REFRESH

Košarka » Danas » Sve utakmice

AFRIKA: Svjetsko Prvenstvo - Kvalifikacije - Prva runda

11:00Srednjoafrička Republika - Obala Bjelokosti 64:92
3. četvrtinaNigerija - Mali 34:44
17:00Angola - Gvineja -:-
20:00Uganda - Zelenortska Republika -:-

AMERICA: Svjetsko Prvenstvo - Kvalifikacije - Prva runda

01:10Argentina - Paragvaj 93:67
16:10Panama - Venezuela -:-
19:10Kolumbija - Urugvaj -:-
23:10Čile - Brazil -:-

AUSTROASIA: Svjetsko Prvenstvo - Kvalifikacije - Prva runda

04:05Kina - Japan 79:63

SAD: NBA

01:00Charlotte Hornets - Minnesota Timberwolves 133:115
01:00New York Knicks - Phoenix Suns 97:118
01:00Orlando Magic - Chicago Bulls 88:123
02:00Indiana Pacers - Toronto Raptors 114:97
02:00Memphis Grizzlies - Atlanta Hawks 100:132
02:00Oklahoma City Thunder - Washington Wizards 99:101
02:30San Antonio Spurs - Boston Celtics 96:88
03:00Denver Nuggets - Milwaukee Bucks 109:120
03:00Utah Jazz - New Orleans Pelicans 97:98
04:00Golden State Warriors - Portland Trail Blazers 118:103
04:30Los Angeles Lakers - Sacramento Kings 137:141prod
00:00Philadelphia 76ers - Minnesota Timberwolves -:-

AUSTRIJA: Superliga

17:30Wels - UBSC Graz -:-

AUSTRIJA: Zweite Liga

17:00Wagram - Mistelbach -:-
18:00Celovec - Kufstein -:-
18:00OdgođenoFurstenfeld - Steiermark -:-
18:00Jennersdorf - Basket Flames -:-
18:30Dornbirn Lions - Worthersee Piraten -:-

BELGIJA: Top Division Women

18:00Pepinster Ž - Braine Ž -:-
20:30Lummen Ž - Charleroi Ž -:-
20:30Namur Ž - Kortrijk Ž -:-
21:00Phantoms Ž - Liege Ž -:-

BOSNA & HERCEGOVINA: Prvenstvo BiH Women

3. četvrtinaFeniks Ž - Konjic Ž 33:38
16:00Play Off Sarajevo Ž - Orlovi Ž -:-
19:00Mladi Krajisnik Ž - Jedinstvo Dzenex Ž -:-
19:30Celik Zenica Ž - Banovici Ž -:-

ČEŠKA REPUBLIKA: ZBL - žene

16:00Hradec Kralove Ž - Ostrava Ž -:-
17:00Zabiny Brno Ž - USK Prague Ž -:-

ČILE: LNB 2

20:30Boston C. C. - Liceo Curico -:-
23:30Stadio Italiano - Arturo Prat San Felipe -:-

DANSKA: Dameligaen - Žene

14:30OdgođenoAmager Ž - Falcon Ž -:-

EUROPA: WBBL Women

10:00TTT Riga 2 Ž - Jurmala Ž 73:46
15:00Daugavpils Ž - Neptunas Ž -:-
15:00Liepajas Papirs/LSSS Ž - Tallinn University Ž -:-
15:00TTT Riga Ž - TalTech Ž -:-
16:00Dimantu Akademijas Ž - RSU Merks 2 Ž -:-

FINSKA: I Divisioona A

3. četvrtinaJyvaskyla - Helsingin NMKY 49:35
17:00ToPo - Korikouvot -:-

FINSKA: Korisliiga Women

13:00Tapiolan Honka Ž - Espoo Team Ž 86:59
4. četvrtinaPyrinto Ž - Torpan Pojat Helsinki Ž 57:68
3. četvrtinaHBA-Marsky Helsinki Ž - Kouvottaret Ž 32:54
3. četvrtinaVimpelin Veto Ž - Forssan Alku Ž 37:46
16:00PeKa Ž - Lappeenranta Ž -:-

