REFRESH

Nogomet » Danas » Gotove

ALŽIR: Ligue 1

15:00OdgođenoBordj Bou Arreridj - Belouizdad -:-
15:00Hussein Dey - Relizane 3:0
15:00Medea - Constantine 0:0
15:00Saoura - Biskra 4:0

ALŽIR: Ligue 2

15:00SC Ain Defla - JSM Tiaret 1:1

ALŽIR: U21 League

10:00Bel Abbes U21 - Skikda U21 0:0
10:00OdgođenoBordj Bou Arreridj U21 - Belouizdad U21 -:-
10:00Hussein Dey U21 - RC Relizane U21 2:0
10:00Medea U21 - Constantine U21 0:1
10:00Saoura U21 - Biskra U21 4:0
10:00USM Alger U21 - Magra U21 1:0

ARMENIJA: First League

11:00Ararat 2 - Pyunik 2 0:1
11:00BKMA - Urartu 2 7:0

AUSTRALIJA: A-League

11:05Perth Glory - Brisbane Roar 3:1

AUSTRALIJA: NPL NSW

09:00Manly Utd - Druitt Town Rangers 1:1
09:45Marconi - Sydney U21 0:1

AUSTRALIJA: NPL Victoria

09:45Port Melbourne Sharks - Melbourne Knights 0:1
10:30Dandenong - Dandenong City 1:1

AUSTRALIJA: W-League

08:05Newcastle Ž - Adelaide Ž 1:2

BANGLADEŠ: Premier League

10:45Muktijoddha Sangsad - Rahmatgonj MFS 1:1
13:15Abahani Chittagong - Mohammedan 1:1

BRAZIL: Serie A

01:30Athletico-PR - Sport Recife 2:0
01:30Atletico GO - Coritiba 3:1
01:30Atletico-MG - Palmeiras 2:0
01:30Bahia - Santos 2:0
01:30Bragantino - Gremio 1:0
01:30Ceara - Botafogo RJ 2:1
01:30Fluminense - Fortaleza 2:0
01:30Internacional - Corinthians 0:0
01:30Sao Paulo - Flamengo 2:1
01:30Vasco - Goias 3:2

BRAZIL: Campeonato Alagoano

00:00Jacyoba - CSA 1:4

BRAZIL: Campeonato Maranhense

23:00Imperatriz - Iape 1:2

BUGARSKA: Vtora liga

14:00Pirin Blagoevgrad - Septemvri Simitli 2:0

BURUNDI: Primus League

14:00Vital O - Les Elephants 1:0

ENGLESKA: Professional Development League

14:30Birmingham U23 - Hull U23 3:0

ENGLESKA: Premier League 2

13:00Fulham U23 - Wolves U23 0:2
13:00Tottenham U23 - Blackburn U23 1:1
15:00Brighton U23 - Manchester City U23 1:3
15:00Middlesbrough U23 - Norwich U23 0:3

HRVATSKA: 2. HNL

15:00Dubrava - Međimurje 0:0
15:00Hr. Dragovoljac - Junak Sinj 1:1
15:00Sesvete - Din. Zagreb 2 3:2

INDIJA: ISL

15:00North East Utd - Kerala Blasters 2:0

ITALIJA: Primavera 1

12:00Lazio U19 - Cagliari U19 1:2
15:00Atalanta U19 - SPAL U19 0:1

IZRAEL: Leumit League

14:00Beitar Shimshon - Hapoel Jerusalem 2:0
14:00Hapoel Afula - Ramat Hasharon 1:1
14:00Hapoel Kfar Shalem - MS Kafr Qasim 0:3
14:00Hapoel Umm al-Fahm - M. Nazareth 0:3
14:00H. Ironi Rishon - H. Akko 4:1
14:00H. Petah Tikva - Hapoel Iksal Imad 1:1
14:00H. Raanana - Hap. Ramat Gan 1:0
14:00Nof Hagalil - Nes Tziona 1:0

IZRAEL: Liga Alef North

11:45Hapoel Bnei Faradis - H. Herzliya 0:0
11:45Maccabi Bnei Raina - Hapoel Kaukab 0:0
12:00Ironi Tiberias - Hapoel Bueine 1:2
12:00Maccabi Tamra - Hapoel Kafr Kanna 1:2
12:00MS Tira - M. Tzur Shalom 1:0
12:30Shapira - Daburiya Osama 2:1

IZRAEL: Liga Alef South

10:45OdgođenoH. Bnei Lod - SC Dimona -:-
11:30MS Ironi Kuseife - H. Bikat Hayarden 1:1
12:00Maccabi Shaarayim FC - Nordia Jerusalem 0:3
12:00Maccabi Yavne - Holon Yermiyahu 1:1
12:30Hapoel Azor - Shimshon Kafr Qasim 1:1
12:30Maccabi Jaffa - Hak. Ramat Gan 2:2
12:30M. Ironi Ashdod - Ashkelon 1:1

