REFRESH

Nogomet » Danas » Sve utakmice

EUROPA: Liga nacija - Liga A

20:45Češka - Portugal -:-
20:45Španjolska - Švicarska -:-

EUROPA: Liga nacija - Liga B

15:00Armenija - Ukrajina 0:5
15:00OtkazanoIsland - Rusija -:-
18:00Slovenija - Norveška -:-
20:45Izrael - Albanija -:-
20:45Srbija - Švedska -:-
20:45Škotska - Irska -:-

EUROPA: Liga nacija - Liga C

18:00Sjeverna Irska - Kosovo -:-
20:45Cipar - Grčka -:-

ALŽIR: Ligue 1

45+'Arba - Biskra 2:0
17:00OdgođenoBelouizdad - MC Alger -:-
17'Chlef - Setif 0:0
17'Constantine - Oran 0:0
17:30El Bayadh - JS Kabylie -:-
17'Khenchela - Chelghoum 0:0
17'Magra - Saoura 0:0
17:30OdgođenoUSM Alger - Paradou -:-

ALŽIR: Ligue 2

17:00El Khemis - SC Mecheria -:-
45+'GC Mascara - Hussein Dey 1:0
45+'Khemis El Khechna - Batna 0:2
45+'Medea - ASM Oran 0:0
45+'Oued Sly - Tlemcen 1:0
45+'Temouchent - Ben Aknoun 1:1
45+'Widad Adabi de Boufarik - Saida 0:0

ALŽIR: U21 League

10:00Magra U21 - Saoura U21 2:2

ANGOLA: Girabola

16:00Academica - Interclube -:-
16:30Dragao - Libolo -:-
16:30Sagrada - Wiliete -:-
16:30Sporting de Cabinda - CD Lunda Sul -:-

ARGENTINA: Liga Profesional

00:00Godoy Cruz - Boca Juniors 0:1
00:00Huracan - Banfield 3:1
18:00Defensa y Justicia - Patronato -:-
18:00Sarmiento Junin - Arsenal Sarandi -:-
20:30Lanus - San Lorenzo -:-
23:00River Plate - Talleres Cordoba -:-

ARGENTINA: Primera Nacional

23:30Quilmes - Almagro 1:1
20:30Agropecuario - Flandria -:-
20:30CA Estudiantes - San Telmo -:-
20:30Chacarita Juniors - Dep. Riestra -:-
21:00San Martin Tucuman - Almirante Brown -:-

ARGENTINA: Primera B - Clausura

19:00Colegiales - Talleres (R.E) -:-
19:00Comunicaciones - Deportivo Armenio -:-
20:30Acassuso - Defensores Unidos -:-
20:30Canuelas - Dock Sud -:-
20:30Ituzaingo - Fenix -:-

ARGENTINA: Primera C - Clausura

20:30Real Pilar - Excursionistas -:-
20:30Sportivo Italiano - Central Cordoba -:-

ARGENTINA: Primera D - Apertura

20:30Central Ballester - Argentino de Rosario -:-
20:30Deportivo Paraguayo - Juventud Unida S. M. -:-
20:30Mercedes - Sportivo Barracas -:-

ARGENTINA: Reserve League - Drugi stupanj

15:00Barracas Central 2 - Velez Sarsfield 2 3:2
15:00Central Cordoba 2 - Aldosivi 2 3:0
15:00Talleres Cordoba 2 - River Plate 2 5:0

ARGENTINA: Primera A Women

15:00Ferro Ž - El Porvenir Ž 2:1
20:00Huracan Ž - Social Atletico Television Ž -:-

ARUBA: Division di Honor

02:00Deportivo Nacional - Caravel 3:1
00:30Dakota - Britannia -:-

AUSTRALIJA: NPL ACT - Playoff

10:00Gungahlin - Monaro Panthers 0:2

AUSTRIJA: Regionalliga - Istok

61'Donaufeld Wien - Drassburg 0:1
62'Leobendorf - Traiskirchen 1:0
58'Mauerwerk - Kremser 3:0
60'Wiener Viktoria - Wiener Neustadt 1:0

AUSTRIJA: Regionalliga Central

88'LASK (Am) - Weiz 4:1
88'Union Gurten - Ried (Am) 1:0
88'Wolfsberger (Am) - Kalsdorf 4:0

AUSTRIJA: Regionalliga West - Tyrol

15:00Reichenau - SC Kundl 3:0
45+'Motz/Silz - Schwaz 1:1
18:00Fugen - Kitzbuhel -:-

AUSTRIJA: Regionalliga West - Salzburg

15:00Kuchl - A. Salzburg 0:2
15:00USK Anif - Golling 0:1
15:00Wals-Grunau - Bischofshofen 1:0

AUSTRIJA: Regionalliga West - Vorarlberg

15:00Gofis - Altach U21 5:3
88'Admira Dornbirn - RW Rankweil 1:1
45+'Hohenems - Rotenberg 1:1
45+'Lauterach - Rothis 1:1
45+'Wolfurt - Bregenz 1:1

AUSTRIJA: Bundesliga Women

14:00First Vienna Ž - Kleinmunchen Ž 0:0
18:00St. Polten Ž - Bergheim Ž -:-

BAHREIN: Bahrain Cup

90'Al-Muharraq - East Riffa 0:1
90+'Al-Shabbab - Malkia 6:0
85'Bouri - Tadamun Buri 0:0
17:45Al Khalidiyah - Al-Hala -:-
17:45Bahrain SC - Sitra -:-
2'Umm Al Hassam - Qalali 0:0

BELGIJA: National Division 1

19:30Gent B - Leuven B -:-
20:00Heist - Francs Borains -:-
20:00Hoogstraten - Charleroi B -:-
20:00Mandel United - Thes Sport -:-
20:00Patro Eisden - Boom -:-

BELGIJA: Second Amateur Division Group ACFF

20:00Meux - Rebecquoise -:-

BELGIJA: Second Amateur Division Group VFV A

17:00Erpe-Mere - Gullegem -:-
18:00KRC Harelbeke - Waregem 2 -:-
19:30Oostkamp - Merelbeke -:-
19:30Torhout - Cercle Brugge 2 -:-

BELGIJA: Second Amateur Division Group VFV B

18:30Hades - Beerschot VA 2 -:-
20:00K. Berchem Sport - Sp. Hasselt -:-
20:00Lyra-Lierse Berlaar - City Pirates -:-
20:00Tongeren - KV Mechelen 2 -:-

BELGIJA: Kup - Kvalifikacije

19:30Dender - Dikkelvenne -:-
19:30RWDM 47 - Oudenaarde -:-
20:00Lierse K. - KRC Mechelen -:-
20:00Lommel SK - RAAL La Louviere -:-

BELGIJA: Kup - Žene

14:00Club Brugge II Ž - Zwevezele Ž 1:2pen
14:00Gent II Ž - Famkes Merkem Ž 5:2
15:00Bredene Ž - Leuven Ž -:-
15:00Charleroi Ž - RSC Anderlecht II Ž -:-
15:00Genk II Ž - Tienen Ž -:-
15:00Leuven II Ž - LEEUW Brucom Ž -:-
15:00Mominoise Ž - Genk Ž -:-
15:00RSC Anderlecht Ž - Mons Ž -:-
15:00St. Liege II Ž - Wuustwezel Ž -:-
15:00Waregem II Ž - Aalst Ž -:-
15:00Westerlo Ž - St. Liege Ž -:-
15:30GBA Kontich Ž - Wolvertem Merchtem Ž -:-
16:00Femina Woluwe Ž - Waregem Ž -:-
16:15Club Brugge Ž - Melsele Ž -:-
17:30Charleroi II Ž - Mechelen Ž -:-

BJELORUSIJA: Vysshaya Liga Women

13:00Bobruichanka Ž - Bjelorusija U19 Ž 2:2
15:00Dnepr Mogilev Ž - FC Gomel Ž 12:0

BOLIVIJA: Nacional B - Drugi stupanj

19:00Academia del Balompie - Atletico Warnes -:-
21:00Atletico Bermejo - Deportivo Shalon -:-
21:00Sur-Car - Deportivo Juva -:-
23:15Universitario Beni - Nueva Cliza -:-

BOSNA & HERCEGOVINA: Prva Liga - FBiH

15:30Gradina Srebrenik - Goražde 2:1
15:30Hadžići - BFK Simm Bau 0:1
15:30Jedinstvo Bihać - Tomislav 1:2
15:30Mladost DK - Budućnost Banovići 0:0
15:30Radnički Lukavac - GOŠK Gabela 0:2
15:30Travnik - Rudar Kakanj 0:3
15:30Zvijezda Gradačac - Bratstvo Gračanica 3:1

BOSNA & HERCEGOVINA: Prva Liga - RS

88'Drina Zvornik - Mrkonjić Grad 4:1
80'Famos Vojkovići - Sloboda Novi Grad 0:1
90+'Krupa - Slavija 3:1
83'Laktaši - Kozara 1:0
90+'Ljubić Prnjavor - Zvijezda 09 0:2
90+'Tekstilac - Omarska 3:1
90+'Željezničar Banja Luka - Rudar Prijedor 1:0
18:00Sutjeska Foča - Modriča -:-

BRAZIL: Serie B

00:00Nautico - Sampaio Correa 1:3
02:30Londrina - Ponte Preta 0:2
89'Ituano - Brusque 2:0
23:15Bahia - Operario -:-

BRAZIL: Serie C - Drugi stupanj

22:00Figueirense - ABC -:-
22:00Paysandu - Vitoria -:-

BRAZIL: Copa Paulista - Playoff

20:00Portuguesa - Marilia -:-

BRAZIL: Brasileiro U23 - Playoff

02:00Cuiaba U23 - Bragantino U23 3:2

BRAZIL: Brasileiro Women - Playoff

19:00Corinthians Ž - Internacional Ž -:-

BUGARSKA: Third League - South-East

16:00Asenovets - Spartak Plovdiv -:-
16:00Beroe II - Borislav Parvomay -:-
16:00Chernomorets 1919 - Vereya -:-
16:00Dimitrovgrad - Lok. Plovdiv II -:-
16:00OdgođenoLevski Karlovo - Rodopa Smolyan -:-
16:00Nesebar - Karnobat -:-
16:00Sokol Markovo - Zagorets -:-

