REFRESH

Košarka » Danas » Sve utakmice

EUROPA: Euroleague

20:00OdgođenoPanathinaikos - Zalgiris Kaunas -:-

EUROPA: Eurocup

17:30Lokomotiv Kuban - Lietkabelis -:-
18:00Bursaspor - Venezia -:-
19:30Hamburg - Joventut -:-
20:00JL Bourg - Cedevita Olimpija -:-
20:00Trento - MoraBanc Andorra -:-
21:00Gran Canaria - Promitheas -:-

EUROPA: Champions League - Stupanj pobjednika

18:30Rytas - Strasbourg -:-
20:00Ludwigsburg - Dijon -:-

SAD: NBA

01:00Detroit Pistons - Denver Nuggets 105:110
01:00Philadelphia 76ers - New Orleans Pelicans 117:107
01:00Toronto Raptors - Charlotte Hornets 125:113
01:00Washington Wizards - Los Angeles Clippers 115:116
01:30Boston Celtics - Sacramento Kings 128:75
01:30Brooklyn Nets - Los Angeles Lakers 96:106
02:00Houston Rockets - San Antonio Spurs 104:134
04:00Golden State Warriors - Dallas Mavericks 130:92
04:00Portland Trail Blazers - Minnesota Timberwolves 107:109

ŠPANJOLSKA: ACB

20:30Zaragoza - Murcia -:-

ARGENTINA: Liga A

00:30Boca Juniors - Gimnasia 63:76
01:00Ferro - Comunicaciones Mercedes 96:91
02:00Quimsa - Argentino 88:76

AUSTRALIJA: NBL

05:00Brisbane Bullets - Melbourne United 82:84

AUSTRIJA: Kup

19:00St. Polten - Vienna -:-

BAHREIN: Premier League - Stupanj gubitnika

15:30Samaheej - Sitra Club -:-
17:30Al Ittihad - Nuwaidrad -:-

BELGIJA: Belgian Cup

20:30Belfius Mons - Oostende -:-

BJELORUSIJA: Premier League

16:00Tsmoki Minsk 3 - Rubon -:-

BOSNA & HERCEGOVINA: Prvenstvo BiH

17:00Mrkonjic Grad - Sloboda -:-
18:00Zrinjski Mostar - Leotar Trebinje -:-

BRAZIL: NBB

23:30Rio Claro - Pinheiros 84:80
00:00Brasilia - Sao Paulo 86:90prod
00:00Corinthians Paulista - Mogi 98:75
00:00Flamengo - Caxias do Sul 90:55
23:30Paulistano - Pato -:-
23:30Unifacisa - Cearense -:-

BUGARSKA: NBL

18:00OdgođenoBeroe - Chernomorets -:-

CRNA GORA: Montenegrin Cup

18:00Podgorica - Sutjeska -:-

ČEŠKA REPUBLIKA: NBL - Stupanj pobjednika

17:45OdgođenoKolin - Nymburk -:-

ČEŠKA REPUBLIKA: 1. Liga

19:30Slavia Prague - Sokol Vysehrad -:-

ČEŠKA REPUBLIKA: Kup

17:30Ostrava - Brno -:-

ČEŠKA REPUBLIKA: ZBL - žene

19:00Trutnov Ž - KP Brno Ž -:-

DANSKA: Basketligaen

19:00Svendborg - Næstved -:-

DANSKA: Dameligaen - Žene

19:30Amager Ž - Sisu Ž -:-

EUROPA: FIBA Europe Cup - Drugi stupanj

15:30OdgođenoParma Perm - Legia -:-
19:00Leiden - Bayreuth -:-
20:00OdgođenoAntwerp Giants - Kyiv Basket -:-
20:30London Lions - Bahcesehir Kol. -:-
20:30OdgođenoReggiana - Crailsheim Merlins -:-
21:30Sporting CP - Trefl Sopot -:-
22:00Benfica - CSM Oradea -:-

EUROPA: Alpe Adria Cup - Playoff

17:30Pardubice - Ilirija -:-

EUROPA: BIBL - Prvi stupanj

20:00Sigal Prishtina - Ironi Nahariya -:-

EUROPA: BNXT League

19:45Feyenoord - Groningen -:-
20:30Liege - Limburg -:-
20:30Phoenix Brussels - Spirou Charleroi -:-

EUROPA: ENBL

16:00OdgođenoBorisfen - Valmiera Glass Via -:-
19:00OdgođenoEnisey - Anwil Wloclawek -:-

EUROPA: Latvia-Estonian League

18:00BK Ogre - Ventspils -:-
18:00TAL TECH - Tartu Ulikool -:-
18:00Valmiera Glass Via - BK Liepaja -:-

