REFRESH

Nogomet » Danas » Sve utakmice

AUSTRALIJA: A-League

11:30Newcastle Jets - Wellington Phoenix -:-

BAHREIN: Premier League

18:00Al-Hala - Manama Club -:-
18:00East Riffa - Al-Shabbab -:-

BRAZIL: Serie A

00:15Athletico-PR - Goias 2:1
00:15Atletico-MG - Corinthians 3:2
00:15Bragantino - Botafogo RJ 1:1
01:30Atletico GO - Flamengo 3:0
01:30Bahia - Coritiba 1:0
02:30Ceara - Gremio 1:1
02:30Fluminense - Palmeiras 1:1
00:15Sao Paulo - Fortaleza -:-
00:30Internacional - Santos -:-

BRAZIL: Campeonato Paraense - Playoff

01:00Paragominas - Paysandu 3:2

DŽIBUTI: Division 1

17:00SID - Esperance Sportive -:-

EGIPAT: Premier League

16:00Aswan SC - Masr -:-
18:30Smouha - Arab Contractors -:-

ESTONIJA: Esiliiga

18:00Tammeka U21 - JK Jarve -:-

EUROPA: Liga Prvaka - Playoff

21:00RB Leipzig - Atl. Madrid -:-

FINSKA: Kakkonen - Skupina A

17:30Kultsu - Lahden Reipas -:-

FINSKA: Kakkonen - Skupina C

17:30Kiisto - VIFK -:-
17:30Vaajakoski - JIPPO -:-

HRVATSKA: 2. HNL

17:30Din. Zagreb 2 - Bijelo Brdo -:-

INDONEZIJA: Liga 1

10:30OdgođenoPersipura - Persik Kediri -:-
10:30OdgođenoPersita - PSIS Semarang -:-
13:30OdgođenoPSS Sleman - Pusamania Borneo -:-
14:00OdgođenoBarito Putera - Persib -:-

INDONEZIJA: Liga 2

08:00OdgođenoPersewar Waropen - PS Hizbul Wathan -:-
10:30OdgođenoMuba United - Cilegon United -:-
10:30OdgođenoPersekat Tegal - Padang -:-
10:30OdgođenoPerserang Serang - PSMS Medan -:-
10:30OdgođenoPSIM Yogyakarta - Tiga Naga -:-
10:30OdgođenoSriwijaya - PSKC Cimahi -:-
13:30OdgođenoBadak Lampung - PSPS Riau -:-

IZRAEL: Super Cup

19:30M. Tel Aviv - H. Beer Sheva -:-

KATAR: QSL

15:00Al Sailiya - Al Arabi -:-
18:30Al Ahli Doha - Al-Wakra -:-
18:30Qatar SC - Al-Sadd -:-

KATAR: Division 2

18:15Shamal - Al Muaidar -:-

KAZAHSTAN: Premier League

13:00OdgođenoZhetysu - Kyzylzhar -:-

KIRGISTAN: Premier Liga

07:00Kaganat - Dordoi Bishkek -:-
07:00Kara Balta - Alga -:-
14:00Alay Osh - Neftchi Kochkor-Ata -:-
14:00Ilbirs - Abdish-Ata -:-

MEKSIKO: Liga MX - Apertura

00:00Queretaro - Cruz Azul 1:0
02:00Juarez - Guadalajara 0:2
04:00U.N.A.M. - Monterrey 1:1
04:06Tijuana - Atl. San Luis 0:2

MONGOLIJA: Premier League

10:00FC Ulaanbaatar - Khaan Khuns-Erchim -:-
13:00Falcons - Khangarid -:-

NIKARAGVA: Liga Primera - Apertura

23:30Diriangen - Juventus Managua 1:0
01:00Ferretti - Jalapa 0:0
03:00Esteli - Real Madriz 2:0
04:00Managua FC - Chinandega 1:0

