REFRESH

Nogomet » Danas » Tečajevi

SLOVENIJA: Prva Liga

15:00Koper - Tabor Sežana -:-
17:30Domžale - Celje -:-

ALBANIJA: Super Cup

19:00Tirana - Vllaznia -:-

ALŽIR: Ligue 1

15:00Chelghoum - Biskra -:-
15:00Constantine - Chlef -:-
15:00El Bayadh - Setif -:-
15:00Khenchela - Magra -:-
15:00Paradou - Saoura -:-
15:00USM Alger - Belouizdad -:-
16:00JS Kabylie - Arba -:-
18:00Oran - MC Alger -:-

ANGOLA: Girabola

15:00Bravos do Maquis - Sporting de Benguela -:-
16:00Wiliete - Academica -:-

ARUBA: Division di Honor

01:00Deportivo Nacional - Dakota -:-

BAHREIN: Premier League

15:30Al-Hidd - Al-Rifaa -:-
16:30Al-Muharraq - Al-Budaiya -:-
18:30Sitra - Al-Hala -:-

BURUNDI: Primus League

14:00Magara Young Boys - Flambeau du Centre -:-

CRNA GORA: Meridian 1. CFL

13:00Arsenal Tivat - OFK Petrovac -:-
13:00Jedinstvo - Sutjeska -:-
13:00Jezero - Rudar -:-
15:00Iskra - Budućnost -:-
17:00Mornar - Dečić -:-

ČEŠKA REPUBLIKA: Tipsport liga

10:30OdgođenoSparta Prag B - Vlasim -:-
13:00Zizkov - Liberec -:-

DR KONGO: Ligue 1

15:30Motema Pembe - Tshinkunku -:-

EGIPAT: Premier League

13:45Pharco - El Daklyeh -:-
13:45Pyramids - Arab Contractors -:-
16:00Ghazl El Mahallah - Al Ahly -:-
18:00El Gaish - Zamalek -:-

EGIPAT: Division 2 - Group C

13:30Abu Qir Semad - Nabarouh -:-
13:30Alexandria SC - Dekernes -:-
13:30Al Hammam - Gomhoriat Shebin -:-
13:30El Mansoura - Salloum -:-
13:30El Olympi - El Dabaa -:-
13:30Kafr El Sheikh - Tanta -:-
13:30Pioneers - Al Magd -:-

ENGLESKA: National League North

20:30Kidderminster - Chester -:-

ENGLESKA: Southern League South Division

20:45Harrow - Hartley Wintney -:-
20:45Tiverton - North Leigh -:-
20:45Truro - Beaconsfield Town -:-

ENGLESKA: Isthmian League Premier Division

20:45Bognor Regis - Cray Wanderers -:-
20:45Kingstonian - Lewes -:-

ENGLESKA: FA Cup

20:45Stockport - Charlton -:- [ 2.10 | 3.60 | 3.40 ]

ENGLESKA: Women's League Cup

20:00Liverpool Ž - Manchester City Ž -:-
20:00Manchester Utd Ž - Everton Ž -:-
20:30Sheffield Utd Ž - Aston Villa Ž -:-

ESWATINI: Swazi MTN Premier League

13:30Royal Leopards - Moneni Pirates -:-

ETIOPIJA: Premier League

14:00Ethio Electric - Arba Menche -:-
17:00Hawassa - Defence Force -:-
17:00OdgođenoWelayta Dicha - Sidama Bunna -:-

EUROPA: Premier League International Cup

20:00Wolves U21 - Valencia B -:-

EUROPA: Liga Prvaka - Žene

18:45Lyon Ž - Zurich Ž -:-
18:45Rosengard Ž - Benfica Ž -:-
21:00Arsenal Ž - Juventus Ž -:-
21:00Bayern Ž - Barcelona Ž -:-

GRČKA: Super League 2

14:00Rouf Pao - Kifisias -:-
14:00Smyrnis - Olympiakos B -:-

GRUZIJA: Crystalbet Erovnuli Liga - Relegacija - doigravanje

10:00Samtredia - Bolnisi -:-

GRUZIJA: Kup

16:00Torpedo Kutaisi - Loco. Tbilisi 2 -:-

GVINEJA: Ligue 1

17:00Flamme Olympique - Horoya -:-
17:00Milo FC - Kamsar -:-
17:00Renaissance - Hafia -:-
17:00SOAR - Fello Star -:-

INDIJA: I-League

12:00Rajasthan United - Kenkre -:-
14:30Gokulam - Sudeva Delhi -:-

INDONEZIJA: Liga 1

09:15Dewa United - Arema -:-
12:15Persik Kediri - Persib -:-

INDONEZIJA: Liga 2 - Prva runda

12:30OdgođenoKalteng Putra - Putra Delta -:-

ITALIJA: Serie B

20:30Ternana - Cagliari -:- [ 2.45 | 3.20 | 2.70 ]

