REFRESH

Nogomet » Danas » Gotove

AUSTRALIJA: NPL ACT - Playoff

03:15Woden Weston - Monaro Panthers 1:2

AUSTRALIJA: NPL Northern NSW

06:30Charlestown Azzurri - Weston Workers 1:0

AUSTRALIJA: NPL NSW

06:30Wollongong Wolves - WS Wanderers U21 1:0
07:00Rockdale - APIA Tigers 3:2

AUSTRALIJA: NPL Queensland

08:00Queensland Lions - Brisbane U21 4:0
08:00Sunshine Coast Wanderers - Peninsula 1:4
08:30Gold Coast - Eastern Suburbs 1:1
10:00Olympic FC - Gold Coast Knights 1:1

AUSTRALIJA: Premier League - Brisbane

08:00Grange Thistle - Caboolture 5:0
10:00Acacia Ridge - Albany Creek 0:3
10:00Toowong - Brisbane K. 2:0

AUSTRIJA: 2. Liga

10:30Rapid (Am) - Floridsdorfer AC 2:3

AUSTRIJA: Regionalliga West - Tyrol

10:30SC Imst - Innsbruck (Am) 1:0
10:30Tirol (Am) - Telfs 3:0

BJELORUSIJA: Vysshaya Liga Reserve

11:00Minsk 2 - Smolevichi 2 2:1

BRAZIL: Serie A

00:00Athletico-PR - Bahia 1:0
00:00Internacional - Sao Paulo 1:1
02:00Atletico-MG - Gremio 3:1

BRAZIL: Serie B

23:30Brasil de Pelotas - Parana 1:1
02:00OdgođenoSampaio Correa - Nautico -:-

BRAZIL: Serie C

00:00Botafogo PB - Paysandu 1:1
00:00Vila Nova - Treze 0:0

BRAZIL: Serie D

23:00Ferroviaria - Portuguesa RJ 1:1
00:00Acreano - Bragantino 2:2
00:00Fast Clube - Rio Branco 0:0
00:00Salgueiro - Cajazeirense de Desportos 1:0
00:30Caldense - Alagoinhas 0:3

BRAZIL: Campeonato Maranhense - Playoff

00:00Moto Club - Sampaio Correa 0:2

BRAZIL: Brasileiro Women

23:00Corinthians Ž - Vitoria Ž 6:0

CIPAR: First Division

19:30OdgođenoAchnas - Anorthosis -:-
19:30OdgođenoAPOEL - Doxa -:-

ČEŠKA REPUBLIKA: FNL

10:15Blansko - Zizkov 1:2

ČEŠKA REPUBLIKA: CFL - Group A

10:15Admira Prague - Kraluv Dvur 1:0
10:15Slavia Prag B - Sokolov 5:0
10:15Sparta Prag B - Pribram B 3:0
10:30Plzen B - Hostoun 2:0

ČEŠKA REPUBLIKA: CFL - Group B

10:15Mlada Boleslav B - Bohemians 1905 B 1:0
10:15Pardubice B - Brozany 0:1
11:00Teplice B - Liberec B 4:3pen

ČEŠKA REPUBLIKA: MSFL

10:15Unicov - Uhersky Brod 6:1
10:15Velke Mezirici - Dolni Benesov 5:3

ČEŠKA REPUBLIKA: Division E

10:15Brumov - Valasske Mezirici 0:3

ČEŠKA REPUBLIKA: Division F

10:15Havirov - Novy Jicin 3:1
10:15Karvina B - Detmarovice 4:1
10:15Opava B - Frydlant n. O. 4:0

ČEŠKA REPUBLIKA: Jihocesky KP

00:00OdgođenoJunior Strakonice - Trebon -:-

ČILE: Primera División

23:30A. Italiano - Curico Unido 0:0

EKVADOR: Liga Pro - Drugi stupanj

21:00OdgođenoAucas - Ind. del Valle -:-
21:00OdgođenoBarcelona SC - Dep. Cuenca -:-
21:00OdgođenoDelfin - Guayaquil City -:-
21:00OdgođenoEl Nacional - U. Catolica -:-
21:00OdgođenoLDU Portoviejo - Orense -:-
21:00OdgođenoLDU Quito - Emelec -:-
21:00OdgođenoMushuc Runa - Olmedo -:-
21:00OdgođenoTecnico U. - Macara -:-