FRANCUSKA: Espoirs U21

17:00Pau-Orthez U21 - Roanne U21 -:-

FRANCUSKA: LFB - žene

20:00Charnay Bourgogne Sud Ž - Lyon Ž -:-
20:00Landes Ž - La Roche Ž -:-
20:00Union Hainaut Ž - Lattes Montpellier Ž -:-

FRANCUSKA: Ligue 2 Women

20:00Mondeville Ž - Calais Ž -:-
20:00Montbrison Ž - Graffenstaden Ž -:-
20:00Nantes Ž - Avenir Chartres Ž -:-
20:00Toulouse Ž - Champagne Ž -:-
20:00Tronche Meylan Ž - Aulnoye AS Ž -:-
20:00US La Glacerie Ž - Centre Federal BB Ž -:-

GRČKA: A2

16:00Dafni Dafniou - Panerythraikos -:-
16:00Eleftheroupoli - Psychikou -:-
16:00Filippos Veroi - Pagrati -:-
16:00Harilaos Trikoupis - Amyntas -:-
16:00Oiakas Nafpliou - Koroivos -:-

HRVATSKA: Prva Liga

15:30Dinamo Zagreb - Omis -:-
16:00Bosco - Kaštela -:-
19:45Zaprudje - Kvarner -:-

HRVATSKA: Premijer Liga Women

16:00Ragusa Dubrovnik Ž - FSV Rijeka Ž -:-
17:45Split Ž - Plamen Požega Ž -:-
18:00Pula Moviter Ž - Šibenik Ž -:-
18:30Medveščak Ž - KAŽL Split Ž -:-

ITALIJA: Serie A1 - žene

20:30Faenza Ž - Virtus Bologna Ž -:-

ITALIJA: Serie A2 Women - North

19:00OdgođenoLibertas Udine Ž - Vicenza Ž -:-
19:00Ponzano Ž - Valbruna Bolzano Ž -:-
20:30Carugate Ž - Alpo VillaFranca Ž -:-
20:30Itas Alperia Bolzano Ž - Torino Teen Ž -:-
20:30Mantova Ž - Treviso Ž -:-
20:30Scrivia Ž - Sanga Milano Ž -:-

ITALIJA: Serie A2 Women - South

16:00Nico Basket Ž - Patti Ž -:-
18:00San Salvatore Selargius Ž - Cagliari Ž -:-
21:00Valdarno Ž - Umbertide Ž -:-

IZRAEL: Liga Leumit

18:30Ramat Hasharon - Hapoel Ramat Gan -:-
19:00Maccabi Haifa - Elitzur Kiryat Ata -:-
19:30Elitzur Ashkelon - M. Hod Hasharon -:-
19:30H. Hevel Modiin - Migdal Haemek -:-

JUŽNA KOREJA: KBL

07:00Wonju DB - Seoul Thunders 77:67

JUŽNA KOREJA: WKBL - žene

06:00Busan BNK Sum Ž - S-Birds Ž 68:75

KANADA: U Sports

02:00Algoma - Waterloo 60:64
02:00Lakehead - West. Ontario Univ. 85:88
02:00Laval - McGill 62:76
02:00Queens - Laurentian 105:82
02:00Toronto - University of Ottawa 71:82
02:00York - Carleton 71:92
03:00Manitoba - Brandon 99:53
03:00Regina - Saskatchewan 82:68
04:00Calgary - Alberta 73:82
04:00Mount Royal - Lethbridge 83:78
04:00Thompson Rivers - UBC Okanagan 82:72
05:00UNBC - UBC 76:85
20:00Cape Breton - UNB -:-
21:00Guelph - Brock -:-
23:00Queens - Laurentian -:-
23:00Toronto - University of Ottawa -:-
23:00York - Carleton -:-
00:00Algoma - Waterloo -:-
00:00Laurier - Windsor -:-
00:00OdgođenoUBC Okanagan - UFV -:-
00:00UQAM - Concordia -:-

KATAR: QBL

15:30Qatar Sports - Al Gharafa -:-
17:30Al Wakrah - Al Khor -:-

KAZAHSTAN: Championship Women

05:00Pavlodar Ž - MBJSM Almaty Ž 93:53
07:30Shymkent Ž - Karaganda Ž 55:58
10:00Astana Ž - Aktau Ž 78:74prod
12:30Turan Ž - Okzhetpes Ž 65:38