ITALIJA: Serie D - Group I

14:30Canicatti - Paterno -:-
14:30Mariglianese - Lamezia Terme -:-
14:30Real Aversa - Trapani -:-

ITALIJA: Coppa Italia Serie C

14:30Foggia - Catanzaro -:-
14:30Viterbese - L.R. Vicenza -:-
18:00Entella - Renate -:-
19:00Padova - Juventus U23 -:-

ITALIJA: Coppa Italia Serie D

14:30Arconatese - Giana Erminio -:-
14:30Bra - Ligorna -:-
14:30Citta di Varese - Franciacorta -:-
14:30Derthona FbC - Crema -:-
14:30Dolomiti Bellunesi - Union Clodiense -:-
14:30Francavilla - Casertana -:-
14:30Montebelluna - Adriese -:-
14:30Orvietana - Arezzo -:-
14:30Puteolana - Trastevere Calcio -:-
14:30United Riccione - G.S. Bagnolese -:-
15:00Altamura - Cavese -:-
17:00ASD Pineto Calcio - US Tolentino -:-
20:30Seravezza Pozzi - Prato -:-

IZRAEL: Leumit League

18:30H. Akko - M. Petach Tikva -:-
18:30Hap. Ramat Gan - Hapoel Umm al-Fahm -:-
18:30H. Ironi Rishon - MS Kafr Qasim -:-
18:30Ironi Tiberias - Agudat Sport Ashdod -:-
18:30M. Nazareth - H. Kfar Saba -:-

IZRAEL: Toto Cup - Plasman - Playoff

18:00Nes Tziona - H. Haifa -:-
18:45B. Jerusalem - Kiryat Shmona -:-
19:00M. Tel Aviv - Hapoel Jerusalem -:-

IZRAEL: Toto Cup - Playoff

19:15Netanya - Hapoel Hadera -:-

KINA: Jia League

07:00Beijing Sport University - Jiangxi Beidamen -:-
07:00Guangxi Pingguo Haliao - Qingdao Hainiu -:-
07:00Heilongjiang Ice City - Shaanxi Changan -:-
07:00Shijiazhuang Gongfu - Nanjing City -:-
07:00Xinjiang Tianshan - Beijing Technology -:-

LIBIJA: Premier League

14:00Al Akhdar - Al-Suqoor -:-

NIKARAGVA: Liga Primera - Apertura - Pobjednici

23:00Managua FC - Esteli -:-

OBALA BJELOKOSTI: Ligue 1

16:30Racing d'Abidjan - Sporting Gagnoa -:-
19:00ASEC Mimosas - Lys Sassandra -:-

OMAN: Professional League

13:40Oman Club - Sohar -:-
14:05Dhofar - Al Orouba -:-
16:10Al-Rustaq - Al-Bashaeer -:-

PORTUGAL: League Cup

19:30Farense - Maritimo -:-
21:30Rio Ave - Sporting -:-

RUANDA: Premier League

17:00Gorilla - Rayon Sport -:-

RUMUNJSKA: Kup

13:00CSM Alexandria - CSC Dumbravita -:-
16:00FC Arges - Univ. Craiova -:-
16:00FC Hermannstadt - Chindia Targoviste -:-
16:00Ocna Mures - Baia Mare -:-
19:00Farul Constanta - CFR Cluj -:-
19:00U. Cluj - Rapid Bucharest -:-

RUMUNJSKA: Romanian Cup Women

11:00Univ. Craiova Ž - CSM Alexandria Ž -:-
12:30Atletic Drobeta Ž - Banat Ž -:-
12:30Bihor Ž - Piros Security Ž -:-
12:30CFR Cluj Ž - Targu Mures Ž -:-
12:30Chindia Targoviste Ž - Carmen Bucuresti Ž -:-
12:30Coltea Brasov Ž - FC Hermannstadt Ž -:-
12:30Dream Team Ž - Fairplay Bucuresti Ž -:-
12:30Magura Bacau Ž - Universitatea Galati Ž -:-
12:30Nicu Gane Falticeni Ž - Csikszereda M. Ciuc Ž -:-
12:30Olimpia Gherla Ž - Ol. Cluj Ž -:-
12:30Vulpitele Galbene Roman Ž - Vasas Odorhei Ž -:-

SEJŠELI: First Division League

14:00Foresters FC - Saint Louis -:-
16:30Real Maldives - Mont Fleuri -:-

SENEGAL: Ligue 1

17:30Casa - Guediawaye -:-
17:30Dakar SC - Mbour -:-
17:30Diambars - Sonacos -:-
17:30Generation F. - Excellence -:-
17:30Linguere - Jaraaf -:-
17:30Pikine - Teungueth -:-
17:30US Goree - Douanes -:-