EKVADOR: Liga Pro - Prvi stupanj

00:00Olmedo - Aucas 3:2
02:30Ind. del Valle - Barcelona SC 1:1
02:30Tecnico U. - LDU Quito 0:5

EKVADOR: Serie B

22:00OdgođenoInd. Juniors - America de Quito -:-
22:00OdgođenoManta - Gualaceo -:-
22:00OdgođenoNueve de Octubre - Fuerza A. -:-
22:00OdgođenoSanta Rita - Atl. Porteno -:-
22:00OdgođenoSanto Domingo - Chacaritas -:-

ENGLESKA: FA Trophy

16:00OdgođenoConcord - Harrogate -:-

ESTONIJA: Meistriliiga

12:00OtkazanoLegion - Tulevik -:-
14:00OtkazanoFlora - Kuressaare -:-

ESTONIJA: Esiliiga

12:00OtkazanoElva - Levadia U21 -:-

EUROPA: Europsko Prvenstvo U17 - Kvalifikacije - Prvi stupanj

14:00OdgođenoDanska U17 - Armenija U17 -:-
14:00OdgođenoIzrael U17 - Kazahstan U17 -:-
14:00OdgođenoSrbija U17 - Latvija U17 -:-
14:00OdgođenoŠvedska U17 - Finska U17 -:-

FINSKA: Kakkonen - Skupina A

14:00OtkazanoHonka Akatemia - Keski-Uusimaa -:-

GRČKA: Super League

18:00OdgođenoAsteras T. - Smyrnis -:-

HONDURAS: Liga Nacional - Apertura - 1st Phase

03:00UPNFM - Motagua 2:3

ITALIJA: Primavera 1

11:00AS Roma U19 - Genoa U19 3:2

ITALIJA: Coppa Italia Women

10:00Pontedera Ž - Napoli Ž 0:1

JAPAN: J1 League

06:00Vegalta Sendai - C-Osaka 2:3
09:00Sagan Tosu - Tokyo 3:0
10:00Kashima - Oita 0:2
11:00Hiroshima - G-Osaka 1:2

JAPAN: J2 League

07:00V-Varen Nagasaki - Avispa Fukuoka 1:3
07:00Yamagata - Iwata 1:0
09:00Mito - Kusatsu 3:1
09:00Verdy - Kitakyushu 1:0
11:00Tochigi - Machida 2:0

JAPAN: J3 League

06:00Kamatamare - Vanraure 4:2
06:00Sagamihara - Toyama 3:2
06:00YSCC - C-Osaka U23 1:6
07:00Gifu - Azul Claro Numazu 3:1
07:00G-Osaka U23 - Kumamoto 2:0
08:00Fujieda MYFC - Grulla Morioka 0:0
08:00Imabari - Tottori 2:1
11:00Kagoshima Utd - Nagano 0:3

JAPAN: Nadeshiko League Women

05:00Albirex Niigata Ž - Ehime Ž 2:0
06:00JEF United Ž - Inac Kobe Leonesa Ž 2:1

JUŽNA KOREJA: K League 1 - Championship - Playoff

09:30Daegu - Ulsan Hyundai 2:2
09:30Sangju Sangmu - Jeonbuk 0:1

JUŽNA KOREJA: K League 1 - Ispadanje skupina

07:00Busan - Gangwon 0:2
07:00Seongnam - Incheon 0:6

JUŽNA KOREJA: K League 2

06:30Ansan Greeners - Daejeon 1:2
09:00Gyeongnam - Asan 3:1

KAMBODŽA: C-League

10:30OtkazanoAsia Euro United - Police Commissary -:-
10:30Boeung Ket - Svay Rieng 1:1
10:30OtkazanoElectricite Du Cambodge - Soltilo Angkor -:-
10:30Kirivong Sok Sen Chey - Soltilo Angkor 3:1
10:30OtkazanoSports Academy - Boeung Ket -:-

