REFRESH

Košarka » Danas » Sve utakmice

BJELORUSIJA: Premier League

16:30Grodno GrSU - SDUSHOR Minsk -:-

CRNA GORA: Prva A Liga

19:00Danilovgrad - Studentski Centar -:-

ČEŠKA REPUBLIKA: ZBL - žene

16:00OdgođenoUSK Prague Ž - Slovanka Ž -:-

EUROPA: Eurocup

18:00Bahcesehir Kol. - Partizan -:-
18:00Levallois - Mornar -:-
20:00Trento - Cedevita Olimpija -:-
20:45Joventut - Venezia -:-

EUROPA: Champions League

18:00OtkazanoGalatasaray - Peristeri -:-
18:00OdgođenoTofas - Nymburk -:-
18:30OtkazanoHapoel Jerusalem - Darussafaka -:-
20:30Dijon - Keravnos S. -:-
20:30OtkazanoSan Pablo Burgos - Limoges -:-
20:30OtkazanoStrasbourg - Sassari -:-
20:30Tenerife - Bakken Bears -:-

EUROPA: WABA League Women

16:30Orlovi Ž - Vojvodina Ž -:-

EUROPA: WBBL Women

19:00BJBS Riga Ž - TTT Riga Ž -:-

FILIPINI: Kup

10:00Magnolia Hotshots - Meralco Bolts -:-
12:45Blackwater Elite - Alaska Aces -:-

FINSKA: Korisliiga

17:30KTP Basket - Salon Vilpas -:-

FRANCUSKA: French Cup Women

19:00Reims Ž - S.I. Graffenstaden Ž -:-

GRČKA: A2

16:00Apollon Patron - Kavala -:-

HRVATSKA: Premijer liga

19:00OdgođenoGorica - Alkar -:-
19:00Zadar - Škrljevo -:-

JUŽNA KOREJA: KBL

12:00Seoul Thunders - Incheon -:-

KINA: CBA

05:00Guangzhou - Qingdao 88:112
05:00Shenzhen - Guangdong 126:134
09:30Fujian - Sichuan -:-
09:30Jilin - Jiangsu Dragons -:-
14:00Beijing - Zhejiang Chouzhou -:-
14:00Shanghai - Shanxi Zhongyu -:-

KINA: WCBA - žene

07:30Shandong Ž - Shaanxi Tianze Ž -:-
10:30Wuhan Ž - Inner Mongolia Ž -:-
13:30OdgođenoZhejiang Golden Bulls Ž - Bayi Kilin Ž -:-

KOLUMBIJA: LBP

03:10Titanes de Barranquilla - Tigrillos de Antioqui 83:73
20:40Piratas de Bogota - Condores de Cundinamarca -:-

LITVA: LKL

17:30Alytaus Dzukija - Pieno Zvaigzdes -:-

LITVA: King Mindaugas Cup

17:30Juventus - Suduva-Mantinga -:-
17:30Klaipedos Neptunas - Siauliai -:-

MAĐARSKA: NB I. A

18:00OdgođenoZalakeramia - Szombathely -:-

RUMUNJSKA: Romanian Cup

17:00OdgođenoBC Steaua Bucuresti - Athletic Constanta -:-
17:00OdgođenoCSM Oradea - SCM Craiova -:-

SLOVENIJA: Slovenian Cup

17:00Litija - Prebold -:-
17:00Nagode Postojna - Ajdovscina -:-
17:00Zoltasti Troti - Grosuplje -:-
17:30KK Slovan - Jesenice -:-
19:00Lasko - Strazisce -:-
19:00Podcetrtek - Celje -:-
19:00Sencur - Gorica -:-
19:00Tajfun Sentjur - KK Slovenske Konjice -:-
19:00Zagorje - Crnomelj -:-

SRBIJA: 1. ZLS Women

19:00Vrbas Ž - Subotica Ž -:-

ŠPANJOLSKA: ACB

19:00Barcelona - Gipuzkoa -:-
21:15Real Madrid - Obradoiro CAB -:-

ŠVEDSKA: Basketligan

18:34Koping Stars - Borås -:-
19:04Nassjo - Sodertalje -:-
19:04Umeå IK - Jamtland -:-

TURSKA: KBSL Women

15:00Bellona Kayseri Ž - Nesibe Aydin Ž -:-

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - košarka uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.