JAPAN: J1 League

10:00Kawasaki - Yokohama M. 2:0

JUŽNA AFRIKA: Kup

14:00Cape Town All Stars - Cape Town Spurs 4:3pen

KATAR: Qatar Cup

14:45Al-Duhail - Al-Sadd 0:2

KOLUMBIJA: Primera A - Apertura

00:05Petrolera - Tolima 0:5
02:10Ind. Medellin - Dep. Cali 1:1

LIBIJA: Premier League

14:00OdgođenoDarnes - Al Ahly Benghazi -:-

MAROKO: Botola Pro

15:00FAR Rabat - Chabab Mohammedia 1:1

MAROKO: Botola 2

15:00Chabab Benguerir - Khouribga 2:3

MEKSIKO: Liga MX - Clausura

04:00Atl. San Luis - Tigres 2:2

MEKSIKO: Liga de Expansion MX - Clausura

02:00Tepatitlan de Morelos - Pumas Tabasco 1:2

OMAN: Sultan Cup

14:25Al Seeb - Dhofar 0:0

POLJSKA: Division 1

14:00R. Rzeszow - Puszcza 2:1

PORTUGAL: Liga Revelacao U23 - Championship - Playoff

12:00Braga U23 - Leixoes U23 0:0

RUSIJA: Youth League

11:00Lok. Moscow U19 - Zenit U19 1:1
12:00CSKA Moscow U19 - Khimki U19 4:1

SAUDIJSKA ARABIJA: Division 1

13:50Al-Shoalah - Al Jeel 0:0
13:55Al Feiha - Al Thuqbah 3:2
14:10Arar - Al Draih 1:1
14:20Ohod - Al-Hazem 3:2

SRBIJA: Super Liga

13:00Indjija - Partizan 0:6

SRBIJA: Prva Liga

13:00Zarkovo - Zeleznicar Pancevo 0:1

SVIJET: Klupske Prijateljske

10:15Glenorchy Knights 2 (Aus) - Hobart United (Aus) 2:3
10:30Zizkov (Cze) - Mas Taborsko (Cze) 1:0
11:00Blansko (Cze) - Prostejov (Cze) 1:1
11:00Progresul Spartac (Rou) - Alexandria (Rou) 5:1
11:30Balcatta (Aus) - Armadale (Aus) 1:4
11:30Dianella White Eagle (Aus) - Fremantle City (Aus) 2:0
11:30Inglewood (Aus) - Gwelup Croatia SC (Aus) 1:0
11:30Joondalup (Aus) - Western Knights (Aus) 2:8
11:30Joondalup (Aus) - Rockingham City (Aus) 5:3
11:30Kelmscott Roos (Aus) - Subiaco (Aus) 0:2
12:30Extremadura UD (Esp) - Salamanca (Esp) 2:2
13:00Bohemians (Irl) - Dundalk (Irl) 1:2
13:00OtkazanoRosenborg (Nor) - Ranheim (Nor) -:-
13:30Bayswater City (Aus) - Floreat Athena (Aus) 0:6
13:30Cockburn City (Aus) - Perth Glory U21 (Aus) 0:1
13:30Sorrento (Aus) - Perth SC (Aus) 0:2
14:00OtkazanoBodo/Glimt (Nor) - Kristiansund (Nor) -:-
14:00Hradec Kralove (Cze) - Varnsdorf (Cze) 0:1
14:00OtkazanoJerv (Nor) - Egersunds (Nor) -:-
14:00OtkazanoOdd (Nor) - Mjondalen (Nor) -:-
14:00OtkazanoStart (Nor) - Haugesund (Nor) -:-
14:00Zhodino (Blr) - Kaspij Aktau (Kaz) 1:1
16:00OtkazanoUll/Kisa (Nor) - Asker (Nor) -:-

TURSKA: Super Lig

14:00Genclerbirligi - Yeni Malatyaspor 1:1
14:00Konyaspor - Gaziantep 0:0

UGANDA: Premier League

14:00BUL - Myda 4:1
14:00Express - Wakiso Giants 3:0

UJEDINJENI ARAPSKI EMIRATI: UAE League

14:30Al Nasr - Hatta 2:0
14:30Bani Yas - Ajman 2:0

UJEDINJENI ARAPSKI EMIRATI: Division 1

14:30Al Hamriyah - Al Arabi 2:3
14:30Dibba Al Hisn - Al Bataeh 1:1
14:30Emirates Club - Dibba Al Fujairah 3:2

UKRAJINA: Youth League

11:00Kolos Kovalivka U21 - Rukh Lviv U21 2:3
11:00Minaj U21 - Olimpik Donetsk U21 2:1
11:00Vorskla U21 - Oleksandriya U21 4:1
13:00Mariupol U21 - Dnipro-1 U21 2:2

ZAMBIJA: Super League

14:00Kitwe United - Red Arrows 0:2

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - nogomet uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.