Nogomet » Sutra » Tečajevi
Kladite se sada preko mobilnog telefona sa bet365!
Oklade koje nudi bet365 - Kladi se sada!
BOSNA & HERCEGOVINA: WWIN Liga BiH
20:00Sarajevo - Zvijezda 09 -:-FRANCUSKA: Ligue 1
21:00Brest - Reims -:- [ 1.73 | 4.00 | 4.75 ]21:00Nice - Le Havre -:- [ 1.53 | 4.00 | 6.50 ]
HRVATSKA: SuperSport HNL
18:00Gorica - Rudeš -:- [ 1.44 | 4.75 | 6.50 ]ITALIJA: Serie A
20:45Frosinone - Inter -:- [ 4.75 | 4.33 | 1.62 ]NJEMAČKA: Bundesliga
20:30Augsburg - Stuttgart -:- [ 4.00 | 4.00 | 1.80 ]ŠPANJOLSKA: LaLiga
21:00Alaves - Girona -:- [ 3.80 | 3.50 | 2.00 ]ALŽIR: Ligue 1
17:00OdgođenoBelouizdad - El Bayadh -:-17:00OdgođenoBiskra - Constantine -:-
17:00OdgođenoJS Kabylie - MC Alger -:-
17:00OdgođenoKhenchela - Saoura -:-
17:00OdgođenoOran - Ben Aknoun -:-
17:00OdgođenoParadou - US Souf -:-
17:00OdgođenoSetif - Magra -:-
17:00OdgođenoUSM Alger - Chlef -:-
18:00USM Alger - El Bayadh -:-
19:00Setif - US Souf -:-
ALŽIR: U21 League
11:00Magra U21 - Saoura U21 -:-ARGENTINA: Liga Profesional
00:00Sarmiento Junin - Instituto -:- [ 3.10 | 2.90 | 2.60 ]ARGENTINA: Torneo Federal
20:30Deportivo Camioneros - Gutierrez Mendoza -:-ARGENTINA: Primera C - Apertura
20:35Claypole - El Porvenir -:-ARGENTINA: Reserve League - Prva faza
20:00Argentinos Jrs 2 - Atletico Tucuman 2 -:-20:00Boca Juniors 2 - Defensa y Justicia 2 -:-
20:00Gimnasia L.P. 2 - Barracas Central 2 -:-
20:00Instituto 2 - Ind. Rivadavia 2 -:-
20:00Tigre 2 - Newells Old Boys 2 -:-
ARGENTINA: Primera A Women - Apertura
20:00Newells Old Boys Ž - Banfield Ž -:-20:00River Plate Ž - Independiente Ž -:-
ARMENIJA: Premier League
14:00Alashkert - Shirak -:-ARMENIJA: First League
14:00BKMA 2 - Ararat-Armenia 2 -:-14:00Lernayin Artsakh - Syunik -:-
AUSTRALIJA: A-League - Playoff
11:45Sydney FC - Central Coast Mariners -:- [ 2.05 | 3.80 | 3.30 ]AUSTRALIJA: NPL Northern NSW
12:00Broadmeadow - New Lambton -:- [ 1.14 | 7.50 | 13.00 ]AUSTRALIJA: NPL NSW
11:30Manly Utd - Sydney Utd -:-AUSTRALIJA: NPL South Australia
12:00Adelaide City - NE Metrostars -:-12:00South Adelaide - Adelaide Olympic -:-
AUSTRALIJA: NPL Victoria
11:30Melbourne Knights - Green Gully -:-11:45Dandenong City - Heidelberg -:-
AUSTRALIJA: Queensland Premier League
12:00Eastern Suburbs - St. George Willawong -:-AUSTRALIJA: SA State League
12:45West Torrens - Fulham Utd. -:-AUSTRALIJA: Tasmania Southern Championship
12:15Glenorchy Knights U21 - New Town -:-12:15Olympia Warriors - Clarence Zebras U21 -:-
AUSTRALIJA: Victoria Premier League
12:30Bentleigh - Brunswick City -:-12:30Preston Lions - Langwarrin -:-
AUSTRIJA: 2. Liga
18:10Admira - Leoben -:-18:10Bregenz - Stripfing -:-
18:10Liefering - First Vienna -:-
20:30St. Polten - Ried -:-
AUSTRIJA: Regionalliga - Istok
19:00Marchfeld - Favoritner -:-19:30Ardagger - Donaufeld Wien -:-
19:30Austria (Am) - Drassburg -:-
19:30SK Rapid (Am) - Mauerwerk -:-
19:30Traiskirchen - Kremser -:-
19:30Wiener - TWL Elektra -:-
AUSTRIJA: Regionalliga Central
19:00Gleisdorf - Union Gurten -:-19:00LASK (Am) - Weiz -:-
19:00Voitsberg - Allerheiligen -:-
19:00Vorwarts Steyr - Deutschlandsberger -:-
AUSTRIJA: Regionalliga - Zapad
19:00Schwaz - Motz/Silz -:-AUSTRIJA: Burgenland
19:30Bad Sauerbrunn - Leithaprodersdorf -:-19:30Marz - ASV Siegendorf -:-
19:30Schattendorf - Margarethen -:-