KINA: WCBA - žene

03:00Shandong Ž - Shaanxi Tianze Ž 103:52
05:30Hebei Ž - Liaoning Ž 74:61
08:00Fujian Ž - Inner Mongolia Ž 49:124
10:30Jiangsu Phoenix Ž - Guangdong Ž 76:58
13:00Shanxi Xing Rui Ž - FUSC Ž 45:71

LITVA: NKL

15:00Delikatesas Joniskis - Zalgiris Kaunas 2 -:-
15:00Gargzdu - Kauno Atletas -:-
15:00Klaipedos Neptunas - Mazeikiai -:-
15:00Silute - Vilkaviskis -:-
15:00Suduva-Mantinga - Perlas -:-
15:00Telsiai - Sakiai Vytis -:-
18:30Kretinga - Palanga -:-

LUKSEMBURG: Total League Women

18:30Grengewald Hueschtert Ž - Bertrange Ž -:-
18:30Walferdange Ž - Esch Ž -:-
19:00Contern Ž - Musel Pikes Ž -:-
20:00Dudelange Ž - Amicale Steesel Ž -:-

MAĐARSKA: Division 1 - žene

15:00Ujbuda BEAC Ž - Vasas Csata Ž -:-
18:00Sopron Ž - PINKK-Pecsi Ž -:-
18:00TFSE-MTK Ž - Szigetszentmiklos Ž -:-

NIZOZEMSKA: WBL Women

20:15Utrecht Ž - Grasshoppers Ž -:-

NJEMAČKA: Pro A

19:30Itzehoe - Bochum -:-

NJEMAČKA: Pro B

19:00Bayern 2 - Hanau -:-

NJEMAČKA: DBBL - žene

16:00Dusseldorf Ž - Eigner Angels Nordlingen Ž -:-
18:00Halle Ž - Wasserburg Ž -:-
19:00Freiburg Ž - Herner Ž -:-

POLJSKA: 1. Liga

17:00Gornik Walbrzych - Starogard Gdanski -:-
17:00Pelplin - Krosno -:-
17:30Poli. Opolska - MKKS Koszalin -:-
18:00Kotwica Kolobrzeg - Ksiezak Lowicz -:-
18:00Turow Zgorzelec - Lublin 2 -:-
20:00Alstom Krakow - Dziki Warszawa -:-

POLJSKA: Energa Basket Liga - žene

15:00Polonia W. Ž - GTK Gdynia Ž -:-
17:00Sosnowiec Ž - Sleza Wroclaw Ž -:-

PORTUGAL: LPB

18:00Academica - CAB Madeira -:-

PORTUGAL: Proliga

16:00Galitos Barreiro - Academia do Lumiar -:-
17:30Sanjoanense - Galitos Aveiro -:-
19:30Belenenses - CAQ Queluz -:-
22:30Esgueira - Sampaense -:-

PORTUGAL: LFB Women

16:00CAB Madeira Ž - Guifoes Ž -:-
16:00Vitoria Ž - Galitos Ž -:-

RUMUNJSKA: Liga National Women - Prvi stupanj

15:00Phoenix Constanta Ž - Satu Mare Ž -:-
15:00Sepsi S. Ž - Cluj Napoca Ž -:-
15:30CSBT Alexandria Ž - Targu Mures Ž -:-