BUGARSKA: Third League - South-West

16:00Bansko - Septemvri Sofia 2 -:-
16:00OdgođenoCSKA Sofia II - Razlog -:-
16:00Gotse Delchev - Balkan Botevgrad -:-
16:00Oborishte - Kyustendil -:-
16:00Rilski Sportist - Kostinbrod -:-
16:00OdgođenoSlavia Sofia 2 - Slivnishki Geroy -:-
16:00Vladaya - Nadezhda Dobroslavci -:-

BUGARSKA: Third League - North-East

15:00Chernomorets Balchik - Sportist Toshevo -:-
15:00Lokomotiv Ruse - Dunav Ruse II -:-
15:00Septemvri Tervel - Chernolomets 1:0

BUGARSKA: Third League - North-West

16:00Akademik Svishtov - Boruna -:-
16:00Botev Vratsa II - Juventus Malchika -:-
16:00Drenovets - Pavlikeni -:-
16:00Etar II - Bdin Vidin -:-
16:00Lok. Dryanovo - Vihar Slavyanovo -:-

BURKINA FASO: Premier League

18:00Etoile Filante - Sonabel Ouagadougou -:-
18:00Vitesse - Salitas -:-
20:15AS Police - RDF -:-

BURUNDI: Primus League

15:00Inter Star - New Oil 3:2
15:00Tigre Noir - Bumamuru 1:1

CRNA GORA: Druga Liga

89'Berane - Bokelj 1:0
89'Grbalj - Kom Podgorica 1:0
90'Igalo - Mladost DG 0:0
90+'OFK Nikšić - Otrant 2:0
90+'Zeta - FK Podgorica 2:3

ČEŠKA REPUBLIKA: CFL - Group A

10:15Sokolov - Karlovy Vary 3:1
10:15Vltavin - Zbuzany 3:1
13:30Ceske Budejovice B - Povltavska FA 3:3
55'Domazlice - Motorlet Prague 1:1

ČEŠKA REPUBLIKA: CFL - Group B

10:15Jablonec B - Benesov 4:0
10:15Pardubice B - Banik Most - Sous 2:0
10:30Kolin - Mlada Boleslav B 1:0
10:30Prepere - Hradec Kralove B 0:2
90'Zivanice - Chlumec nad Cidlinou 0:2
59'Usti n. L. - Brozany 0:1

ČEŠKA REPUBLIKA: MSFL

10:30SK Hranice - Ostrava B 0:1
15:00FK Frydek-Mistek - Blansko 1:0
15:30Vrchovina - Frydlant n. O. 3:1

ČEŠKA REPUBLIKA: Division A

10:15Aritma Prague - Katovice 3:1
10:15Tochovice - Horovice 0:1
10:30Cesky Krumlov - Domazlice B 2:0
14:00Klatovy - Petrin Plzen 0:1
59'Horni Briza - Doubravka 0:0
60'Rokycany - Marianske Lazne 1:0

ČEŠKA REPUBLIKA: Division B

10:15Kladno - Kosmonosy 1:0
10:15Neratovice - Cesky Brod 0:0
10:15Olympie Brezova - Ceska Lipa 0:0
10:15Steti - Slany 4:5
10:15Ujezd Prague - Meteor Prague 2:2
59'Vilemov - Libis 3:4

ČEŠKA REPUBLIKA: Division C

60'Dobrovice - Trutnov 0:0
56'Letohrad - Vysoke Myto 1:1
Čeka se
ažuriranje
Usti nad Orlici - Velke Hamry 1:1

ČEŠKA REPUBLIKA: Division D

15:30Bystrice n. Pern. - Humpolec 2:0
15:30Start Brno - Lanzhot 3:1
15:30Velka Bites - Havlickuv Brod 3:0
15:30Zdirec n. D. - Tasovice 2:2

ČEŠKA REPUBLIKA: Division E

15:30HFK Olomouc - Brno B 1:2
15:30Holesov - Vsechovice 3:0
15:30Skastice - Nove Sady 1:2
15:30Sternberk - Slavicin 2:0
15:30Vsetin - Prerov 0:1

ČEŠKA REPUBLIKA: Division F

10:15Karvina B - Bruntal 6:1
10:15Novy Jicin - Hlubina 1:0
15:30Rymarov - Bohumin 2:1

ČEŠKA REPUBLIKA: Jihocesky KP

13:00FC Semice - Prachatice 4:0
15:00Protivin - Rudolfov 2:1
56'Drazice - Milevsko 1:0
60'Jankov - Trebon 0:0
57'Olesnik - Taborsko B 0:1
Čeka se
ažuriranje
Strakonice - TJ Osek 0:0

ČEŠKA REPUBLIKA: Jihomoravsky KP

10:15Kurim - Lednice 0:0
11:00Lisen B - Ivancice 7:0
Čeka se
ažuriranje
Boskovice - Bosonohy 1:0
86'Bystrc - SK Krumvir 2:0

ČEŠKA REPUBLIKA: Karlovarsky KP

10:30KV Dvory - Loko K. Vary 5:0
Čeka se
ažuriranje
Lomnice - Citice 0:0
49'Nejdek - Chodov 0:5
Čeka se
ažuriranje
Nova Role - Hroznetin 0:4
53'Ostrov - Touzim 9:0
Čeka se
ažuriranje
Vintirov - Karlovy Vary B 2:3

ČEŠKA REPUBLIKA: Kralovehradecky KP

13:30Jicin - Vrchlabi 2:1
15:30Jaromer - Solnice 2:0
55'Dobruska - Vysoka n. Labem 0:1
60'Kostelec n. O. - Chlumec nad Cidlinou B 1:1

ČEŠKA REPUBLIKA: Liberecky KP

13:30Sedmihorky - Novy Bor 2:2
14:15FC Pencin - Straz p. Ralskem 4:1
56'Hradek nad Nisou - Visnova 2:1
58'Lomnice nad Popelkou - Zelezny Brod 3:0
59'Rovensko p. Tr. - Skalice u C.Lipy 0:0

ČEŠKA REPUBLIKA: Moravskoslezsky KP

10:30Cesky Tesin - Hermanice 3:0
15:30Haj ve Slezsku - Koberice 0:0
15:30Jakubcovice - Dolni Datyne 3:1
15:30Orlova - Vresina 3:0
15:30Petrvald na Morave - Vratimov 3:2
15:30Repiste - Brusperk 2:0

ČEŠKA REPUBLIKA: Olomoucky KP

15:30Jesenik - Brodek u Prerova 2:2
15:30Kostelec na Hane - Lutin 2:1
15:30Litovel - Zabreh 1:1
15:30Mohelnice - Cechovice 2:1
15:30Zelatovice - Medlov 3:3

ČEŠKA REPUBLIKA: Pardubicky KP

14:30Chocen - Libisany 3:1
15:30Moravany - Svitavy 4:1

ČEŠKA REPUBLIKA: Plzensky KP

57'Plzen-Cernice - Vejprnice 1:2
60'Sokol Lhota - Zruc 3:0
Čeka se
ažuriranje
Stribro - Stankov 4:2
58'Tachov - Holysov 3:0
55'Tlumacov - Petrin Plzen B 0:0

ČEŠKA REPUBLIKA: Prazsky prebor

10:15Kolovraty - Kralovice 2:2
10:15Motorlet Prague B - Zlicin 2:6
10:15Podoli Praha - Hostivar 1:1
10:15Zizkov B - Spoje Prague 1:3
10:30Uhrineves - Dukla JM 1:3
56'Tempo Prague - Olympia Radotin 3:0

ČEŠKA REPUBLIKA: Stredocesky KP

10:30Nespeky - Hrebec 2:1
58'Povltavska FA B - Tuchlovice 0:0
Čeka se
ažuriranje
SK Doksy - Kutna Hora 1:0
56'Union Beroun - Dobris 1:1

ČEŠKA REPUBLIKA: Ustecky KP

10:30Lovosice - Srbice 1:2pen
10:30Oldrichov - Perstejn 0:3
13:00Horni Jiretin - Litomericko 2:1
56'Modlany - Domousice 3:1
58'Zatec - Brna 2:3

ČEŠKA REPUBLIKA: Vysocina KP

15:30Kamenice nad Lipou - Rapotice 1:2
15:30Namest n. Oslavou - Pelhrimov 0:5
15:30Zirovnice - Sapeli Polna 2:0

ČEŠKA REPUBLIKA: Zlinsky KP

15:30Bystrice pod Hostynem - Morkovice 1:1
15:30Kvasice - Brumov 5:3

ČEŠKA REPUBLIKA: Liga - žene

11:00Lok. Brno Ž - Dukla Prag Ž 2:1
13:00Liberec Ž - Ostrava Ž 2:0

ČEŠKA REPUBLIKA: 2. Liga Women

13:00Hradec Kralove Ž - Sparta Prag B Ž 2:1

ČILE: Primera B

17'Barnechea - Melipilla 0:0
20:00S. Morning - Rangers -:-

ČILE: Segunda Division

21:00Trasandino - General Velasquez -:-

ČILE: Kup

01:00Antofagasta - U. Espanola 1:2

DANSKA: 2nd Division

13:00Skive - BK Frem 0:0
14:00Aarhus Fremad - Jammerbugt 3:0
14:00Brabrand - Kolding 0:3

DANSKA: 3rd Division

13:00Dalum IF - VSK Aarhus 1:5
13:45FA 2000 - Næsby 2:1
14:00Middelfart - Lyseng 3:0
14:00Tarnby - Ishoj IF 1:3
14:00Young Boys FD - Vanløse 2:0

DANSKA: Elitedivisionen Women

13:00KoldingQ Ž - Fortuna Hjorring Ž 2:0
PoluvrijemeNordsjaelland Ž - Koge Ž 0:1

EKVADOR: Liga Pro - Drugi stupanj

23:30U. Catolica - Nueve de Octubre -:-

EKVADOR: Serie B

19:00Libertad - Olmedo -:-
21:00Chacaritas - America de Quito -:-

EKVADOR: Copa Ecuador - Grupna faza

00:15Mushuc Runa - Nueve de Octubre -:-

ENGLESKA: League One

13:30Forest Green - Exeter 0:4
85'Barnsley - Charlton 3:0
88'Bristol Rovers - Accrington 0:1
16:00OdgođenoDerby County - Cheltenham -:-
16:00OdgođenoLincoln - Milton Keynes -:-
89'Morecambe - Cambridge Utd 1:2
16:00OdgođenoOxford Utd - Fleetwood -:-
89'Peterborough - Port Vale 3:0
16:00OdgođenoPortsmouth - Bolton -:-
87'Sheffield Wed - Wycombe 2:1
87'Shrewsbury - Burton 2:1