KANADA: Canadian Premier League

21:00OtkazanoForge - Edmonton -:-
23:00OtkazanoCavalry - HFX Wanderers -:-

KAZAHSTAN: Premier League

15:00OdgođenoK. Almaty - Ordabasy -:-
15:00OdgođenoTobol - Kaisar -:-

KAZAHSTAN: First Division

07:00Aktobe - Ekibastuz 4:1

KINA: Super League

09:30Shandong Luneng - Guangzhou R&F 0:0
09:30Shanghai Shenhua - Henan Jianye 2:0
09:30Shenzhen - Jiangsu Suning 0:1

KINA: Jia League

09:00Kunshan - Xinjiang Tianshan 3:2
09:30Shaanxi Changan - Meizhou Hakka 0:2
10:00Nei Mongol - Chengdu Better City 0:2

KOLUMBIJA: Primera A - Apertura

23:00Bucaramanga - Patriotas 1:1
01:05Envigado - Junior 1:0
03:10Tolima - America De Cali 1:0

KOLUMBIJA: Primera A - Clausura

22:00OtkazanoAguilas - Millonarios -:-
22:00OtkazanoBucaramanga - Petrolera -:-
22:00OtkazanoDep. Cali - Pasto -:-
22:00OtkazanoEnvigado - Pereira -:-
22:00OtkazanoInd. Medellin - Chico -:-
22:00OtkazanoJunior - Atl. Nacional -:-
22:00OtkazanoOnce Caldas - La Equidad -:-
22:00OtkazanoPatriotas - America De Cali -:-
22:00OtkazanoSanta Fe - Jaguares de Cordoba -:-
22:00OtkazanoTolima - Cucuta -:-

KOSOVO: Superliga

13:30OdgođenoPrishtina - Drita -:-

KOSTARIKA: Primera División - Apertura

00:00Guadalupe - Zeledon 4:1
04:00Alajuelense - Herediano 2:0
23:00OdgođenoLimon - San Carlos -:-

KOSTARIKA: Liga de Ascenso - Apertura

23:00Puntarenas FC - Santa Rosa 2:1
02:00Santa Ana - Carmelita 2:0

LAOS: Lao League

10:00Vientiane - Lao Toyota 0:2

LATVIJA: Optibet Virsliga

14:00OtkazanoJelgava - Riga FC -:-
15:00OtkazanoVentspils - Spartaks -:-
16:00OtkazanoTukums 2000 - Valmiera -:-
18:00OtkazanoRFS - FK Liepaja -:-

LITVA: A Lyga

13:00OtkazanoKauno Zalgiris - Zalgiris -:-
17:00OtkazanoRiteriai - Banga -:-

MAĐARSKA: NB III - Centre

16:00OdgođenoKozarmisleny - Vac -:-

MEKSIKO: Liga MX - Apertura

00:00Guadalajara - Mazatlan FC 2:1
02:00U.N.A.M. - Necaxa 1:1
04:06Monterrey - Tigres 0:2

MEKSIKO: Liga Premier Serie A

00:00Mineros de Fresnillo - Leones Negros 2 5:1
02:00Cafessa - Cafetaleros de Chiapas 2 3:4pen
23:00OdgođenoCuautla - Irapuato -:-

MIANMAR: National League

11:00Ispe FC - Rakhine United 3:1
11:00Southern Myanmar - Shan Utd 1:2
11:00Yangon Utd - Ayeyawady 4:2

MONGOLIJA: Premier League

04:00Sumida Gepro - Ulaanbaatar City 0:10
07:00Anduud City - Khaan Khuns-Erchim 2:14
07:00Mazaalainuud - Deren 0:5
10:00Falcons - Athletic 220 1:1
10:00FC Ulaanbaatar - Khangarid 2:1

NIKARAGVA: Liga Primera - Apertura

04:00CD Junior - Managua FC 2:2
04:00Ocotal - Esteli 0:1

NIKARAGVA: Liga Primera U20 - Apertura

01:00CD Junior U20 - Managua FC U20 2:1
01:00Ocotal U20 - Esteli U20 1:2

NORVEŠKA: Division 2 - Group 1

13:00OtkazanoTromsdalen - Floro -:-
14:00OtkazanoAlta - Eidsvold -:-
14:00OtkazanoSenja - Moss -:-
16:00OtkazanoFredrikstad - Floya -:-
16:00OtkazanoSkeid - Brattvag -:-