AUSTRIJA: Niederosterreich
19:30Kottingbrunn - Korneuburg -:-19:30Waidhofen/Thaya - Gloggnitz -:-
19:30Zwettl - Ortmann -:-
20:00Wiener Neustadt - Haitzendorf -:-
AUSTRIJA: Oberosterreich
19:00Oedt - ASK St.Valentin -:-19:00Schallerbach - Edelweiss -:-
20:00Leonfelden - Ostermiething -:-
AUSTRIJA: Steiermark
19:00Furstenfeld - SV Frauental -:-19:00Heiligenkreuz - SV Union Gnas -:-
19:00Hohenhaus Schladming - Ilzer SV -:-
19:00Kalsdorf - Lafnitz (Am) -:-
19:00Koflach - Hartberg (Am) -:-
19:00Stadtwerke Bruck/Mur - SV Wildon -:-
19:00Tillmitsch - UFC Fehring -:-
AUSTRIJA: Tirol - Ispadanje skupina
19:00SC Kundl - SV Worgl -:-AUSTRIJA: Tirol - Promocija skupina
19:30SK St. Johann - Fugen -:-AUSTRIJA: Vorarlberg
18:00Gofis - Andelsbuch -:-AUSTRIJA: Wien
18:00Red Star-Penzing - Mannsworth -:-18:30Schwechat - ASV 13 Wien -:-
AZERBAJDŽAN: Premier League
17:00Neftci Baku - Kapaz -:-AZIJA: AFC Club Championship Women - Playoff
11:00Urawa Ž - Incheon Hyundai Steel Ž -:-AZIJA: AFC Asian Cup Women U17
10:00Tajland U17 Ž - Kina U17 Ž -:-13:00Australija U17 Ž - Japan U17 Ž -:-
BANGLADEŠ: Premier League
12:00Abahani Limited - Bangladesh Police -:-12:00Rahmatgonj MFS - Sheikh Russel -:-
BARBADOS: Premier League
01:00Barbados Soccer Academy - Weymouth Wales -:-03:00Empire - UWI Blackbirds -:-
BELGIJA: Jupiler Pro League - Conference League Group
20:45St. Liege - Westerlo -:- [ 1.95 | 3.80 | 3.50 ]BELGIJA: National Division 1
20:30OC Charleroi - Saint Eloois -:-BJELORUSIJA: Vysshaya Liga
18:00Vitebsk - Smorgon -:-20:00Dnepr Mogilev - FC Minsk -:-
BJELORUSIJA: Pershaya Liga
15:00Shakhtyor Soligorsk 2 - Din. Minsk 2 -:-16:00Molodechno - Orsha -:-
17:00Energetik-BGU - Zhodino 2 -:-
BOSNA & HERCEGOVINA: Prva Liga - RS
17:00BSK Banja Luka - Slavija -:-BRAZIL: Serie B
00:00Novorizontino - Ceara -:- [ 1.85 | 3.25 | 4.75 ]BRAZIL: Gaucho 2
00:30OdgođenoFrederiquense - Veranopolis -:-00:30OdgođenoPasso Fundo - Esportivo -:-
BRAZIL: Mineiro 2
00:00Democrata SL - Tupi-MG -:-BRAZIL: Roraimense - Druga faza
23:00GAS - Atl. Roraima -:-BRAZIL: Brasileiro U20
00:00OdgođenoGremio U20 - Flamengo U20 -:-BRAZIL: Baiano U20
20:00Estrela De Marco U20 - Jacobina U20 -:-BRAZIL: Capixaba U20 - Playoff
20:00Porto Vitoria U20 - Real Noroeste U20 -:-BRAZIL: Catarinense U20
22:00Hercilio Luz U20 - Chapecoense-SC U20 -:-BRAZIL: Paranaense U20 - Prva faza
15:00Coritiba U20 - Prudentopolis U20 -:-15:00Hope Internacional U20 - Parana S.T.C. U20 -:-
20:30Cambe U20 - Rio Branco PR U20 -:-
20:30Campo Mourao U20 - Athletico-PR U20 -:-
20:30Iraty U20 - Andraus Brasil U20 -:-
20:30Parana U20 - Patriotas U20 -:-
20:45Sao Joseense U20 - AA Iguacu U20 -:-
BRAZIL: Paulista U20 - Prva faza
20:00Aguai U20 - Brasilis U20 -:-20:00Aster Itaqua U20 - Agua Santa U20 -:-
20:00Bandeirante U20 - Botafogo SP U20 -:-
20:00CA Joseense U20 - Taubate U20 -:-
20:00CA Juventus U20 - Sao Caetano U20 -:-
20:00CA Taquaritinga U20 - Rio Claro U20 -:-
20:00Clube Vital U20 - Osasco Audax U20 -:-
20:00Comercial U20 - Francana U20 -:-
20:00Cosmopolitano Sports U20 - Internacional de Limeira U20 -:-
20:00Elosport U20 - Ituano U20 -:-
20:00Fernandopolis U20 - Mirassol U20 -:-
20:00GE Osasco U20 - Oeste U20 -:-
20:00Independente SP U20 - Piracicaba U20 -:-
20:00Itapirense U20 - Guacuano U20 -:-