ENGLESKA: League Two

15:00Northampton - Stockport 2:1
89'Barrow - Leyton Orient 0:2
90'Bradford City - Wimbledon 1:2
89'Colchester - Rochdale 0:1
87'Crewe - Mansfield 1:0
87'Doncaster - Crawley 4:1
87'Grimsby - Swindon 1:2
86'Hartlepool - Gillingham FC 0:0
86'Newport - Carlisle 1:1
90'Stevenage - Harrogate 0:0
83'Sutton - Salford 1:1
90'Walsall - Tranmere 0:0

ENGLESKA: National League

87'Altrincham - Aldershot 1:0
88'Bromley - Oldham 3:0
84'Dagenham & Red. - Barnet 4:4
87'Eastleigh - Halifax 1:0
90'Maidenhead - Gateshead 0:1
90+'Maidstone - Chesterfield 1:1
86'Scunthorpe - Dorking 3:2
89'Wealdstone - Southend 0:1
88'Woking - Solihull Moors 2:0
83'Wrexham - Torquay 5:0
87'Yeovil - Boreham Wood 1:1
88'York - Notts County 1:3

ENGLESKA: National League North

88'AFC Fylde - Bradford PA 2:1
87'Alfreton - Brackley Town 1:0
87'Banbury - Scarborough 2:1
86'Buxton - Chester 0:0
90'Chorley - Gloucester 3:0
89'Curzon Ashton - King’s Lynn 1:1
87'Darlington - Peterborough Sports 2:0
87'Farsley - Spennymoor 2:0
86'Hereford - Blyth 2:0
87'Kettering - Kidderminster 0:3
90'Southport - Leamington 1:0
87'Telford - Boston Utd 1:2

ENGLESKA: National League South

89'Braintree - Slough 1:1
85'Cheshunt - Tonbridge 2:4
85'Chippenham - Dulwich Hamlet 1:1
88'Concord - Eastbourne Boro 2:4
87'Dartford - Hampton & Richmond 2:0
89'Farnborough - St. Albans 1:2
87'Hemel Hempstead - Worthing 1:1
87'Oxford City - Bath 3:3
82'Taunton - Chelmsford 0:0
85'Welling - Havant & W 2:1
82'Weymouth - Dover 0:2
57'Hungerford - Ebbsfleet 0:1

ENGLESKA: NPL Premier Division

86'Ashton Utd - Marine 1:1
85'Bamber Bridge - Belper Town 4:1
88'Gainsborough - Stalybridge 4:0
87'Hyde - Guiseley 2:1
88'Liversedge - Warrington Rylands 2:5
84'Marske - Stafford 3:2
88'Matlock - Lancaster 1:0
88'Nantwich - Whitby 0:2
88'Radcliffe - Morpeth 3:1
85'South Shields - Atherton 0:0
87'Warrington - FC United 0:1

ENGLESKA: Southern League Central Division

85'Alvechurch - Leiston 1:3
89'Barwell - AFC Rushden & Diamonds 1:2
81'Bedford - Ilkeston 1:1
89'Bromsgrove - Basford 1:1
90'Coalville - Hednesford 3:2
89'Needham Market - Mickleover 2:0
89'Rushall - Royston 2:2
89'St. Ives - Redditch 1:2
88'Stourbridge - Hitchin 2:0
89'Stratford - Nuneaton 1:1
88'Tamworth - Kings Langley 2:0

ENGLESKA: Southern League South Division

16:00NapuštenoChesham - Merthyr Town 0:0
86'Hanwell Town - Dorchester 2:1
85'Harrow - North Leigh 1:0
82'Hartley Wintney - Plymouth Parkway 4:4
82'Hayes & Yeading - Weston-super-Mare 0:1
86'Poole - Yate Town 5:0
86'Salisbury - Bracknell 2:1
86'Swindon S - Beaconsfield Town 1:1
82'Tiverton - Met. Police 3:2
85'Truro - Gosport 0:0
85'Winchester - Hendon 1:1

ENGLESKA: Isthmian League Premier Division

86'Aveley - Herne Bay 1:1
83'Billericay - Lewes 2:1
90+'Bognor Regis - Wingate & Finchley 3:0
90'Bowers & Pitsea - Kingstonian 2:2
90'Brightlingsea - Haringey 1:1
88'Canvey Island - Corinthian-Casuals 2:0
82'Folkestone - Potters Bar 2:2
85'Hastings - Carshalton 1:0
83'Hornchurch - Cray 1:1
90'Horsham FC - Bishop's Stortford 0:2
87'Margate - Enfield Town 2:5

ENGLESKA: FA Trophy - Kvalifikacije

16:00AFC Totton - Berkhamsted -:-
16:00Ashford U. - Three Bridges -:-
16:00Bashley - Melksham -:-
16:00Boldmere - Chasetown -:-
16:00Bootle - Dunston -:-
16:00Bristol MF - Bideford -:-
16:00Chatham - Stowmarket Town -:-
16:00Cirencester - Paulton Rovers -:-
16:00Coleshill - Leek -:-
16:00Colne - Consett -:-
16:00Corinthian - Whitehawk -:-
16:00Cray Valley PM - East Thurrock -:-
16:00Dereham - Spalding United -:-
16:00Evesham - Lymington -:-
16:00Hanworth - Littlehampton -:-
16:00Harborough - Shepshed -:-
16:00Harlow - Ashford Town -:-
16:00Heybridge - Chipstead -:-
16:00Hinckley - Cambridge City -:-
16:00Lincoln Utd. - Carlton Town -:-
16:00Long Eaton - Loughborough Dyn. -:-
16:00Macclesfield - Widnes -:-
16:00New Salamis - Coggeshall Town -:-
16:00North Shields - Runcorn Linnets -:-
16:00Prescot - Worksop -:-
16:00Ramsbottom - Clitheroe -:-
16:00Sevenoaks - Hertford -:-
16:00Sheffield - Ossett United -:-
16:00Sittingbourne - Burgess Hill -:-
16:00Sutton Coldfield - Halesowen -:-
16:00Tavistock - Didcot -:-
16:00Thame - Binfield -:-
16:00Thatcham - Dunstable -:-
16:00Uxbridge - Bedfont Sports -:-
16:00Walton & Hersham - Southall FC -:-
16:00Witham - Ware -:-
16:00Wroxham - Lowestoft -:-

ENGLESKA: Women’s Super League

14:30Arsenal Ž - Tottenham Ž 4:0

ESTONIJA: Meistriliiga Women

14:00Polva Lootos Ž - Tammeka Tartu Ž 0:1
14:00Tabasalu Ž - Parnu JK Vaprus Ž 11:2
14:00Tallina Kalev Ž - Tulevik Ž 5:0

EUROPA: Europsko Prvenstvo U19 - Kvalifikacije - Prvi stupanj

11:00Slovačka U19 - Armenija U19 2:0
12:00Italija U19 - Bosna i Hercegovina U19 3:2
12:00Turska U19 - Azerbajdžan U19 5:1
14:00Austrija U19 - Latvija U19 0:0
14:00Engleska U19 - Gruzija U19 6:0
14:00Grčka U19 - Andora U19 3:0
14:00Irska U19 - Wales U19 2:0
14:00Mađarska U19 - Gibraltar U19 8:0
15:00Nizozemska U19 - Sjeverna Irska U19 0:0
15:00Slovenija U19 - Moldavija U19 4:0
88'Bugarska U19 - Luksemburg U19 0:0
87'Njemačka U19 - Bjelorusija U19 3:1
90+'Španjolska U19 - Albanija U19 5:0
18:00Danska U19 - Crna Gora U19 -:-
18:00Poljska U19 - Estonija U19 -:-
18:30Češka U19 - Švicarska U19 -:-
19:00Rumunjska U19 - Litva U19 -:-

FILIPINI: PFL

10:00Azkals - Stallion 0:2
10:00Mendiola FC 1991 - Cebu FC 2:6

FINSKA: Ykkonen - Championship - Playoff

13:00TPS Turku - Jaro 0:1

FINSKA: Ykkonen - Ispadanje skupina

15:00Gnistan - PEPO 4:2
15:00Mikkeli - SJK Akatemia 1:2

FINSKA: Kakkonen - Skupina A

14:00Keski-Uusimaa - LaPa 4:0
14:00Lahden Reipas - Kiffen 3:0
14:00NJS - Futura 3:3
14:00PeKa - JIPPO 2:3
14:00PPJ - Atlantis 3:4

FINSKA: Kakkonen - Skupina B

13:00SalPa - HJS 4:1
14:00EPS - Ilves-Kissat 3:1
15:00Jazz Pori - KaaPo 2:1
15:00VJS - GrIFK 1:0
88'Honka Akatemia - Tampere Utd 4:1

FINSKA: Kakkonen - Skupina C

13:00JBK - GBK Kokkola 2:0
45+'Rovaniemi - Vaajakoski 1:0
45+'VIFK - JJK Jyvaskyla 1:0

FINSKA: Kansallinen Liiga Women - Championship - Playoff

13:00KuPS Ž - PK-35 Helsinki Ž 5:1
90+'Aland Utd Ž - HPS Ž 3:0
90+'HJK Ž - PK-35 Vantaa Ž 1:1

FINSKA: Kansallinen Liiga Women - Ispadanje skupina

12:00ONS Oulu Ž - Honka Ž 2:1
14:00Ilves Ž - NJS Ž 1:2

FRANCUSKA: Division 1 - Žene

14:30Bordeaux Ž - Reims Ž 0:1
14:30Guingamp Ž - Dijon Ž 0:1
14:30Soyaux Ž - Rodez Ž 2:0