NIKARAGVA: Liga Primera U20 - Apertura

00:00Esteli U20 - Real Madriz U20 1:1
00:00Ocotal U20 - CD Junior U20 -:-

PARAGVAJ: Primera Division - Apertura

00:30Odgođeno12 de Octubre - San Lorenzo -:-
22:00Cerro Porteno - Guarani -:-
00:30Olimpia Asuncion - Libertad -:-

POLJSKA: Kup

16:00Sleza Wroclaw - Suwalki -:-
16:00Swit - Zaglebie -:-
16:00Z. Gora - Swit Skolwin -:-
20:30Gornik Z. - Jagiellonia -:-

SAD: MLS

02:30FC Dallas - Nashville SC 0:1

SAD: USL Championship

01:00Charlotte Independ. - Birmingham 1:1
01:00New York Red Bulls 2 - Loudoun 1:2
01:30Atlanta United 2 - Tampa Bay 0:2
02:00FC Tulsa - San Antonio 0:0
04:00OtkazanoOrange County SC - San Antonio -:-
04:00San Diego Loyal - Orange County SC 0:2
04:00OtkazanoSan Diego Loyal - El Paso -:-
04:30Reno - Sacramento Republic 0:1

SAD: USL League One

23:00OdgođenoChattanooga Red Wolves - Union Omaha -:-

SVIJET: Klupske Prijateljske

19:30Heimstetten (Ger) - Dachau (Ger) -:-
19:30K. FC Turnhout (Bel) - Dessel (Bel) -:-
19:30Zelzate (Bel) - Hoek (Ned) -:-
14:00Paderborn (Ger) - Uerdingen (Ger) -:-
15:30Hoffenheim (Ger) - Wehen (Ger) -:-
18:00Volos (Gre) - Atromitos (Gre) -:-
18:45Ajax (Ned) - Utrecht (Ned) -:-

SVIJET: Klupske prijateljske - žene

16:15Juventus Ž (Ita) - Montpellier Ž (Fra) -:-
18:45Lyon Ž (Fra) - PSV Ž (Ned) -:-
19:00Sand Ž (Ger) - Issy Ž (Fra) -:-

ŠPANJOLSKA: LaLiga2 - Promocija - Playoff

19:30Girona - Almeria -:-
22:00Elche - Zaragoza -:-

ŠVEDSKA: Allsvenskan

19:00AIK Stockholm - Östersunds -:-
19:00Elfsborg - Falkenbergs -:-
19:00Kalmar - Göteborg -:-
19:00Norrkoping - Hammarby -:-
19:00Sirius - Helsingborg -:-
19:00Varbergs - Hacken -:-

ŠVEDSKA: Superettan

19:00Umeå - Orgryte -:-

ŠVICARSKA: Nationalliga A Women

20:15St. Gallen Ž - Grasshoppers Ž -:-

TADŽIKISTAN: Vysshaya Liga

14:00Istaravshan - Dushanbe 83 -:-
14:00Kuktosh - Khatlon -:-

UKRAJINA: Persha Liga

16:30Ahrobiznes Volochysk - Obolon Kyiv -:-
16:30Balkany - Inhulets -:-
16:30Hirnyk-Sport - Prykarpattya -:-
16:30Metalist 1925 - Kremin -:-
16:30MFC Metalurh - Ch. Odessa -:-
16:30Minaj - Volyn Lutsk -:-
16:30Rukh Lviv - Kramatorsk -:-

URUGVAJ: Segunda Division

17:00Central Esp. - Cerrito -:-
19:30Atenas - Tacuarembo -:-
22:15Villa Teresa - Juventud -:-

VIJETNAM: National League Women

11:00Ho Chi Minh City 2 Ž - Ho Chi Minh Ž -:-
11:00Phong Phu Ha Nam Ž - Thai Nguyen Ž -:-
13:30Ha Noi 2 Ž - Ha Noi Ž -:-
13:30Son La Ž - TKS Viet Nam Ž -:-

ZAMBIJA: Super League

15:00OtkazanoBuildcon - Kansanshi -:-
15:00OtkazanoForest Rangers - Mufulira -:-
15:00OtkazanoZanaco - NAPSA Stars -:-

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - nogomet uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.