EUROPA: Liga Unike

17:00Teuta Durres - Rahoveci -:-
19:00Prizreni - Tirana -:-

EUROPA: Euroleague Women

15:00OdgođenoUMMC Ekaterinburg Ž - MBA Moscow Ž -:-
18:00Sopron Ž - Galatasaray Ž -:-
18:00Szekszard Ž - Perfumerias Avenida Ž -:-
18:30Fenerbahce Ž - Arka Gdynia Ž -:-
19:00OdgođenoUSK Prague Ž - TTT Riga Ž -:-
19:30Schio Ž - Dynamo Kursk Ž -:-
20:00Lattes Montpellier Ž - Venezia Ž -:-
20:15OdgođenoUni Girona Ž - Landes Ž -:-

EUROPA: EuroCup Women - Playoff

20:00ESB Villeneuve Ž - Lublin Ž -:-

EUROPA: EWBL Women

18:00OdgođenoZabiny Brno Ž - Piestanske Cajky Ž -:-

EUROPA: WABA League Women - Stupanj pobjednika

17:00Montana 2003 Ž - Orlovi Ž -:-

EUROPA: WBBL Women

17:30OdgođenoLiepajas Papirs/LSSS Ž - RSU Merks Ž -:-

FILIPINI: Governors Cup

08:00OdgođenoTNT KaTropa - Phoenix Fuelmasters -:-
11:00OdgođenoMagnolia Hotshots - NorthPort -:-

FINSKA: Korisliiga Women

17:30Lappeenranta Ž - Kouvottaret Ž -:-
17:30PeKa Ž - Vimpelin Veto Ž -:-
17:30Tapiolan Honka Ž - HBA-Marsky Helsinki Ž -:-
18:00Pyrinto Ž - Espoo Team Ž -:-

GRČKA: Basket League

16:00OdgođenoIonikos - PAOK -:-

GRČKA: A1 Women

2. četvrtinaGiannina Ž - Lefkadas Ž 42:26

HRVATSKA: Kup

18:00Cibona - Furnir -:-

HRVATSKA: Premijer Liga Women

19:30Brod na Savi Ž - Medveščak Ž -:-

IRAN: Super League - Drugi stupanj

12:30OdgođenoAvije Sanat Parsa - Mes Kerman -:-
15:00OdgođenoKhuzestan - Mahram Tehran -:-

ISLAND: Premier League Women

19:15Grindavik Ž - Njardvik Ž -:-
20:15Keflavik Ž - Haukar Ž -:-
21:15OdgođenoFjolnir Ž - Keflavik Ž -:-

ITALIJA: Serie A2

20:30Baltur Cento - Chiusi -:-
20:30Chieti Basket - Stella Azzurra -:-

ITALIJA: Serie A1 - žene

18:30OdgođenoFaenza Ž - San Giovanni Ž -:-

ITALIJA: Serie A2 Women - North

20:30Vicenza Ž - Scrivia Ž -:-

ITALIJA: Serie A2 Women - South

19:00Valdarno Ž - Matelica Ž -:-
21:00OdgođenoSavona Ž - Spezia Ž -:-

IZRAEL: Liga Leumit

18:00Maccabi Ashdod - Elitzur Ashkelon -:-

JAPAN: B.League

11:05Alvark - Diamond Dolphins 80:86
11:05OdgođenoBrave Thunders - Utsunomiya Brex -:-
11:05Chiba - Akita 85:69
11:05Gunma - Ibaraki Robots 84:91
11:05Hiroshima D. - Yokohama 68:73
11:05Hokkaido - Niigata 107:85
11:05OdgođenoNeoPhoenix - Shimane -:-
11:05Osaka - SeaHorses Mikawa 74:86
11:05Shinshu - Ryukyu 85:86
11:05Sun Rockers Shibuya - Kyoto 91:81prod
11:15OdgođenoShiga - Toyama -:-

JUŽNA KOREJA: KBL

11:00Mobis Phoebus - Wonju DB 82:69

JUŽNA KOREJA: WKBL - žene

11:00KB Stars Ž - Woori WON Ž 74:79

KATAR: QBL

15:30Al Khor - Qatar Sports -:-
17:30Al-Rayyan - Al Sadd -:-

KAZAHSTAN: National League

PoluvrijemeAstana - Atyrau 45:29

KINA: CBA

08:00Sichuan - Guangdong 76:110
12:35Beijing Royal Fighters - Jilin 87:88
12:35Jiangsu Dragons - Fujian 101:109