20:00Marilia AC U20 - Novorizontino U20 -:-
20:00Mauaense U20 - Jabaquara U20 -:-
20:00Metropolitano FC U20 - Guarani U20 -:-
20:00Nacional SP U20 - Flamengo SP U20 -:-
20:00Olimpia FC U20 - Jose Bonifacio EC U20 -:-
20:00Pinda U20 - Sao Jose EC U20 -:-
20:00Porto Football U20 - Ponte Preta U20 -:-
20:00Portuguesa Santista U20 - Maua U20 -:-
20:00Portuguesa U20 - Ibrachina U20 -:-
20:00Presidente Prudente U20 - Vocem U20 -:-
20:00Sao Bento U20 - Comercial FC - Tiete U20 -:-
20:00Sao Carlos U20 - XV de Jau U20 -:-
20:00Sertaozinho U20 - Inter de Bebedouro U20 -:-
20:00Sfera U20 - Desportivo U20 -:-
20:00SKA Brasil U20 - Capivariano U20 -:-
20:00Tanabi U20 - Rio Preto U20 -:-
20:00Tupa U20 - Gremio Prudente U20 -:-
20:00Uniao Mogi U20 - Uniao Suzano U20 -:-
20:00Uniao Sao Joao U20 - Rio Branco U20 -:-
20:00Velo Clube U20 - Ferroviaria U20 -:-
BRAZIL: Brasileiro A3 - Žene
00:00Vitoria Ž - Acaua Ž -:-BUGARSKA: Parva liga - Championship - Playoff
18:15Krumovgrad - Lok. Plovdiv -:- [ 2.55 | 3.25 | 2.75 ]BUGARSKA: Parva liga - Conference League Group
15:45CSKA 1948 Sofia - Slavia Sofia -:- [ 2.40 | 3.00 | 3.20 ]BUGARSKA: Third League - South-East
17:00Sliven - Zagorets -:-CIPAR: Cyta Championship - Ispadanje skupina
16:00Doxa - Achnas -:-18:00AEL Limassol - Karmiotissa -:-
ČEŠKA REPUBLIKA: CFL - Group A
17:30Domazlice - Taborsko akademie -:-18:00Hostoun - Bohemians 1905 B -:-
18:00Kraluv Dvur - Dukla Prag B -:-
ČEŠKA REPUBLIKA: MSFL
16:30Frydlant n. O. - Bohunice -:-17:00Hodonin - Hlucin -:-
ČEŠKA REPUBLIKA: Division B
18:00Slany - Chomutov -:-ČEŠKA REPUBLIKA: Jihomoravsky KP
17:30Sparta Brno - Mutenice -:-ČEŠKA REPUBLIKA: Liberecky KP
18:00Lomnice nad Popelkou - Velke Hamry B -:-ČEŠKA REPUBLIKA: Plzensky KP
18:00Nepomuk - Vejprnice -:-18:00Petrin Plzen B - Chotikov -:-
ČEŠKA REPUBLIKA: Prazsky prebor
18:00Motorlet Prague B - Zizkov B -:-ČEŠKA REPUBLIKA: Stredocesky KP
19:00Porici n. S. - Sokolec -:-ČEŠKA REPUBLIKA: Zlinsky KP
17:00Brumov - Napajedla -:-DANSKA: Superliga - Ispadanje skupina
19:00Odense - Lyngby -:- [ 2.05 | 3.40 | 3.60 ]DANSKA: 1st Division - Ispadanje skupina
19:00B.93 - Koge -:- [ 2.25 | 3.60 | 2.80 ]19:00Hillerod - Helsingor -:- [ 1.40 | 5.00 | 7.00 ]
19:00Horsens - Naestved -:- [ 2.30 | 3.30 | 3.00 ]
DANSKA: 3rd Division - Championship - Playoff
19:00BK Frem - Holbaek -:-DR KONGO: Ligue 1 - Ispadanje skupina
13:30Blessing - US Panda -:-DŽIBUTI: Division 1
14:00ASAS - Port -:-16:30CF GR/SIAF - AS Arta -:-
18:30ASC Hayab - Hopital -:-
EGIPAT: Premier League
15:00Ceramica Cleopatra - El Gaish -:-18:00El Gounah - Pharco -:-
18:00Future FC - National Bank Egypt -:-
EKVADOR: Serie B
02:00Gualaceo - Chacaritas -:-ENGLESKA: League Two - Playoff
21:00Doncaster - Crewe -:- [ 1.67 | 3.80 | 4.75 ]ENGLESKA: Professional Development League
14:00Burnley U21 - Coventry U21 -:-14:00Cardiff U21 - Hull U21 -:-
15:00Swansea U21 - Birmingham U21 -:-
20:00Colchester U21 - Sheffield Utd U21 -:-
ENGLESKA: Premier League Cup
20:00Peterborough U21 - Sunderland U21 -:-ENGLESKA: Premier League U18
15:00Stoke City U18 - Sunderland U18 -:-ENGLESKA: FA Youth Cup
20:00Manchester City U18 - Leeds U18 -:-ESTONIJA: Meistriliiga Women
18:00Tabasalu Ž - Flora Ž -:-ETIOPIJA: Premier League
14:00St. George - Ethiopian Insurance -:-17:00Wolkite Ketema - Ethiopia Nigd Bank -:-
