecambe (Eng) - Everton U23 (Eng) 3:1
16:00Northampton (Eng) - Sheffield Utd (Eng) 0:2
16:00Notts County (Eng) - Walsall (Eng) 2:1
16:00Oldham (Eng) - Rochdale (Eng) 2:3
16:00Ossett United (Eng) - AFC Fylde (Eng) 1:3
16:00Oxford City (Eng) - AFC Rushden & Diamonds (Eng) 3:1
16:00Oxford Utd (Eng) - QPR (Eng) 1:2
16:00Peterborough (Eng) - Barnet (Eng) 3:1
16:00Poole (Eng) - Chelsea U23 (Eng) 0:2
16:00Port Vale (Eng) - Burnley (Eng) 1:3
16:00Preston (Eng) - Southampton (Eng) 1:3
16:00Rizespor (Tur) - Tractor-Sazi (Irn) 0:1
16:00RW Essen (Ger) - Offenbach (Ger) 2:2
16:00Salisbury (Eng) - Forest Green (Eng) 0:4
16:00Scunthorpe (Eng) - WBA (Eng) 0:4
16:00Stevenage (Eng) - Portsmouth (Eng) 0:1
16:00St. Neots (Eng) - Cambridge Utd (Eng) 6:0
16:00St. Truiden (Bel) - PAOK (Gre) 0:4
16:00Telford (Eng) - Coventry (Eng) 1:1
16:00Tiverton (Eng) - Torquay (Eng) 0:1
16:00Tranmere (Eng) - Stoke (Eng) 0:2
16:00Ulm (Ger) - Freiburg (Ger) -:-
16:00Venlo (Ned) - Eindhoven (Ned) 2:0
16:00Victoria Rosport (Lux) - TuS RW Koblenz (Ger) -:-
16:00Waasland-Beveren (Bel) - St. Gilloise (Bel) 1:3
16:00Warrenpoint (Nir) - Ballinamallard (Nir) 0:1
16:00Welling (Eng) - Dover (Eng) 1:2
16:00Wycombe (Eng) - Brentford (Eng) 2:2
16:30Angers (Fra) - Le Havre (Fra) 3:2
16:30Lokeren (Bel) - Panachaiki (Gre) 0:0
16:30Sampdoria (Ita) - Real Vicenza (Ita) 3:0
16:30W. Bremen (Ger) - FC Koln (Ger) 1:0
16:45Beerschot VA (Bel) - Panathinaikos (Gre) 2:1
17:00AEL Limassol (Cyp) - Nes Tziona (Isr) 1:0
17:00Bologna (Ita) - Bolzano (Ita) 5:0
17:00OtkazanoBurgos Promesas (Esp) - Osasuna (Esp) -:-
17:00Den Bosch (Ned) - Dordrecht (Ned) 0:1
17:00Fiorentina U19 (Ita) - Benevento (Ita) 0:3
17:00OtkazanoGyőr (Hun) - Shmona (Isr) -:-
17:00OtkazanoKatowice (Pol) - Rozwoj Katowice (Pol) -:-
17:00Katowice (Pol) - Bielsko-Biala (Pol) 2:2
17:00Lecce (Ita) - FC Gherdeina (Ita) 8:0
17:00Legnica (Pol) - Mieszko (Pol) 4:1
17:00Louny (Cze) - Teplice B (Cze) -:-
17:00Mezokovesd (Hun) - Ashdod (Isr) 2:0
17:00Mioveni (Rou) - H. Haifa (Isr) 0:2
17:00Reims (Fra) - Gent (Bel) 1:1
17:00Shakhtar (Ukr) - Olimpik Donetsk (Ukr) 3:0
17:00Tikveš (Mkd) - Din. Vranje (Srb) 1:1
17:00Valencia (Esp) - Monaco (Fra) 0:1
17:00Vasas (Hun) - Kisvarda (Hun) 2:2
17:30B. Monchengladbach (Ger) - Rayo Vallecano (Esp) 2:1
17:30Goztepe (Tur) - Eskisehirspor (Tur) 1:1
17:30Legionowo (Pol) - H. Kfar Saba (Isr) 1:3
17:30Shmona (Isr) - MTK Budapest (Hun) 0:3
18:00Beziers (Fra) - Le Puy (Fra) 0:1
18:00Bochum (Ger) - Hertha (Ger) 1:1
18:00Caen (Fra) - Le Mans (Fra) 0:0
18:00Covilha (Por) - Ferreira (Por) 1:1
18:00Croatia Zmijavci (Cro) - Šibenik (Cro) 2:2
18:00Elana Torun (Pol) - KKS Kalisz (Pol) 1:2
18:00Guingamp (Fra) - Brest (Fra) 1:2
18:00Lens (Fra) - Espanyol (Esp) 1:3
18:00Lorient (Fra) - Laval (Fra) 1:0
18:00Međimurje (Cro) - Siofok (Hun) 0:1
18:00Radomlje (Slo) - Rudeš (Cro) 2:2
18:00Taksony (Hun) - Fuzesgyarmati SK (Hun) 1:2
18:00Varzim (Por) - Al-Duhail (Qat) 4:1
18:00Villefranche (Fra) - Yverdon (Sui) 3:1
18:30Avranches (Fra) - Concarneau (Fra) 0:3
18:30B. Leverkusen (Ger) - Eibar (Esp) 2:2
18:30Nurnberg (Ger) - PSG (Fra) 1:1
18:30Udinese (Ita) - Ravenna (Ita) 1:2
19:00AEK (Gre) - Volos NFC (Gre) 2:0
19:00Lyon (Fra) - Genoa (Ita) 3:4
19:00Myjava (Svk) - Uhersky Brod (Cze) 2:0
19:00Nancy (Fra) - Dijon (Fra) 2:2
19:00Numancia (Esp) - Atl. Madrid (Esp) 0:3
19:00Oliveirense (Por) - Moreirense (Por) 0:1
19:00R. Santander (Esp) - Real Sociedad (Esp) 1:0
19:00Spouwen-Mopertingen (Bel) - Maastricht (Ned) 0:7
19:00Suwalki (Pol) - Palanga (Ltu) 2:0
19:00U.D. Ilicitana (Esp) - Elche (Esp) 1:9
19:00Villarreal (Esp) - Levante (Esp) 2:1
19:15Lealtad (Esp) - S. Gijon (Esp) 0:4
19:30Alcorcon (Esp) - Rayo Majadahonda (Esp) 1:0
19:30Cacereno (Esp) - Extremadura UD (Esp) 0:2
19:30Granada (Esp) - Reading (Eng) 1:0
19:30Rio Ave (Por) - Santa Clara (Por) 1:1
19:30R. Oviedo (Esp) - Unionistas (Esp) 1:0
20:00Calahorra (Esp) - Huesca (Esp) 0:0
20:00Chiclana (Esp) - Cadiz (Esp) 1:2
20:00Ejido (Esp) - Almeria (Esp) 0:1
20:00Girona (Esp) - Bournemouth (Eng) 2:1
20:30Celta Vigo (Esp) - Lugo (Esp) 3:0
20:30La Roda (Esp) - Albacete (Esp) 2:3
20:30Sunderland (Eng) - Belenenses (Por) 0:1
21:00Maritimo (Por) - Lille (Fra) 0:0
21:30Portimonense (Por) - Getafe (Esp) 0:1pen