RUSIJA: Premier League Women

16:00Din. Moskva Ž - Rostov Ž -:-

SAD: NCAA

23:00Depaul - Northern Kentucky 77:68
00:00Hawaii - South Alabama 69:72
00:30Belmont - Iona 72:65
01:00Florida Gulf Coast - Western Michigan 77:67
01:00Iowa - Portland State 85:51
01:00Kentucky - North Florida 86:52
01:00Loyola (Ill). - Arizona State 77:59
01:00LSU - Penn State 68:63prod
01:00OtkazanoNC Wilmington - UC San Diego -:-
01:00Virginia - Lehigh 61:43
01:00Virginia Tech - Xavier 58:59
01:00West Virginia - Eastern Kentucky 80:77
02:00Arkansas State - Morehead State 51:75
02:00Illinois - UTRGV 94:85
02:00Southern Illinois - Alcorn State 62:59
02:00Tulsa - AR Little Rock 77:63
03:00Boise State - Cal St. Bakersfield 39:46
03:00Georgetown - Saint Josephs 74:77
03:00Memphis - Iowa State 59:78
03:00Missouri - Wichita State 55:61
03:00New Mexico - Towson 58:73
03:00Wyoming - Hastings Broncos 108:59
03:30Montana - Southern Miss 74:62
03:30Wake Forest - Oregon State 80:77prod
04:00Pacific - Arkansas-Pine Bluff 74:50
04:30Gonzaga - Duke 81:84
05:30San Diego State - USC 43:58
05:30UAB - San Francisco 61:63
16:00Maryland - Louisville -:-
17:00N. Carolina A&T - St. Francis (NY) -:-
18:00La Lafayette - Jackson State -:-
18:00Providence - St. Peters -:-
18:30Incarnate Word - Montana State -:-
18:30Mississippi St. - Richmond -:-
19:00Army - Marist -:-
19:00Ball State - Indiana State -:-
19:00East Carolina - Coppin State -:-
19:00Elon - Jacksonville St. -:-
19:00UMass Lowell - Fisher -:-
19:00Western Kentucky - Tenn. Martin -:-
19:30Samford - Mcneese State -:-
20:00Cincinnati - Monmouth (N.J.) -:-
20:00Colorado State - Northern Colorado -:-
20:00Davidson - Robert Morris -:-
20:00Gardner Webb - Western Carolina -:-
20:00High Point - Chowan U. -:-
20:00Hofstra - Detroit -:-
20:00LIU Sharks - Delaware State -:-
20:00Mercer - Milligan -:-
20:00Mt. St. Marys - Navy -:-
20:00N.C. State - Louisiana Tech -:-
20:00Nebraska - South Dakota Coyotes -:-
20:00Pittsburgh - UMBC Retrievers -:-
20:00St. Bonaventure - Northern Iowa -:-
20:00UCF Knights - Oklahoma -:-
20:00UMass - Rutgers -:-
20:30Nicholls State - Southwestern Christian -:-
21:00Bradley - Maine -:-
21:00Cleveland State - Penn St-Behrend -:-
21:00Middle Tenn. St. - Bryan -:-
21:00N.Carolina Central - Newport Apprentice -:-
21:00Portland - SE Missouri State -:-
21:00Stetson - Campbell -:-
21:00Texas A&M-CC - St. Mary's (TX) -:-
21:00Western Illinois - Miami (Ohio) -:-
22:00Air Force - Idaho State -:-
22:00Chattanooga Mocs - Coll Of Charltn -:-
22:00East Tennessee St - Lees-McRae -:-
22:00Oregon State - Penn State -:-
22:00Rhode Island - Georgia State -:-
22:00St. Johns - NJIT -:-
22:00Texas Tech - Lamar -:-
22:00USC Upstate - Furman -:-
22:00William & Mary - Mary Baldwin -:-
22:30IPFW - Western Michigan -:-
23:00Harvard - Northeastern -:-
23:00Holy Cross - New Hampshire -:-
23:00Liberty - Md.-East. Shore -:-
23:00NC Greensboro - Vermont -:-
23:00UNLV - UCLA -:-
23:00Utah Valley - Denver -:-
00:00Creighton - Siu Edwardsville -:-
00:00Jacksonville - Coastal Georgia -:-
00:00Pepperdine - Grand Canyon -:-

SJEV. MAKEDONIJA: Prva Liga Women

4. četvrtinaVardar Ž - Rabotnicki Ž 84:54
PoluvrijemeKriva Palanka Ž - Basket Kam Ž 33:49

SLOVAČKA: Extraliga - žene

15:00Slovan Bratislava Ž - Samorin Ž -:-
16:00Young Angels Kosice Ž - Ruzomberok Ž -:-
17:00SK UMB Banska Bystrica Ž - BK SKP 08 Banska Bystrica Ž -:-
17:30Poprad Ž - Piestanske Cajky Ž -:-

SLOVENIJA: 1. SKL Women

16:00Cinkarna Celje Ž - Ledita Ž -:-
16:00Jezica Ž - Ilirija Ž -:-
16:30Konjice Ž - Grosuplje Ž -:-