FRANCUSKA: Division 2 Women

20:00Toulouse Ž - Montauban Ž -:-

GANA: Premier League

45+'Great Olympics - King Faisal 0:0

HRVATSKA: SuperSport Prva NL

90+'BSK Bijelo Brdo - Solin 2:1
90'Cibalia - Jarun 1:0
90'Dugopolje - Dubrava 1:1
89'Hr. Dragovoljac - Rudeš 1:0

HRVATSKA: SuperSport Druga NL

85'Dugo Selo - Sesvete 0:2
90+'Grobničan - Jadran LP 0:1
90+'Hrvace - Bjelovar 0:3
90'Jadran Poreč - Marsonia 2:2
88'Mladost Ždralovi - Belišće 2:0
85'Osijek 2 - Zrinski Jurjevac 4:1
90+'Trnje - Opatija 2:0
89'Zagorec Krapina - Međimurje 1:0

IRSKA: Premier Division

45+'Finn Harps - Bohemians 0:0

IRSKA: Division 1

45+'Longford - Treaty United 1:1

IRSKA: FAI Cup Women

15:00Shelbourne Ž - Bohemians WFC Ž 1:0
17'Athlone WFC Ž - Wexford Ž 1:0

ISLAND: Urvalsdeild Women

85'Afturelding Ž - Valur Ž 1:2

ITALIJA: Serie C - Group A

14:30Lecco - Mantova 3:0
14:30Pergolettese - Arzignano 1:1
14:30Piacenza - AlbinoLeffe 2:2
14:30Pordenone - Padova 0:1
14:30Pro Patria - Renate 1:1
14:30Pro Sesto - Sangiuliano City 1:2
14:30Trento - Triestina 1:1
14:30Virtus Verona - FeralpiSalo 0:1
58'Pro Vercelli - Novara 1:1

ITALIJA: Serie C - Group B

14:30Cesena - Pontedera 1:1
14:30Recanatese - Torres 0:2
17'Alessandria - Carrarese 0:0
17'Gubbio - Entella 0:0
17'Imolese - Fiorenzuola 0:0
17'Lucchese - Rimini 0:0
17'Montevarchi - Fermana 0:0
17'Olbia - Siena 0:0
17'Reggiana - San Donato 0:0
17'Vis Pesaro - Ancona 0:0

ITALIJA: Serie C - Group C

12:30Monterosi - Virtus Francavilla 2:1
14:30Fidelis Andria - Picerno 1:1
20:30Calcio Giugliano - Turris -:-
20:30Catanzaro - ACR Messina -:-
20:30Foggia - Pescara -:-
20:30Gelbison - Taranto -:-
20:30Juve Stabia - Viterbese -:-
20:30Latina - Avellino -:-
20:30Monopoli - Audace Cerignola -:-
20:30Potenza - Crotone -:-

ITALIJA: Serie D - Group B

15:30Varesina - Arconatese 1:2

ITALIJA: Serie D - Group C

15:00Adriese - Cjarlins Muzane 1:1
15:00Portogruaro - Levico Terme 3:0
15:00Torviscosa - Caldiero Terme 1:1

ITALIJA: Serie D - Group E

15:00Livorno - Seravezza Pozzi 2:0
15:30NapuštenoArezzo - Terranuova Traiana 0:0

ITALIJA: Serie D - Group F

15:00Cynthialbalonga - Avezzano 0:2

ITALIJA: Serie D - Group G

15:00Real Monterotondo - Arzachena 2:2
15:00SS Nola 1925 - Portici 1906 1:1
88'Sarrabus Ogliastra - Atletico Uri 1:2

ITALIJA: Serie A Women

12:30Sassuolo Ž - Juventus Ž 1:1
14:30AS Roma Ž - Fiorentina Ž 2:1
14:30Parma Ž - AC Milan Ž 0:4

JAPAN: J2 League

07:00Kusatsu - Renofa Yamaguchi 1:6
09:00Verdy - Yamagata 1:0
12:00Oita - Kofu 2:1
12:00V-Varen Nagasaki - Yokohama FC 0:2

JAPAN: J3 League

11:30Tottori - Kagoshima Utd 6:0
12:00Ehime - Fujieda MYFC 0:1

JAPAN: Nadeshiko League Women

06:00FC Takatsuki Speranza Ž - Harima Albion Ž 0:1
06:00NGU Nagoya Ž - Kunoichi Ž 1:1

JAPAN: WE League Cup Women

06:00Mynavi Sendai Ž - Omiya Ardija Ž 1:0
11:00Parceiro Nagano Ž - Albirex Niigata Ž 2:1

JUŽNA AFRIKA: Diski Challenge

10:00Golden Arrows U23 - Marumo Gallants U23 1:1
10:00Royal AM U23 - Amazulu U23 0:1
12:00Orlando U23 - Cape Town City U23 0:2
12:00Stellenbosch U23 - Richards Bay U23 3:0
14:00TS Galaxy U23 - Mamelodi U23 1:3

JUŽNA KOREJA: K League 2

09:00Bucheon - Gimpo FC 0:1

JUŽNA KOREJA: K3 League

10:00Pocheon - Busan Kyotong 2:3
12:00Ulsan Citizen - Mokpo 0:1

KANADA: Canadian Premier League

01:30York Utd - Valour 3:1
23:30Cavalry - Atl. Ottawa -:-

KANADA: U Sports

00:15Dalhousie - Memorial 2:0
02:00UNBC - Saskatchewan 4:0
02:15Concordia - McGill 2:1
02:15Guelph - York 2:2
02:15Laval - UQTR 2:0
02:15Sherbrooke - Montreal 0:3
04:00UFV - Alberta 3:3
04:15Trinity Western - MacEwan 3:0
04:15UBC Okanagan - Mount Royal 1:1
04:15Victoria - Lethbridge 0:0
04:45Thompson Rivers - Calgary 0:1
20:15Laurentian - Queens -:-
20:15Nipissing - RMC -:-
21:15Toronto Metropolitan - Carleton -:-
21:15Trent - Toronto -:-

KINA: Super League

11:30Changchun Yatai - Wuhan FC 2:0
13:30Dalian Pro - Beijing Guoan 2:2
13:30OdgođenoDalian Pro - Wuhan FC -:-
13:30OdgođenoShandong Taishan - Shanghai Port -:-
13:30Wuhan Three Towns - Cangzhou 3:4
14:00Shenzhen - Shandong Taishan 0:4
14:00OdgođenoShenzhen - Henan Songshan Longmen -:-
14:00OdgođenoTianjin Jinmen Tiger - Zhejiang Professional -:-

KINA: Jia League

09:00Guangxi Pingguo Haliao - Heilongjiang Ice City 2:1
09:30Beijing Technology - Beijing Sport University 1:1
09:30Qingdao Hainiu - Nantong Zhiyun 1:1
09:30Xinjiang Tianshan - Suzhou Dongwu 1:0

KOLUMBIJA: Primera A - Clausura

21:00Bucaramanga - Once Caldas -:-
23:30Millonarios - America De Cali -:-

KOLUMBIJA: Primera B - Clausura

23:00Cucuta - Real Santander 0:0
03:00Chico - Fortaleza 0:0
22:00Valledupar - Leones -:-
22:30Llaneros - Tigres -:-
00:00Barranquilla - Real Cartagena -:-

KOSTARIKA: Liga de Ascenso - Apertura

23:00AD Sarchi - ADR Jicaral 2:2
23:00San Jose FC - Municipal Turrialba 6:0

LESOTO: Premier League

15:00Defence Force - Lioli 0:0
15:00Machokha - Galaxy -:-
15:00Mazenod - Naughty Boys -:-

LIBERIJA: LFA First Division

17:30Muscat - Nimba Kwado -:-

LITVA: I Lyga

45+'BFA Vilnius - Nevezis Kedainiai 1:1

MAĐARSKA: NB I Women

11:00MOL Fehervar Ž - Puskas Academy Ž 0:7
14:30Ferencvaros Ž - Kelen Ž 13:0
15:00Szekszardi Ž - Astra Hungary Ž 0:1
15:00Ujpest Ž - Szent Mihaly Ž 1:3
20:00Győr Ž - DVTK Ž -:-

MALAVI: Super League

14:30OdgođenoBig Bullets - Civo Utd -:-
14:30OdgođenoBlue Eagles - Red Lions -:-
14:30Kamuzu Barracks - MAFCO 0:0
14:30OdgođenoKamuzu Barracks - Blue Eagles -:-
14:30Mighty Tigers - Rumphi United 5:0
14:30OdgođenoMoyale Barracks - TN Stars -:-

MALEZIJA: Super League

15:00Penang - Kuala Lumpur City 1:0

MAROKO: Botola 2

18:00Dcheira - Rapide Oued Zem -:-
18:00Ittifaq Marrakech - USM Oujda -:-
18:00Sale - Widad Temara -:-
18:00Youssoufia Berrechid - Fes -:-

MEKSIKO: Liga MX - Apertura

02:00Necaxa - Mazatlan FC 2:2
04:05Puebla - U.N.A.M. 2:1

MEKSIKO: Liga de Expansion MX - Apertura

00:00Tepatitlan de Morelos - Tapatio 3:2
02:05Correcaminos - Raya2 1:1
00:05Alebrijes Oaxaca - Tlaxcala -:-

MEKSIKO: Liga Premier Serie A - Apertura

00:00Halcones de Zapopan - Coras 2:1
45+'Correcaminos 2 - Gavilanes de Matamoros 0:1
18:00Leones Negros 2 - Mexicali -:-
19:00Cimarrones de Sonora 2 - Tritones Vallarta -:-
23:00Canamy - Yalmakan -:-
23:00Dongu - Escorpiones -:-
23:00Inter de Queretaro - Colima FC -:-

MEKSIKO: Liga Premier Serie B - Apertura

23:30Mazorqueros - Alebrijes de Oaxaca 2 1:2
17:00Pioneros - Zitacuaro -:-
18:00Canoneros Marina - Tho Mayas -:-
19:00Chilpancingo - Calor De San Pedro -:-
23:00Huracanes Izcalli - Ciervos -:-