SVIJET: International Champions Cup

13:30Manchester Utd - Inter 1:0
22:00Benfica - Guadalajara 3:0
00:00Arsenal - Fiorentina 3:0
00:00OtkazanoArsenal - AS Roma -:-

SVIJET: Klupske prijateljske - žene

11:00Wolfsburg Ž (Ger) - Ferencvaros Ž (Hun) 6:1
12:00OtkazanoFrankfurt Ž (Ger) - Hessen Wetzlar Ž (Ger) -:-
14:00Bayern Ž (Ger) - Zurich Ž (Sui) -:-

ŠKOTSKA: League Cup

16:00Ayr - Falkirk 2:1
16:00Dumbarton - Queen of South 1:4
16:00Dundee FC - Peterhead 1:0pen
16:00East Fife - Stenhousemuir 2:0
16:00East Kilbride - St. Mirren 1:0pen
16:00Edinburgh City - Dunfermline 1:0
16:00Elgin - Stirling 3:0
16:00Hamilton - Partick Thistle 3:2pen
16:00Hibernian - Alloa 2:0
16:00Inverness - Raith 4:1
16:00Montrose - Forfar 1:4
16:00Stranraer - Berwick 6:0

ŠVEDSKA: Allsvenskan

16:00AIK Stockholm - Helsingborg 2:0
16:00Örebro - Falkenbergs 4:0
18:00Sundsvall - Hacken 0:1

ŠVEDSKA: Superettan

16:00Brommapojkarna - Norrby 3:1
16:00Dalkurd - Varbergs 1:0
16:00Degerfors - GAIS 0:1
16:00Syrianska - Brage 0:2
18:00IK Frej - Orgryte 1:1

ŠVEDSKA: Allsvenskan - Žene

13:45Bunkeflo Ž - Djurgarden Ž 0:1
15:00Kungsbacka Ž - Kristianstads Ž 0:5

ŠVICARSKA: Super League

19:00St. Gallen - Luzern 0:2
19:00Thun - Xamax 2:2

ŠVICARSKA: Challenge League

17:00Winterthur - Aarau 1:1
17:30Grasshoppers - Lausanne Ouchy 2:1
18:30Chiasso - Wil 0:1
19:00Schaffhausen - Lausanne 2:2

TAJLAND: Thai League 1

12:45PTT Rayong - Port MTI FC 1:0
13:00Chainat - Prachuap 1:1
14:00Ratchaburi - Chiangmai FC 4:1
15:00Chonburi - Suphanburi 0:0

URUGVAJ: Primera Division - Torneo Intermedio

20:00Defensor Sp. - Juventud 1:1
20:00Progreso - Penarol 1:1
20:00Racing Montevideo - Plaza Colonia 0:2
20:00Wanderers - Cerro Largo 1:2

URUGVAJ: Segunda Division

15:05Villa Teresa - Rentistas 1:2
20:00Albion - Tacuarembo 3:1
20:00Central Esp. - Bella Vista 1:2
20:00Maldonado - CA Torque 2:0

VIJETNAM: V.League 2

10:30An Do-An Giang - Dong Thap 1:0
11:00Binh Dinh - TTBD Phu Dong 0:0
11:00Fico Tay Ninh - Long An 1:1
12:00Can Tho - Binh Phuoc 0:0

ZIMBABVE: Premier Soccer League

15:00Chicken Inn - Bulawayo Chiefs 2:0
15:00Herentals - Hwange 2:2
15:00Ngezi Platinum FC - Black Rhinos 2:0
15:00Platinum - Chapungu Utd 1:0
15:00Yadah - Harare City 1:1
15:00ZPC Kariba - Triangle 0:0

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - nogomet uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.