SRBIJA: First League

18:00KK Dunav - Sloga -:-
18:00KK Dynamic - Kolubara -:-
18:00Sloboda - Radnički -:-
18:00Vrsac - OKK Beograd -:-
20:00Tamis - Vojvodina Novi Sad -:-

SRBIJA: 1. ZLS Women

15:00Vrsac Ž - Proleter Zrenjanin Ž -:-
16:30Vrbas Ž - Crvena zvezda Ž -:-
20:00Partizan Ž - Radnicki Kragujevac Ž -:-
20:30Radivoj Korac Ž - Art Basket Ž -:-

SVIJET: Klupske prijateljske

09:30OtkazanoIllawarra Hawks (Aus) - Sydney Kings (Aus) -:-

ŠPANJOLSKA: Liga Femenina - žene

18:00IDK Gipuzkoa Ž - Bembibre Ž -:-
18:30Gernika Bizkaia Ž - Araski Ž -:-
19:30Estudiantes Ž - Ensino Ž -:-
20:00Gran Canaria Ž - Leganes Ž -:-
20:00Perfumerias Avenida Ž - Uni Girona Ž -:-

ŠVEDSKA: Basketligan Women

3. četvrtinaUppsala Ž - Sodertalje Ž 42:35
15:00Alvik Ž - Lund Ž -:-
15:30Hogsbo Ž - A3 Basket Umea Ž -:-
16:00Visby Ž - Borås Ž -:-

ŠVEDSKA: Basketettan Women

15:00Lidingö Ž - Djurgarden Ž -:-
16:00Wetterbygden Sparks 2 Ž - Hammarby Ž -:-

ŠVICARSKA: SB League Women

2. četvrtinaAlte Kanti Aarau Ž - Helios VS Ž 18:21
17:00Geneve Ž - BBC Troistorrents Ž -:-

TAJLAND: TBL - Playoff

10:00Bangkok Tiger Thunder - Bangkok C. 62:73
12:00Dunkin Raptors - Thai General 65:79

TURSKA: TBL

12:00Fethiye Bld. - Akhisar Belediye 80:76
3. četvrtinaManisa - Bornova 49:45
15:30Antalya Gunesi - Samsunspor -:-

TURSKA: TB2L - Prvi stupanj

11:00Genclik Spor - Seyhan 29:69
12:00Sertas Spor - Baskent Yenisehir 74:71
13:00Samsun Basketbol - Etimesgut 70:83
4. četvrtinaYeni Sincan Spor - Cagdas Bodrum Spor 81:64
PoluvrijemeKastamonu - Anadolu Basket 47:42
PoluvrijemeUskudar - Harem Spor 41:45
15:00Istanbul Basket - Darica Genclerbirligi -:-
15:00Saray - Gecit Spor -:-
16:00Cozum Ankara - Gelisim Koleji -:-
16:00Tesvikiye - Istanbul BB -:-

TURSKA: KBSL Women

3. četvrtinaNesibe Aydin Ž - Cankaya Ž 68:31
2. četvrtinaBesiktas Ž - Bursa Ž 19:28
15:00Izmit Belediyespor Ž - Botas Ž -:-

TURSKA: TKBL Women

12:00Bodrum Karya Ž - Urla Bld Ž 79:83
12:00Cesme Ž - Botas 2 Ž 53:65
12:00Mersin Ž - Yalova Ž 58:56
12:30Turgutlu Ž - Uludag Ž 49:52
13:00Ferhatoglu Ž - Rize Ž 69:65

UJEDINJENO KRALJEVSTVO: WBBL Women

14:00OdgođenoDurham Palatinates Ž - Oaklands Wolves Ž -:-
16:00Caledonia Pride Ž - Nottingham Wildcats Ž -:-
18:00Essex Rebels Ž - Cardiff Met Archers Ž -:-
20:00Newcastle Eagles Ž - BA London Lions Ž -:-
20:30Gloucester Ž - Sevenoaks Suns Ž -:-

UKRAJINA: Superleague Women

13:00Dynamo Kyiv Ž - Budivelnik Ž 70:94
13:00Kyiv Basket Ž - Prometey Ž 99:88
13:00Odessa Ž - Frankivsk Halichina Ž 82:62
17:00Berdyansk Ž - Rivne Ž -:-

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - košarka uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.