MEKSIKO: Liga MX U20 - Apertura

88'Necaxa U20 - Mazatlan U20 2:0
80'Tigres U20 - Atlas U20 0:1

MEKSIKO: Liga MX Women - Apertura

00:00U.N.A.M. Ž - Guadalajara Ž 1:2
02:00Tigres Ž - Juarez Ž 3:0

MIANMAR: National League

11:00Sagaing - Chinland 1:2

MOZAMBIK: Mocambola

15:00Costa do Sol - ENH Vilankulo 1:1
15:00UD Songo - Black Bulls 3:0

NIZOZEMSKA: Tweede Divisie

14:30Excelsior Maassluis - Rijnsburgse Boys 3:1
14:30Noordwijk - Jong Volendam 3:2
14:30Scheveningen - Spakenburg 1:1
15:00AFC - Jong Sparta Rotterdam 2:1
15:00IJsselmeervogels - Katwijk 0:0
15:00Oostzaan - Kozakken Boys 2:4
15:00Quick Boys - Lisse 3:1
15:30TEC - Hardenberg 0:2
18:00De Treffers - HFC -:-

NIZOZEMSKA: Derde Divisie

14:30ACV Assen - Rijnvogels 1:1
14:30Harkemase Boys - DVS '33 Ermelo 0:0
Čeka se
ažuriranje
RKAV Volendam - Urk 5:1
14:30VV DOVO - Barendrecht 3:1
14:30VVOG - Excelsior 31 2:2
15:00ASWH - GVVV 0:4
15:00Sparta Nijkerk - SteDoCo 0:0
15:00Sportlust - Hoek 5:1
15:00Ter Leede - Staphorst 2:1
18:00VVSB - TOGB -:-

NORVEŠKA: Division 2 - Group 1

13:00Egersund - Orn 0:0
13:00V. Haugesund - Flekkeroy 0:1
14:00OtkazanoOygarden - Notodden -:-
14:00Sotra - Arendal 1:2
14:30Staal Jorpeland - Halden 0:4
15:00Strømmen - Moss 1:3

NORVEŠKA: Division 2 - Group 2

14:00Hodd - Kjelsås 1:0
14:00Levanger - Frigg 4:4
14:00Tromsdalen - SK Gjovik-Lyn 0:2

NORVEŠKA: Division 3 - Group 1

13:00Oppsal - Froya 0:1
14:00Fyllingsdalen - Nordstrand 2:3
14:00Grei - Sandviken 2:5
90+'Lokomotiv Oslo - Ready 2:1

NORVEŠKA: Division 3 - Group 2

13:00Molde 2 - Forde 3:2
13:00Volda TI - Raufoss 2 5:1
14:00Brumunddal - Toten 2:2
15:00OdgođenoFloro - Aalesund 2 -:-
15:00Honefoss - Kongsvinger 2 3:2
90+'Spjelkavik - Lillehammer 2:0

NORVEŠKA: Division 3 - Group 3

14:00Djerv 1919 - Fana 2:3
14:00Stord - Sandnes 2 7:1
15:00Bjarg - Brodd 1:2
83'Lysekloster - Bremnes 3:1

NORVEŠKA: Division 3 - Group 4

14:00Uradd - Fram 0:3
15:00Eik-Tonsberg - Vindbjart 2:2
15:00Follo - IL Express 3:0
15:00Halsen - Fredrikstad 2 2:7
15:00Mandalskameratene - Sarpsborg 08 2 3:1
15:00Start 2 - Jeloy 3:3
90+'Pors - Randesund 1:1

NORVEŠKA: Division 3 - Group 5

13:00Rana FK - Orkla 5:1
14:00Melhus - Strindheim 3:1
15:00Junkeren - Bodo/Glimt 2 3:1
15:00Trygg/Lade - Rosenborg 2 0:1
90+'Kolstad - Steinkjer 0:1
Čeka se
ažuriranje
Innstrandens - Tiller 0:1
45+'Byåsen - Nardo 0:1

NORVEŠKA: Division 3 - Group 6

90+'Skjetten - Funnefoss/Vormsund 5:4

NORVEŠKA: Toppserien - Žene - Ispadanje skupina

15:00Lyn Ž - Avaldsnes Ž 2:1

NOVI ZELAND: National League Women

02:30Northern Rovers Ž - Capital Football Ž 5:0
04:00Southern United Ž - Auckland United Ž 0:7
04:45Western Springs Ž - Canterbury United Ž 3:2

NJEMAČKA: Regionalliga - Sjever

90+'Delmenhorst - SC Weiche-08 2:2
88'St. Pauli II - Havelse 0:2

NJEMAČKA: Regionalliga - Zapad

14:00Aachen - Münster 4:2
14:00OdgođenoBocholt - Fortuna Köln -:-

NJEMAČKA: Regionalliga Sudwest

14:00Aalen - Ulm 1:1
14:00Freiberg - Steinbach Haiger 0:2
14:00Fulda-Lehnerz - Worms 4:1
14:00Kassel - Offenbach 0:1
14:00RW Koblenz - Bahlinger 0:1

NJEMAČKA: Regionalliga Bayern

14:00Aubstadt - Heimstetten 4:1
14:00Eichstatt - Unterhaching 0:3
14:00Furth II - Burghausen 2:2
14:00Hankofen-Hailing - Illertissen 3:0
14:00Nürnberg II - Buchbach 4:0
14:00Rain/Lech - Bayern II 0:3
14:00Spvgg Ansbach 09 - Aschaffenburg 2:1
14:00Türkgücü München - Vilzing 3:0
14:00Würzburger Kickers - Augsburg II 6:3

NJEMAČKA: Oberliga Schleswig-Holstein

13:30Bordesholm - Pansdorf 3:1
13:30SC Weiche-08 II - Inter Turkspor Kiel 0:1
14:00Dornbreite Lubeck - Lubeck II 2:4
14:00Flensburg - Kilia Kiel 1:2
14:00Heider SV - Frisia Risum-Lindholm 9:0
14:00Husumer - Eichede 0:2

NJEMAČKA: Oberliga Hamburg

13:00Dassendorf - TuS Osdorf 4:1

NJEMAČKA: Oberliga Bremen

13:00Blumenthaler - Hemelingen 2:3
13:00W. Bremen III - BTS Neustadt 1:2
14:00Komet Arsten - Brinkumer 3:4
14:00Vatan Bremen - Leher 2:1
15:00Oberneuland - Woltmershausen 10:0
15:00OSC Bremerhaven - Union 60 Bremen 3:2

NJEMAČKA: Oberliga Niedersachsen

86'FT Braunschweig - Eintracht Celle 1:3
88'Schoningen - Papenburg 6:1

NJEMAČKA: Oberliga Hessen

14:00Giessen - Viktoria Griesheim 4:0
14:00Stadtallendorf - Alzenau 3:1
15:00Fernwald - Neuhof 2:1
15:00Hadamar - SV Steinbach 1:2
15:00Waldgirmes - TUS Dietkirchen 5:2
89'Erlensee - Weidenhausen 6:0
45+'Friedberg - Hanau 1:0

NJEMAČKA: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar

14:00Schott Mainz - Kirchberg 7:0
14:30Mechtersheim - Hertha Wiesbach 3:0
15:30Diefflen - Elversberg II 8:0
15:30Jagersburg - Dudenhofen 1:1
15:30Waldalgesheim - Engers 3:3
87'Auersmacher - Arminia Ludwigshafen 0:1
83'Eisbachtal - Karbach 0:0
18:00Ahrweiler - Pfeddersheim -:-

NJEMAČKA: Oberliga Bayern Nord

13:001. SC Feucht - Grossbardorf 2:1
14:00Bamberg - Eltersdorf 2:0
15:00Bayern Hof - Weiden 2:1
15:00Neumarkt - Geesdorf 1:2
89'Abtswind - Ammerthal 1:0
87'Wurzburger FV - Kornburg 0:1

NJEMAČKA: Oberliga Bayern Süd

14:00Dachau - Nordlingen 4:1
14:00Deisenhofen - Schwaben Augsburg 0:0
14:00Ismaning - Memmingen 2:5
15:00Kirchanschoring - Kottern-St. Mang 1:0

NJEMAČKA: Oberliga Baden-Württemberg

14:00Backnang - Pforzheim 1:1
14:00Goppinger SV - Villingen 1:0
14:00Stuttgarter Kickers - SU Neckarsulm 5:1
14:30Freiburger - Hollenbach 0:2
15:00FC Holzhausen - ATSV Mutschelbach 3:3
15:30Bietigheim-Bissingen - Oberachern 0:2
15:30Nottingen - Ravensburg 4:0
15:30Reutlingen - Rielasingen-Arlen 3:1

NJEMAČKA: Oberliga Niederrhein

45+'Uerdingen - SSVg Velbert 1:1

NJEMAČKA: Bundesliga - Žene

17:55Hoffenheim Ž - Wolfsburg Ž -:-

PALESTINA: West Bank League

15:00Ahli Al-Khalil - Al Quds 2:6
18:00Al Khaleel - Al Amari -:-
18:00Islami Kalkelea - Shabab Alsamu -:-

PANAMA: LPF - Clausura

03:00San Francisco - Potros del Este 2:0
23:00Independiente - Miguelito -:-

PARAGVAJ: Primera Division - Clausura

23:00Ameliano - Guairena FC 2:0
01:30General Caballero JLM - Guarani 3:0
23:0012 de Octubre - Sol De America -:-

PARAGVAJ: Division Intermedia

23:00Independiente F.B.C. - 3 De Febrero 2:0
90'Atyra - Guarani de Trinidad 0:0
88'Deportivo Santani - River Plate 3:0
85'Sportivo Iteno - Rubio Nu 1:5

PERU: Liga 1 - Clausura

22:30Cesar Vallejo - Melgar -:-

PERU: Liga 2 - Clausura

22:00Deportivo Coopsol - Llacuabamba -:-
22:00Juan Aurich - Chavelines -:-

PERU: Liga Women - Playoff

22:00U. de Deportes Ž - Sporting Cristal Ž -:-

POLJSKA: Division 2

12:00Pruszkow - Stomil Olsztyn 0:2
13:00Zaglebie 2 - Polonia W. 1:2
15:00GKS Jastrzebie - Slask 2 1:0
88'Siarka Tarnobrzeg - Polkowice 2:0
90+'Wisla Pulawy - KKS Kalisz 3:1