FINSKA: Veikkausliiga
17:00KuPS - VPS -:- [ 2.10 | 3.50 | 3.30 ]FRANCUSKA: Ligue 2
20:45AC Ajaccio - Grenoble -:- [ 2.15 | 3.10 | 3.50 ]20:45Amiens - Auxerre -:- [ 4.00 | 3.30 | 1.95 ]
20:45Annecy - Angers -:- [ 3.40 | 3.50 | 2.00 ]
20:45Concarneau - Bordeaux -:- [ 3.10 | 3.40 | 2.20 ]
20:45Dunkerque - Caen -:- [ 3.75 | 3.50 | 1.95 ]
20:45Laval - Troyes -:- [ 1.95 | 3.50 | 3.75 ]
20:45Paris FC - Guingamp -:- [ 2.15 | 3.10 | 3.40 ]
20:45Pau FC - Bastia -:- [ 1.91 | 3.40 | 4.00 ]
20:45St. Etienne - Rodez -:- [ 1.70 | 3.80 | 4.50 ]
20:45Valenciennes - Quevilly Rouen -:- [ 3.60 | 3.50 | 2.00 ]
FRANCUSKA: National
21:00Cholet - Avranches -:-21:00Dijon - Martigues -:-
21:00Epinal - Villefranche -:-
21:00Marignane GCB - Rouen -:-
21:00Nancy - Chateauroux -:-
21:00Nimes - Sochaux -:-
21:00Niort - Le Mans -:-
21:00Orleans - Red Star -:-
21:00Versailles - GOAL FC -:-
GAMBIJA: GFA League
18:00Samger - Wallidan -:-18:30Team Rhino - Falcons -:-
GANA: Division One League
17:00ADVSA - Koforidua -:-17:00Techiman Heroes - Wa Suntaa -:-
17:00VC Warriors - Steadfast -:-
17:00Wa Power - Tamale City -:-
GIBRALTAR: National League - Championship - Playoff
21:00St Josephs - Lincoln -:-GRČKA: Super League 2 - Ispadanje skupina
15:00Panachaiki - Diagoras -:-GRČKA: Super League 2 - Promocija skupina
15:00Makedonikos - AEK B -:-GRUZIJA: Crystalbet Erovnuli Liga
14:00Gagra - Samtredia -:-17:00Dila Gori - Torpedo Kutaisi -:-
18:00Kolkheti 1913 - Samgurali -:-
19:00Din. Tbilisi - Iberia 1999 -:-
GVINEJA: Ligue 1
18:00Flamme Olympique - Kaloum Star -:-18:00Sequence - Gangan -:-
HRVATSKA: SuperSport Prva NL
15:50Sesvete - Šibenik -:- [ 6.50 | 4.33 | 1.36 ]HRVATSKA: SuperSport Druga NL
17:00Opatija - Karlovac -:-17:30Hr. Dragovoljac - Grobničan -:-
17:30Kustošija - Jadran Poreč -:-
IRSKA: Premier Division
20:45Derry City - Bohemians -:- [ 1.62 | 3.75 | 5.50 ]20:45Galway - Sligo Rovers -:- [ 1.91 | 3.00 | 4.75 ]
20:45Shamrock Rovers - St. Patricks -:- [ 1.55 | 3.80 | 5.75 ]
20:45Shelbourne - Drogheda -:- [ 1.67 | 3.60 | 5.25 ]
20:45Waterford - Dundalk -:- [ 2.30 | 3.10 | 3.25 ]
IRSKA: Division 1
20:45Athlone - Bray -:-20:45Cobh Ramblers - Cork City -:-
20:45Finn Harps - Longford -:-
20:45Kerry - UC Dublin -:-
20:45Treaty United - Wexford -:-
ISLAND: Besta deild karla
21:15Stjarnan - Fram -:-ISLAND: Division 1
20:00Fjolnir - Leiknir -:-20:00Vestmannaeyjar - Throttur -:-
21:15Grindavik - IR Reykjavik -:-
21:15Grotta - Keflavik -:-
ITALIJA: Serie B
20:30Ascoli - Pisa -:- [ 1.57 | 3.80 | 6.00 ]20:30Bari - Brescia -:- [ 1.50 | 4.33 | 6.50 ]
20:30Catanzaro - Sampdoria -:- [ 3.00 | 3.50 | 2.20 ]
20:30Como - Cosenza -:- [ 1.33 | 5.00 | 10.00 ]
20:30Cremonese - Cittadella -:- [ 1.70 | 3.60 | 5.00 ]
20:30FeralpiSalo - Ternana -:- [ 5.75 | 4.20 | 1.53 ]
20:30Lecco - Modena -:- [ 3.60 | 3.40 | 2.05 ]
20:30Reggiana - Parma -:- [ 3.60 | 3.20 | 2.10 ]
20:30Spezia - Venezia -:- [ 2.10 | 3.50 | 3.30 ]
20:30Sudtirol - Palermo -:- [ 3.00 | 3.25 | 2.38 ]
IZRAEL: Leumit League - Ispadanje skupina
15:00Hap. Ramat Gan - MS Kafr Qasim -:-15:00H. Ironi Rishon - Nes Tziona -:-
15:00H. Kfar Saba - Hapoel Afula -:-
15:00Ihud Bnei Shfaram - H. Akko -:-
IZRAEL: Leumit League - Promocija skupina
15:00Ironi Tiberias - Nof Hagalil -:-15:00Maccabi Jaffa - Kiryat Shmona -:-