SVIJET: Klupske Prijateljske

11:00Arka (Pol) - Elblag (Pol) -:-
12:00Ajax (Ned) - FC Volendam (Ned) -:-
13:00Hertha (Ger) - E. Braunschweig (Ger) -:-
14:00Bochum (Ger) - Zwolle (Ned) -:-
14:00Zurich II (Sui) - Schaffhausen (Sui) -:-
14:30Grasshoppers (Sui) - Luzern (Sui) -:-
15:30Sturm Graz (Aut) - Nice (Fra) -:-
17:00Alanyaspor (Tur) - Fenerbahce (Tur) -:-
17:00Crystal Palace (Eng) - Trabzonspor (Tur) -:-
17:00Oostende (Bel) - Lille (Fra) -:-
17:30Nea Salamis (Cyp) - Panathinaikos (Gre) -:-
18:00Ardennen (Bel) - Waregem (Bel) -:-
18:00Celta Vigo (Esp) - Boavista (Por) -:-
18:00Fiorentina (Ita) - Always Ready (Bol) -:-
18:00Inter (Ita) - Salzburg (Aut) -:-
18:45Antalyaspor (Tur) - Napoli (Ita) -:-
19:00KRC Gent (Bel) - Gent (Bel) -:-
19:00Lohne (Ger) - Osnabrück (Ger) -:-
19:30YF Juventus (Sui) - Grasshopper II (Sui) -:-
20:00Cadiz (Esp) - Manchester Utd (Eng) -:-
20:00Sevilla (Esp) - Monaco (Fra) -:-

ŠKOTSKA: Lowland League

20:45Bo'ness United - Edinburgh University -:-
20:45Broomhill - Cowdenbeath -:-
20:45East Stirlingshire - Stirling University -:-
20:45Gretna 2008 - Caledonian Braves -:-
20:45Hearts 2 - Spartans -:-

ŠPANJOLSKA: LaLiga2

19:00Cartagena - Villarreal B -:- [ 1.73 | 3.60 | 5.25 ]
19:00Huesca - Andorra -:- [ 2.70 | 2.80 | 3.10 ]
21:00Tenerife - Alaves -:- [ 2.30 | 2.75 | 3.80 ]

ŠPANJOLSKA: Primera RFEF - Group 1

19:00Ferrol - Linares -:- [ 1.65 | 3.60 | 4.50 ]
21:00Algeciras - Linense -:- [ 2.05 | 3.00 | 3.50 ]
21:00CF Talavera - Celta Vigo B -:- [ 3.25 | 3.10 | 2.10 ]
21:00Cordoba - Pontevedra -:- [ 1.44 | 4.20 | 5.50 ]
21:00Leonesa - San Fernando -:- [ 1.83 | 3.25 | 4.20 ]

ŠPANJOLSKA: Primera RFEF - Group 2

19:00Amorebieta - Calahorra -:- [ 2.00 | 3.00 | 3.60 ]
21:00Barcelona B - Eldense -:- [ 2.30 | 3.00 | 2.90 ]
21:00Castellon - Numancia -:- [ 1.70 | 3.40 | 4.33 ]

ŠPANJOLSKA: Tercera RFEF - Group 9

20:00Huetor Tajar - Jaen -:-

ŠPANJOLSKA: Tercera RFEF - Group 10

16:00Ceuta B - Sevilla C -:-

ŠPANJOLSKA: Tercera RFEF - Group 16

19:30Naxara - Comillas -:-

TANZANIJA: Ligi Kuu Bara

14:00Singida Big Star - Coastal Union -:-

TUNIS: Ligue 2

13:30AS Djerba - Sporting Ben Arous -:-
13:30EM Mahdia - SS Sfaxien -:-
13:30Kalaa - Gafsa -:-
13:30Moknine - Hammam-Lif -:-
13:30Msaken - Jeunesse Sportive -:-
13:30Stade Gabesien - Zarzis -:-

TURKMENISTAN: Yokary Liga

15:00Kopetdag Asgabat - Altyn Asyr -:-
15:00Sagadam - Ahal -:- [ 5.00 | 4.50 | 1.44 ]

TURSKA: 2. Lig White Group

12:00Duzcespor - Corum -:-

UGANDA: Premier League

14:00Blacks Power - Villa -:-
14:00Maroons - Gadaffi -:-
14:00Vipers - Onduparaka FC -:-

UJEDINJENI ARAPSKI EMIRATI: Presidents Cup

13:35Ittihad Kalba - Al Thaid -:-
13:45Al Wasl - Masafi -:-
16:30Al-Ahli Dubai - Al-Wahda -:-

UKRAJINA: Premier League

12:00Rukh Lviv - Ch. Odessa -:-

WALES: Cymru North

20:30Buckley - Mold Alexandra -:-
20:30Conwy Borough - Prestatyn -:-
20:30Druids - Chirk AAA FC -:-
20:30Holywell - Ruthin -:-
20:30Llandudno - Holyhead -:-
20:30Llanidloes - Penrhyncoch -:-
20:45Colwyn Bay - Gresford -:-

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - nogomet uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.