REFRESH

Košarka » Danas » Sve utakmice

ARGENTINA: Liga A

01:00Comunicaciones Mercedes - Hispano Americano 100:82
02:00Penarol - Olimpico 99:78

AZIJA: ABL

12:30Macau Black Bears - Wolf Warriors 95:97
13:00Eastern Long Lions - Saigon Heat 84:75

BJELORUSIJA: Premier League - Stupanj pobjednika

2. četvrtinaTsmoki Minsk 3 - Borisfen 19:13

BOSNA & HERCEGOVINA: Prvenstvo BiH

19:00Igokea - Široki Brijeg -:-

BRAZIL: NBB

00:00Brasilia - Rio Claro 87:92
23:00Sao Jose - Sao Paulo -:-
00:00Unifacisa - Corinthians Paulista -:-

ČEŠKA REPUBLIKA: Kup

18:00Olomoucko - USK Prag -:-
18:00Usti n. Labem - Opava -:-

ČILE: LNB

00:30Deportes Castro - Las Animas 81:76

DANSKA: Basketligaen

19:00Kopenhagen - Næstved -:-

DANSKA: Dameligaen - Žene - Prvi stupanj

19:30Amager Ž - Wolfpack Ž -:-

EUROPA: Eurocup - Top 16

18:15Darussafaka - Partizan -:-
18:15Promitheas - Venezia -:-
20:00MoraBanc Andorra - Unicaja -:-
20:00Trento - Virtus Bologna -:-

EUROPA: Champions League

18:00Bandirma - Vechta -:-
18:00Peristeri - Mornar -:-
18:00Szombathely - Besiktas -:-
18:00Torun - Lietkabelis -:-
18:30Nymburk - Nizhny Novgorod -:-
20:00Antwerp Giants - Anwil Wloclawek -:-
20:00Bamberg - VEF Riga -:-
20:30Brindisi - PAOK -:-
20:30Dijon - Zaragoza -:-
20:30Manresa - Hapoel Holon -:-

EUROPA: ABA League 2

19:00Split - MZT Skopje -:-

EUROPA: BIBL

17:30Academic Bultex - Ibar Rozaje -:-

FRANCUSKA: Pro B

20:30Antibes - Paris -:-
20:30Rouen - Ada Blois -:-

FRANCUSKA: French Cup

20:00Denain-Voltaire - Chalons-Reims -:-
20:00Juan Vallauris - Nantes -:-
20:00Nancy - Boulazac -:-

IZRAEL: Liga Leumit

18:00H. Afula - Hapoel Ramat Gan -:-
18:00H. Haifa - Elitzur Ashkelon -:-
18:00Maccabi Kiryat Motzkin - M. Hod Hasharon -:-
18:00Ramat Hasharon - Elitzur Yavne -:-
18:30Galil Elyon - Bnei Herzliya -:-
18:30H. Hevel Modiin - Ironi Kiryat Ata -:-
18:30Maccabi Raanana - Elitzor Netania -:-

JUŽNA KOREJA: KBL

11:00KCC Egis - Goyang 96:83

KANADA: NBL

23:00OdgođenoSt. John's Edge - Sudbury -:-
00:00Halifax - London -:-

KATAR: QBL

3. četvrtinaAl Shamal - Al Sadd 53:47
17:30Al-Rayyan - Qatar Sports -:-

KINA: CBA

12:00Jilin - Shanxi Zhongyu 127:91
12:35Bayi Rockets - Fujian 88:114
12:35Beijing Royal Fighters - Beijing 108:92
12:35Guangzhou - Shenzhen 97:120
12:35Jiangsu Dragons - Shanghai 103:90
12:35Liaoning - Zhejiang Chouzhou 100:90
12:35Shandong - Qingdao 109:122
12:35Sichuan - Tianjin 88:98
12:35Xinjiang - Guangdong 101:112
12:35Zhejiang Guangsha - Nanjing Tongxi 132:106

LITVA: LKF Cup

18:00Siauliai - Zalgiris Kaunas -:-

POLJSKA: Energa Basket Liga

17:30Zielona Gora - Ostrow Wielkopolski -:-

RUSIJA: Super League

14:00Ekaterinburg - Uralmash Ekaterinburg 74:80

SAD: NBA

23:00Charlotte Hornets - Orlando Magic 83:106
23:00Cleveland Cavaliers - New York Knicks 86:106
23:00Houston Rockets - Oklahoma City Thunder 107:112
23:00Memphis Grizzlies - New Orleans Pelicans 116:126
23:00Miami Heat - Sacramento Kings 118:113prod
23:00Milwaukee Bucks - Chicago Bulls 111:98
01:30Boston Celtics - Los Angeles Lakers 139:107
02:00Minnesota Timberwolves - Denver Nuggets 100:107
03:00Phoenix Suns - San Antonio Spurs 118:120
03:00Utah Jazz - Indiana Pacers 118:88
04:00Portland Trail Blazers - Golden State Warriors 129:124prod

SAD: NBA G League

23:00Greensboro Swarm - Iowa Wolves 109:99
01:30Raptors 905 - Lakeland Magic 105:112
19:00Northern Arizona Suns - Rio Grande Valley Vipers -:-

SAD: NCAA

23:00Miss. Valley St. - Southern 70:74
23:00Robert Morris - Sacred Heart 67:55
00:00USC Upstate - High Point 62:70
01:00Colgate - Bucknell 80:65
01:00NapuštenoGardner Webb - Hampton 39:31
01:00Longwood - NC Asheville 66:71
01:00Mt. St. Marys - St. Francis (NY) 59:39
01:00Presbyterian - Campbell 85:79
01:00Radford - Winthrop 56:61
01:00Virginia - N.C. State 51:53
01:00West Virginia - Texas 97:59
01:30Morgan State - N. Carolina A&T 70:76
01:30South Carolina St - Md.-East. Shore 68:53
02:00North Texas - Rice 79:59
02:30Arkansas-Pine Bluff - Alcorn State 54:82
02:30Grambling St. - Texas Southern 61:68
02:30Jackson State - Prairie View A&M 60:74
03:00Baylor - Oklahoma 61:57
04:05Portland State - Weber State 92:76

SLOVENIJA: Liga Nova KBM

19:00Krka - Sencur -:-

SVIJET: Champions League Americas - Playoff

00:00San Lorenzo - Franca 75:73
02:30Real Esteli - Instituto de Cordoba 85:90

ŠVEDSKA: Basketligan Women

19:00Wetterbygden Sparks Ž - Lund Ž -:-

ŠVICARSKA: SB League

20:00Swiss Central Basket - Vevey Riviera -:-

URUGVAJ: Liga Uruguaya

00:15Goes - Sayago 92:89prod
00:15Hebraica y Macabi - Olimpia 80:88
01:15Defensor Sporting - Malvin 84:104
00:15Nacional - Bigua -:-
00:15Urunday - Aguada -:-

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - košarka uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.