15:00M. Herzliya - Bnei Yehuda -:-
15:00Ramat Hasharon - Hapoel Umm al-Fahm -:-
IZRAEL: Liga Alef - Promotion Play Offs
12:40Ironi Modiin - Shimshon Tel Aviv -:-12:40M. Kiryat Ata-Bialik - Kiryat Yam -:-
12:40MS Tira - Ironi Baka -:-
12:40SC Dimona - Holon Yermiyahu -:-
IZRAEL: Liga Alef - Relegation
14:00Maccabi Nujeidat Ahmad - Tayibe -:-JORDAN: Premier League
17:00Al Ramtha - Al Wehdat -:-17:00Sahab - Maan -:-
19:45Al-Faisaly Amman - Moghayer Al Sarhan -:-
JUŽNA AFRIKA: Premier League
19:30Supersport - Cape Town Spurs -:-JUŽNA AMERIKA: Copa Libertadores - Grupna faza
00:00Liverpool M. (Uru) - Palmeiras (Bra) -:- [ 7.00 | 4.00 | 1.53 ]00:00San Lorenzo (Arg) - Ind. del Valle (Ecu) -:- [ 2.25 | 3.10 | 3.40 ]
02:00Colo Colo (Chi) - Fluminense (Bra) -:- [ 2.30 | 3.25 | 3.10 ]
02:00The Strongest (Bol) - Estudiantes (Arg) -:- [ 1.62 | 4.00 | 5.50 ]
JUŽNA AMERIKA: Copa Sudamericana - Grupna faza
00:00Belgrano (Arg) - Delfin (Ecu) -:- [ 1.70 | 3.60 | 5.25 ]02:00Bragantino (Bra) - Racing Club (Arg) -:- [ 2.25 | 3.40 | 3.30 ]
04:00Deportivo Garcilaso (Per) - Lanus (Arg) -:- [ 2.63 | 3.30 | 2.63 ]
04:00U. Catolica (Ecu) - U. Calera (Chi) -:- [ 1.25 | 5.50 | 12.00 ]
KAZAHSTAN: First Division
12:00SD Family - FK Akzhayik -:-13:00Khan Tengri - Taraz -:-
13:00Zhetisay - Kaspij Aktau -:-
15:00FK Kyran - Ulytau -:-
KENIJA: Super League
14:00Naivas FC - Mathare Utd. -:-KINA: Super League
13:00Qingdao Hainiu - Nantong Zhiyun -:- [ 2.38 | 3.10 | 3.20 ]13:35Chengdu Rongcheng - Henan Songshan Longmen -:- [ 1.36 | 4.50 | 9.00 ]
14:00Shanghai Port - Changchun Yatai -:- [ 1.14 | 9.00 | 13.00 ]
KIRGISTAN: Premier Liga
13:00Kyrgyzaltyn - Dordoi Bishkek -:-17:00Talant - Ilbirs -:-
KOLUMBIJA: Copa Colombia
02:10Tigres - Jaguares de Cordoba -:- [ 4.75 | 4.33 | 1.65 ]KOLUMBIJA: Liga Women
22:30Inter Palmira Ž - Millonarios Ž -:-KONGO: Ligue 1
16:00Vegas - Inter Club -:-19:00Juk - Etoile du Congo -:-
LATVIJA: Virsliga
17:00RFS - FK Liepaja -:-19:00Riga FC - Valmiera -:-
LIBANON: Premier League - Stupanj pobjednika
15:00Racing - Bourj FC -:-LIBIJA: Premier League
16:30Al Akhdar - Al Ahly Benghazi -:-16:30Al Murooj - Al-Anwar -:-
16:30Al Sadaqa - Al Hilal Benghazi -:-
16:30Al-Suqoor - Al Taawun -:-
16:30Al Tahaddi - Al-Nasr -:-
LITVA: I Lyga
18:00Neptunas - Babrungas -:-MAĐARSKA: OTP Bank Liga
20:15Ujpest - Kecskemeti -:- [ 2.40 | 3.40 | 2.90 ]MALEZIJA: Piala Sumbangsih
15:00OdgođenoJohor DT - Selangor -:-MALI: Premiere Division
18:30Onze Createurs - CO Bamako -:-20:30USFAS Bamako - Foot Elite -:-
MAURICIJUS: Super League
16:30Riviere Du Rempart - Entente Boulet -:-MEKSIKO: Liga MX - Clausura - Playoff
03:00U.N.A.M. - Cruz Azul -:- [ 2.88 | 3.25 | 2.38 ]05:10Tigres - Monterrey -:- [ 2.10 | 3.25 | 3.30 ]
MEKSIKO: Liga Premier Serie A - Reserves - Play Offs
02:00Mineros de Fresnillo - Cimarrones de Sonora 2 -:-MEKSIKO: Liga MX Women - Clausura - Playoff
03:00Leon Ž - Pachuca Ž -:-05:06Guadalajara Ž - Club America Ž -:-
MONGOLIJA: Premier League
13:15Brera Ilch - Bavarians -:-MOZAMBIK: Mocambola
15:00UD Songo - Baia de Pemba -:-NIGER: Super Ligue
17:15Akokana - Liberte -:-17:15Jangorzo - Zumunta -:-
17:15Renaissance - Tagour Provincial Club -:-
17:15Urana - Olympic Niamey -:-
NIKARAGVA: Liga Primera U20 - Clausura - Playoff
02:00Esteli U20 - Diriangen U20 -:-NIZOZEMSKA: Eerste Divisie