POLJSKA: III Liga - Group I

12:00Legia II - Blonianka Blonie 6:2
12:30Jagiellonia II - Grodzisk M. 1:2
13:00Zambrow - Bron Radom 0:0
14:00LKS Lodz II - Ostroda 2:1
14:00Skierniewice - T. Mazowiecki 0:0
90+'Concordia Elblag - Ursus Warszawa 1:1
87'Legionowo - Pelikan 4:1
85'Warta Sieradz - Mlawa 2:2

POLJSKA: III Liga - Group II

12:30Vineta W. - Solec Kujawski 0:1
13:00Unia Swarzedz - Gedania Gdansk 1:3
14:00Nowe Skalmierzyce - Stolem Gniewino 1:2
15:00Zawisza - Unia Janikowo 5:1
15:30Pogon Szczecin II - Cartusia Kartuzy 1:0
90'Kleczew - Blekitni Stargard 2:2
Čeka se
ažuriranje
Starogard Gdanski - Sroda 1:1

POLJSKA: III Liga - Group III

13:00Goczalkowice Zdroj - Gwarek Tarnowskie Gory 0:1
14:00Warta Gorzow - Bielsko-Biala 0:5
15:00Legnica 2 - Brzeg 6:1
15:00Nysa - Rakow 2 0:1
90+'Carina Gubin - Gornik Z. 2 0:5
90'Pawlowice - Chrobry Glogow 2 1:1
90+'Polonia B. - Stilon Gorzow 2:1
16:00Z. Gora - Kluczbork -:-
45+'Odra W. - Sleza Wroclaw 0:0

POLJSKA: III Liga - Group IV

12:00KS Wieczysta Krakow - Unia Tarnow 7:0
14:00Czarni Polaniec - S. Wola 0:3
15:00Korona 2 - Cracovia 2 0:0
90'Avia Swidnik - Lublinianka 1:1
89'Ostrowiec - Biala Podlaska 1:1
90+'Podhale Nowy Targ - Orleta Radzyn 0:1
90+'Wisloka Debica - Wiazownica 3:1

POLJSKA: Central Youth League

11:00Cracovia U19 - Jagiellonia U19 1:1
11:00Polonia W. U19 - Escola Warszawa U19 1:1
12:00Gornik Z. U19 - Pogon Szczecin U19 3:1
12:00Lechia G. U19 - Legnica U19 0:0

POLJSKA: Ekstraliga Women

11:00UKS SMS Lodz Ž - Slask Ž 3:2
12:00Czworka Radom Ž - UJ Krakow Ž 0:2
12:00Pogon Tczew Ž - Medyk Konin Ž 4:2

PORTUGAL: Campeonato de Portugal

16:00Tirsense - Desportivo Moncao -:-

PORTUGAL: Taça da Liga Women

17:00Benfica Ž - Valadares Gaia Ž -:-

RUMUNJSKA: Liga 3 - Seria 1

16:00CSM Bacau - Ceahlaul -:-
16:00Dante Botosani - Brodoc -:-
16:00Somuz Falticeni - Foresta Suceava -:-
16:00Viitorul Darabani - Bucovina Radauti -:-

RUMUNJSKA: Liga 3 - Seria 2

16:00Braila - Viitorul Ianca -:-
16:00Sporting Liesti - Vointa Limpezis -:-

RUMUNJSKA: Liga 3 - Seria 3

16:00Afumati - Recolta Gh. Doja -:-
16:00Amara - F. Constanta 2 -:-
16:00Calarasi - Inainte Modelu -:-
16:00Gloria Albesti - Agricola Borcea -:-
16:00Gloria Baneasa - Voluntari 2 -:-

RUMUNJSKA: Liga 3 - Seria 4

16:00CS Din. Bucuresti - FCSB 2 -:-
16:00Popesti Leordeni - FC Pucioasa -:-
16:00Tunari - Astra -:-

RUMUNJSKA: Liga 3 - Seria 5

16:00Cetate Rasnov - SR Brasov -:-
16:00CS Blejoi - Targu Secuiesc -:-
16:00Kids Tampa Brasov - Olimpic Zarnesti -:-
16:00Sepsi Sf. Gheorghe 2 - CSO Plopeni -:-

RUMUNJSKA: Liga 3 - Seria 6

16:00Cetatea - Calimanesti -:-
16:00Horezu - Minerul Costesti -:-
16:00Petrolul Potcoava - Viitorul Daesti -:-

RUMUNJSKA: Liga 3 - Seria 7

16:00Progresul Ezeris - Jiul Petrosani -:-
16:00Retezatul Hateg - Lupac -:-

RUMUNJSKA: Liga 3 - Seria 8

16:00Progresul Pecica - Soimii Lipova -:-

RUMUNJSKA: Liga 3 - Seria 9

16:00Sanatatea Cluj - Univ. din Alba Iulia -:-
16:00Unirea Alba-Iulia - Corvinul Hunedoara -:-

RUMUNJSKA: Liga 3 - Seria 10

16:00CFR Cluj II - Bihor -:-
16:00Minerul Ocna Dej - Baile Felix -:-
16:00Simleul Silvaniei - CSM Zalau -:-
16:00Victoria Carei - Sighetu Marmatiei -:-

RUSIJA: FNL 2 - Group 4

11:30Ural 2 - Omsk 0:1
13:00Chelyabinsk - Dynamo Barnaul 1:1

SAD: USL Championship

01:00Charleston - Rio Grande 0:3
01:30Tampa Bay - Birmingham 1:1
02:00Louisville City - Memphis 1:2

SAD: MLS Next Pro - Playoff

21:00Columbus Crew 2 - Rochester New York -:-

SAD: USL League One

00:30Richmond Kickers - Central Valley Fuego -:-

SALVADOR: Primera Division - Apertura

23:00Atletico Marte - Santa Tecla -:-
23:15Jocoro - Aguila -:-

SLOVAČKA: 3. Liga - istok

15:30Giraltovce - Namestovo -:-
15:30Lipany - Poprad 0:0
15:30MSK Lucenec - Stropkov 1:1

SLOVAČKA: 3. Liga - West

15:30AFC Nove Mesto - Galanta -:-
15:30Castkovce - Belusa -:-
15:30HA Banska Bystrica - MSK Martin -:-
15:30Inter Bratislava - Jednota Banova -:-
15:30Kalna n. Hronom - FK Nove Zamky -:-
15:30Sered - Sala -:-
15:30Vrakuna Bratislava - Velke Ludince -:-

SLOVAČKA: 4. liga - Bratislava

16:00Pezinok - Jarovce -:-
16:00Tomasov - Slovan Most -:-

SLOVAČKA: 4. liga - Central

15:00Badin - Salkova 0:2
15:00Cadca - Lip. Stiavnica 2:0
15:00Slavia Staskov - Lip. Hradok 5:0
15:00Zvolen - Zarnovica 5:1
15:30K. Nove Mesto - Banik Stranavy -:-

SLOVAČKA: 4. liga - East

15:00Rudnany - Sokolany -:-

SLOVAČKA: 4. liga - West

15:00Boleraz - Gabcikovo 0:1
15:00Kolarovo - Lehota p. V. 0:6

SLOVAČKA: Kup

15:00Branc - Slovan Bratislava 0:2

SLOVAČKA: 1. Liga Women

11:00B. Bystrica Ž - Trencin Ž 4:2
11:00Slovan Bratislava Ž - Spartak Trnava Ž 3:0
11:00Topolcany GFC Ž - Nove Zamky Ž 4:0
87'Zilina Ž - Ruzomberok Ž 1:4

SLOVENIJA: 2. SNL

90'Ilirija - Jadran Dekani 0:0
90'Primorje - Rudar 1:2

SLOVENIJA: 3. SNL - East

16:00Dobrovce - Smartno -:-
16:00Ljutomer - Dravograd -:-
16:00Podvinci - Dravinja -:-
16:00Race - Sampion Celje -:-
16:00Zavrc - Drava -:-

SLOVENIJA: 3. SNL - West

14:00Dren Vrhnika - NK Adria 1:2
14:00Visoko - Slovan Ljubljana 1:1
16:00Izola - Sencur -:-
16:00Ljubljana Svoboda - Brda -:-
16:00Sava Kranj - Fama Vipava -:-
16:00Sobec Lesce - Tolmin -:-
16:00Ziri - Skofja Loka -:-

SRBIJA: Prva Liga

90+'Inđija - RFK Novi Sad 2:3
89'Loznica - Rad 2:4
90'Radnički Beograd - Trayal Kruševac 0:0
89'Sremska Mitrovica - Železničar Pančevo 0:0
17:00OdgođenoVršac - Grafičar Beograd -:-
18:00Mačva - IMT Novi Beograd -:-
18:00Metalac - Zlatibor Čajetina -:-

SRBIJA: Srpska Liga - Vojvodina

15:301. Maj Ruma - Radnicki Zrenjanin 1:0
15:30Bačka - Tisa Adorjan -:-
15:30Dinamo Pancevo - Kabel Novi Sad -:-
15:30Jedinstvo SP - Stanisic 4:0
15:30Naftagas - Borac Sajkas 1:0
15:30Omladinac NB - Podunavac Belegis -:-
15:30Radnicki 1912 - Becej -:-
15:30Tekstilac - Hajduk 1912 -:-

SRBIJA: Srpska Liga - East

15:30Dunav Prahovo - Vlasina -:-
15:30Mesevo - Budućnost Popovac -:-
15:30Paracin - Radnicki Pirot 0:1
15:30Pcinja - Jagodina -:-
15:30Timocanin - Toplicanin -:-

SRBIJA: Srpska Liga - West

15:00Sloga Pozega - Radevac 0:0

SVIJET: Internacionalne Prijateljske

02:00Argentina - Honduras 3:0
10:00Laos - Maldivi 1:3
11:00Njemačka U17 - Belgija U17 1:1
11:30Rumunjska U18 - Portugal U18 -:-
13:00Danska U18 - Norveška U17 2:0
13:30Rusija U21 - Kazahstan U21 2:1
14:00Hong Kong - Mianmar 0:0
14:00Singapur - Indija 1:1
14:30Italija U18 - Srbija U18 -:-
15:00Indonezija - Curacao 3:2
15:00Južna Afrika - Sijera Leone 4:0
15:00Švedska U18 - Island U18 2:1
90+'Francuska U19 - Finska U19 2:0
16:00Izrael U17 - Urugvaj U17 -:-
88'Kirgistan - Rusija 1:1
87'Srbija U19 - Portugal U19 0:1
16:30Turska U18 - Španjolska U18 -:-
17:00OtkazanoŠvedska U18 - Austrija U18 -:-
18:00Kongo - Madagaskar -:-
18:00Obala Bjelokosti - Togo -:-
18:00Portugal U21 - Gruzija U21 -:-
19:00Bolivija - Senegal -:-
19:00Engleska U20 - Maroko U20 -:-
19:00Malta U21 - Cipar U21 -:-
19:00Tanzanija - Uganda -:-
19:00Tunis U20 - Francuska U20 -:-
20:00Norveška U21 - Švicarska U21 -:-
21:00Australija U20 - Čile U20 -:-
21:00Mauritanija - Benin -:-
22:00Grenada - Sv. Vincent i Grenadini -:-