NORVEŠKA: Division 2 - Group 2

15:00OtkazanoAsker - Nardo -:-
15:00OtkazanoLevanger - V. Haugesund -:-
18:00OtkazanoNotodden - Arendal -:-

NORVEŠKA: Division 3 - Group 3

15:00OtkazanoStart 2 - Hinna -:-

NORVEŠKA: Division 3 - Group 6

12:00OdgođenoSkjervoy - Bodo/Glimt 2 -:-
14:00OtkazanoStabaek 2 - Mjolner -:-
15:00OtkazanoUllern - Rana -:-
16:00OtkazanoMelbo - Junkeren -:-

NJEMAČKA: Regionalliga Sudwest

14:00OdgođenoFreiburg II - Bahlinger -:-

NJEMAČKA: Oberliga NOFV-Nord

14:00OdgođenoStern - Neustrelitz -:-

NJEMAČKA: Oberliga Schleswig-Holstein

15:00OdgođenoInter Turkspor Kiel - Frisia Risum-Lindholm -:-

NJEMAČKA: Oberliga Hamburg

14:00OdgođenoBarmbek-Uhlenhorst - Wandsbeker Concordia -:-

NJEMAČKA: Oberliga Niedersachsen

15:00OdgođenoHeeslinger - Lohne -:-
15:00OdgođenoVfL Oldenburg - Uphusen -:-

NJEMAČKA: Oberliga Niederrhein

15:15OdgođenoSpVgg Sterkrade-Nord - Hilden -:-

NJEMAČKA: Bundesliga Juniori - Sjever

11:00OdgođenoUnion Berlin U19 - Hannover U19 -:-

NJEMAČKA: Bundesliga Juniori - Zapad

11:00OdgođenoBor. Dortmund U19 - Alemannia Aachen U19 -:-
11:00OdgođenoKoln U19 - RW Essen U19 0:0
11:00Oberhausen U19 - Duisburg U19 2:1
11:00Viktoria Koln U19 - Bochum U19 0:2
11:00Wuppertaler U19 - Schalke U19 1:2

NJEMAČKA: DFB Pokal - Žene

11:00Budberg Ž - Henstedt-Ulzburg Ž 0:3
11:00RB Leipzig Ž - FFC Niederkirchen Ž 2:0

PARAGVAJ: Primera Division - Apertura

01:30Cerro Porteno - River Plate 3:1
01:30Libertad - San Lorenzo 3:0
01:30Sol De America - Olimpia Asuncion 2:4

PERU: Liga 1 - Apertura

01:00Sporting Cristal - Ayacucho 2:1

PERU: Liga 1 - Clausura

22:00OdgođenoAD Cantolao - Cajamarca -:-
22:00OdgođenoAlianza Huanuco - Sporting Cristal -:-
22:00OdgođenoA. Lima - Huancayo -:-
22:00OdgođenoAyacucho - U. de Deportes -:-
22:00OdgođenoCarlos Mannucci - Dep. Municipal -:-
22:00OdgođenoCienciano - Cusco -:-
22:00OdgođenoGrau - Carlos Stein -:-
22:00OdgođenoLlacuabamba - Binacional -:-
22:00OdgođenoSport Boys - Cesar Vallejo -:-
22:00OdgođenoU. San Martin - Melgar -:-

POLJSKA: Ekstraklasa

15:00OdgođenoLech - Pogon Szczecin -:-
17:30OdgođenoLegia - Slask -:-

POLJSKA: III Liga - Group I

11:00Legia II - Swit 0:3
11:15Pelikan - KS Kutno 0:2

POLJSKA: III Liga - Group II

11:00Pogon Szczecin II - Mieszko 3:0

POLJSKA: Central Youth League

12:00OdgođenoLechia U18 - Pogon Szczecin U18 -:-

POLJSKA: Ekstraliga Women

11:00ROW Rybnik Ž - Gdansk Ž 0:4

RÉUNION: Regionale 1

13:30OdgođenoBretagne - SDEFA -:-
13:30OdgođenoCapricorne - Excelsior -:-
13:30OdgođenoPiton - Jeanne d'Arc -:-
13:30OdgođenoSaint-Pauloise - Marsouins -:-
13:30OdgođenoSt. Louis - Tamponnaise -:-
13:30OdgođenoSt Marienne - Saint-Pierroise -:-
13:30OdgođenoTrois Bassins - Saint-Denis -:-