20:00Cambuur - Helmond -:- [ 1.91 | 4.00 | 3.50 ]20:00Den Haag - Jong PSV -:- [ 1.60 | 4.50 | 4.75 ]
20:00Eindhoven - Den Bosch -:- [ 1.95 | 3.75 | 3.50 ]
20:00FC Emmen - De Graafschap -:- [ 1.91 | 3.80 | 3.60 ]
20:00Groningen - Roda -:- [ 1.67 | 4.20 | 4.50 ]
20:00Jong Ajax - Jong AZ -:- [ 2.50 | 4.00 | 2.45 ]
20:00Jong Utrecht - Dordrecht -:- [ 3.60 | 4.00 | 1.85 ]
20:00Maastricht - Venlo -:- [ 1.80 | 4.20 | 3.75 ]
20:00Oss - NAC Breda -:- [ 4.50 | 4.00 | 1.70 ]
20:00Willem II - Telstar -:- [ 1.44 | 5.00 | 6.50 ]
NORVEŠKA: Toppserien - Žene
18:00Vålerenga Ž - LSK Kvinner Ž -:-NJEMAČKA: 2. Bundesliga
18:30Magdeburg - Greuther Fürth -:- [ 1.95 | 3.60 | 3.60 ]18:30Paderborn - HSV -:- [ 3.60 | 4.00 | 1.85 ]
NJEMAČKA: 3. Liga
19:00RW Essen - 1860 München -:- [ 1.91 | 3.75 | 3.60 ]NJEMAČKA: Regionalliga - Sjever
18:30VfB Oldenburg - St. Pauli II -:-NJEMAČKA: Regionalliga - Zapad
19:00Lippstadt - Paderborn II -:-19:30Oberhausen - Wegberg-Beeck -:-
19:30SSVg Velbert - Wiedenbruck -:-
NJEMAČKA: Regionalliga Bayern
19:00Bayreuth - Nürnberg II -:-19:00Memmingen - Burghausen -:-
NJEMAČKA: Oberliga Hamburg
19:15Wandsbeker Concordia - Turkiye Wilhelmsburg -:-19:30Suderelbe - ETSV Hamburg -:-
NJEMAČKA: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
19:30Waldalgesheim - Baumholder -:-NJEMAČKA: Oberliga Bayern Nord
18:30Eichstatt - Neumarkt -:-19:00Eltersdorf - Feucht -:-
19:00Ingolstadt II - Donaustauf -:-
19:00Kornburg - Cham -:-
19:00Neudrossenfeld - Fortuna Regensburg -:-
NJEMAČKA: Oberliga Bayern Süd
19:30Kirchheimer - Garching -:-NJEMAČKA: Oberliga Mittelrhein
19:30Bonner - Freialdenhoven -:-NJEMAČKA: Oberliga Niederrhein
20:00Union Nettetal - Hilden -:-NJEMAČKA: Bundesliga Juniori - Jug
18:30Mainz U19 - Hoffenheim U19 -:-NJEMAČKA: Bundesliga - Žene
18:30RB Leipzig Ž - Hoffenheim Ž -:-OMAN: Sultan Cup
17:30Al Nahda - Dhofar -:- [ 1.60 | 3.60 | 4.80 ]PARAGVAJ: Primera Division - Apertura
00:002 de Mayo - Tacuary -:- [ 2.05 | 3.30 | 3.75 ]PARAGVAJ: Division Intermedia
23:15Guairena - Martin Ledesma -:-PERU: Liga 1 - Apertura
21:30Union Comercio - ADT Tarma -:- [ 2.88 | 3.20 | 2.45 ]PERU: Liga Women
17:30AD Cantolao Ž - Biavo Ž -:-22:30Carlos Mannucci Ž - Melgar Ž -:-
POLJSKA: Ekstraklasa
18:00Piast - LKS Lodz -:- [ 1.44 | 4.75 | 6.50 ]20:30Slask - Cracovia -:- [ 2.25 | 3.20 | 3.20 ]
POLJSKA: Division 1
18:00Motor Lublin - Pruszkow -:- [ 1.70 | 3.60 | 4.75 ]20:30Tychy - Katowice -:- [ 2.60 | 3.20 | 2.63 ]
POLJSKA: Division 2
20:30S. Wola - Skra -:-POLJSKA: III Liga - Group I
17:00Swit - T. Mazowiecki -:-18:00Bron Radom - Grodzisk M. -:-
POLJSKA: III Liga - Group II
17:30Cartusia Kartuzy - Luzino -:-19:00Zawisza - Kleczew -:-
POLJSKA: III Liga - Group IV
19:45Wiazownica - Karpaty Krosno -:-19:57Biala Podlaska - Star Starachowice -:-
PORTUGAL: Liga Portugal
21:15Chaves - Famalicao -:- [ 2.60 | 3.30 | 2.70 ]PORTUGAL: Liga Portugal 2
19:00Os Belenenses - Benfica B -:- [ 2.20 | 3.60 | 3.00 ]PORTUGAL: Taca Revelacao U23
16:00Famalicao U23 - Gil Vicente U23 -:-16:00Torreense U23 - Vizela U23 -:-
18:00Sporting U23 - Braga U23 -:-
RUANDA: Premier League
15:00Gasogi United - Etincelles -:-RUMUNJSKA: Liga 1 - Championship - Playoff
19:30Sepsi Sf. Gheorghe - Rapid Bucharest -:- [ 2.45 | 3.50 | 2.63 ]RUMUNJSKA: Liga 3 - Seria 5 - Ispadanje skupina