SVIJET: Klupske Prijateljske

10:00Isloch (Blr) - Ostrovets (Blr) 2:1
11:00Čukarički (Srb) - Arsenal Tivat (Mne) 3:0
11:00Din. Minsk (Blr) - Arsenal Dzyarzhynsk (Blr) 0:0
11:00Lokomotiv Gomel (Blr) - Slavia Mozyr (Blr) 2:3
11:00Odra Opole (Pol) - Podbeskidzie (Pol) 0:2
11:00Smorgon (Blr) - Energetik-BGU (Blr) 0:1
11:00Sosnowiec (Pol) - Ruch (Pol) 1:1
12:00Korona (Pol) - Skra (Pol) 1:1
12:00Pogon Szczecin (Pol) - Warta (Pol) 3:1
13:00Osijek (Cro) - Široki Brijeg (Bih) 2:3
13:00Slavia Sofia (Bul) - Hebar (Bul) 1:1
13:00Vasas (Hun) - Kozarmisleny (Hun) 0:0
14:00Monte Carlo (Mac) - Benfica (Mac) 2:0
14:00Saarbrücken (Ger) - Duren (Ger) 3:1
14:30Gaziantep (Tur) - Yeni Malatyaspor (Tur) 1:1
15:00Botev Vratsa (Bul) - CSKA 1948 Sofia (Bul) 1:1
15:00KF Gostivar (Mkd) - Shkendija (Mkd) 0:1
15:00Lok. Plovdiv (Bul) - Arda (Bul) 1:0
15:00Makedonija GP (Mkd) - Vardar (Mkd) 1:0
15:00Pirin Blagoevgrad (Bul) - Bregalnica (Mkd) 0:1
15:00Rijeka (Cro) - Celje (Slo) 4:0
90+'Botev Plovdiv (Bul) - Maritsa Plovdiv (Bul) 7:0
16:00Honved (Hun) - TSC Bačka Topola (Srb) 1:2
Čeka se
ažuriranje
Kastoria (Gre) - PAOK B (Gre) 0:2
81'Kayserispor (Tur) - Giresunspor (Tur) 0:0
16:00Panionios (Gre) - Kalamata (Gre) -:-
16:00Radnički Niš (Srb) - FK Skopje (Mkd) -:-
16:15Iraklis Larissa (Gre) - Eordaikos (Gre) -:-
56'AEL Larissa (Gre) - Volos (Gre) 1:0
45+'Radomiak Radom (Pol) - Shakhtar (Ukr) 0:0
18:00Galatasaray (Tur) - Istanbulspor (Tur) -:-
00:00FC Dallas (Usa) - Tigres (Mex) -:-
00:00Philadelphia Union (Usa) - Pachuca (Mex) -:-

ŠKOTSKA: League Two

87'Forfar - Stirling 1:4

ŠKOTSKA: Highland League

15:30Banks O' Dee - Forres Mechanics 2:0
16:00OdgođenoBrechin - Nairn County -:-
16:00Clachnacuddin - Formartine Utd -:-
16:00Fraserburgh - Brora Rangers -:-
16:00OdgođenoKeith - Buckie Thistle -:-
16:00Lossiemouth - Huntly -:-
16:00Strathspey Thistle - Inverurie Loco Works -:-
16:00Turriff Utd - Deveronvale -:-
16:00Wick Academy - Rothes -:-

ŠKOTSKA: Lowland League

16:00Bo'ness United - East Stirlingshire -:-
16:00OdgođenoCeltic B - Caledonian Braves -:-
16:00Civil Service Strollers - Spartans -:-
16:00Dalbeattie Star - Gretna 2008 -:-
16:00East Kilbride - Cumbernauld Colts -:-
16:00OdgođenoRangers B - Berwick -:-
16:00Stirling University - Edinburgh University -:-
16:00Tranent Juniors - Cowdenbeath -:-

ŠKOTSKA: Challenge Cup

15:00Inverness - Brechin 4:3pen
15:00Montrose - Kilmarnock 2 4:2
90+'Arbroath - East Fife 2:1
90'Buckie Thistle - Linfield 1:2
88'Clyde - Caernarfon 0:0
90'Cove Rangers - Raith 0:1
88'Peterhead - Elgin 0:4

ŠPANJOLSKA: LaLiga2

14:00Huesca - Leganes 1:0
76'Mirandes - Zaragoza 2:0
18:30Malaga - Villarreal B -:-
18:30Ponferradina - Tenerife -:-

ŠPANJOLSKA: Primera RFEF - Group 1

45+'Merida AD - Unionistas 0:0
18:00Celta Vigo B - Dep. La Coruna -:-
19:00Algeciras - Ferrol -:-
19:00San Fernando - San Sebastian Reyes -:-

ŠPANJOLSKA: Primera RFEF - Group 2

45+'Osasuna B - Eldense 0:0
19:00Ath. Bilbao B - R. Sociedad B -:-
19:00Barcelona B - Murcia -:-

ŠPANJOLSKA: Segunda RFEF - Group 1

62'Valladolid Promesas - Coruxo 0:0
45+'Rayo Cantabria - Guijuelo 0:0
17'Real Aviles - Torrelavega 0:0
18:00Arenteiro - R. Oviedo B -:-

ŠPANJOLSKA: Segunda RFEF - Group 2

45+'Alaves B - Arnedo 0:0
PoluvrijemeMutilvera - Cirbonero 0:0
18:00AD San Juan - Brea -:-
18:00Arenas Club - Real Sociedad C -:-

ŠPANJOLSKA: Segunda RFEF - Group 3

19:00CE Manresa - Saguntino -:-
20:00Hercules - Espanyol B -:-

ŠPANJOLSKA: Segunda RFEF - Group 4

18:00San Roque - Xerez D.F.C. -:-

ŠPANJOLSKA: Segunda RFEF - Group 5

18:00Gimnastica Segoviana - Don Benito -:-
18:30Atl. Madrid B - Montijo -:-

ŠPANJOLSKA: Tercera RFEF - Group 1

17:30Alondras - Atletico Arteixo -:-

ŠPANJOLSKA: Tercera RFEF - Group 3

17:00Atletico Albericia - Solares -:-
17:00Naval Reinosa - Textil Escudo -:-
17:00UC Cartes - Torina -:-
17:30Revilla - Guarnizo -:-
18:30Castro - Gama -:-

ŠPANJOLSKA: Tercera RFEF - Group 4

15:45CD Vitoria - Touring KE 4:0
16:30Pasaia - Durango -:-
17:00Basconia - SD Deusto -:-
17:00Lagun Onak - Barakaldo -:-
17:00San Ignacio - Aurrera de Vitoria -:-
17:30Aurrera Ondarroa - Urduliz -:-
18:00Portugalete - Padura -:-

ŠPANJOLSKA: Tercera RFEF - Group 5

18:30Vilafranca - CE Europa -:-

ŠPANJOLSKA: Tercera RFEF - Group 6

16:30Patacona - Gandia -:-
17:00Jove - Torrellano -:-
17:00Levante B - Silla CF -:-
17:30Castellon B - Atzeneta -:-
19:30Acero - Torrent -:-

ŠPANJOLSKA: Tercera RFEF - Group 8

16:30Leonesa B - Numancia B -:-
17:00Santa Marta Tormes - Salamanca -:-

ŠPANJOLSKA: Tercera RFEF - Group 9

12:30Atletico de Porcuna - Huracan Melilla 3:0
18:30Maracena - Huetor Tajar -:-

ŠPANJOLSKA: Tercera RFEF - Group 10

12:00Pozoblanco - Cordoba B 0:0
18:00CD Gerena - Puente Genil -:-
18:00Ceuta B - Antoniano -:-
19:00Coria C.F. - Atletico Espeleno -:-

ŠPANJOLSKA: Tercera RFEF - Group 11

16:30Mercadal - Collerense -:-
17:00Andratx - Sant Jordi -:-
17:00Llosetense - Penya Independent -:-
17:30Constancia - Manacor -:-

ŠPANJOLSKA: Tercera RFEF - Group 12

13:00OdgođenoPanaderia - Santa Ursula -:-
13:30OdgođenoTamaraceite - Gran Tarajal -:-
18:30OdgođenoYaiza - Las Palmas B -:-

ŠPANJOLSKA: Tercera RFEF - Group 13

18:00Lorca Deportiva - Pulpileno -:-
18:00Muleno - Bullense -:-

ŠPANJOLSKA: Tercera RFEF - Group 14

18:00Llerenense - Trujillo -:-
18:30Pueblonuevo - Miajadas -:-

ŠPANJOLSKA: Tercera RFEF - Group 15

16:00Lagunak - Ezcabarte -:-
16:30Cortes - CD Ardoi -:-

ŠPANJOLSKA: Tercera RFEF - Group 16

16:30Comillas - Racing Rioja B -:-
17:30Casalarreina - Pena Balsamaiso -:-
18:30Yague - CDFC Calzada -:-

ŠPANJOLSKA: Tercera RFEF - Group 18

17:00Tarancon - Ciudad Real -:-
18:00Villacanas - La Solana -:-
19:00Villarrubia - Toledo -:-

ŠPANJOLSKA: Liga F Women

12:00Huelva Ž - Alhama Ž 1:0
12:00Madrid C. Ž - Las Planas Ž 3:1
90+'Valencia Ž - Sevilla Ž 2:0
18:00Real Sociedad Ž - Betis Ž -:-