RUMUNJSKA: Liga 2

11:00Metaloglobus Bucharest - U. Cluj 0:0

RUMUNJSKA: Superliga Women

10:00Baia Mare Ž - Vasas Odorhei Ž 1:4
10:00Carmen Bucuresti Ž - Universitatea Galati Ž 3:0
10:00Ol. Cluj Ž - Universitatea Alexandria Ž 8:1
11:00Fairplay Bucuresti Ž - Piros Security Ž 0:9

RUSIJA: FNL

12:00OdgođenoTomsk - Yaroslavl -:-

RUSIJA: PFL - Group 1

14:00OdgođenoTuapse - Legion Dynamo -:-

RUSIJA: PFL - Group 2

08:00Chita - Leningradets 0:1
10:00Zenit Irkutsk - Din. Moscow 2 1:0

RUSIJA: PFL - Group 3

08:00Sakhalin - Znamya Noginsk 0:0

RUSIJA: PFL - Group 4

11:00Ural 2 - Tyumen 1:3
12:00OdgođenoChelyabinsk - Zvezda Perm -:-

SAD: MLS

01:00New York City - Cincinnati 4:0

SAD: USL Championship

23:00New York Red Bulls 2 - Philadelphia 2 5:4
01:00OtkazanoCharlotte Independ. - Tampa Bay -:-
01:00Charlotte Independ. - Memphis 1:3
01:00Pittsburgh - Hartford Athletic 0:1
01:30OtkazanoBirmingham - Louisville City -:-
01:30Birmingham - North Carolina 1:2
01:30OdgođenoCharleston - Loudoun -:-
01:30Miami FC - Tampa Bay 0:1
02:00Colorado Springs - Real Monarchs 1:1
02:00OtkazanoFC Tulsa - Sacramento Republic -:-
02:00FC Tulsa - San Antonio 1:0
02:00OtkazanoMemphis - Sporting Kansas City 2 -:-
02:00Saint Louis FC - Louisville City 0:1
02:00OtkazanoSaint Louis FC - North Carolina -:-
03:30El Paso - New Mexico 0:0
03:30Reno - Sacramento Republic 1:1
04:00OtkazanoLA Galaxy 2 - New Mexico -:-
04:30Las Vegas Lights - LA Galaxy 2 2:2
04:30Phoenix Rising - Orange County SC 1:0
22:00OtkazanoIndy Eleven - New York Red Bulls 2 -:-
22:30OtkazanoTacoma Defiance - Orange County SC -:-
00:00OtkazanoOklahoma City Energy - Phoenix Rising -:-

SAD: USL League One

02:00Union Omaha - Richmond Kickers 0:1
04:30Tucson - Fort Lauderdale 1:2
04:30OtkazanoTucson - Chattanooga Red Wolves -:-

SAD: NWSL Women

01:00OtkazanoSky Blue Ž - Portland Thorns Ž -:-
04:00OtkazanoReign Ž - Houston Dash Ž -:-

SAD: NWSL Women - Jesenska sezona

02:30Houston Dash Ž - Orlando Pride Ž 3:1

SLOVAČKA: 2. liga

10:30Petrzalka - Samorin 1:2
10:30S. Bratislava B - Bardejov 1:2

SLOVAČKA: Divison C Bratislava

10:30Raca - Devinska N. Ves 2:0

SLOVAČKA: 1. Liga Women

10:30Trnava Ž - Poprad Ž 5:0

ŠKOTSKA: SWPL 1 Women

15:00OtkazanoCeltic Ž - Spartans Ž -:-
15:00OtkazanoForfar Farmington Ž - Hearts Ž -:-
15:00OtkazanoHibernian Ž - Rangers Ž -:-
15:00OtkazanoMotherwell Ž - Glasgow City Ž -:-

TAJVAN: Premier League

10:00Hang Yuen - Taichung 0:1
10:00Ming Chuan University - NTUS 0:2
10:00Taipei Tatung - Red Lions 4:0
10:00Taiwan Steel - Taipower 9:2

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - nogomet uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.