17:00Odorheiu - Sepsi Sf. Gheorghe 2 -:-RUMUNJSKA: Liga 3 - Seria 5 - Promocija skupina
13:00Campulung - Olimpic Zarnesti -:-17:00Kids Tampa Brasov - Cetate Rasnov -:-
RUMUNJSKA: Liga 3 - Seria 6 - Promocija skupina
17:00Cetatea - Ramnicu Valcea -:-RUMUNJSKA: Liga 3 - Seria 7 - Ispadanje skupina
13:00U Craiova 1948 2 - Jiul Petrosani -:-17:00CS U Craiova 2 - Lupac -:-
RUMUNJSKA: Liga 3 - Seria 7 - Promocija skupina
17:00CSM Deva - Viitorul Simian -:-17:00Ghiroda & Giarmata Vii - CSO Filiasi -:-
RUMUNJSKA: Liga 3 - Seria 8 - Ispadanje skupina
17:00Ineu - Soimii Lipova -:-RUMUNJSKA: Liga 3 - Seria 8 - Promocija skupina
17:00Phoenix Buzias - Peciu Nou -:-RUMUNJSKA: Liga 3 - Seria 9 - Ispadanje skupina
17:00Viitorul Cluj - Targu Mures 1898 -:-RUMUNJSKA: Liga 3 - Seria 10 - Ispadanje skupina
17:00Baia Mare - Victoria Carei -:-17:00Baile Felix - Sanatatea Cluj -:-
RUMUNJSKA: Liga 3 - Seria 10 - Promocija skupina
17:00CSM Zalau - CSM Satu Mare -:-RUSIJA: Premier League
15:00Samara - Akhmat Grozny -:-RUSIJA: Youth League
10:00Ural U19 - Zenit U19 -:-12:00FK Strogino Moscow U19 - Sochi U19 -:-
12:00Konoplev Academy U19 - Lok. Moscow U19 -:-
12:00Nizhny Novgorod U19 - F. Voronezh U19 -:-
14:00FK Orenburg U19 - CSKA Moskva U19 -:-
14:00FK Rostov U19 - Akhmat Grozny U19 -:-
16:00Baltika U19 - Rubin Kazan U19 -:-
16:00Krasnodar U19 - Samara U19 -:-
16:00Sp. Moskva U19 - UOR 5-Yegoryevsk U19 -:-
18:00Chertanovo M. U19 - Din. Moskva U19 -:-
SAD: MLS Next Pro
23:00Inter Miami II - Chattanooga -:-SALVADOR: Primera Division - Clausura - Playoff
10'11 Deportivo - Alianza FC 0:010'Platense Municipal - Municipal Limeno 0:0
03:30FAS - Aguila -:-
SAUDIJSKA ARABIJA: Premier League
17:00Abha - Damac -:- [ 2.30 | 3.60 | 2.45 ]20:00Al-Ittihad FC - Al-Ettifaq -:- [ 2.30 | 3.30 | 2.63 ]
20:00Al Khaleej - Al Wehda -:- [ 2.45 | 3.25 | 2.50 ]
SIJERA LEONE: Premier League
18:15OdgođenoPorts Authority - Wilberforce Strikers -:-SINGAPUR: Premier League
13:45Balestier Khalsa - Geylang -:- [ 1.73 | 4.33 | 3.50 ]13:45Hougang - Lion City -:- [ 7.50 | 5.50 | 1.25 ]
SIRIJA: Syria Cup
15:00Hottin - Al Wahda -:-SJEVERNA IRSKA: Premiership Women
20:45Cliftonville Ž - Derry City Ž -:-20:45Larne Ž - Lisburn Rangers Ž -:-
21:00Crusaders Ž - Mid-Ulster Ž -:-
21:00Lisburn Ladies Ž - Linfield Ž -:-
SLOVAČKA: 2. liga
17:00Komarno - Petrzalka -:-17:00L. Mikulas - FK Humenne -:-
17:00Myjava - Samorin -:-
17:00Pohronie - Puchov -:-
17:00Presov - D. Kubin -:-
17:00S. Bratislava B - Povazska Bystrica -:-
17:00Spisska Nova Ves - Malzenice -:-
17:00Zilina B - Trebisov -:-
SLOVENIJA: 2. SNL
18:00NK Krka - Bilje -:-SLOVENIJA: 3. SNL - West
18:00Dob - Škofja Loka -:-SOMALIJA: National league
14:30Heegan - Raadsan -:-SRBIJA: Srpska Liga - Beograd
13:00Torlak - Prva Iskra -:-SVIJET: Internacionalne Prijateljske
11:00Grčka U16 - Mađarska U16 -:-14:00Bosna i Hercegovina U16 - Slovenija U16 -:-
ŠKOTSKA: Premiership - Relegacija
20:45Partick Thistle - Airdrieonians -:- [ 2.20 | 3.40 | 3.20 ]ŠKOTSKA: SWPL 1 Women - Championship - Playoff
20:30Hibernian Ž - Hearts Ž -:-ŠPANJOLSKA: LaLiga2
20:30Burgos CF - Eldense -:- [ 1.80 | 3.40 | 4.50 ]ŠPANJOLSKA: Tercera RFEF - Group 6
19:15Soneja - Ilicitano -:-ŠPANJOLSKA: Tercera RFEF - Group 9