ŠPANJOLSKA: Primera Federacion Women

12:00Barcelona B Ž - Albacete Ž 4:1
12:00Dep. La Coruna Ž - DUX Logrono Ž 3:0
12:00Espanyol Ž - CD Juan Grande Ž 0:0
13:00Tenerife B Ž - Cordoba Ž 1:1

ŠVEDSKA: Division 1 - Norra

13:00Sylvia - Hammarby TFF 4:3
89'Forward - Taby 1:3
85'Sandviken - Haninge 5:0

ŠVEDSKA: Division 1 - Södra

13:00Torn - Tvaaker 0:1
90+'IFK Malmo - Vanersborgs IF 2:0
90+'Oddevold - Atvidaberg 3:0
89'Olympic - Trollhättan 1:2
90+'Oskarshamn - Angelholm 0:3
87'Qviding - Lunds 2:0

ŠVEDSKA: Division 2 - Norrland

12:00Storfors AIK - Sund IF 6:1
13:00IFK Lulea - IFK Ostersund 2:3
13:00Umeå - Kiruna 1:2
14:00Algarna-Harnosand - Sandvik 3:1
14:00Friska Viljor FC - Boden 2:1
14:00Skelleftea - Bergnasets AIK 3:0
15:00Ytterhogdal - Gottne IF 0:2

ŠVEDSKA: Division 2 - Norra Svealand

14:00Hudiksvall - Kungsangen 1:3
14:00Skiljebo - Sandvikens AIK 1:2
15:00Forsbacka IK - Ragsved 1:2

ŠVEDSKA: Division 2 - Västra Götaland

13:00Landvetter - Hoganas 4:0
13:30Savedalen - BK Astrio 2:5
14:00Frölunda - Eskilsminne 1:0
16:00Tolo - Varbergs GIF -:-

ŠVEDSKA: Division 2 - Södra Götaland

13:00Balkan - IFK Hassleholm 0:2
14:00Nosaby IF - IFK Berga 1:3
15:00Rappe GOIF - Ariana -:-

ŠVEDSKA: Division 2 - Södra Svealand

14:00Enskede - Assyriska FF 0:2
14:00Huddinge - Arameisk-Syrianska 1:0
14:00Syrianska - Lidingo IFK 3:3
16:00Nykopings - Karlbergs -:-

ŠVEDSKA: Division 2 - Norra Götaland

14:00Angered - Ahlafors IF 1:4
14:00Grebbestad - Lidkoping 3:6
14:00Saffle SK - Mjolby AI FF 1:0
15:00Herrestads AIF - Stenungsunds 2:2

ŠVEDSKA: Allsvenskan - Žene

15:00Hacken Ž - IF Brommapojkarna Ž 1:0
15:00Kristianstad Ž - Djurgarden Ž 4:0
90'Rosengard Ž - Vittsjo Ž 2:2

ŠVEDSKA: Elitettan Women

15:00Gamla Upsala Ž - Bergdalens IK Ž 2:4
15:00Jitex Ž - Uppsala Ž 2:2
15:00Mallbacken Ž - Alingsas FC Ž 0:0

ŠVICARSKA: Promotion League

83'Bavois - Baden 1:3
83'Breitenrain - Bulle 4:0
87'Bruhl SG - Kriens 1:1
88'Chiasso - Basel II 1:0
87'Luzern II - Cham 3:3
83'Rapperswil - Young Boys II 1:0
82'YF Juventus - Nyonnais 0:4
90'Zurich II - St. Gallen II 3:1
45+'Etoile-Carouge - Biel 3:0

ŠVICARSKA: 1. Liga - Grupa 1

16:30La Chaux-De-Fonds - Sion II -:-
17:00Echallens - Concordia -:-
17:00Oberwallis Naters - Coffrane -:-
17:30Chenois - Terre Sainte -:-
17:30Martigny - Sarraz-Ecleplens -:-
17:30Portalban - Grand-Saconnex -:-
17:30Vevey - Meyrin -:-

ŠVICARSKA: 1. Liga - Grupa 2

15:00Black Stars - Thun II 2:1
16:00Dornach - Delemont -:-
16:00Rotkreuz - Langenthal -:-
16:00Schotz - Xamax U21 -:-
16:00Solothurn - Munsingen -:-
17:00Bassecourt - Koniz -:-
17:00Concordia - Wohlen -:-
18:00Emmenbrucke - Muri -:-

ŠVICARSKA: 1. Liga - Grupa 3

16:00Grasshopper II - Lugano II -:-
16:00Kreuzlingen - Paradiso -:-
16:00Tuggen - Wettswil-Bonstetten -:-
16:00Uzwil - Gossau -:-
16:00Winterthur II - Kosova -:-
17:00Taverne - Linth -:-
17:30Weesen - Freienbach -:-

ŠVICARSKA: Super League Women

88'Aarau Ž - Luzern Ž 3:0
88'Yverdon Ž - St. Gallen Ž 0:1
19:00Rapperswil Ž - Young Boys Ž -:-
20:00Servette Ž - Grasshopper Ž -:-

TAJVAN: Mulan Football League Women

10:00Hang Yuan Ž - Taichung Blue Ž 2:0
13:00Taipei Bravo Ž - Hualien Ž 0:0

TURSKA: 2. Lig White Group

14:30Ankaraspor - Soma Spor 0:3
15:00Erokspor - Nazillispor 3:2
15:00Inegolspor - Isparta 32 Spor 2:0

TURSKA: 2. Lig Red Group

15:00Usakspor - Kocaelispor 0:3
18:00Balikesirspor - Ankara Demirspor -:-

TURSKA: 3. Lig Group 1

14:00Agri 1970 - Elazigspor 1:0
14:00Karakopru - Edirnespor 2:0
14:00Kelkit - 1922 Konyaspor 3:1
14:00Yomraspor - Belediye Derince 0:1
14:30Yeni Amasyaspor - Nevsehirspor 0:0
15:00Catalca - Kutahyaspor 0:0
18:0052 Orduspor - Yeni Mersin Idmanyurdu -:-
18:00Eskisehirspor - Hacettepe 1945 -:-
18:00Karsiyaka - Sile Yildizspor -:-

TURSKA: 3. Lig Group 2

14:00Elazig Karakocan - Ofspor 1:3
14:00Eynesil - Kusadasispor 0:0
14:00Kahramanmaras - Karaman 0:1
14:30Kestel - Bayrampasa 2:0
15:00Bulvarspor - Gumushanespor 1:1
15:00Darica Genclerbirligi - Igdir FK 0:1
15:00Ergene Velimese - Kirikkale Buyuk Anadolu 0:2
15:00Turgutluspor - Orduspor 1967 3:0

TURSKA: 3. Lig Group 3

14:00Erbaaspor - Arguvan 1:2
14:00Osmaniyespor - Tepecik 1:0
14:00Siirt Ozel - Aksaray Bld. 0:0
14:30Cankaya FK - Nigde Anadolu 3:0
15:00Bergama Bld. - Fatsa Belediyespor 0:0
15:00Beyoglu Yeni Carsi - Hopaspor 1:0
15:00Bursa - Musspor 0:0
15:00Efeler 09 - Akhisarspor 3:3
15:00Sapanca Genclikspor - Kepez Belediyespor 1:0

UJEDINJENI ARAPSKI EMIRATI: Division 1

15:20Al Fujairah - Dubai City 1:1
15:20Baynounah - Al Rams 2:4
15:25Al Hamriyah - Masfut 4:1
15:25Gulf Heroes - Al Urooba 0:3

UKRAJINA: Persha Liga

11:00Prykarpattya - Dinaz Vyshgorod 0:1
13:00Hirnyk-Sport - Obolon 2:0
15:00Karpaty Lviv - Dunaivtsi 0:2
16:00OdgođenoSkoruk Tomakovka - MFC Metalurh -:-

UKRAJINA: Druha Liga

12:00Zvyagel - Nyva Buzova 0:1
13:00Real Pharma - MFC Metalurh 2 2:1
15:30Chaika - Rubikon Kyiv 3:0

UKRAJINA: Youth League

11:00Minaj U19 - Lviv U19 0:2

UKRAJINA: Championship Women

11:00Dnipro-1 Ž - Mariupol Ž 1:3
11:00Panthers FC Uman Ž - Veres-Rivne Ž 0:4
11:00Shakhtar Ž - Kryvbas Ž 0:5
11:30Ateks Ž - EMC Podolie Ž 0:2
16:00Kolos Kovalivka Ž - Vorskla Poltava Ž -:-

URUGVAJ: Primera Division - Clausura

00:00Maldonado - Boston River 2:1
83'Liverpool M. - Wanderers 1:1
21:00Danubio - River Plate -:-
00:00Penarol - Montevideo City -:-

VIJETNAM: V.League 2

12:00Khanh Hoa - Cong An 1:1
13:00Pho Hien - Dak Lak 3:1

VIJETNAM: National League Women

11:00Thai Nguyen Ž - Ha Noi Ž 0:2
13:30Ho Chi Minh Ž - Phong Phu Ha Nam Ž 2:0

WALES: Cymru Premier

15:30Bala Town - Cardiff Metropolitan 2:0
15:30Connah's Q. - Pontypridd 1:0
15:30Haverfordwest - Flint 1:1

WALES: Cymru South

15:30Barry - Goytre United 5:0
15:30Cwmbran Celtic - Briton Ferry 2:2
15:30Llantwit Major - Abergavenny Town 2:1
15:30Swansea University - Llanelli 0:2
15:30Trefelin - Pontardawe 5:0
15:30Ynyshir Albions - Carmarthen 1:5

WALES: Cymru North

15:30Chirk AAA FC - Prestatyn 2:1
15:30Gresford - Holywell 1:2
15:30Guilsfield - Druids 0:1
15:30Llanidloes - Conwy Borough 0:2
15:30Mold Alexandra - Ruthin 1:2
15:30Penrhyncoch - Llandudno 0:2

ZIMBABVE: Premier Soccer League

13:00ZPC Kariba - Black Rhinos 1:1
15:00Chicken Inn - Whawha 1:0
15:00Cranborne Bullets - Highlanders 1:1
15:00Platinum - Bulawayo City FC 1:0
15:00Tenax CS - Harare City -:-
15:00Yadah - CAPS Utd -:-

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - nogomet uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.