KOSOVO: Superliga

18:00OdgođenoPeja - Rahoveci -:-
18:00OdgođenoPrizreni - Golden Eagle Ylli -:-

LUKSEMBURG: Total League Women

18:45Grengewald Hueschtert Ž - Walferdange Ž -:-

NORVEŠKA: BLNO

19:00OdgođenoGimle - Froya -:-

NJEMAČKA: BBL

19:00Bamberg - s.Oliver Wurzburg -:-

NJEMAČKA: DBBL - žene

20:00Marburg Ž - Heidelberg Ž -:-
20:00Rheinland Lions Ž - Wasserburg Ž -:-

POLJSKA: Energa Basket Liga

17:30OdgođenoHydroTruck Radom - Torun -:-
20:00OdgođenoZielona Gora - Spojnia Stargard -:-

PORTUGAL: LFB Women

22:30Galitos Ž - Gdessa Barreiro Ž -:-

SAD: NBA G League

01:00College Park Skyhawks - Long Island Nets 105:102
02:00Iowa Wolves - Texas Legends 118:135
02:00Windy City Bulls - Lakeland Magic 98:88
02:30Rio Grande Valley Vipers - Santa Cruz Warriors 134:110
04:00Agua Caliente Clippers - Sioux Falls Skyforce 129:101

SAD: NCAA

00:30Georgia - Alabama 82:76
00:30Rhode Island - Richmond 63:70
01:00Ball State - Miami (Ohio) 81:64
01:00Bowling Green - Eastern Michigan 85:71
01:00Central Michigan - Akron 56:60
01:00Coll Of Charltn - William & Mary 74:73
01:00Dayton - Fordham 68:61
01:00Duke - Clemson 71:69
01:00Illinois - Michigan State 56:55
01:00Indiana State - Missouri State 76:72
01:00Iona - Siena 74:57
01:00Kent State - Western Michigan 75:64
01:00Northern Kentucky - Wright State 73:63
01:00Ohio - Northern Illinois 74:62
01:00Temple - Cincinnati 61:58
01:00Toledo - Buffalo 86:75
01:00Villanova - Depaul 67:43
01:00Yale - Columbia 83:72
02:00Baylor - Kansas State 74:49
02:00Loyola (Ill). - Southern Illinois 59:47
02:00North Dakota St. - St. Thomas (Minn.) 77:56
02:00Pittsburgh - Syracuse 64:53
02:00Rutgers - Maryland 60:68
02:30Missouri - Auburn 54:55
02:30UConn - Georgetown 96:73
03:00Boise State - Wyoming 65:62
03:00Colorado State - Nevada 77:66
03:00Kentucky - Mississippi St. 82:74prod
03:00New Mexico - Fresno State 60:65
03:00TCU - Texas 50:73
04:00CS Northridge - UC Santa Barbara 45:72
04:00Oregon - Colorado 78:82
04:00San Jose State - Air Force 53:63
05:00UCLA - Arizona 75:59
00:00Tennessee - Florida -:-
00:00USC Upstate - Winthrop -:-
00:30Butler - Creighton -:-
00:30Michigan - Northwestern -:-
00:30Xavier - Providence -:-

SLOVAČKA: Extraliga

18:00BKM Lucenec - Levice -:-
18:00Handlova - BC Komarno -:-
18:00Prievidza - Svit -:-
18:00OdgođenoSpisski Rytieri - Inter Bratislava -:-

SLOVENIJA: Liga Nova KBM

20:00Krka - Helios Domzale -:-

SLOVENIJA: 1. SKL Women

20:00Ilirija Ž - Maribor Ž -:-

SRBIJA: First League

18:00KK Dynamic - Metalac -:-
19:00Kolubara - Mladost Zemun -:-

SRBIJA: 1. ZLS Women

1. četvrtinaArt Basket Ž - Vojvodina Ž 30:22

ŠPANJOLSKA: Liga Femenina - žene

20:00Bembibre Ž - Ferrol Ž -:-
20:30Leganes Ž - Estudiantes Ž -:-

ŠVEDSKA: Basketligan

18:04Nassjo - Koping Stars -:-
18:04OdgođenoNorrkoping - Sodertalje -:-

ŠVEDSKA: Basketligan Women

16:30OdgođenoLund Ž - Alvik Ž -:-

ŠVICARSKA: SB League

19:30Regio Basel - Sdent BBC Nyon -:-
19:30Swiss Central Basket - Lugano -:-

TAJVAN: WSBL Women

11:00Chunghua Telecom Ž - Taipower Ž 52:56
12:40Cathay Life Ž - Taiyuan Ž 58:65

TURSKA: KBSL Women

4. četvrtinaHatay Ž - Elazig Il Ozel Idare Ž 98:45

UJEDINJENO KRALJEVSTVO: BBL Trophy

20:00Plymouth City Patriots - Cheshire Phoenix -:-

URUGVAJ: Liga Uruguaya

01:15OdgođenoCapitol - Bigua -:-
01:15OdgođenoGoes - Urunday -:-

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - košarka uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.