19:30Rincon - Motril -:-ŠPANJOLSKA: Tercera RFEF - Group 12
22:00Villa Santa Brigida - Tamaraceite -:-ŠPANJOLSKA: Tercera RFEF - Group 13
20:00CD Algar - Plus Ultra -:-ŠPANJOLSKA: Tercera RFEF - Group 14
20:00Pueblonuevo - Don Alvaro -:-ŠPANJOLSKA: Tercera RFEF - Group 18
20:00Tarancon - Albacete B -:-ŠPANJOLSKA: Liga F Women
18:30Villarreal Ž - Eibar Ž -:-20:30Barcelona Ž - Athletic Bilbao Ž -:-
ŠVEDSKA: Superettan
19:00Öster - Oddevold -:- [ 1.80 | 3.75 | 4.20 ]ŠVEDSKA: Division 2 - Norra Svealand
19:30Kungsangen - Osteraker IFK -:-ŠVEDSKA: Division 2 - Södra Götaland
19:00Hassleholms IF - IFK Karlshamn -:-19:00Nosaby - Balkan -:-
19:30Karlskrona - IFK Hassleholm -:-
ŠVEDSKA: Division 2 - Södra Svealand
19:30Nacka FC - Nykopings -:-ŠVEDSKA: Division 2 - Västra Götaland
19:00Landvetter - Jonsereds -:-19:00Ockero - Lindome -:-
ŠVEDSKA: Allsvenskan - Žene
18:00Rosengard Ž - Djurgarden Ž -:-ŠVICARSKA: Super League - Ispadanje skupina
20:30Lausanne - Basel -:- [ 2.20 | 3.50 | 3.10 ]20:30Luzern - Grasshoppers -:- [ 1.85 | 3.75 | 4.00 ]
ŠVICARSKA: 1. Liga - Grupa 2
20:15Concordia - Dietikon -:-TADŽIKISTAN: Vysshaya Liga
14:00Khosilot Parkhar - Barkchi Hisor -:- [ 2.00 | 3.20 | 3.30 ]14:00Khujand - Panjsher -:-
TAJLAND: Thai League 1
14:00Pathum United - Khonkaen Utd. -:-TANZANIJA: Ligi Kuu Bara
15:00Namungo - Geita Gold -:-17:00Coastal Union - Singida Fountain Gate -:-
19:15Dodoma Jiji - Tanzania Prisons -:-
TRINIDAD & TOBAGO: TT Premier League
00:00Central FC - Defence Force -:-02:10La Horquetta - Prison Service -:-
TUNIS: Ligue Professionnelle 1 - Championship - Playoff
18:30CS Sfaxien - Stade Tunisien -:-18:30Monastir - Club Africain -:-
TUNIS: Ligue Professionnelle 1 - Ispadanje skupina
16:00Gafsa - Soliman -:-TUNIS: Ligue 2
16:00Djelma - Moknine -:-16:00EM Mahdia - Stade Gabesien -:-
16:00Gabes - Rejiche -:-
16:00Sporting Ben Arous - Tabarka -:-
16:00Zarzis - Espoir Rogba -:-
TURSKA: 1. Lig
13:00Keciorengucu - Altay -:- [ 1.18 | 7.00 | 13.00 ]16:00Giresunspor - Umraniyespor -:- [ 10.00 | 6.00 | 1.22 ]
TURSKA: TFF 3. Lig Play Offs
15:00Ayvalikgucu - 52 Orduspor -:-15:00Efeler 09 - Anadolu Universitesi -:-
15:00Kusadasispor - Kutahyaspor -:-
15:00Musspor - Tokat -:-
UJEDINJENI ARAPSKI EMIRATI: UAE League
16:10Ajman - Al Bataeh -:-16:10Al-Jazira - Khorfakkan -:-
19:00Bani Yas - Al Sharjah -:-
UJEDINJENI ARAPSKI EMIRATI: Division 1
16:05Al-Taawon - Al Jazira Hamra -:-16:05Al Thaid - Dibba Al Hisn -:-
16:05Dubai City - Al Arabi -:-
16:05United FC - Al Hamriyah -:-
UKRAJINA: Persha Liga - Promocija skupina
11:00Viktoria - Epitsentr -:-12:30Inhulets - Ahrobiznes Volochysk -:-
14:30Livyi Bereg - Prykarpattya -:-
UKRAJINA: U19 League
10:00Shakhtar U19 - Din. Kiev U19 -:-11:00Obolon Kiev U19 - Rukh Lviv U19 -:-
12:00Vorskla U19 - Minaj U19 -:-
URUGVAJ: Segunda Division
20:00Juventud - Rentistas -:-00:00Plaza Colonia - Atenas -:-
UZBEKISTAN: Pro Liga
15:00Xorazm Urganch - Aral -:-16:00Buxoro - Olimpik-Mobiuz -:-
VIJETNAM: V.League 2
13:00Binh Phuoc - PVF-CAND -:-WALES: Cymru Premier - Conference League - Play Offs
20:45Caernarfon - Cardiff Metropolitan -:-Kladite se sada preko mobilnog telefona sa bet365!
Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »
Nudimo sportske rezultate - nogomet uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.